Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Cloud

[spoiler]Főleg hogy nem is tudjuk mit keresnek. Egyébként a bárka hullást magyarázzák meg inkább, mitől pusztultak meg azok. Meg a terraformáló gépek bedilizését.[/spoiler]

Zen

Pont az a lényeg h azok egyelőre titkok. Bár pár apróságot az MMOban elmagyaráznak (pl a Casthitanok járványát), illetve olvastam pár rajongói elméletet ami a Gulanieeknak tulajdonít pár dolgot.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Egyébként az első rész végi csata csak nekem volt furcsa? Mármint korábban lehetett látni hogy pl az utak is eltüntek, erre a sereg meg mintha valami autópályán masírozna.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2013-05-02, 10:44:57
walt disney megveszi Game of thrones-t is? :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rJL9Tqs0o1A
top comment a pontos reakcióm
QuoteLost interest once I realized it wasn't gonna be comedic

Zen

Defiance ep 4
:jee:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Hát szerintem egynek elment, a rész vége húzta fel kicsit. Hogy vajon mégis mik azok ott?

kikuchiyo

Közben folytatódik a Continuum sorozat, de két rész alapján nagyon lapos eddig :/
Failure is the default option

Selmo


A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Continuum 2x03 után: a témában lett volna potenciál, de amit eddig csináltak a második évadban, az buta és béna. Kár érte.
Failure is the default option

Leara

Doctor Who (2005): egyik ismerősöm már nagyon régóta ajánlgatta nekem ezt a sorozatot, de csak pár hónapja jutottam el odáig, hogy végre belekezdjek. Na jó, a TV-ben néha elkaptam belőle 1-1 kis részt, amik alapján elég furának találtam (de nem rossz értelemben). Azt kell mondanom, hogy nagyon élveztem :D. Láttam, hogy a fanok nagy része 2 csoportra bomlik, vannak, akik a Davies-féle "korszakot" és vannak, akik inkább a Moffat-féle "korszakot" szeretik jobban, de azt hiszem én jártam a legjobban, mert nekem mindegyik bejött :D. Persze pont azelőtt értem be, hogy lement volna a mostani évadzáró epizód, de annyi baj legyen.

Közben pedig lement a Once upon a time 2. évadja is, ami egy hatalmas katasztrófa volt. Az első évad is gyengén indított, de aztán voltak benne jó ötletek és érdekes karakterek, szóval úgy gondoltam, ebből valami jó is kisülhet... de nem. Rumplestiltskin és Regina karaktere még mindig egész érdekes, de úgy érzem, hogy nem tudnak velük mihez kezdeni. A harmadik évadot szerintem már csak akkor nézem meg, ha jó kritikákat hallok róla. Mondjuk az az egy még jól is elsülhet, [spoiler]hogy a 2. évad végén Pán Pétert gonosznak állították be  :lol:.[/spoiler]

Most pedig jöhet a Firefly, ha már azt is olyan régóta ajánlja nekem egy csomó ismerősöm :).
MAL

Cloud

DW-t nekem mindenki ajánlotta mekkora sirály sorozat. A gyilkos bábukig jutottam el...

NLZ

Quote from: Cloud on 2013-05-16, 22:57:17
DW-t nekem mindenki ajánlotta mekkora sirály sorozat. A gyilkos bábukig jutottam el...
Jah, az eleje elég gagyi, anno énis lassan szenvedtem át magam az első részeken, több hetes szünetekkel. Aztán eljutottam az első évad közepéig és azon kaptam magam, hogy nem tudom abbahagyni. :)
[reserved]

Leara

Ja, tény, hogy az eleje nem nagy szám :). Én igazán azután kaptam rá, hogy megjött David Tennant :). Az 5-6-7. évadot meg már maratonoztam :D. A kedvenc részem viszont továbbra is a 3. évad 10. része (Blink), az valami zseniális :).
MAL

NLZ

Quote from: Leara on 2013-05-16, 23:15:32
Ja, tény, hogy az eleje nem nagy szám :). Én igazán azután kaptam rá, hogy megjött David Tennant :). Az 5-6-7. évadot meg már maratonoztam :D. A kedvenc részem viszont továbbra is a 3. évad 10. része (Blink), az valami zseniális :).
S04E16 - The Waters of Mars a legjobb sztem. :) A gonosz a részben übergagyi volt, de összességében nagyon ütős lett a végén az atmoszféra. :lazza:

S06E02 - Day Of The Moon is tetszett még, meglepően para volt. :)
[reserved]

Kvikveg

A blink/angel reszek jok voltak, de a nagy kedvencem az a Human Nature volt. :)
(Ja most kisse skizofren lettem, es meggyanusitottam a forummotort, hogy rosszul jelzi nem olvasottnak a sajat hozzaszolasaimat... aztan rajottem, hogy nem, az nem en vagyok. :) )
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Na jó akkor átszenvedem magam az első évadon. :)

Más:

Supernatural évadzáró:

Huh, komoly dolgok történtek, jöhet a folytatás pár hónap múlva.

