Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic


Cloud

The Walking Dead 2. évadzáró


Egynek elment, ideje volt már hogy megemberelje magát Rick. A csukjás ninjacsajnál mondjuk felröhögtem kicsit. :D  A végén az az épület vajon mi lesz? Börtön?

Cloud

Battlestar Galactica Blood and Chrome

http://www.youtube.com/watch?v=A0ixAkA5bng&feature=player_embedded

Nem tűnik rossznak, a zene viszont förtelmes a trailer alá.

Selmo

Quote from: Cloud on 2012-03-21, 18:50:07
Battlestar Galactica Blood and Chrome

http://www.youtube.com/watch?v=A0ixAkA5bng&feature=player_embedded

Nem tűnik rossznak, a zene viszont förtelmes a trailer alá.
De, rossznak tűnik, izzadtságszagúnak, lenyúlásszagúnak, occó CGI-vel, fos történettel, 1 évad megéréssel.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Websorozat lesz valószínűleg, annak meg bőven jó.

motifator

Nekem ez a link már nem megy, de ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=P5mXeJx6GWI Ez ugyanaz?
Amúgy biztos bele fogok majd nézni, bár még a Capricát is meg kéne nézni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud

Igen az volt, valami miatt már levették.

Kvikveg

Quote from: noriko on 2012-03-20, 15:21:28
Kviki elkezdted végül nézni a Once Upon a Time-ot? A legutóbbi Piroskás részben egész meglepő csavar volt! :) [spoiler]Piroska egy vérfarkas!  :muhahah:[/spoiler]
Igen, es most megszivtam, mert beneztem a spoiler ala. XD
Namindegy.
Amugy Piroska brutalisan nez ki.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: noriko on 2012-03-20, 15:21:28
[spoiler]Piroska egy vérfarkas!  :muhahah:[/spoiler]
:gyagya:
Bár mondjuk olaszul majdnem ugyanaz:
[spoiler]
Cappuccetto Rosso e il lupo
vs.
Cappuccetto Rosso è il lupo!
[/spoiler]
Főleg Kvikvegnek :)

Akkor ezek szerint jó a sorozat?

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2012-03-22, 01:29:17
Quote from: noriko on 2012-03-20, 15:21:28
[spoiler]Piroska egy vérfarkas!  :muhahah:[/spoiler]
:gyagya:
Bár mondjuk olaszul majdnem ugyanaz:
[spoiler]
Cappuccetto Rosso e il lupo
vs.
Cappuccetto Rosso è il lupo!
[/spoiler]
Főleg Kvikvegnek :)

Akkor ezek szerint jó a sorozat?
Az olasz nyelvlecke LOL! :D
Hmmmm... jo. Nem kivaloan jo, de nezheto. En nezegethetem a szoke herceget, 1essel kezdodo szemelyi szamuak meg az osszes not kb.
De azert nem kivan sok agyat. Ja es Rumpelstiltskin a kedvencem az egesz tarsasagbol. \o/
A Dr House-bol atimportalt szereplo viszont nem tetszik, total anorexias. Piroska is amugy. Cinderella (a tok-hintos) tetszik, meg a legutobb felbukkant. A gonosz neni meg mar kezd untatni.
Grumpy sztorija meg tokjo volt. :D
Perverz egy izlesem van, tudom. :)

Es most aludnom kene. Ma nem volt jo napom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Egyetértek. Nem kiemelkedő, de nézhető.
A jelenben játszódó dolgok nem valami érdekesek és nem nagyon halad előre a történet, inkább az az érdekes, ahogy átértelmezik a meséket (ld. spoiler :D)
Rumpelstiltskin nekem is a kedvenc. A csajok közül meg talán eddig Belle.
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2012-03-22, 00:58:55
Quote from: noriko on 2012-03-20, 15:21:28
Kviki elkezdted végül nézni a Once Upon a Time-ot? A legutóbbi Piroskás részben egész meglepő csavar volt! :) [spoiler]Piroska egy vérfarkas!  :muhahah:[/spoiler]
Igen, es most megszivtam, mert beneztem a spoiler ala. XD
Namindegy.
Amugy Piroska brutalisan nez ki.
brutális helyett nekem "1essel kezdodo szemelyi szamu"ként más jelző(k) jut(nak) eszembe :D

amúgy kedves sorozat. vannak bőven gyengeségei, de a helyes hölgyek gond nélkül fönntartják érdeklődésemet és a mesék is rendben vannak :angyali:

Cloud

Na az új BSG websorozat lesz.  :ejj:

Cobra

The Walking Dead S1 complete BDrip:

Resolution: 624x352
Language: English
Video Bitrate: 1051-1117kbps
Video: XviD
Audio Bitrate: 141-142kbps
Audio: MP3
Audio Sample: 12 bit
Frame Rate: 23.976fps
Source: BluRay
Size: 2.24 GB

Ehh....
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék


Cloud

Én sem értem mi a gond.

Mondjuk én ezt szedtem TvStore-ról(ex Bitgate)

http://i41.tinypic.com/2a7y3oj.jpg

Fazék

én meg kb 4 hete töröltem a teljes Walking Dead sorozatot a vinyómról, és az új részeket is csak megnézem és törlöm.
ahhoz túl szar, hogy megtartsam, újranézni biztosan nem fogom, de azért még hajt a kiváncsiság, reménykedek benne, hogy jó irányt vesz a sorozat, most hogy végre eljutottak a [spoiler]börtönös [/spoiler]részhez

Selmo

Talán a fos felbontás a mégfosabb encoderrel.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Tényleg nem értek hozzá, de miben kellene hogy jobb legyen? Ez nem HD cucc hogy nagyobb felbontású legyen. Arra ott van a BR-rip, vagy a webdl-rip.

szerk:

Inkább csöndben maradok.

Fazék

Quote from: Selmo on 2012-03-23, 23:53:17
Talán a fos felbontás a mégfosabb encoderrel.
bocsánat, nem követem, hogy gagyi kategóriában mi milyennek számít, 720p alatt nem töltök le semmit  :lazza:

Selmo

Szintén, gondolom Cobra is emiatt fogja a fejét, hogy bluray-ből csinálnak egy kiherélt xvid verziót, aminél még a tv-s xvid is jobb volt. Ez olyan, mint tuskóból 1 db fogpálcikát faragni.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Pontosan. Közben találtam normálisnak tűnő verziót, remélem 7Gb-ba azért belefér normális minőség. Legalább 704x400 alá ne mennének, meg így 2012-ben azért az Xvid is elég ciki már.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2012-04-01, 14:15:24
Anno nem neztem, de ezen sirva rohogok
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/03/28/visszatertek-es-nem-nem-almodsz/
"es nem almodsz"  :lul:
:lol:
A filmes topicban meg ott figyel a Twins 2... Ez már túl sok infó így egyszerre.  :haha:


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Meglátva, hogy van ilyen 8 bites BSG is, kedvet kaptam hozzá, hogy végre megnézzem azt is. Utoljára úgy egy éve próbálkoztam vele, de az első rész elején beleuntam. :)
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2012-04-06, 00:06:13
Meglátva, hogy van ilyen 8 bites BSG is, kedvet kaptam hozzá, hogy végre megnézzem azt is. Utoljára úgy egy éve próbálkoztam vele, de az első rész elején beleuntam. :)
Az ugye megvan, hogy a minisorozattal kezdődik?