Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Makos

The Walking Dead

Köszi Fazék, hogy eszembejuttattad.
Természetesen 720p-ben néztem.

Eddig baromijó :)
[spoiler]
Hé, te, abban a tankban.
Jól megvagy odabent?
:rotfl:[/spoiler]

Cobra

A 720p-s 2Gb  :eek:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Cobra on 2010-11-01, 20:26:09
A 720p-s 2Gb  :eek:
jaja, nekem is kerekedett a szemem, de akkor is leszedtem, mert ez tippre megérdemli  :lazza:

Cloud

#2494
Persze hogy annyi, mert több mint egy órás a rész.

Azt kell mondjam hogy rohadt jó sorozatnak nézünk elébe.:)
Tetszik hogy mutatnak mindent tehát nem csak a háttérben lövik szét a zombik fejét. Van itt minden fejlövés, kibelezés, leszakadt lábak. Stb.
Új kedvencem van. :D

A vége poén volt. Vajon a helikopterről szóltak neki?




És érdekes hogy máris hivatalonsan lesz második évad. Februárban kezdik forgatni.


szerk:
Most nézem van 1080i rls is.


kikuchiyo

Már akartam kérdezni, hogy my Caprica torrent, fucking where?
Erre a google a képembe köpi: Caprica Cancelled

Quote from: FFFFFUUUUUUUUUUUUUWith five unaired episodes remaing, Syfy will delay broadcast until an unnannounced date in early 2011.
Failure is the default option

Ramiz

"That's why I never kiss 'em on the mouth!"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#2498
Hat a Haven keszitoi fulladjanak meg, hogy igy lett vege a 13. resznek. Most meg varhatok jovo nyarig??!  :morci:
Vicces, hogy az elso reszben a mellekszereplo Conrad sokkal erdekesebb volt, mint a foszereplo (a rendor, nem a no). :/
Ha nem egyszerre nezem meg a reszeket, meghaltam volna az unalomtol.
A ket ujsagiro venseg jo. XD
Valahogy olyan blaaaah   :punny: az egesz... a nonek ugyanolyan fapofaja van allandoan, a ferfival nem kezdenek semmit, Duke is csak ide-oda van rangatva, a karakteres kozepkoru hullavizsgalo nenit is eltuntettek, helyette jott a lanya, aki meg a szokasos egyen-barbi semmi...
Nathannak meg csinaltak egy szerelmet, hogy aztan leleptessek, hat gratulalok.
Eskuszom az eso reszben levo utan a pap volt a masodik akinel azt ereztem, hogy kivalt belolem valami reakciot... tudnam hol lattam mar. Valahol lattam.

megavideorol neztem ezekkel a linkekkel: http://tv.blinkx.com/show/haven/XbVwhyG2q_BD2Xf0ZwUzz9HcW7YhlIoM
promo a fahangu foszereplo novel
Itt fahangu fohosunk es a pap is szerepel --- pap imdb

ÁáááÁáááá...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2010-11-04, 20:36:50
Már akartam kérdezni, hogy my Caprica torrent, fucking where?
Erre a google a képembe köpi: Caprica Cancelled

Quote from: FFFFFUUUUUUUUUUUUUWith five unaired episodes remaing, Syfy will delay broadcast until an unnannounced date in early 2011.

http://www.rlslog.net/caprica-s01e14-pdtv-xvid-yoox/

NLZ

Hehe, elkezdtem a Burn Notice-t, ez fasza. :D
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2010-11-07, 22:46:49
Hehe, elkezdtem a Burn Notice-t, ez fasza. :D
az biza :)

kb másfél éve, hogy végeztem a 2. szezonnal, azóta csak gyűjtöm a részeket, de vszleg, ha egyszer belevágok, onnantól darálás lesz ismét :D

Xzone


Fazék

épp belevágtam egy Star Trek filmek újranézésbe*, és imdb-re fölnézve, meglepődve tapasztaltam, hogy csak 3 évadnyi, azon belül is csak 80 részes az eredeti sorozat. valahogy sokkal többnek tippeltem volna. ennyit talán még meg is nézek egyszer :)

*(Zsiga, még kb másfél-két heted van eljuttatni hozzám a legfrissebb részt  :lazza: I-X. részek lent vannak és még vmi "Bonus.The.Captains.Summit" is. röpke 100GB körüli az egész :D)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-11-07, 22:50:17
Quote from: NLZ on 2010-11-07, 22:46:49
Hehe, elkezdtem a Burn Notice-t, ez fasza. :D
az biza :)

kb másfél éve, hogy végeztem a 2. szezonnal, azóta csak gyűjtöm a részeket, de vszleg, ha egyszer belevágok, onnantól darálás lesz ismét :D

