Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Dollhouse 2x10: na ez egy jó rész volt.
Failure is the default option

Kvikveg

Akkor most valaki mondja el nekem a Dexter finalet, mert en feladtam, totalisan unom ezt az evadot. Felolem kb mindenkit lemeszarolhatna az ellen-sorozatgyilkos, az sem erdekelne. Najo, esetleg az erdekes utolag odakerult rendort nem. De meg az o nevere sem emlekszem, azt hiszem ez elmond valamit.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2009-12-21, 10:13:32
Akkor most valaki mondja el nekem a Dexter finalet, mert en feladtam, totalisan unom ezt az evadot. Felolem kb mindenkit lemeszarolhatna az ellen-sorozatgyilkos, az sem erdekelne. Najo, esetleg az erdekes utolag odakerult rendort nem. De meg az o nevere sem emlekszem, azt hiszem ez elmond valamit.
Ahogy gondolod.
[spoiler]Debra rájön, hogy Dexter a Jeges tesjóa volt, de ez még nem nagy szám. Ellenben az utolsó előtti részben a Hármas túljár Dexter eszén és rájön, hogy ki ő, oda is megy hozzá személyesen az rendőrségre. Dexter erre beindul és végül el is kapja az utolsó részben a Hármast, de mikor hazaér, látja hogy Rita holtan fekszik a vérrel teli kádban (mint ahogy a Hármas öli meg áldozatai egy részét), a földön pedig a gyereke sír (mint anno ő gyerekkorában). The End.[/spoiler]
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-12-21, 20:28:22
Quote from: Kvikveg on 2009-12-21, 10:13:32
Akkor most valaki mondja el nekem a Dexter finalet, mert en feladtam, totalisan unom ezt az evadot. Felolem kb mindenkit lemeszarolhatna az ellen-sorozatgyilkos, az sem erdekelne. Najo, esetleg az erdekes utolag odakerult rendort nem. De meg az o nevere sem emlekszem, azt hiszem ez elmond valamit.
Ahogy gondolod.
[spoiler]Debra rájön, hogy Dexter a Jeges tesjóa volt, de ez még nem nagy szám. Ellenben az utolsó előtti részben a Hármas túljár Dexter eszén és rájön, hogy ki ő, oda is megy hozzá személyesen az rendőrségre. Dexter erre beindul és végül el is kapja az utolsó részben a Hármast, de mikor hazaér, látja hogy Rita holtan fekszik a vérrel teli kádban (mint ahogy a Hármas öli meg áldozatai egy részét), a földön pedig a gyereke sír (mint anno ő gyerekkorában). The End.[/spoiler]
Koszi!  :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Dollhouse 1x01 most a retekklubon!
Failure is the default option

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-04, 23:12:51
Dollhouse 1x01 most a retekklubon!

Csak az elejét láttam de nem tűnik olyan rossznak.

kikuchiyo

my Dollhouse, fucking where?  :comp:

(vagy benéztem, és csak ma este adják?)
Failure is the default option

NLZ

[reserved]

kikuchiyo

Dollhouse 2x11

Ez a rész úgy indult, mint egy wet dream a Summer Glau-rajongók számára, úgy is folytatódott (csak még úgyabban, azt a hajmosós jelenetet még én is visszatekertem, pedig nem vagyok oda a néniért), egy irdatlan nagy WTF?!? volt majdnem a végén, a legvégén pedig egy még nagyobb.

Lehet, hogy a FOX végül is jót tett azzal, hogy lelőtte a sorozatot, de hagyta a második évadot végigfutni? Így volt egy fix keretük, amit ki kellett tölteniük, ami alatt le kellett zárniuk a történetet. Ha így folytatják, és nem cseszik el, minden idők legjobb sorozat-fináléja is lehet belőle. Ez és az előző rész mindenesetre nagyon jó volt.
Failure is the default option

Nakedape


house is still f.epic (s6e10)
[spoiler]najó a vége tooo much draamaa[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

^egyetertek Nakedape-pel.
rofl

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-01-13, 15:49:26

house is still f.epic (s6e10)
[spoiler]najó a vége tooo much draamaa[/spoiler]

Már egy jó ideje elindult a Ház-vonat a dráma irányába. Azért is szálltam ki. Lassan már Grace klinika lesz az egész (amiből egy percet sem láttam, de az állandó szerelmi kavarásra és drámázásra, amiről egy barátnőm mesélt, ráismertem - a House-ból... :__devil: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Dollhouse 2x12

Zavaró, szájhúzásra késztető megoldásokkal teli rész volt, ami elég baj azt nézve, hogy ez volt a fő történetszál lezárása, ha pedig az előző két részhez viszonyítunk, még előnytelenebb az összehasonlítás.

Mintha kapkodtak volna, és az idő vagy ihlet hiányában a karakterek és a lehetséges forgatókönyv-elemek klisésebb oldalához nyúltak vissza (Adele tényleg azt mondta, hogy "Cor blimey"?). A nagy csavargatásban végül is elszédültek és egy sima őrült főgonoszos lezárást voltak kénytelenek leszedni a polcról.

