Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-11-29, 17:43:33
Azért nem volt itt semmi kemény spoilerezve, amiket elmondtak, az kb egy előzetesbe is belekerülhetett volna, annyira fasza volt a rész. :)
OK, megnyugodtam, bár én annyira el vagyok maradva, hogy a kisTrinity ismeretlen fogalom volt számomra. Ha másért nem, megelőző jelleggel is indokoltnak éreztem a közbeszólást.

Amúgy nyugodtan beszéljétek ki a részt, semmi rossznak nem vagyok elrontója, csak használjátok a radioaktív gombot!

NLZ

Mekkora szar faszság volt ez a Prisoner. Nyugodtan kerülje el mindenki.
[reserved]

Solid Snake

Dexter 4x10

Hihetetlen, mennyire frankón képesek a színvonalat még inkább emelni.

Tovább spoilerben (my bad, Próféta, jogos volt ;)):

[spoiler]
Trinity karaktere messze a legjobb villain, nálam már Dexter tesóját is übereli, annyira pszichopata.  :whoah:
Mikor az elkábított kisgyereket hullazsákban készült cementbe süllyeszteni, azért erősen ledöbbentem, hogy ez így még kábeles csatornán is durva (a pilotban is mutatják a kiásott gyerektetemeket, de azért ígyis gyomorforgató).
[/spoiler]

Annyit tanácsolhatok, hogy a részvégi promót hagyjátok ki. Én nem tettem, így megint lesz 6 és fél körömrágós napom.

kikuchiyo

Dollhouse 2x05

Már épp fogalmaztam magamban a nyafogást, hogy "meh, minek nézem ezt még mindig", amikor hirtelen... Summer Glau!
Failure is the default option

Kvikveg

Heroes 4. evad 1-11 az elozoek ismerete neljuk: ezjovoooot.  :haha:
Megj: a fo tarsasagbol Robert Kneppert meg Milo Ventimigliat ismerem, mast nem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-12-07, 22:46:43
http://velvet.hu/sztori/2009/12/07/dexterhez_hasonlitja_magat_az_occset_megfojto_17_eves_fiu/
És igen.
Hozza hasonlitotta magat, de ezenkivul aztan k semmi koze hozza... ujsagirok... szanalmas.
Szegeny ocsike.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Dexter 11, az izgalom exponencionálisan nő. Egyike a ritka alkalmaknak, mikor azt mondom a cliffhangerre, hogy bazdmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg. :D
[reserved]

LiaLia

Quote from: Próféta on 2009-12-07, 22:46:43
http://velvet.hu/sztori/2009/12/07/dexterhez_hasonlitja_magat_az_occset_megfojto_17_eves_fiu/
És igen.
:zomg: már előtte is kattant lehetett, ha a saját testvérével képes volt ilyent tenni. Bár a másik oldala a dolognak, hogy annyira precíz sorozatokat lehet látni, hogy akinek van valami indíttatása az remek ötleteket és kivitelezést leshet el ezekből.

Solid Snake

Quote from: NLZ on 2009-12-08, 21:05:31
Dexter 11, az izgalom exponencionálisan nő. Egyike a ritka alkalmaknak, mikor azt mondom a cliffhangerre, hogy bazdmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg. :D

[spoiler]Nem is tudom, hogy a zárójelenet melyik szegmense TOTAL PRICELESS: Trinity arckifejezése az életművén vagy a "Hello... Dexter Morgan."[/spoiler]

NLZ

Quote from: Solid Snake on 2009-12-10, 00:05:23
Quote from: NLZ on 2009-12-08, 21:05:31
Dexter 11, az izgalom exponencionálisan nő. Egyike a ritka alkalmaknak, mikor azt mondom a cliffhangerre, hogy bazdmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg. :D

[spoiler]Nem is tudom, hogy a zárójelenet melyik szegmense TOTAL PRICELESS: Trinity arckifejezése az életművén vagy a "Hello... Dexter Morgan."[/spoiler]
Kár, hogy a rész címe spoileres volt, nem szeressük az ilyet. De azért még így is meglepődtem.
[reserved]

kikuchiyo

Dollhouse - Epitaph One (adásba nem került DVD-s rész)

Basszus, ha ilyet is tudnak csinálni, akkor a második évad eddig miért olyan szar (egy-két rész kivételével)?
Failure is the default option

Ramiz

Dexter 1-t néztem végig, 2-nek kiku tanácsára(?-nembiztos) csak az utolsó pár részét (és jól tettem), 3. kimaradt (nem is tudom miért, ill. hogy megéri-e), 4.-nek utolsó hány részét elég megnézni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2009-12-12, 19:08:32
3. kimaradt (nem is tudom miért, ill. hogy megéri-e)
Az első egy-két rész döccenősebb, utána egész jó, bár nem lesz annyira kemény, mint a második évad vége.

Quote from: Ramiz on 2009-12-12, 19:08:32
4.-nek utolsó hány részét elég megnézni?
Szvsz az utolsó tizenkettőt :) Még csak 11 jött ki, én meg csak tízet láttam, de valószínűleg a végén is így fogom gondolni.
Nem mindegyik karfábakapaszkodós, de koherens egységet alkotnak, még ha ez elsőre nem is nyilvánvaló.

Cloud

Annyian dícséritek Dexter-t lehet én is belekezdek. :D Mire számítsak? :D

NLZ

Amerika kedvenc sorozatgyilkosára.
[reserved]

Xzone

Nekem tetszett a Dexter S02, a harmadik viszont egyáltalán nem.

