Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

NLZ

Rossz hírem van, Dollhouse második évadjától ne várj sokat. :)
[reserved]

Fazék

#3091
Quote from: motifator on 2013-02-25, 17:48:27
no igen, ez már az első pár rész után is gyanús volt számomra, hogy nem a sci-fi miatt fogja nézetni ez magát  ^^"

Dollhouse - sztem még Eliza Dushku a leggyengébb lánszem az egészben, meg az FBI ügynök, mindenki más nagyon jól hozza a karakterét.
ha végre sikerül leszednem a hiányzó évadot is 720p minőségben, akkor azt hiszem újra is nézem az egészet.
fura vége lett, de legalább sikerült összecsapniuk valamit hozzá, még ha se füle se farka az egésznek érzése is van tőle az embernek :haha:

anno aktívan követtem a sorozatot, így kicsit meg voltam lepődve a "WTF" comment-eken az utolsó részt illetően. semmi extrát nem érzékeltem.
aztán úgy a 2. évad közepe felé merült föl ismét a dolog, és szembesültem vele, hogy nem az volt az utolsó epizód az első évadnál, mint amit én annak hittem :haha:
mindegy, bepótoltam azt is :D


szerk: amúgy meg ajánlom mindenkinek a Justified-ot. kicsit ódzkodtam tőle, halasztgattam a kezdést egy évet, de hiba volt, nagyon frankó kis sorozat, gyorsan ledaráltam az első évadot.

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2013-02-25, 21:42:18
...
szerk: amúgy meg ajánlom mindenkinek a Justified-ot. kicsit ódzkodtam tőle, halasztgattam a kezdést egy évet, de hiba volt, nagyon frankó kis sorozat, gyorsan ledaráltam az első évadot.
Az elso evad meg oke volt, de utana mar baromira untam, annyira ugyanolyan volt, dobtam, pedig egyebkent nem szoktam konnyen dobni sorozatokat. Valahogy nem erdekel, hogy tirpakfalvan hogy szivatjak egymast a nepek, videki akcentussal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Fazék on 2013-02-25, 21:42:18
Dollhouse - sztem még Eliza Dushku a leggyengébb lánszem az egészben, meg az FBI ügynök, mindenki más nagyon jól hozza a karakterét.
+1

Fazék

amúgy kicsit elbizonytalanodtam ezen, hogy biztosan 720p-ben kell-é nekem a BSG sorozat.

720p contra - rohadt lassan jön, a csodálatos effekteken csak javítana a kevésbé részletes kép, és mobilon is tudnám nézni a részeket.

720p pro - occasional sideboob

lehetetlen döntés...

Fazék

BSG továbbra is.
nézeti magát.
átváltottam ultra alacsony felbontású változatra, így buszon is tudom nézni, hely- és időpocsékolás ebből a HD.
tetszenek a karakterek, érdekel a világ, érdekel, hogy mit hoznak ki belőle a végén, lesz-e értelme a történéseknek, kiderülnek-e a motivációk egyes karaktereknél, vagy csak lezárják valami vallási "így kellett történnie" bullshit-tel.
rohadtul zavar, hogy képtelenek emberi hibákra alapozni a problémákat, feltétlenül ragaszkodnak a rohadt szappanopera hibákra alapozáshoz, csak a túldramatizált kameraállásokat, reakciókat, faszságokat képesek nyomni, legtöbbször csak nevetni lehet az egészen.

Cloud

Nem mondok semmit a végéről inkább. Tényleg.Eskü...  :__devil:

NLZ

Quote from: Cloud on 2013-02-28, 21:46:00
Nem mondok semmit a végéről inkább. Tényleg.Eskü...  :__devil:
:DD
[reserved]

szpeter

Miért van ennyire leszarva az Archer magyar feliratozása? Kib.szás, főleg az angolhoz nem konyító ismerőseimmel szemben, akiket én vettem rá a sorozat elkezdésére... pedig jó cucc.

NLZ

Nem elég ismert, magyarul se fut TVben.
[reserved]

szpeter

#3100
Annyira azért még ismert volt, hogy 3 és fél évadon át fordítsák, szóval tényleg nem értem... és a legutóbbi részben (spoiler alert) alig történt valami :c :-D De azért befűtöttek h érdekeljen a folytatás.

NLZ

Ha megnézed, egy stabil egy éves lemaradásban van a felirat. S2 is akkor lett lefordítva végig, amikor S3 sugárzását befejezték.
[reserved]

Fazék

BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Van egy rossz hírem, megnézted a sorozat utolsó jó részét. :)

kikuchiyo

#3104
Quote from: Zsiga on 2013-03-08, 23:50:37
Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Van egy rossz hírem, megnézted a sorozat utolsó jó részét. :)

Nem igaz, az a rész az utolsó félévad elején, amikor [spoiler]eljutnak [spoiler]arra a bizonyos helyre[/spoiler][/spoiler], a legjobb részek közé tartozik, az egész sorozatot beleértve.

