Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Leara

Boardwalk Empire ep. 01: már azóta fent volt a megnézendők listámon, mióta először olvastam róla. Nem terveztem, hogy most el is kezdem, de annyian dicsérték, hogy muszáj volt. Megérte... nagyon hangulatos sorozatnak ígérkezik, remélem tartják majd színvonalat :).

Criminal minds s6 ep. 01: volt már ennél jobb kezdet is, de jó látni megint a csapatot. Imádom ezt a sorozatot^^.
MAL

NLZ

Elkezdtem nézni a Buffyt. 5 részen vagyok túl, nagyon gagyi az egész, de a humora jó. :)
[reserved]

nikici

Megnéztem a Dr. Horrible's Sing-Along Blog-ot. :D Jaj, nagyon tetszett. Először meglepődtem, hogy ilyen rövidek a részek, hogy lehet ennyiben valami sztorit kibontani. De amilyen rövid, olyan hamar rá lehet hangolódni teljesen. :D A zenék nagyon jók benne. Dr. Horrible karaktere pedig fantasztikus. A vége [spoiler]mondjuk meglepett. :eek: Nem azt mondom, hogy valami mézes mázos happy endet vártam, de azt nem, hogy a csaj meghal. Bár ezzel Dr. Horrible gonoszságának kibontakozásának egyetlen akadálya is elhárult.[/spoiler]
A zenék közül tetszik mind, de a kedvenc talán a My Eyes lett. :smile:

Cobra

Quote from: NLZ on 2010-09-30, 01:24:36
Elkezdtem nézni a Buffyt. 5 részen vagyok túl, nagyon gagyi az egész, de a humora jó. :)
Az első 2 évad még elég gagyi, utána jobb lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-09-30, 01:24:36
Elkezdtem nézni a Buffyt. 5 részen vagyok túl, nagyon gagyi az egész, de a humora jó. :)
Na akkor azzal elleszel egy ideig. :D  Angel-t is lesd meg azisjóóóó. :D



The event
s01e02

Muhahahahaaa. MEgint egy alien-es összeesküvéses sorozat. :D Kíváncsi vagyok mikor kap kaszát. :D

Én

Egy hirtelen ötlettől fogva elkezdtem nézni az elejétől a Harmadik Műszakot. Bosco még mindig egyszerre egy pöcsfej és hatalmas arc :D

Cloud

#2466
Bosco volt a legjobb az egész sorozatban.   Meg kellene néznem utolsó részt is. AZ még kimaradt.

Fringe:

3x02

Na remélem a végitélet fegyvert be is vetik majd. Csak hogy vicces legyen a történet. Walter meg rohadt jól járt, szemben Nina-val. :D

szerk:

Smallville


10x02
[spoiler]
Hm. Elhangzott a Superman szó is, persze nem úgy ahogy kellett volna. Jó rész volt, az a megjelölés a bérgyilkos részéről érdekes dolgokat sejtet. Suicide squad? Várjuk.[/spoiler]

kelvor

24 season 1-8

Jó pár hónapba telt, mire a végére értem. Nem hiába nyert több díjat is a sorozat, fantasztikus munkát végeztek vele. Voltak ugyan gyengébb évadok de összességében egy remekül kivitelezett, izgalmas és néhol drámai történetet kaptunk. A legutolsó részben lezárták a cselekményt de persze nyitva hagytak 1-2 ajtót egy esetleges folytatásnak, amire sajnos igen kicsi az esély.
Kicsit bánom, hogy vége, mert remekül szórakoztam rajta.

Cloud

Pletykaszinten hallani valami filmről is de senki nem mond semmi konkrétumot.

