Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-24, 19:19:34
Kérdés: a Caprica 1. része, ami most jött ki, azonos a tavaly már leadottal?
Igen a pilot rész, csak még pluszban cenzúrázva.

Kvikveg

House S06E03
Kifulladoban mar nalam is a sorozat, de azert par fetrengve rohogos jelenet meg volt benne.
[spoiler]Pl. az ettermi jelenet ahol Wilson megkerte House kezet.  :lul: :lul: :lul:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-01-24, 20:32:11
House S06E03
Kifulladoban mar nalam is a sorozat, de azert par fetrengve rohogos jelenet meg volt benne.
[spoiler]Pl. az ettermi jelenet ahol Wilson megkerte House kezet.  :lul: :lul: :lul:[/spoiler]
kinél még? sztem elég epic rész volt, mint írtuk is :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Talan valamikor Ramiz irta, hogy kezd elszappanoperasodni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Én még csak a 2. részt láttam.
Hát akkor érdekes lesz a többi rész...

Xzone


Cloud

Supernatural

5x12

Még mindig nem a főszálhoz kapcsolódott,de megint rohadt jó rész volt.  :lul:

Szegény Sammy, de megszívta... :hopp:

kikuchiyo

Dollhouse finálé

AWWWWW.


Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-30, 16:34:05
Dollhouse finálé

AWWWWW.

És... megéri megnézni a második évadot? A harmadik rész után jegeltem a sorozatot.

kikuchiyo

Erős minőségnövekedés tapasztalható az 5-6. részektől, a 10-11. részek hosszú idő óta a legjobb epizódok bármiből (a 10. olyan, mintha Lynch rendezte volna a jobb napjaiban, a 11.-nél meg gondolj vissza arra a BSG-részre, amikor a Földön vannak a 4. évadban), és a finálé is jó volt.

A szereplők is megtanultak játszani, még Eliza is, de főleg Topher és DeWitt alakítottak hatalmasat néhány részben, ja és van Summer Glau.

Szóval WATCH IT FAGGOT!!!1
Failure is the default option

Próféta

Hmm és nulláról elkezdeni is érdemes a Dollhouse-t, vagy annyira azért nem jó?
Csak mert legnagyobb részt az rémlik, ahogy te meg mások is csak panaszkodnak rá.

kikuchiyo

Panaszkodtunk, mert valóban vannak hibái a sorozatnak, mondhatni az első évad nagyobb része arról szólt, hogy Eliza Dushku kilógó dekoltázzsal ugrált a cápa fölött (azaz nem tudtak mit kitalálni, így a hölgy dekoratív elemeire helyezték a hangsúlyt - ami persze önmagában nem baj, de egy kicsit többet is vártunk volna Whedontól). De azért érdekes volt a sorozat (és nem úgy, ahogy a ronda nőre mondjuk, hogy érdekes arcú, hanem tényleg elgondolkodtató témákat feszegetett néha elgondolkodtató módon), a végére pedig egyértelműen megbocsáttatta magát illetve a hibáit vagy mivan.

Whedonnak meg amúgy a kurva anyját, itt többször is eljátssza azt a már éppen megkedvelt és éppen a boldogság/cél elérése előtt álló karakterrel, amit Wash-sel a Serenityben.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-31, 01:28:31
Whedonnak meg amúgy a kurva anyját, itt többször is eljátssza azt a már éppen megkedvelt és éppen a boldogság/cél elérése előtt álló karakterrel, amit Wash-sel a Serenityben.

http://www.cracked.com/article/166_5-reasons-it-sucks-being-joss-whedon-fan/

hargharg

Quote from: Próféta on 2010-01-31, 00:58:39
Hmm és nulláról elkezdeni is érdemes a Dollhouse-t, vagy annyira azért nem jó?
Csak mert legnagyobb részt az rémlik, ahogy te meg mások is csak panaszkodnak rá.

csak, hogy legyen friss velemeny is, most kettokor kezdtem el nezni, most jon negyedik resz sorban egymas utan, pilottal egyutt,  bar persze elore felek itt is, hogy mikor ul majd le, de amiyen rovid, talan nem lesz szamomra veszes.
spoilereket nem olvastam anno/nem emlekszek rajuk.
rofl

Xzone

Woah, el sem hiszem, hogy a Dollhouse-t nézem. Érdekel, mi lesz a következő részben!

Fazék

#2205
FAIL

[spoiler=Dollhouse 2x13]elindítom és olyan visszaemlékezés van benne, ami kurvára nem stimmel, 12-es rész végén csak kb 10mp-nyi volt a jövőből. miafranc ez? azért elindítom a 12-es részt, ellenőrzöm. jól emlékeztem. elindítom újból a 13-asat, ugyanúgy tök ismeretlen "visszaemlékezés"
imdb: epizódcím. epitaph two... hmm mintha rémlene, hogy ez az epitaph szó többször is fölmerült volna Dollhouse-zal kapcsolatban, csomóan dícsérték azt a részt ha jól rémlik, de én úgyse figyelem az epizódcímeket, mit számítanak... áhá, szóval első évad vége volt az epitaph one.       ----        na várjunk csak... Dollhouse könyvtár, S1, ok, hányas rész az utolsó. 12-es...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

szóval lazán kihagytam az első év évadzáró részt anno...[/spoiler]
:falba:

kikuchiyo

#2206
Hint: az 1x13-nak nevezett Epitaph One-t nem adták le TV-ben. Ezért maradhattál le róla.