Mindegy, várjuk meg még a jövő heti, "utolsó utáni" részt, a végleges ítéletet csak utána van értelme kimondani.
Failure is the default option

Cloud

Heroes 4. évad

Marhára ráértem és a héten végignéztem a kinn lévő 15 részt. Hát...   :ejj:

Hogyhogy nem kaszálták még el?
Ok vannak benne jó jelenetek, de többnyire azon voltam hogy mikor lesz már vége az adott résznek. Samuel is idegesítő már egy kicsit.

NLZ

Kb az első évad első fele volt jó, azóta szupererős szappanopera az egész.
[reserved]

Xzone

A Big Bang Theory most már végleg átugrotta a cápát. Már ezt a részt se akartam megnézni, de végül mégis megtörtént (az öcsém letöltöte, és felajánlotta, hogy nézzük meg együtt). Annyira rossz, hogy már elérte a 'nézhetetlen' szintet.

Próféta

Quote from: Xzone on 2010-01-20, 23:44:57
A Big Bang Theory most már végleg átugrotta a cápát. Már ezt a részt se akartam megnézni, de végül mégis megtörtént (az öcsém letöltöte, és felajánlotta, hogy nézzük meg együtt). Annyira rossz, hogy már elérte a 'nézhetetlen' szintet.
Valami érdemérem azért jár neked, hogy eddig bírtad.

Kvikveg

http://www.imdb.com/media/rm2550958336/nm0659363
Ez a kep lol.
Heroes Sylar es Barbie csak civilben. Az arckifejezes igencsak  mulatsagos igy a sorozatbeli karaktereket ismerve. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 01:26:29
http://www.imdb.com/media/rm2550958336/nm0659363
Ez a kep lol.
Heroes Sylar es Barbie csak civilben. Az arckifejezes igencsak  mulatsagos igy a sorozatbeli karaktereket ismerve. XD
Szerintem ez sokkal durvább volt anno: http://www.nbc.com/heroes/novels/downloads/chapter32_ee.jpg  :Kiraly:

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2010-01-21, 01:46:03
Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 01:26:29
http://www.imdb.com/media/rm2550958336/nm0659363
Ez a kep lol.
Heroes Sylar es Barbie csak civilben. Az arckifejezes igencsak  mulatsagos igy a sorozatbeli karaktereket ismerve. XD
Szerintem ez sokkal durvább volt anno: http://www.nbc.com/heroes/novels/downloads/chapter32_ee.jpg  :Kiraly:
Áááááá!  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Próféta on 2010-01-21, 00:03:41
Quote from: Xzone on 2010-01-20, 23:44:57
A Big Bang Theory most már végleg átugrotta a cápát. Már ezt a részt se akartam megnézni, de végül mégis megtörtént (az öcsém letöltöte, és felajánlotta, hogy nézzük meg együtt). Annyira rossz, hogy már elérte a 'nézhetetlen' szintet.
Valami érdemérem azért jár neked, hogy eddig bírtad.
én még nézem, dafke
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Quote from: Nakedape on 2010-01-21, 12:35:12
Quote from: Próféta on 2010-01-21, 00:03:41
Quote from: Xzone on 2010-01-20, 23:44:57
A Big Bang Theory most már végleg átugrotta a cápát. Már ezt a részt se akartam megnézni, de végül mégis megtörtént (az öcsém letöltöte, és felajánlotta, hogy nézzük meg együtt). Annyira rossz, hogy már elérte a 'nézhetetlen' szintet.
Valami érdemérem azért jár neked, hogy eddig bírtad.
én még nézem, dafke

+1

Nekem még nem szenvedés nézni, sőt.  :D

Kvikveg

Heroes s1 s2 nincs meg valakinek eredeti szinkronnal?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 17:56:24
Heroes s1 s2 nincs meg valakinek eredeti szinkronnal?
:eek:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

#2185
Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 18:01:13
Quote from: Nakedape on 2010-01-21, 17:59:57
Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 17:56:24
Heroes s1 s2 nincs meg valakinek eredeti szinkronnal?
:eek:
?
12 000 kicsit vaskos erte
http://dvdfutar.hu/termek.php?shopSID=c7f06dd728531b125506f3e8c2b2b25b&id=11408
arra gondoltam, hogy ezért még 12 forint is sok, angolul is :D

edit: ja én lenni hülye, az eredeti szinkron az angol, nem magyar volt kétszer... me lame.
akkor a smiley se igaz, csak sima minek nézni smiley :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2010-01-21, 18:01:13
hmv-n jelenleg akcióban van a 3 szezon együtt 50 font + 2.5 font szállításért, vagyis kb 16500 Ft-ért :D

de tény hogy én se adnék 16 forint 50 fillért se ezért a sorozatcsomagért :__devil:

kikuchiyo

Szerintem én még nem töröltem le, oda is adnám, csak sajnos nem fér Nakedape 256 MB-s MiniSD-jére :)
Failure is the default option

Cloud

Supernatural

5x11


Átlagos Supnat rész volt. Talán kicsit sok volt a lelkizés,de még pont elviselhető volt. Gondoltam hogy szünet után nem egyszerre a főszállal folytatják, de remélem jövő heti rész már Luciferékkel foglalkozik majd.

Ja és a pudingos felkiáltáskor hangosan felröhögtem... A legjobb jelenet volt.  :lul: :rotfl:

kikuchiyo

Kérdés: a Caprica 1. része, ami most jött ki, azonos a tavaly már leadottal?
Failure is the default option