Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2010-05-27, 10:00:30
IT Crowd-ból csak most fog lemenni a 4. évad, de már berendelték az ötödiket is...
azt hittem a 3. évad után el is halt az egész, annyira negatív véleményeket hallottam róla.
érdemes megnézni?

Érdemes.

Nakedape

Strike Back
angol  egyelőre 6 részes minisorozat

nos, vannak benne  karakter, meg cselekmény hibák.
de nekem elég Epic lett
lekötött izgalmas, fordulatos

több jellemzést azért nincs kedvem, mert spoileres lehet, mmit a hangulata tettszett, ahogy felépüll

helyszín hangulatkeltéshez
[spoiler]irak, zimbabwe, afganisztán[/spoiler]

spoleres comment blogos
[spoiler]http://comment.blog.hu/2010/06/01/strike_back_1_evad_kalandtura_egy_sanyar_vilagban[/spoiler]

karakter spoiler, csak ha nem bírod ki
[spoiler]James Bond Sehol nincs:)[/spoiler]

mellék kedvenc kakater
[spoiler]Bushman POWWWA[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2010-06-03, 15:17:11
Ebben szereplek (kb 1 percnyit):

http://tv24.hu/musorinfo/program/J%C3%B3ban%20Rosszban/1228312
Valaki vegye fel es tolja fel jutyukra, legyszilegyszi! Nem leszek itthon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2010-06-03, 22:38:21
Quote from: Ramiz on 2010-06-03, 15:17:11
Ebben szereplek (kb 1 percnyit):

http://tv24.hu/musorinfo/program/J%C3%B3ban%20Rosszban/1228312
Valaki vegye fel es tolja fel jutyukra, legyszilegyszi! Nem leszek itthon.

TiVo beállítva. (Mi a rendes magyar neve ennek a kütyünek?)

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2010-06-03, 22:38:21
Valaki vegye fel es tolja fel jutyukra, legyszilegyszi! Nem leszek itthon.
Én se, szombaton már repülök Svájcba, pedig látni akarom.
Úgyhogy /r/ felvétel valakitől plz! Ha Xzone lesz, akkor neki köszi!

Quote from: Xzone on 2010-06-03, 23:45:35
TiVo beállítva. (Mi a rendes magyar neve ennek a kütyünek?)
Videómagnó.

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2010-06-03, 23:45:35
Quote from: Kvikveg on 2010-06-03, 22:38:21
Quote from: Ramiz on 2010-06-03, 15:17:11
Ebben szereplek (kb 1 percnyit):

http://tv24.hu/musorinfo/program/J%C3%B3ban%20Rosszban/1228312
Valaki vegye fel es tolja fel jutyukra, legyszilegyszi! Nem leszek itthon.

TiVo beállítva. (Mi a rendes magyar neve ennek a kütyünek?)
Danke. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Még ne nagyon köszönjétek. Az biztos, hogy fel lesz véve, csak a számítógépre átpakolást kell még megoldanom valahogy.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Xzone on 2010-06-03, 23:45:35
Quote from: Kvikveg on 2010-06-03, 22:38:21
Quote from: Ramiz on 2010-06-03, 15:17:11
Ebben szereplek (kb 1 percnyit):

http://tv24.hu/musorinfo/program/J%C3%B3ban%20Rosszban/1228312
Valaki vegye fel es tolja fel jutyukra, legyszilegyszi! Nem leszek itthon.

TiVo beállítva. (Mi a rendes magyar neve ennek a kütyünek?)

Köszi! :merci:

Egyébként TV2 honlapján megnézhető lesz valameddig, de onnan nem tudom, hogy le lehet-e szedni, úgyhogy nekem is kell majd így. Aztán úgyis közeledik a vizsgafelejtő filmmaraton... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

The Good Guys 1x01-02



baromság. tetszik :D

Próféta

Dollhouse S1
Ez egyelőre tényleg elég pöpec. Nem is értem, miért volt sokáig az a benyomásom, hogy nagyon nem az. Nem kellett volna ennyit olvasnom mások véleményeit.

Xzone

Quote from: Próféta on 2010-06-13, 20:41:51
Dollhouse S1
Ez egyelőre tényleg elég pöpec. Nem is értem, miért volt sokáig az a benyomásom, hogy nagyon nem az. Nem kellett volna ennyit olvasnom mások véleményeit.

Pedig az első évad tényleg rossz szerintem :)

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2010-06-11, 00:08:36
The Good Guys 1x01-02



baromság. tetszik :D

Ez oly mértékben a saját paródiája, hogy az már néhol kínos, de azért tetszett.
Failure is the default option

kikuchiyo

doublepost again!

The IT Crowd 4x01

10 perc után törölve.

Már a harmadik sorozat is híg fos volt, nem értem, minek kellett megint feléleszteni.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-06-26, 20:37:13
doublepost again!

The IT Crowd 4x01

10 perc után törölve.

Már a harmadik sorozat is híg fos volt, nem értem, minek kellett megint feléleszteni.
feléleszteni? még el se indult a negyedik évad, már berendelték az Ötödik évadot is...

számomra már a második évad se volt túl meggyőző, harmadikba bele se kóstoltam

Kvikveg

En az elso reszt is alig birtam ki. A focim az ami tetszett belole. Najo meg egy-ket poen. :szemuveges:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Louie 1x01

Louis C.K. amerikai stand-up nevettetőember új sorozata. A beteg módon vicces promó miatt már vártam, de az első rész sajnos csalódást okozott, konkrétan igen kevéssé volt szórakoztató.

