Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Sherlock S02 E 1 2 3
Es ismet jot alkottak a BBCnel!  :cool:
Also, szegeny Watson...
[spoiler=S02E03]Amugy harom-negy emelet magassagbol szetplaccsant volna kisse, kivancsi vagyok hogy oldotta meg.
De az tetszett, amikor Moriarty benyogte, hogy ki az a hulye, aki beveszi hogy par sor kod nyit mindent? XD
Vajon Holmes miert nyalta be? Ezt is annyira ismeri, mint a naprendszert??! Nem kene...[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Puru²

AZ új Walking dead évad tényleg akkora FAIL ,hogy letölteni se érdemes ?  ::)

Cloud

Új? Mármint a 2.? Egyszer nézhető. 2 hét és jön az új évad.

NLZ

Quote from: Puru² on 2012-01-29, 23:17:37
AZ új Walking dead évad tényleg akkora FAIL ,hogy letölteni se érdemes ?  ::)
Az első is fail volt, nem?
[reserved]

Puru²

Quote from: NLZ on 2012-01-30, 01:30:10
Quote from: Puru² on 2012-01-29, 23:17:37
AZ új Walking dead évad tényleg akkora FAIL ,hogy letölteni se érdemes ?  ::)
Az első is fail volt, nem?
AZ első még kifejezetten nézhető volt ,jól indult majd erősen ingadozott  a színvonal.

Suszi

Quote from: Cloud on 2012-01-20, 00:33:41
Alcatraz

s01e01

Na megvolt első rész. Sam Neil odaver, bírom az ürgét, meglátjuk pár rész múlva mi lesz az egészből. AZ már szerintem biztos hogy nem fogjuk mind a 302rabot külön levadászni.

szerk:


Megnéztem 2. részt is, jó volt tetszik eddig, a vége meg ütött.

Én is elkezdtem nézni, de én nem jutottam el a 2. részig. Valahogy nem kötött le. (pedig vártam a sorozatot, mert úgy gondoltam, hogy ígéretes lesz)
Lehet nekifutok majd egy kicsit később, hátha megváltozik a véleményem

Cloud

Hm, vége lett a Chuck-nak. :(

Fazék

Quote from: Cloud on 2012-01-30, 17:53:04
Hm, vége lett a Chuck-nak. :(
off: egy pillanatra megállt bennem a levegő. azt hittem vége lett Chuck Norris-nak  :zomg:

Cloud

Quote from: Fazék on 2012-01-30, 18:12:33
Quote from: Cloud on 2012-01-30, 17:53:04
Hm, vége lett a Chuck-nak. :(
off: egy pillanatra megállt bennem a levegő. azt hittem vége lett Chuck Norris-nak  :zomg:
Lol. :D XD

Acchan

Ilyen lenne egy 80-as évekbeli Breaking Bad játék.
http://www.collegehumor.com/video/6701398/breaking-bad-rpg

:rotfl: :lul:  :lol:

Beware of spoilars

Acchan

How I Met Your Mother a 7. évad 16. része után dobva. Így is sokáig bírtam, de ez már a legalja. Ha esetleg ennél is mélyebbre süllyednének, én már nem akarok ott lenni, és páholyból szemlélni.  ::)

Fazék

Quote from: Acchan on 2012-02-15, 20:34:25
How I Met Your Mother a 7. évad 16. része után dobva. Így is sokáig bírtam, de ez már a legalja. Ha esetleg ennél is mélyebbre süllyednének, én már nem akarok ott lenni, és páholyból szemlélni.  ::)
alapvetően minden vacak sorozatot megtartok, mindent, amire a leghalványabb esélyét is érzem, hogy újranézem.
a legutóbbi pár rész után csak azért nem töröltem a HIMYM archívumomat, mert már nem rémlik, hogy honnan kezdett írtó szar lenni, az előtte lévő részeket meg azért még megtartanám

Acchan

Az ellaposodás, ill. az alapkoncepciótól való eltávolodás és mindezek ellenére berendelt újabb évadok híre mellett az vágta ki nálam a biztosítékot, hogy Ted újra [spoiler]szerelmet vallott Robinnak.  ::)[/spoiler] A sokadik kísérlete után megfogadtam, ha ezt újra megteszi, én kilépek... Természetesen megtette. Komolyan, Tedet nem írnák ki belőle esetleg? Igaz, ő a főszereplő, mégis a 7. évadhoz eddig semmit nem tett hozzá az a karakter. A végtelenségig nem várhatják, hogy Barney vigye hátán egyedül az egész show-t. Mondjuk, Barney [spoiler]újabb nagy Ő-jelöltjére is csak egy LOL volt a reakcióm. Vajon, ő is úgy jár, mint Nora? Ja, nem, mert most Robin kétségbeesését éppen egy másik barátja (?) használja ki. [/spoiler]

Nem tudom, használjak-e spoiler gombot (OK, használtam), nagy értelmét mondjuk nem látom. Valszeg, ha így haladnak, a 8. szériában eljátsszák ugyanezeket a sémákat más nevekkel. A sárga esernyőt meg akár el is lehet felejteni.


Nakedape

Ted vagy ne ted de próbáld
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bishop

Keresek egy sorozatot, valamikor tavaly lett bejelentve. Egy trailert láttam belőle de a címét elfelejtettem, és a trailert se találom. A story lényege hogy a főszereplő balesetet szenved a családjával. Ez után két életet él az egyikben a fia hal meg a balesetben és a felesége túléli vele, másikban a felesége hal meg és a fia éli túl vele, mint két esetben pszichiáter kezeli, de annyira valóságos minden hogy az is felmerül hogy az amelyiket valóságnak hisz valójában az álom és vica versa.

NLZ

Awake a címe (szerencsére rémlett, hogy Junkien lefikázták a plakátját, azt meg könnyen megtaláltam)
[reserved]

Bishop


Nakedape

Community-t nézi valaki? jellemzés, vélemény?
http://www.imdb.com/title/tt1439629/
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2012-03-02, 16:01:15
Community-t nézi valaki? jellemzés, vélemény?
http://www.imdb.com/title/tt1439629/
én már leszedtem az első (két?) évadot megnézésre :D

Fazék


Próféta


Fazék



Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2012-03-11, 22:20:37
Quote from: Fazék on 2012-03-11, 21:14:45
The Walking Dead Alternate Intro
18+
I lold so hard
+1  :lul:
A mai nap elso pozitiv elmenye. Najo a hazahozott ara-papagajtollak utan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Fazék on 2011-08-27, 18:12:42
Quote from: Kvikveg on 2011-08-27, 17:56:57
Quote from: Fazék on 2011-08-27, 17:07:20
Dirk Gently
egészen rendben volt, amennyire lehetett próbálta hozni a könyvek hangulatát, nagyjából sikerült is neki.
a szereplők jók voltak. történet is. egyszer meg lehet nézni :)
Ez nem a filmes topicba valo?
de tulajdonképpen igen, csak azért írtam ide, mert ezzel is ösztönözni akarnám a készítőket, hogy sorozatot csináljanak belőle :D
HÁ! tévedtünk :)
sorozat lett belőle, már a 3. résznél tart. amiről írtam az a 0. hosszú pilot rész volt csak :)

Cloud

VÉge a The Walking Dead 2. évadának.

Nézi valaki még? Vélemények?

noriko

Kviki elkezdted végül nézni a Once Upon a Time-ot? A legutóbbi Piroskás részben egész meglepő csavar volt! :) [spoiler]Piroska egy vérfarkas!  :muhahah:[/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Quote from: Cloud on 2012-03-20, 14:42:28
VÉge a The Walking Dead 2. évadának.

Nézi valaki még? Vélemények?
Elég gyenge lett, remélem összeszedik magukat a következőre.

A tökéletesség unalmas.