Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Valószínűleg a sorozat nézhetőségének a titka az, hogy el kell fogadni, hogy nem a BSG.
Azt viszont még nem látom, hogy helyette micsoda.
Failure is the default option

Cloud

Supernatural
5x13



Huh jó kis rész volt. [spoiler]Tetszett Mihály belépője nagyon. Anna-t kicsit azért sajnálom hogy kiírták, nagyon jó karakter volt. [/spoiler]

Cloud

#2222
Smallville

9x11

[spoiler]
Huh nagyon jó rész volt. Örültem hogy láthattuk Jackson dokit kicsit más szerepben.   
Mivel duplarész volt, bőven volt idejük kibontakozni a szereplőknek, egyedül talán a végső csatát tartottam extra rövidnek. Túl hamar intézték el Jégcsapot.
A börtönös dolog Mercer ügynökkel meg érdekes. Vajon mire készülhetnek?[/spoiler]

Selmo

Ha legközelebb se használod a spoiler gombot, személyesen foglak felkeresni és pofánverni. :3x3:

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Quote from: Selmo on 2010-02-10, 23:23:46
Ha legközelebb se használod a spoiler gombot, személyesen foglak felkeresni és pofánverni. :3x3:

Sorry. :D  Javítottam. :) Elfelejtettem hogy nézi itt valaki. :D


Lost
6x03
Nyugisabb volt, de a Lost színvonal azért megmaradt.
A vége meg nálam azért ütött eléggé.  :whoah:


Nakedape

bbt nagy kép
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Supernatural

5x14



[spoiler]Na kicsit haladtak a történettel, ha nem is sokat. Tetszett hogy újra az egyik lovas jelent meg, csak azt nem értem hogy miért egy öregember képében. (mindegy igazából nem számít)
Jó volt látni Cas-t is. Főleg hogy az egész részben csak evett. :D

Dean problémájával meg kíváncsi vagyok fognak-e még foglalkozni...
[/spoiler]




Na és most március 25-ig szünet. :(

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2010-02-12, 20:01:36
Supernatural

5x14
...
Na és most március 25-ig szünet. :(
Neszivass. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2010-02-12, 23:05:37
Quote from: Cloud on 2010-02-12, 20:01:36
Supernatural

5x14
...
Na és most március 25-ig szünet. :(
Neszivass. :/
De. :(



Spartacus-t nézi valaki? Eddig három rész van kinn, az elsőbe belenéztem és egész jó. :)   

NLZ

Spartacus? Milyen az? Sex, Blood and RockDust?
[reserved]

kikuchiyo

Az alábbi linken meg lehet tekinteni az IRIS c. koreai akciós-kémes sorozat trailerét.

http://www.hancinema.net/korean_drama_IRIS.php

Ki vesz észre benne valami érdekeset? :D
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-16, 01:16:13
Az alábbi linken meg lehet tekinteni az IRIS c. koreai akciós-kémes sorozat trailerét.

http://www.hancinema.net/korean_drama_IRIS.php

Ki vesz észre benne valami érdekeset? :D
az előzetes feléig nem tűnt föl nekem semmi "érdekes", addigra meg már meguntam és csak belepörgettem. szóval kérnék egy rávezető hozzászólást :)

Bruce

Azt hiszem 2:43 megláttam, mire gondolsz :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

#2233
Life on Mars
usa verzio
Ez jo volt. Csak 17 resz, mert utkozben sajnos elkaszaltak, de szerencsere be tudtak fejezni tisztessegesen.
2008ban egy rendort elcsapnak es hirtelen 1973ban talalja magat. Innentol kezdve mintha Kojaket kereszteztek volna egy scifivel. :jee: :jee: :jee: :borul:
David Bowie egyik szama van a sorozat elejen amikor atkerul, es amikor par resszel utana elindult a tudtommal erre valaszkent irt Elton John: Rocket Man ugy elkezdtem vigyorogni... :D Valahogy le fogom vadaszni a sorozat zenei, az tuti.
A szereplokbol csak Harvey Keitelt ismertem nevvel, tobbiekbol par epizodszereplot meg. A foszereplo Jason O'Mara, ot a nagyon LOL szekciobol vadasztam (az ugynok a pult mogott) http://www.youtube.com/watch?v=g39xIewgGaM
sorozat op: http://www.youtube.com/watch?v=nqyHOqzS3UI
edit: Google... milyen jo, hogy van Google http://tviv.org/Life_on_Mars_(USA)/Music Yay!  :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2010-02-16, 01:27:08
Quote from: kikuchiyo on 2010-02-16, 01:16:13
Az alábbi linken meg lehet tekinteni az IRIS c. koreai akciós-kémes sorozat trailerét.

http://www.hancinema.net/korean_drama_IRIS.php

Ki vesz észre benne valami érdekeset? :D
az előzetes feléig nem tűnt föl nekem semmi "érdekes", addigra meg már meguntam és csak belepörgettem. szóval kérnék egy rávezető hozzászólást :)

A háttereket nézd, meg a helyszíneket, ahol játszódik...
Failure is the default option

Cloud

Smallville

9x12
[spoiler]


Na amikor megjelent Zattana tudtam hogy jó kis rész lesz. :D   Én mondjuk azt vártam hogy beteljesíti Oliver kívánságát és visszatér Lex, de így is jó volt a rész. Szegény Chloe amikor rájött hogy egy kölyökkel randizott. :D[/spoiler]