Futurama 6x03

Őszintén szólva kezd elegem lenni az i betűvel kezdődő nevű készülékből. Minden híroldalon naponta foglalkoznak vele, még a csapból is ez folyik, és most a Futuramától is kapott egy oltásnak álcázott bújtatott reklámot. Közepesen jó, viszont elég szemét poénokat felvonultató rész volt, az, hogy néhol hangosan nevettem rajta, valószínűleg engem minősít.
Failure is the default option

Xipe

Quote from: Próféta on 2010-06-13, 20:41:51
Dollhouse S1
Ez egyelőre tényleg elég pöpec. Nem is értem, miért volt sokáig az a benyomásom, hogy nagyon nem az. Nem kellett volna ennyit olvasnom mások véleményeit.

Bizony nem. S2 megjobb, sajnos megint jo sorozatot oltek meg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

NLZ

Quote from: Próféta on 2010-06-13, 20:41:51
Dollhouse S1
Ez egyelőre tényleg elég pöpec. Nem is értem, miért volt sokáig az a benyomásom, hogy nagyon nem az. Nem kellett volna ennyit olvasnom mások véleményeit.
Nézted az 1x00 unaired pilotot? Állítólag az sokkal faszább, mint ami később men TVben.
[reserved]

Xipe

Quote from: NLZ on 2010-07-03, 19:55:23
Quote from: Próféta on 2010-06-13, 20:41:51
Dollhouse S1
Ez egyelőre tényleg elég pöpec. Nem is értem, miért volt sokáig az a benyomásom, hogy nagyon nem az. Nem kellett volna ennyit olvasnom mások véleményeit.
Nézted az 1x00 unaired pilotot? Állítólag az sokkal faszább, mint ami később men TVben.

En lattam, annyiban volt mas hogy tobb reszbol belesuritettek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Próféta

Quote from: NLZ on 2010-07-03, 19:55:23
Nézted az 1x00 unaired pilotot? Állítólag az sokkal faszább, mint ami később men TVben.
Néztem, nem tetszett annyira. Jó döntés volt új pilotot alkotni.

kikuchiyo

És az Epitaph One-t (TV-ben adásba nem került 1x13)? Azt is ki szokták hagyni az emberek, pedig az egyik legjobb rész az összes közül.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2010-07-04, 20:23:00
És az Epitaph One-t (TV-ben adásba nem került 1x13)?
Persze, megnéztem. Utána néztem ki, a fejemből  :D

Xipe

Quote from: Próféta on 2010-07-04, 20:25:06
Quote from: kikuchiyo on 2010-07-04, 20:23:00
És az Epitaph One-t (TV-ben adásba nem került 1x13)?
Persze, megnéztem. Utána néztem ki, a fejemből  :D
S2 vegen van megint hasonlo.
Naaon jo.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Cloud

#2365
http://www.sorozatjunkie.hu/2010/07/04/marvel-sorozatok/

Én kíváncsian várom a jövőt, mert szeretem a szuperhősös fimeket. Kérdés már csak az hogy sorozatként hogy állják meg helyüket hisz kisebb költségvetéssel dolgoznak mint a mozifilmeknél. :)


(esetleg valami Smallville szerű sorozatnak tudnék örülni. :D )

Nakedape

a sötét oldalra keveredtem.
kedves fórumtársaim a bocsánatotokat kérem.
megnéztem a glee-t
usa high school
dráma, vígjáték musical

ééés  olyan szirup néhol, hogy a véred megáll tőle
közbe meg meg tündibündi lenne és beleraknak olyan apróságokat, mint terhesség hazudása, mástól terhesség, ősellenség
gyakori kérdésem volt, hogy most ők ebből mit gondolnak komolyan és mit nem??
ja és nem sztereotipikus sem véletlen se(csapat: cheerleader kapitány, foci kapitány, suli csődöre, nagy darab fekete, ázsiai, tolókocsis, buta szőke stb)
feloldozásotokat kérem

ezt meg csak itt hagynám...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

A tévézés legdögösebb keménycsajai Egy - Kettő


Ennek hatására elkezdtem nézni a Legend of the Seekert. Nem is hallottam még róla ezelőtt, de a pilot után egyértelműen a Hercules/Xena sorozatokra asszociáltam (persze ez sokkal komolyabb). Amikor pedig az első normál rész második jelenetében feltűnt Joxer, már nagyon gyanús lett a dolog.

Nem tévedtem: gyakorlatilag ugyan az a csapat készítette a sorozatot, mint az előbb említett kettőt. Természetesen ezt is Új-Zélandon forgatták; az ország már lassan lecserélhetné a nevét Fantasyföldre. Most már biztos, hogy egyszer még el kell zarándokolnom oda :)

Még csak a harmadik(második) résznél járok, de ha sikerül epicebbé tenniük egy fokkal, akkor biztosan szeretni fogom és végignézem.

Selmo

Csupán két évados lett. A második évadban már egész szép és jó CGI-t tettek be, de mivel nagyon sok lett a filler, lefújták. Pedig épp kezdett volna érdekes lenni. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-07-05, 22:20:57
feloldozásotokat kérem

Nézd meg a Texasi láncfűrészest (legjobb horror), a Star Wars 4-6-t (legjobb sci-fi), Az utolsó akcióhőst (legjobb vígjáték) és a Die Hard-ot (legjobb akciófilm), és talán, talán visszatér a hited az Egyesült Államok filmkészítési képességeiben. Feloldozásul pedig hallgatsd meg a Jayne's Song-ot és nézz meg két szabadon választott Superjail epizódot. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!