Bruce

Nem lesz az szenvedés szerintem :D

A Dalek című epizód például mind a mai napig a kedvenc Dalekes részem (talán egyedül a Doomsday ér a nyomába)

Amúgy csak én érzem úgy, hogy a Weeping Angels a Blink utáni epizódjaikban csak veszítettek a varázsukból?

És hogy lehet, hogy a legjobb részek felsorolásakor a Silence in the Library és a Forest of the dead duplaepizód kimaradt?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Fazék

QuoteBros before others who aren't bros.

[spoiler]
QuoteI figure, if I'm responsible for the end of the world, I get to name it.
[/spoiler]

megvannak bőven a hibái ennek a Dollhouse sorozatnak, de van benne pár olyan marha jó karakter, és történeti elem, amitől mégis jónak kell ítéljem összességében. Nem bántam meg az újranézést. :)

kikuchiyo

Failure is the default option

Puru²

Game of Thrones - Red Wedding reakciók :

[spoiler]

[/spoiler]

Fazék

#3171
Quote from: Puru² on 2013-06-03, 12:20:26
Game of Thrones - Red Wedding reakciók :

[spoiler]

[/spoiler]
nos igen, ez várható volt :D

Hannibal-t kezdtem el nézni múlt héten, és már be is értem az éppen aktuális részt.
nagyon jó kis sorozat, milliószor hitelesebbnek érzem ezt a Hannibal-t, mint Anthony Hopkins produkcióját a filmekben, vagy az ősrégi Embervadászban látható Brian Cox általi megszemélyesítést.

szerk:
[spoiler=3x09 spoiler][/spoiler]:D

Fazék

Quote from: Puru² on 2013-06-03, 12:20:26
Game of Thrones - Red Wedding reakciók :

[spoiler]

[/spoiler]
Arya reakció
hangot bekapcsolni

kelvor


Cobra

Na jó, ezt a részt meg kell néznem, de a cím alapján nem találtam melyik az, tudtok adni egy linket torrentet vagy legalább sorszámot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

S03E09
De úgy nem poén, ha tudod, mi lesz.
Meg ha nem tudod az egész sztorit és nem fogadod el a karaktereket fő-, de legalábbis állandó szereplőként. :)
[reserved]

blackronin

#3176
Trónok harca 3. évad, 9. rész:
Hibátlan.
Így kell ezt csinálni.
Ez az igazi dráma.
Amikor érzed, hogy bármi megtörténhet.
Martin, király vagy.  :jee:

Az internetes reakciókon pedig csak röhögtem.
Abbahagyjátok, mi?
Na, persze...  ::)

Ugyanúgy ott ültök majd jövő héten is a TV előtt, mint most.

Én nem olvasok a könyveket (még  :P ), de írták hogy sok hasonló erejű twist lesz még.
Alig várom.  :__devil:

edit: ez illik ide, de nagyon!  :D

[spoiler]

[/spoiler]

kelvor

Quote from: blackronin on 2013-06-04, 21:12:26
Én nem olvasok a könyveket (még  :P ), de írták hogy sok hasonló erejű twist lesz még.


Voltak meg lesznek is twistek de szerintem a könyvekben ez volt a legdurvább....eddig...ki tudja Martin papa mit tartogat még nekünk. 

NLZ

Quote from: kelvor on 2013-06-04, 23:14:32
Quote from: blackronin on 2013-06-04, 21:12:26
Én nem olvasok a könyveket (még  :P ), de írták hogy sok hasonló erejű twist lesz még.


Voltak meg lesznek is twistek de szerintem a könyvekben ez volt a legdurvább....eddig...ki tudja Martin papa mit tartogat még nekünk. 
Mármint azért a legdurvább, mert a legváratlanabb (legtöbb lényegesebb szereplő halt meg), vagy mert a legdurvább látványilag?
[reserved]

Próféta

Quote from: Fazék on 2013-06-04, 08:40:00
Arya reakció
hangot bekapcsolni
Nekem ez nem működött, csak a youtube változat, de  :lul:

Amúgy ööö spoiler lenne szvsz.

Quote from: NLZ on 2013-06-04, 23:17:39
Mármint azért a legdurvább, mert a legváratlanabb (legtöbb lényegesebb szereplő halt meg), vagy mert a legdurvább látványilag?
Vagy mert a legdurvábban felépített érzelmi hullámvasút az egész történetszál, és a leginkább szívbemarkoló pár szereplő sorsa és viselkedése?