És még pótolhatod is a 2x13 előtt, bár jobb volt úgy nézni a második évadot, hogy szép lassan helyükre kerültek a mozaikdarabkák az 1x13-ból. In before ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
:)
Failure is the default option

Fazék

#2207
Quote from: kikuchiyo on 2010-01-31, 18:21:59
Hint: az 1x13-nak nevezett Epitaph One-t nem adták le TV-ben. Ezért maradhattál le róla.
igen, nekem is ez jött le pár perc utánajárással. anno eztv.it-ről szedtem a sorozatokat és ott pl még csak említés szintjén sincs az 1x13-as rész... :rolleyes:

szerk: ez akkor is köcsögség... de legalább így 2 rész van még előttem, nem csak 1 :haha:

Próféta

Quote from: Fazék on 2010-01-31, 18:14:58
FAIL
A szemem!  :aaa:! Könyörülj!

Quote from: Fazék on 2010-01-31, 18:14:58
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Fox + Joss Whedon = a recipe for unpleasantness

Fazék


Xzone

Dollhouse 2x11

Aztamocskos...  :zomg: :jee: :zomg: :jee: :zomg: :jee: :zomg: :jee: :zomg: :jee:

Azaz: Death by Snu Snu effektus

Cloud

Neten a Lost 6x01

Aki nem bírja ki a maradék két napot az nézze meg. Tök jó kam-os verzió. :D ^^"

Selmo

Aki nem bír ki 2 napot, meg is érdemli. :__devil:

A tökéletesség unalmas.

Cloud

#2213
Quote from: Selmo on 2010-02-01, 19:04:23
Aki nem bír ki 2 napot, meg is érdemli. :__devil:

Na jha. Igénytelenség netovábbja, aki így nézi meg.


Smallville  9x10



Szünet után kicsit pörgősebb részre számítottam, de egynek elment. Zod még mindig irritáló. :D

Cloud

#2214
Lost 6x01-02


Lost is bekk, uhbazz a köbön. Ez annyira odabaszott hogy olyan nincs.
[spoiler=pár wtf...]Leszállás? WTF? Juliet? WTF? Desmond? WTF?
Az elején a sziget a víz alatt? WTF?
Az egész rész egy WTF...[/spoiler]
Mikor lesz már kedd.  :hail: :borul: :aaa:

Solid Snake

Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Áhh, de sajnálom, hogy csak most tudtam megnézni.  :whoah:
Nem is írok róla többet, úgyis mindenki ismeri.  :P

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2010-02-05, 12:37:43
Dr. Horrible's Sing-Along Blog

Áhh, de sajnálom, hogy csak most tudtam megnézni.  :whoah:
Nem is írok róla többet, úgyis mindenki ismeri.  :P

Ötödszörre kezd a legviccesebb lenni, addig folyamatosan csak egyre jobb minden újranézéssel.

Haverom több mint 30x látta...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Caprica

Nézi ezt valaki rajtam kívül?

[spoiler=A mai rész]Mi van? Úgy értem, nem olyan wtf volt, mint amilyen a Lostban szokott lenni vagy pl. a Dollhouse utolsó előtti-előtti részében volt, hanem nem értem, hogy mit is akarnak ezekkel a karakterekkel. A végén, amikor Adama mondja az öccsének, hogy "Greystone a lányát veszítette el, én a lányomat és a feleségemet - egyensúlyozd ki a helyzetet" - mióta ilyen bűnöző ez a karakter? Vagy csak én nem figyeltem?
Továbbá azt sem látom még, hogy merre akarnak haladni a történettel. Az elősejlő vallási/misztikus szál egyáltalán nem tetszik.

Szóval vannak érdekes elemek a sorozatban, de nem kezdődik meggyőzően. Tartok tőle, ha nem találnak ki valamit, akkor nem is fog sokáig élni.

Érdekesség: a Tauronok (majdnem azt írtam, Taurenek) nyelvét az ógörög jelképezi. Az epizódban felhangzó rap szövege is ógörögül van.[/spoiler]
Failure is the default option

Selmo

Nézem, de csak most lett belőle 720p.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-06, 22:22:47
Caprica

Nézi ezt valaki rajtam kívül?

[spoiler=A mai rész]Mi van? Úgy értem, nem olyan wtf volt, mint amilyen a Lostban szokott lenni vagy pl. a Dollhouse utolsó előtti-előtti részében volt, hanem nem értem, hogy mit is akarnak ezekkel a karakterekkel. A végén, amikor Adama mondja az öccsének, hogy "Greystone a lányát veszítette el, én a lányomat és a feleségemet - egyensúlyozd ki a helyzetet" - mióta ilyen bűnöző ez a karakter? Vagy csak én nem figyeltem?
Továbbá azt sem látom még, hogy merre akarnak haladni a történettel. Az elősejlő vallási/misztikus szál egyáltalán nem tetszik.

Szóval vannak érdekes elemek a sorozatban, de nem kezdődik meggyőzően. Tartok tőle, ha nem találnak ki valamit, akkor nem is fog sokáig élni.

Érdekesség: a Tauronok (majdnem azt írtam, Taurenek) nyelvét az ógörög jelképezi. Az epizódban felhangzó rap szövege is ógörögül van.[/spoiler]

Ja, hogy ez már megy. A pilot után csak ennyit jegyeztem meg: jó sokára jön a sorozat. De akkor már töltöm is.