Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Fazék on 2013-06-24, 19:33:49
spoiler: egy jelenet a game of thrones utolsó évadából:
https://www.youtube.com/watch?v=ZCL0eaSh6Sw :D
BTW jól tudom, hogy ebben a jelenetben GRRM cameozik áldozatként?  :Kiraly:

Cloud

Under the Dome

Pilot nem volt rossz, kíváncsi vagyok folytatásra.  :jee:


Fazék


Nakedape

Quote from: Fazék on 2013-07-19, 08:21:02
egy kis Sherlock 3. évad teaser

http://insidetv.ew.com/2013/07/18/sherlock-comic-con-benedict-cumberbatch/

hibátlan :D
hát nálam volt egy kis adáshiba közbe... :ejj:
[spoiler] :D[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Leara

Quote from: Cloud on 2013-07-16, 19:08:15
Doctor Who fanoknak:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ON5uV83k6wE
Á, de fog nekem hiányozni Matt dokija :(... de biztos jó lesz a következő is.

Quote from: Fazék on 2013-07-19, 08:21:02
egy kis Sherlock 3. évad teaser
http://insidetv.ew.com/2013/07/18/sherlock-comic-con-benedict-cumberbatch/
hibátlan :D
Ez meg jöhetne már :D. Bár rossz belegondolni, hogy több mint másfél évet vártunk rá, aztán 3 hét alatt vége lesz :D.

Közben pedig Misfitst pótolok, amit már nagyon régóta tervezek. Az első két évad zseniális volt, bejött a fekete humora meg a karakterek stílusa. Most a 3. évad elején leálltam egy kicsit, mert [spoiler]kiírták Nathant és nélküle valahogy nem ugyanaz.[/spoiler] Mondjuk a 4. évadról meg sok rosszat hallottam, de most már azért kíváncsi vagyok, hogy merre viszik a sztorit.
MAL

Fazék

Quote from: Leara on 2013-07-19, 10:21:20Közben pedig Misfitst pótolok, amit már nagyon régóta tervezek. Az első két évad zseniális volt, bejött a fekete humora meg a karakterek stílusa. Most a 3. évad elején leálltam egy kicsit, mert [spoiler]kiírták Nathant és nélküle valahogy nem ugyanaz.[/spoiler] Mondjuk a 4. évadról meg sok rosszat hallottam, de most már azért kíváncsi vagyok, hogy merre viszik a sztorit.
azt hiszem én már a 2. évadnál abbahagytam, ráuntam az egészre. pedig tényleg rendben volt az első évad.

Leara

Quote from: Fazék on 2013-07-19, 10:26:35
azt hiszem én már a 2. évadnál abbahagytam, ráuntam az egészre. pedig tényleg rendben volt az első évad.
Lehet, hogy jól tetted. Én is végül feladtam a 3. évad 2. része után, mert egyszerűen elveszett belőle az a humor és az a hangulat, amitől annyira jó volt az első évad. Sebaj, azt még biztos újra fogom nézni párszor, mert tényleg zseniális volt.
MAL

Fazék

[spoiler=Vikings sorozat szereplők kép][/spoiler]
hülyék :D

Raggie

Mikor jön már a következő Sherlock évaaaad???! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

NLZ

Quote from: Raggie on 2013-08-12, 10:16:58
Mikor jön már a következő Sherlock évaaaad???! :)
Sooon
[reserved]

Leara

Quote from: Raggie on 2013-08-12, 10:16:58
Mikor jön már a következő Sherlock évaaaad???! :)
Ezt sajnos még a BBC sem tudja :(. Viszont engem már ez a rövidke teaser is teljesen felpörgetett :D. Bár gondolom már mindenki látta :D.
MAL

Raggie

Quote from: Leara on 2013-08-12, 13:01:04
Quote from: Raggie on 2013-08-12, 10:16:58
Mikor jön már a következő Sherlock évaaaad???! :)
Ezt sajnos még a BBC sem tudja :(. Viszont engem már ez a rövidke teaser is teljesen felpörgetett :D. Bár gondolom már mindenki látta :D.
Pont erről beszélek, felpörgetnek, azt nem mondanak semmi konkrétumot... :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Gondolom mint ahogy eddig mindig: ujevkor.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Mob City trailer
http://youtu.be/kv3mLRo8Xaw

Frank Darabont, '40-es évek, noir stílus

QuoteMob City opens in post-war Los Angeles, home to glamorous movie stars, powerful studio heads and returning war heroes. But it's also a city caught between a powerful and corrupt police force and an even more dangerous criminal network determined to make L.A. its West Coast base. Los Angeles Police Chief William Parker has made it his mission to free the city of criminals like Ben "Bugsy" Siegel and Mickey Cohen, the ruthless king of the Los Angeles underworld. Parker also won't hesitate to go after anyone from his own police force who sells out honor and duty for the sake of a big payout. To carry out his sweep of organized crime, Parker sets up a new mob task force within the LAPD. Headed by Det. Hal Morrison, the task force includes Det. Joe Teague, an ex-Marine who holds his cards close to his chest.