El kellene kezdenem a  8. évadot.

kelvor

Utoljára annyit hallottam, hogy volt szó egy esetleges 9. évadról de lefújták az egészet. Mindenesetre szerintem nézd meg a 8-at, főleg, ha látni akarod, milyen is az, ha igazán feldühítik Jacket.  :D

Cloud

Amint lesz időm el is kezdem. :D


Supernatural

6x03



[spoiler]Na megjelent Castiel is végre. Tetszett a rész, és Balthazar karaktere is. :)   A fegyverekre meg kíváncsi vagyok. [/spoiler]

NLZ

Quote from: Cloud on 2010-10-10, 19:48:50
Supernatural

6x03
[spoiler]Na megjelent Castiel is végre. Tetszett a rész, és Balthazar karaktere is. :)   A fegyverekre meg kíváncsi vagyok. [/spoiler]
Hát nekem ez az egész nem jön be, az az érzésem van nézés közben, mint mikor a DragonBall GT-t néztem.
[reserved]

Én

Nagyon zsír a legújabb HIMYM :lol:

Suszi

#2473
Na sikerült végignéznem a Legend Of The Seekert. Nekem tetszett. A nézettség miatt kaszálták el?

Elnéztem a topicot, így ide is bemásolom:

No Ordinary Family
Erősen Fantastic Four-ra hajaz, de nekem az első két rész alapján megtetszett. Talán kicsit életszagúbb, mint a F4.

Selmo

Eredetileg jóval kevesebb részt akartak belőle csinálni az évadban, de a csatorna nyomására többet kellet, aztán a sok fillert megunta a nép és esett a nézettség. Erre elkaszálták. Pedig már kezdett volna valami kialakulni benne.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

A Capricát nézi valaki? Az új részek közül az elsőn vagyok túl, és eléggé 'meh'.

Selmo

Az, és érzésem szerint még azabb lesz. :(

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Én is nézem, de ezt a hülye STO vonalat a dagadt nővel nem kéne erőltetniük.
Failure is the default option

Cloud

No Ordinary Family-t nézi valaki? MIlyen?

Kvikveg

Supernatural Bobby-specialja jo lett.  :D
Bar nem a regi a stilus, de azert azon mindig jot vigyorogtam, amikor eppen elkezdene enni - ees csorog a telefon.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Leara

Boardwalk Empire ep. 02: ez még mindig rohadt jó  :whoah:. Már az első rész is tetszett, de most már kezd a kedvenceim közé kúszni, pláne ha tartják majd a színvonalat. Az biztos, hogy az 1920-as évek Amerikájának hangulatát nagyon jól visszaadja. Nem is bánom, hogy le vagyok maradva pár résszel, legalább lesz mit maratonozni az őszi szünetben  :D.
MAL

Suszi

Quote from: Cloud on 2010-10-15, 00:46:33
No Ordinary Family-t nézi valaki? MIlyen?

Én nézem (a legutolsót még nem láttam). Az első két rész igazából arról szólt, hogy hogyan lett erejük, és hogyan jöttek rá/hogyan reagáltak rá. Fantastic four érzésem van kicsit, igaz sokkal hétköznapibb az egész (mármint a szereplők sokkal hétköznapibbak). Szerintem jó kis sorozat lesz.

Cloud

Köszi akk bepróbálkozok vele.


Supernatural

6x04

[spoiler]Crowley-t de megszívatták. Jó kis Boby-special rész volt. MOndjuk én a helyükben tuti hogy felgyújtottam volna a csontokat. 

Azon meg meglepődtem ki az új király. [/spoiler]

Selmo


A tökéletesség unalmas.



Selmo

Na még egy bőr. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Supernatural

6x05

Jó kis vámpíros rész volt. Sam-el meg tuti hogy van valami. A ketrec valszeg megváltoztatta őt is.

Kvikveg

Megneztem a Vampire Diaries elso reszet mert untam magam. A feleig. Aztan ugralva.
Kar volt. broaf
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#2489
rohadt életbe...
elkezdtem leszedni a Walking Dead első részének 720p-s változatát reggel, elmentünk a szokásos nov1 körútra, hazaérek, de fasza már nézhetem is, erre crc hibásak a lejött file-ok... hogy rohadna le a keze, aki ilyet közzétesz...
inkább szedem torrent-ről, de ez már csak estére érhet le és ahhoz is szükséges lenne, hogy felpörögjön a letöltés a jelenlegi 20-30KB/s-ről :rolleyes:
néha azért tényleg hiányzik egy gyorsabb net, mert ez a 1.6Mbit elég kevés ilyenkor
és ebből a sorozatból ragaszkodnék a 720p-hez, nem akarnám a sima hdtv rip minőséget :(