Ramiz

Maradjunk annyiban, hogy vannak jobb sorozatok is out there, de azért bőven fogyasztható.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Hát a most futók között sztem a legjobb a Dexter.
[reserved]

Ramiz

Quote from: NLZ on 2009-12-13, 12:42:05
Hát a most futók között sztem a legjobb a Dexter.

Nem nézek sok mindent, de az utóbbi évek legjobbja a The Shield és az Arrested Development volt. Egyik sem rétestészta, egyik sem "kifogytunk az ötletekből, min csavarjunk egyet?" szagú. Még a Dr House is elkurvult pedig. Hiába, vagy bivalyerős és valahova tartó forgatókönyv kell (Shield), vagy ezernyi ötlet (AD).

A sok meló, stressz miatt jobban vágyok a komédiákra, de a Big Bang is fárad és kockasága is gondosan kiszámított határok között van tartva, a How I Met... meg kifejezetten nyomasztó az örökös, Amerikai pszichó-szagú, kilátástalan, már-már illúziók nélküli párkapcsolati héjatánctól. Igen, mindig ott van a "feleséget szeretnék", "bárcsak ezzel összejönne" szövegek rituális ismételgetése és variálgatása, de közben olyan érzéketlenül, gecin dobálják el egymást a szereplők, hogy csuhaj. Most olvastam el a Szex és New York könyvet, az is odabaszott. Hogy lehetett ebből ekkora siker? Tényleg tömegek pörgetik magukat ebben az önsorsrontó világszemléletben és borítékolt game over-es életformában? :(

Még a The Wire-t kell pótolnom, arról csak jókat hallottam. Vagy újranéznem a Twin Peaks-t meg a Firefly-t...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

 :zomg: Bazki!! Január végéig nincs House!!!!! :eek:  :Eztneked: :mad: :bruhuhu: :comp:

Lusta g*cik! :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Ramiz: a Rigetet (magyarul Birodalom, Lars von Trier sorozata) láttad már? Csak 8 rész, de többet ér mint 8 évad sok másikból.
Failure is the default option

Solid Snake

Dexter 4x12

[spoiler][/spoiler]

hargharg

Quote from: Raggie on 2009-12-14, 16:59:38
:zomg: Bazki!! Január végéig nincs House!!!!! :eek:  :Eztneked: :mad: :bruhuhu: :comp:

Lusta g*cik! :__devil:

jobb lenne, ha mar marciusban leadnak evadzarot?
bar teny, hogy egy allando kethetes ciklusnak annal sokkal hosszabb szunet nelkul jobban orulnek. talan.
rofl

Raggie

Quote from: hargharg on 2009-12-14, 20:51:20
jobb lenne, ha mar marciusban leadnak evadzarot?
Csináljanak többet! :D Nekem kell a heti House-adagom!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Hogy lehet a Showtime oldalán lévő videókat megnézni? Van egy interjú a Dexter utolsó részéről, de innen nem elérhető.

BTW jobb is lehetett volna (mármint az évadzáró).
Failure is the default option

Tycho

Quote from: Ramiz on 2009-12-13, 19:21:04
Quote from: NLZ on 2009-12-13, 12:42:05
Hát a most futók között sztem a legjobb a Dexter.

Nem nézek sok mindent, de az utóbbi évek legjobbja a The Shield és az Arrested Development volt. Egyik sem rétestészta, egyik sem "kifogytunk az ötletekből, min csavarjunk egyet?" szagú. Még a Dr House is elkurvult pedig. Hiába, vagy bivalyerős és valahova tartó forgatókönyv kell (Shield), vagy ezernyi ötlet (AD).

A sok meló, stressz miatt jobban vágyok a komédiákra, de a Big Bang is fárad és kockasága is gondosan kiszámított határok között van tartva, a How I Met... meg kifejezetten nyomasztó az örökös, Amerikai pszichó-szagú, kilátástalan, már-már illúziók nélküli párkapcsolati héjatánctól. Igen, mindig ott van a "feleséget szeretnék", "bárcsak ezzel összejönne" szövegek rituális ismételgetése és variálgatása, de közben olyan érzéketlenül, gecin dobálják el egymást a szereplők, hogy csuhaj. Most olvastam el a Szex és New York könyvet, az is odabaszott. Hogy lehetett ebből ekkora siker? Tényleg tömegek pörgetik magukat ebben az önsorsrontó világszemléletben és borítékolt game over-es életformában? :(

Még a The Wire-t kell pótolnom, arról csak jókat hallottam. Vagy újranéznem a Twin Peaks-t meg a Firefly-t...


Criminal Minds? Ez az én új függőségem :jee:

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2009-12-14, 18:47:22
Ramiz: a Rigetet (magyarul Birodalom, Lars von Trier sorozata) láttad már? Csak 8 rész, de többet ér mint 8 évad sok másikból.

Te adtad oda, te tök.
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=800.msg170997;topicseen#msg170997

Quote from: Tycho on 2009-12-15, 03:59:27
Criminal Minds? Ez az én új függőségem :jee:
Kaphat egy esélyt. Remélem nem lesz túl szar.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Dollhouse 2x08

nehogymár egyik ügynöknek se volt ideje[spoiler]rálőni Alpha-ra a tetőn, mielőtt elbújtak volna a robbanás elől...[/spoiler] pff

Próféta

Dexter S4
Megnéztem a finálét is végre. Hát ez ütött.
Meg úgy az egész évad nagyon jó volt, talán a legjobb eddigi Dexter évad, de legalábbis a közelében van.