ja és Simon Pegg.
kíváncsi vagyok rá mit produkál ilyen komolyabb szerepben :)

Raggie

Kicsit "Gengszter osztag" sorozattá nyújtva hangulata van, de még jól is elsülhet! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

NLZ

Gondoltam újranézem Firefly-t, de mégis Lost-nál kötöttem ki, első megnézésre. Nem is tudom, hogy maradt ez ki eddig. :)
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2013-08-14, 16:52:11
Gondoltam újranézem Firefly-t, de mégis Lost-nál kötöttem ki, első megnézésre. Nem is tudom, hogy maradt ez ki eddig. :)
ha jól értesültem, a végén még bőségesen megbánod majd ezt a döntést :__devil:

Selmo

Quote from: Fazék on 2013-08-14, 17:08:27
Quote from: NLZ on 2013-08-14, 16:52:11
Gondoltam újranézem Firefly-t, de mégis Lost-nál kötöttem ki, első megnézésre. Nem is tudom, hogy maradt ez ki eddig. :)
ha jól értesültem, a végén még bőségesen megbánod majd ezt a döntést :__devil:
:hai:

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Nem a végén :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raggie

Quote from: NLZ on 2013-08-14, 16:52:11
Gondoltam újranézem Firefly-t, de mégis Lost-nál kötöttem ki(...)
:ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

hargharg

True Blood 6. evadzaro

Hat ooo.
Hm.
Az uj karakterek okesak voltak, de ez az utolso ket resz, khm...
No mindegy, allitolag mar csak a hetedik lesz aztan annyi, itt mar nem hagyom abba.
rofl

Cobra

Ezt komolyan ennyien nézik, hogy készült 6 évad? Én az elsőt még megnéztem, de a másodikat már nem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Breaking Bad durva még mindig.
[reserved]

NLZ

Na végeztem a Losttal már egy ideje, azt most befejeztem a Fireflyt is. Ez utóbbi jobb volt. :)  Sőt, sokkal jobb volt, mint amire emlékeztem.
[reserved]

Acchan

Quote from: NLZ on 2013-09-03, 21:20:49
Na végeztem a Losttal már egy ideje, azt most befejeztem a Fireflyt is. Ez utóbbi jobb volt. :)  Sőt, sokkal jobb volt, mint amire emlékeztem.

A Firefly-t most nézem először, nagyjából a felénél járok (szépen beosztjuk, nehogy túl gyorsan elfogyjon). Nagyon-nagyon bejön, irtó hangulatos. :)

Galapagos with David Attenborough

Mini dokumentumfilm sorozat a Galapagos-szigetek különleges élővilágáról Attenborough narrációjával és szereplésével. Gyermekkoromban nagyon csíptem ezt a bácsit, és megdöbbenve tapasztalom, hogy még most, 83 évesen is teljesen toppon van. És még mindig imádnivalóan aranyosan magyaráz. :) Csak így tovább!  :cool:



SaiyaGin

Köszi a tippet, ennek utánanézek. :)

Quote from: Acchan on 2013-09-05, 14:34:29
Galapagos with David Attenborough

Mini dokumentumfilm sorozat a Galapagos-szigetek különleges élővilágáról Attenborough narrációjával és szereplésével. Gyermekkoromban nagyon csíptem ezt a bácsit, és megdöbbenve tapasztalom, hogy még most, 87 évesen is teljesen toppon van. És még mindig imádnivalóan aranyosan magyaráz. :) Csak így tovább!  :cool:

(Csak a :ejnye: kedvéért. :D)

kikuchiyo

Quote from: Acchan on 2013-09-05, 14:34:29
Quote from: NLZ on 2013-09-03, 21:20:49
Na végeztem a Losttal már egy ideje, azt most befejeztem a Fireflyt is. Ez utóbbi jobb volt. :)  Sőt, sokkal jobb volt, mint amire emlékeztem.

A Firefly-t most nézem először, nagyjából a felénél járok (szépen beosztjuk, nehogy túl gyorsan elfogyjon). Nagyon-nagyon bejön, irtó hangulatos. :)

Egyrészt irigyellek, a Firerlyt én is szívesen nézném újra először, másrészt viszont vigyázz, mert a ha nem tetszik, az egyeseknél akár válóok is lehet ;)
(a "she don't like Firefly" videóra gondolok, de te még ne nézd meg, mert durván spoileres.)
Failure is the default option

NLZ

Mi a spolieres benne?
[reserved]

kikuchiyo

[spoiler]when[spoiler]Wash[spoiler]died[/spoiler][/spoiler][/spoiler]

Failure is the default option