Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Próféta on 2012-04-06, 00:12:57
Quote from: NLZ on 2012-04-06, 00:06:13
Meglátva, hogy van ilyen 8 bites BSG is, kedvet kaptam hozzá, hogy végre megnézzem azt is. Utoljára úgy egy éve próbálkoztam vele, de az első rész elején beleuntam. :)
Az ugye megvan, hogy a minisorozattal kezdődik?
megmeg
[reserved]

Kvikveg

Kifogytam a Walking Dead reszekbol, beleneztem  Strike Back-be, erre nem a seriff nez vissza ram a laptoprol?  :P
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

JÓ sorozat? Mármint az utóbbi.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2012-04-08, 09:18:38
JÓ sorozat? Mármint az utóbbi.
Eddig jo, de UK stilusban keves resze van. Kevesbe laposodhat el.
En ket okbol nezem: 1 sorozatjunkie szerint jo, 2 hatha helikopter van benne. Eddig volt egy kis UH-szereples.
Meg nem sok mai hadszinteren jatszodo sorozatot latok ami raadasul nem USAban keszult es "mi vagyunk az istenek" beallitottsagu.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Game of Thrones

Az előző évadban megkezdett hagyományt méltó módon folytatták.
Failure is the default option

Kvikveg

#2915
Strike Back Season 2 Ep 1-2
Francba, mindenkit lecsereltek. Portert is. Miaf..???! Konyorgom, ez nem igy megy, hogy ismert megkedvelt fohosunket csereszabatosan lecsereljuk egy Russel Crowe klonra kiegeszitve egy masikkal, a fonok meg hirtelen no lesz, es a jobbkeze is.
Hogy kettes szamu fohosunk rendszeres szalloigejet idezzem: f*ck!


kiku: csak egy pofon? En azt hittem, hogy dugas-lefejezes-pofon->repeat lesz legalabb. XD (nem neztem)

edit: S01 fohose lesz Thorin Oakenshield a csoport vezere a Hobbitban, ezert is lepett le... WTF.
Ehh ev vegere igerik, hol van az meg...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

bocsánat, kicsit miattam is volt a szereplőgárda csere, ugyanis kikötöttem, hogy csak ebben az esetben érdekel a 2. évad és tippre még nagyon sok hozzám hasonló ember volt, amiért a reboot mellett döntöttek ^^"

valahogy iszonyatosan zavart a porter-t játszó színész, a walking dead-be átcsoszogott színész is szinte csak idegesített, amikor csak képernyőn volt, stb. szóval még ezek ellenére is tetszett az első évad, és a 2. tényleg átment egy kicsit kommerszebb kategóriába talán, de mégis sokkal jobban tetszik ez az új fölállás ^^"

Kvikveg

 :lol:
Hat izlesek es pofonok. Porter az elejen engem is zavart, de utana megszoktam. Az ujak kb ugyanannyira zavarnak.
A kotelezo szexjelenetek jobban.

Az uj op nagyon hasonlitott a Luther-ere, hat nem veletlenul, ugyanaz a tarsasag csinalta.
A 7. resz stablistajaban meg vannak magyarok. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2012-04-09, 21:48:23
:lol:
Hat izlesek es pofonok. Porter az elejen engem is zavart, de utana megszoktam. Az ujak kb ugyanannyira zavarnak.
A kotelezo szexjelenetek jobban.

Az uj op nagyon hasonlitott a Luther-ere, hat nem veletlenul, ugyanaz a tarsasag csinalta.
A 7. resz stablistajaban meg vannak magyarok. XD
tartsd nyitva a szemed, Xzone azt hazudja, hogy ő is közte van a magyar statisztáknak. én nem szúrtam ki ^^"

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2012-04-09, 22:38:30
tartsd nyitva a szemed, Xzone azt hazudja, hogy ő is közte van a magyar statisztáknak. én nem szúrtam ki ^^"
Eppen akartam mondani, hogy a Batyin kergetoznek!  :lol: :lol: :lol:
A halalos izgalom helyett folyamatosan vigyorgok. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Fazék on 2012-04-09, 22:38:30
tartsd nyitva a szemed, Xzone azt hazudja, hogy ő is közte van a magyar statisztáknak. én nem szúrtam ki ^^"