... szerk. az mondjuk kétségtelen, hogy az utolsó 5 cylon személyazonosságát a forgatókönyv végső leadása előtti estén sorsolták ki darts-szal :D
Failure is the default option

Fazék

Quote from: Zsiga on 2013-03-08, 23:50:37
Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Van egy rossz hírem, megnézted a sorozat utolsó jó részét. :)
hujujjj. pedig már eddig se voltam túlzottan elragadtatva a sorozattól.
vártam egy jó kis sci-fi-t, erre kaptam egy brazil szappanoperát szokatlan környezetben előadva.
valakitől pedig pont azt hallottam, hogy az utolsó évad a legjobb, de még amiatt se éri meg végigszenvedni az első hármat.

na mindegy. büszke lehetek a hülyeségemre, hogy rááldoztam erre a sorozatra már eddig is kb 40 órát, innentől legalább jogosan szídhatom :D

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2013-03-09, 00:24:32
Quote from: Zsiga on 2013-03-08, 23:50:37
Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Van egy rossz hírem, megnézted a sorozat utolsó jó részét. :)
hujujjj. pedig már eddig se voltam túlzottan elragadtatva a sorozattól.
vártam egy jó kis sci-fi-t, erre kaptam egy brazil szappanoperát szokatlan környezetben előadva.
valakitől pedig pont azt hallottam, hogy az utolsó évad a legjobb, de még amiatt se éri meg végigszenvedni az első hármat.

na mindegy. büszke lehetek a hülyeségemre, hogy rááldoztam erre a sorozatra már eddig is kb 40 órát, innentől legalább jogosan szídhatom :D
De jo, hogy nem neztem...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Tessék megnézni utolsó évadot is. :)   (Razort, meg a The Plan-t megnézed?)

Fazék

Quote from: Cloud on 2013-03-09, 10:17:46
Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Tessék megnézni utolsó évadot is. :)   (Razort, meg a The Plan-t megnézed?)
most következik a Razor film

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2013-03-09, 03:32:34
Quote from: Fazék on 2013-03-09, 00:24:32
Quote from: Zsiga on 2013-03-08, 23:50:37
Quote from: Fazék on 2013-03-08, 23:24:35
BSG S03E20

látom azért rendesen jutott anyag az íróknak az évad végére :haha:
Van egy rossz hírem, megnézted a sorozat utolsó jó részét. :)
hujujjj. pedig már eddig se voltam túlzottan elragadtatva a sorozattól.
vártam egy jó kis sci-fi-t, erre kaptam egy brazil szappanoperát szokatlan környezetben előadva.
valakitől pedig pont azt hallottam, hogy az utolsó évad a legjobb, de még amiatt se éri meg végigszenvedni az első hármat.

na mindegy. büszke lehetek a hülyeségemre, hogy rááldoztam erre a sorozatra már eddig is kb 40 órát, innentől legalább jogosan szídhatom :D
De jo, hogy nem neztem...

A kolléga túloz: jobb ez azért egy szappanoperánál. Voltak benne kifejezetten érdekes, provokatív megközelítésű történetszálak is (pl. New Caprica). Aztán persze voltak vontatott hülyeségek is, de a fórumkonszenzus mégis csak az a sorozattal kapcsolatban, hogy ugyan átugrotta a cápát, de végül visszaúszott alatta (© Próféta).
Failure is the default option

Fazék

#3110
Razor film - most komolyan kb leadják benne a teljes razor flashbacks részeket is? miért? oh istenem miért? minek nézettétek meg azt velem? bőven elég volt azt egyszer végigszenvedni...
ez az ifjú adama az erőltetett hangjával valami siralmas

szerk: 4x01 azért a Gaius jelenetek még elviselhetővé teszik a sorozatot :D

Cloud

Hát izé, én csak leírtam hogy kell nézni részeket, a Flashback részeket én kihagytam, csak a filmet néztem meg. :D

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2013-02-22, 14:48:15
A héten véget ért az utóbbi évek legjobb brit sorozata (bár lehet, hogy még a "brit" megszorítást kivéve is igaz az állítás), az Utopia.

Szék szélén ülős, körömrágós, gyomorszájon vágó paranoia, a hat részben több van, mint a Lost hat évadában - bár azzal ellentétben itt minden az elejétől át van gondolva. Néhol egészen vicces, néhol nagyon is sokkoló ("na ezt már csak nem csinálják meg" - de igen, még többet is), a végére pedig egészen elgondolkodtató.

Nézzétek!

Köszi az ajánlást! Az első részen vagyok túl, és nagyon bejövős!!!
Hűűű, ha tényleg csak 6 részes, akkor ezt bizony be kell osztani, nehogy túl hamar elfogyjon. :)

Fazék

4x14
nagyon szenvedés már ez a sorozat
istenem, a két vén fasz ott marad megvárni a a kommandósokat, ahelyett, hogy ők is elmennének a hajóval. nyilván föl kellett tartaniuk őket, mert őőőő MERT!
és váratlanul éri őket egy flash grenade. uram atyám...
le kéne vágni azon forgatókönyvírók mindkét kezét, akik képesek voltak ezzel a szar jelenettel előállni :haha:

de úgy az egész kompletten siralmas, amit művelnek ebben a sorozatban

Nakedape

school of thrones

ööhhmm something is coming
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

[reserved]

Fazék

Quote from: Nakedape on 2013-03-13, 11:43:40
school of thrones

ööhhmm something is coming
előkerült az 1995-ös intro-ja is a Game of Thrones-nak:
http://www.youtube.com/watch?v=2fPgIIB67bw

Fazék

BSG 4x19 8. perc
visszaemlékezés? komolyan?
hátra van még egy 20-as rész és a film.
egyre inkább tartok tőle, hogy ezt a sorozatot nem fejezték be tisztességesen.
remélem tévedek.

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2013-03-16, 23:31:52
egyre inkább tartok tőle, hogy ezt a sorozatot nem fejezték be tisztességesen.
remélem tévedek.

:haha:
Failure is the default option

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2013-03-16, 23:44:30
Quote from: Fazék on 2013-03-16, 23:31:52
egyre inkább tartok tőle, hogy ezt a sorozatot nem fejezték be tisztességesen.
remélem tévedek.

:haha:

+1
:D

Ezért is mondtam hogy kíváncsi vagyok mit szólsz a végéhez. Főleg az utolsó percekhez. :D