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-16, 20:41:12
Quote from: Fazék on 2010-02-16, 01:27:08
Quote from: kikuchiyo on 2010-02-16, 01:16:13
Az alábbi linken meg lehet tekinteni az IRIS c. koreai akciós-kémes sorozat trailerét.

http://www.hancinema.net/korean_drama_IRIS.php

Ki vesz észre benne valami érdekeset? :D
az előzetes feléig nem tűnt föl nekem semmi "érdekes", addigra meg már meguntam és csak belepörgettem. szóval kérnék egy rávezető hozzászólást :)

A háttereket nézd, meg a helyszíneket, ahol játszódik...
ÁHÁ! no igen, pont az előtt untam meg az előzetest, hogy ezek a nyilvánvalóbbak következtek volna :D

kikuchiyo

Kikölcsönöztem az első részt, belekertem, rögtön bumm, egy Lánchíd!

Ez vicces lesz :D
Failure is the default option

Cloud

Lost

6x04
[spoiler]

Na először is ezt mondanám a részre:

http://www.youtube.com/watch?v=yFGz-xr1l2A&feature=player_embedded

Az alternatív valóságban tuti hogy nem véletlenül találkozgatnak a főszereplők. Valaminek kell lennie itt a háttérben.
Arra hogy ki lehet a szőke fiú szerintem egyértelmű a válasz. Legalábbis én úgy gondolom hogy a kissrác nem más mint Claire gyereke. Az más kérdés hogyan került szigetre. :D De valami csak kiderül róla. Legalábbis remélem. :D

Azt mondjuk nem értettem hogy a szörny miért Locke testében üldözte a kölyköt amikor füstként akár el is kaphatta volna.
Meg amit mondott hogy ez csak egy egyszerű sziget. Na persze. [/spoiler]

kikuchiyo

#2239
Na megnéztem ennek az IRIS c. koreai csodának az első részét.

Rögtön egy fajsúlyos, Magyarországon játszódó blokkal indult a rész, Lánchíddal és körpanorámával!
A főhősnek, ha jól láttam, Szentendrén osztották ki a küldetést, egy észak-koreai muksó megölését, és az akciót a budai vár udvarán hajtották végre!
Fantasztikus volt, gurgulázva nevettem rajta, és nem csak azon, hogy a fickó bement egy szabadság téri épületbe - direkt ráközelítettek a táblára -, aztán kitárta az ablakot, és már a Várban volt, vagy azon, hogy miután meglőtték a Várban, átbotorkált a Lánchídon, Földalattizott egyet, aztán elbújt valamelyik városszéli MÁV-létesítményben, és ott le is bombázza egy észak-koreai helikopter...

Sajnos ezután átváltott az epizód a főhős előéletének ismertetésére, ez egyetemi és katonasági, valamint csajjal ivós jelenetekből állt, és leginkább az olyan animés jelzőt tudnám rá használni.

Azt sajnos nem tudom, hogy lesz-e még nálunk cselekmény a további részekben, a trailerből ítélve igen.
Nem mondhatnám, hogy furdal a kíváncsiság.


Szerk: Hehe, mit találtam.
Failure is the default option

Cloud


NLZ

Kiváncsi vagyok, mi lesz a Supernatural új évada, mert régebbi interjúban mondták már, hogy ha lesz is folytatás, ebben az 5. évadban lezárják ezt az egész Luciferes történetet, szal nem egy Aizenes justasplanned évadzárás lesz. :)
[reserved]

Cloud

Jó kérdés. Most komolyan. Menny vs Pokol történetnél mi lehet még durvább?

NLZ

 Ufók? :D  Gaia vs Khaosz, apja-lánya viszály. :D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-02-20, 14:42:03
Ufók? :D  Gaia vs Khaosz, apja-lánya viszály. :D
:lul:

Na perszeeee. Az hiányozna még csak.

kikuchiyo

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-20, 00:44:50
IRIS c. koreai csodának

Eljutottam a negyedik részéig, ez teljes egészében nálunk játszódott!

Azt hiszem, a "facepalm" kifejezés nem elég a jellemzésére - a "katasztrófa" szó sem túl erős rá.
Legalábbis ezt a részt meg kéne nézni meeten/filmmaratonon, szenvedjetek ti is.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-20, 22:59:04
Quote from: kikuchiyo on 2010-02-20, 00:44:50
IRIS c. koreai csodának

Eljutottam a negyedik részéig, ez teljes egészében nálunk játszódott!

Azt hiszem, a "facepalm" kifejezés nem elég a jellemzésére - a "katasztrófa" szó sem túl erős rá.
Legalábbis ezt a részt meg kéne nézni meeten/filmmaratonon, szenvedjetek ti is.

Höhö :)

Kvikveg

Grey's Anatomy
Megneztem ket reszt. Ez valami hihetetlenul nem az en esetem. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Farscape  Season 1-4+ Peacekeeper Wars


The best sci-fi series.  :hail:
Simán kenterbe veri a Star Trek-et is szerintem.

Fazék

Quote from: Cloud on 2010-02-22, 22:10:59
Farscape  Season 1-4+ Peacekeeper Wars


The best sci-fi series.  :hail:
Simán kenterbe veri a Star Trek-et is szerintem.
ugyan már! nevetséges bábshow!
[spoiler]mondja bárki, akinek eddig ajánlottam, de nekem is egyik kedvencem :)[/spoiler]