Most néztem meg, és nem vagyok ott, ahol lennem kellene :zomg:

Nem vagyok képernyőkompatibilis ezek szerint :(

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2012-04-10, 01:17:06
Quote from: Fazék on 2012-04-09, 22:38:30
tartsd nyitva a szemed, Xzone azt hazudja, hogy ő is közte van a magyar statisztáknak. én nem szúrtam ki ^^"

Most néztem meg, és nem vagyok ott, ahol lennem kellene :zomg:

Nem vagyok képernyőkompatibilis ezek szerint :(
Egyebkent milyen volt? Tenyleg erdekelne, hogy ez hogy megy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Most végeztem a Walking Dead-del és a sok műdrámát hátrahagyva az utolsó 2 rész után várom a 3. szezont. Pedig az első végén nem voltam biztos benne, hogy akarom folytatni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2012-04-12, 00:36:59
Most végeztem a Walking Dead-del és a sok műdrámát hátrahagyva az utolsó 2 rész után várom a 3. szezont. Pedig az első végén nem voltam biztos benne, hogy akarom folytatni.
En pont hogy most nem vagyok biztos benne, de tudom hogy ugyis folytatni fogom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Fringet nézi valaki? xDD
[reserved]

Cloud

Hja, uccsó résszel megint jól kevertek, és ahogy nézem a következő rész promóját, nem is folytatják ezt a szálat. Egyébként rohadt jó sorozat.

Acchan

És igen! A kedvenc szürreális vígjátéksorozatom visszatér!  :whoah:

Két vicces promóvidi. Mert  :Kiraly:

Korábban ezt írtam az első részről:
Quote from: Acchan on 2011-12-17, 16:55:15
Wilfred S01

Aki bírja az elborult humort, a szürreálisabb darabokat és nem utolsó sorban szerette Brian-t a Family Guy-ból, mindenképpen tegyen vele egy próbát. Zseniális.  :jee:


Cloud

Na Fringe 5. évad berendelve. Hell yeah.  :whoah:

Cloud

ELkezdtem nézni Eureka-t. Egész jó kis sorozatnak tűnik, most vagyok 10. résznél. Itt lesz amúgy főszál, vagy a részek között csak halvány kapcsolat van?
(most nézem, már 5. évad megy...  :zomg:)

NLZ

Elég epizódikus lesz végig, És asszem ez lesz az utolsó évad.
[reserved]

Cloud

Kár. Szeretem az átívelő szálakat. :(

Fazék



Cloud

Na befejeztem Eureka darálást. Most folytatom az 5. évaddal ami most megy.

5x02

Neeeee. Holly.... :ejj: :frown:

Leara

Elementary (amerikai Sherlock): igyekszem elkerülni azt, hogy az angol verzióhoz hasonlítsam, ezért az első rész megnézése előtt továbbra sem akarok konkrét véleményt alkotni, de azzal még mindig nem sikerült megbarátkoznom, hogy Watson nő lesz  ^^".
MAL

Nakedape

#2935
a modren family-t megísmerve arra gondoltam, hogy al bundy-nak jót tett a válás, kapott egy kis karaktert got some balls.

nos a Sons of Anarchy-t nézve peggyhez képest sehol sincs..

a sorozat bár hibái vannak, nagyon ütős. izgalmas, kemény, karakterek elég jól e vannak mutatva senki sem fehér vagy fekete. jó nem is szürke, a többség azért sötétszürke. második évad évadzárójánál tartok, pár szál talán sok volt, de  jó sorozatnak tűnik. motorok, erőszak, fegyver, maffia like.

az mondjuk bónusz volt, hogy amikor az egyik legnagyobb scumbag bejelenti, hogy lets go home to budapest

ja és attól függetlenül, hogy nem vígjáték, egyes helyzeteken nevetek is, többet lassan mint egy átlagos himym részen
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Még csak valahol a 3. évad környékén tartottam, de szépen elspoilerezték a végét. :(

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution