Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Xzone

Elég szokatlan látványvilágot tolt a néző arcába az új House rész. Mondjuk már a címéből lehetett sejteni, hogy itt lulz várható: "Epic Fail" :lul:

Solid Snake

Quote from: Cloud on 2009-09-29, 00:39:19
24
s05e01

Lehet hogy Tony túléli valahogy de hogy elveszítette a feleségét minimum egy vérbosszú kívánkozik.

We-he-he.  :lazza:

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2009-09-30, 02:42:41
Elég szokatlan látványvilágot tolt a néző arcába az új House rész. Mondjuk már a címéből lehetett sejteni, hogy itt lulz várható: "Epic Fail" :lul:
LOL
En meg csak az elso dupla reszt lattam. A pszichologusok es a csellistak jokat rohoghettek. Amugy ok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Annak, aki látta az új Dexter-részt:

[spoiler]Nem arra akarják majd kihegyezni ezt az évadot, hogy az új über-sorozatgyilkos karakter valójában Dexter igazi apja?[/spoiler]
Failure is the default option

NLZ

[spoiler]Kizárt, ez a fazon ilyen perverz pinavágó, nem pedig egy láncfűrészes vérfürdőző drogdíler. Bár a vérfürdőt éppenséggel szó szerint értelmezi, ahogy Masuka ezt találóan meg is jegyezte. :lul:[/spoiler]
[reserved]

kikuchiyo

Dollhouse 2x01

Stabilan középszerű. Elizácska és Helo továbbra is harmatgyengék. Apollo századost viszont jó volt viszontlátni.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2009-10-01, 22:04:56
Dollhouse 2x01

Stabilan középszerű. Elizácska és Helo továbbra is harmatgyengék. Apollo századost viszont jó volt viszontlátni.

Colonel Tigh is szerepel majd :jee:

(Sőt, Summer Glau is, mhmmm.)

hargharg

Quote from: Xzone on 2009-09-30, 02:42:41
Elég szokatlan látványvilágot tolt a néző arcába az új House rész. Mondjuk már a címéből lehetett sejteni, hogy itt lulz várható: "Epic Fail" :lul:

evad elso resz is eleg szokatlan volt, hogy nem teardroppal nyitott, meg hogy duplaresz. csak tartsanak ki a szokatlansag mellett iyen modon! : )
rofl

sirtomi

Sanctuary-t nézi valaki? Jó?

Xzone

Utolértem Amerikát Dexterrel. Az első évad közel tökéletes volt, csak a karakterek személyisége nem volt teljesen tiszta egy darabig. És sokkal jobban tudtam azonosulni Dexterrel, amikor még teljesen embertelen volt, most már túl messze került tőlem :(

Cloud

#2020
Quote from: sirtomi on 2009-10-02, 10:45:47
Sanctuary-t nézi valaki? Jó?
Első két részét láttam azok tetszettek. Akkor elterveztem hogy mivel ennyire jó majd megnézem egyben az évadot. Most itt csücsül gépen 720p-ben és nincs időm megnézni. :D

Nézd meg első két részt én azt tanácsolom. Szerintem egész jó kis sorozat. :)

ed:

Supernatural


5x04

[spoiler]Na eddig tartott a különlét. Jó kis rész volt. Ezen a jövős dolgon kicsit húztam az elején a számat, de aztán egész jó lett a végére. Cas jó arc volt hippiként is.:D[/spoiler]

Zsiga

SG:U s1e1
[spoiler] :appl:[/spoiler]

Makos

Quote from: Zsiga on 2009-10-03, 11:06:02
SG:U s1e1
[spoiler] :appl:[/spoiler]
+1
[spoiler] :cool:[/spoiler]

Cloud

Smallville

9x02





Metalllo de komolyan nézett már ki.  :whoah: Kár hogy nem húzta sokáig.  :D Egész jó kis rész volt, főleg a végén a cliffhanger. Én azt hittem Zatanna hozza majd vissza.
Amúgy eredetileg Metallo-t ki vagy mi hozta létre? Képregények szerint.

NLZ

Ez a FlashForward nagyon wtfzomg akar lenni, ha már nem scifi.
[reserved]

Xzone

House:

James Earl Jones :whoah:

sirtomi

#2026
Quote from: Cloud on 2009-10-02, 19:52:47
Quote from: sirtomi on 2009-10-02, 10:45:47
Sanctuary-t nézi valaki? Jó?
Első két részét láttam azok tetszettek. Akkor elterveztem hogy mivel ennyire jó majd megnézem egyben az évadot. Most itt csücsül gépen 720p-ben és nincs időm megnézni. :D

Nézd meg első két részt én azt tanácsolom. Szerintem egész jó kis sorozat. :)
Köszi. Belenézek.

Új SG is érdekel. Lesz mit nézni :)
Szerk: Új SG sorozathoz kellett látni az Atlantist? Azt nem láttam még végig.

Cloud

Quote from: sirtomi on 2009-10-06, 16:35:23
Quote from: Cloud on 2009-10-02, 19:52:47
Quote from: sirtomi on 2009-10-02, 10:45:47
Sanctuary-t nézi valaki? Jó?
Első két részét láttam azok tetszettek. Akkor elterveztem hogy mivel ennyire jó majd megnézem egyben az évadot. Most itt csücsül gépen 720p-ben és nincs időm megnézni. :D

Nézd meg első két részt én azt tanácsolom. Szerintem egész jó kis sorozat. :)
Köszi. Belenézek.

Új SG is érdekel. Lesz mit nézni :)
Szerk: Új SG sorozathoz kellett látni az Atlantist? Azt nem láttam még végig.
Nem kell látni. Sőt úgy is belekezdhetsz ha egyáltalán nem ismered Stargate univerzumot. :)

NLZ

Tegye fel a kezét, aki meglepődött az új heroes részen. ^^
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2009-10-06, 21:30:10
Tegye fel a kezét, aki meglepődött az új heroes részen. ^^

Heroes nálam parkolópáján van. Majd évad végén az összeset megnézem. :D Túl sok sori jött hirtelen össze és ezt inkább most hanyagolom. Miért? Történt valami "érdekes"?:D


Flash Forward


s01e02

Na megvolt második rész is. Két rész után még mindig nagyon tetszik sorozat. Vajon a látott jövőt meg tudják változtatni, vagy mindenképp bekövetkezik?
[spoiler]
Az meg már hogy két csávó van aki nem ájult el kezd érdekes lenni. [/spoiler]

NLZ

Quote from: Cloud on 2009-10-06, 22:14:24
Quote from: NLZ on 2009-10-06, 21:30:10
Tegye fel a kezét, aki meglepődött az új heroes részen. ^^

Heroes nálam parkolópáján van. Majd évad végén az összeset megnézem. :D Túl sok sori jött hirtelen össze és ezt inkább most hanyagolom. Miért? Történt valami "érdekes"?:D


Flash Forward


s01e02

Na megvolt második rész is. Két rész után még mindig nagyon tetszik sorozat. Vajon a látott jövőt meg tudják változtatni, vagy mindenképp bekövetkezik?
[spoiler]
Az meg már hogy két csávó van aki nem ájult el kezd érdekes lenni. [/spoiler]
Szokásos facepalm, semmi egyéb. Ez az FF-t annyira nem tartom érdekesnek, a második végén ez már túl sok egybeesés. Meg a majrézás a feleséggel is fail. Persze, én egy fasza kis szifit akarok látni, nem pedig egy ilyen karakterdrámát, de tény, hogy úgyse lesz meg ez a vágyam. :)
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2009-10-06, 22:17:31
Quote from: Cloud on 2009-10-06, 22:14:24
Quote from: NLZ on 2009-10-06, 21:30:10
Tegye fel a kezét, aki meglepődött az új heroes részen. ^^

Heroes nálam parkolópáján van. Majd évad végén az összeset megnézem. :D Túl sok sori jött hirtelen össze és ezt inkább most hanyagolom. Miért? Történt valami "érdekes"?:D


Flash Forward


s01e02

Na megvolt második rész is. Két rész után még mindig nagyon tetszik sorozat. Vajon a látott jövőt meg tudják változtatni, vagy mindenképp bekövetkezik?
[spoiler]
Az meg már hogy két csávó van aki nem ájult el kezd érdekes lenni. [/spoiler]
Szokásos facepalm, semmi egyéb. Ez az FF-t annyira nem tartom érdekesnek, a második végén ez már túl sok egybeesés. Meg a majrézás a feleséggel is fail. Persze, én egy fasza kis szifit akarok látni, nem pedig egy ilyen karakterdrámát, de tény, hogy úgyse lesz meg ez a vágyam. :)
Hülye amcsik nem vevők mostanában a jó sci-fi-kre.

NLZ

Azért van pár jópofa darab, pl az Eureka. :)
[reserved]

Xzone

The Big Bang Theory:

Sheldon és Leonard animét néznek :jee:

(És most mégnagyobb nerdnek érzem magam, amiért már hallottam a tetovált karharisnya-izéről korábban.)

Cloud

Supernatural

5x05



Filler rész. Kicsit idegesítő Hiltonnal, pár vicces jelenettel.  De az az előzetes. Anyám, nagyon komoly részek jönnek. :whoah:  :lul:

NLZ

FlashForward 1x03: :facepalm: Aaaaa, má megint azok a csúnya nácik. Úr Isten, micsoda erkölcsi mizéria, ó jaj. :facepalm:
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2009-10-10, 19:38:24
FlashForward 1x03: :facepalm: Aaaaa, má megint azok a csúnya nácik. Úr Isten, micsoda erkölcsi mizéria, ó jaj. :facepalm:

:D


Nekem tetszett a rész. A kis mocskos öreg hogy átverte őket. :D

Amúgy meg végre nagyjából lehet tudni honnan indult az eszméletvesztés.

NLZ

Madárinfluenza?
:D
[reserved]

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2009-10-11, 02:08:47
Változnak az idők   :D
lehet hogy azért mert az előbbit láttam a teljes sorozatot, míg az utóbbiból csak ezt a kivágott részletet, de nem igazán sikerült az utóbbin elmosolyodnom se...
megnéztem a másik két videót is.
az első szintén semmilyen, az operatőr meg leszokhatna a piáról, mert ez a kameradülöngélés így elsőre elég szar.
második videó se nyűgözött le.
ha a mai politikai szatíra a káromkodásban kimerül, akkor köszönöm de nem kérem.

bocs hogy kb minden fronton oltalak mostanában, de ha egyszer ez a véleményem és ilyen rohadtul kikívánkozik, akkor ez van...