Én most kezdtem el szedni... Bruce Campbell FTW!!! Mér nem szóltatok :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

The Walking Dead
1x02




A mai rész is jó volt, csak én kis naívan azt hittem hogy az összes rész egy órás lesz. :(

Amúgy meg jó véres sorozat. Hogy feldarabolták már azt a zombit. :D

Viszont egy dolgot nem nagyon értek. A csávó ott ült a tankban. Mi a fenéért nem használta magát a tankot? Egy zombi sem tudta volna megállítani. Vagy mondjuk csak a fedélzeti gépfegyvert, vagy mondjuk megkereshette volna a katona fegyverét. Ugyanez a hummveekkal. Azokon is ott csüng a nagykaliberü fegyver és egyáltalán nem használják. Vagy magát a kocsit. Több erő van bennük mint egy teherautóban.

De ez már csak szőrszálhasogatás. Tetszik a sorozat.

Ramiz

Quote from: Cloud on 2010-11-08, 21:56:30
Viszont egy dolgot nem nagyon értek. A csávó ott ült a tankban. Mi a fenéért nem használta magát a tankot? Egy zombi sem tudta volna megállítani. Vagy mondjuk csak a fedélzeti gépfegyvert, vagy mondjuk megkereshette volna a katona fegyverét. Ugyanez a hummveekkal. Azokon is ott csüng a nagykaliberü fegyver és egyáltalán nem használják. Vagy magát a kocsit.

Biztos kifogytak... azért lettek elhagyatva in the first place.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Eureka S01E08: Carter lanya befesti a hajat vorosre. A resz legvegen kibekulnek, Carter kozli, hogy tulkepp tetszik neki a voros haj. Lany megmondja, hogy jo, de vissza fogja festeni szokere. Lany kimegy. Carter felsohajt: Thank God!  :lul:
Ugy erzem valaki apuka/anyuka volt kamasz gyerekkel a stabbol.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Eureka fasza cucc, kár hogy az utolsó évad gyenge eresztés eddig, minden új csavar ellenére. Vagy lehet csak azért mondom ezt, mert már nem tudok darálni. :D
[reserved]

Kvikveg

Nekem kicsit gagyi a tortenetvezetes, marmint idegesitoek az altudomanyos izek benne. De sokminden meg tetszik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Jah, a gagyifaktor az ott lesz végig. :D  Nem véletlen, hogy ez egy nyári sorozat. Annyira nem ütős, de jópofa.
[reserved]

Cloud


Fazék

Quote from: Cloud on 2010-11-11, 00:42:47
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N9iN3TPCmxk

Ugye ez csak fan-made? Ugye? Ugye??
sztem ez a hozzászólás korrektül vázolja a helyzetet :)
QuoteFFS, people. The reason you're all screaming "fan made" and "bad production values" is simply because they're filming with digital instead of traditional film. This is a fairly regular practice outside of the US, but in the US we're so used to films with 24 frames per second that when the rest of the world uses digital and gets 60 FPS it looks "cheap" because we associate digital film with sitcoms. It looks like their production values are fine, give it a chance.
sztem sem tűnt vészesnek :)

Kvikveg

#2515
Eureka S02E06 Noche de Suenos
Josefina mint brazil szappanopera-Isaura es Nathan Stark mind nemtudommi spanyol hosszerelmes-felszerelesben, fetrengek a rohogestol  :gyagya: :lul: :lul: :lul:
Es Fargo Zorro. Áááá...  :he:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Fazék on 2010-11-11, 00:52:52
This is a fairly regular practice outside of the US, but in the US we're so used to films with 24 frames per second that when the rest of the world uses digital and gets 60 FPS it looks "cheap" because we associate digital film with sitcoms. It looks like their production values are fine, give it a chance.

Volt erről xkcd is, azt hiszem :D

NLZ

[reserved]

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2010-11-11, 00:52:52
Quote from: Cloud on 2010-11-11, 00:42:47
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N9iN3TPCmxk

Ugye ez csak fan-made? Ugye? Ugye??
sztem ez a hozzászólás korrektül vázolja a helyzetet :)
QuoteFFS, people. The reason you're all screaming "fan made" and "bad production values" is simply because they're filming with digital instead of traditional film. This is a fairly regular practice outside of the US, but in the US we're so used to films with 24 frames per second that when the rest of the world uses digital and gets 60 FPS it looks "cheap" because we associate digital film with sitcoms. It looks like their production values are fine, give it a chance.
sztem sem tűnt vészesnek :)
Nekem eleg gagyinak tunt, de inkabb a beallitasok/vilagitas etc miatt, nem a technikai felszereles miatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Elkezdtem nézni a Mad Men-t. Tudom, Stuff White People Like, de ez nekem nagyon bejön az első rész után :redface: