Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Cobra

A One Piece-es beszólás nagy volt :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Részleteznéd? Nem láttam még.

Dreamcleaver

Mortal Kombat: Legacy II

Úgylátom felpakolták az egész évadot egyszerre. Nem láttam még, szal nem tudom milyen.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Quote from: Dreamcleaver on 2013-09-29, 13:28:47
Mortal Kombat: Legacy II

Úgylátom felpakolták az egész évadot egyszerre. Nem láttam még, szal nem tudom milyen.
Részleteiben egész jó, de nem áll össze egy egésszé.
[reserved]

Acchan

Firefly 8. rész (Out of Gas)

Röviden:
:hail:

kikuchiyo

Nem tudom, hogy bírod ki, hogy ne nézd meg a maradékot egyben...
Failure is the default option

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2013-09-30, 21:27:13
Nem tudom, hogy bírod ki, hogy ne nézd meg a maradékot egyben...
Azzal kompenzálom (túl) a munkanélküliséget, hogy még véletlenül sincs ennyi összefüggő szabadidőm. :D

Cloud

Agent of SHIELD 2. rész.

Még mindig nem nagyon vágom mit akarnak kihozni belőle. Nézem mert úgy ahogy tetszik, de egyelőre a cameozások, meg a kikacsintások miatt jön be. ( na azok viszont voltak bőven ebben a részben is)

Ezt meg csak úgy mert szeretem a The Simpson családot.
http://www.youtube.com/watch?v=CtgYY7dhTyE

Cobra

Kint a Supernatural S09 első része, meg a SHIELD 3. is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Hja Supnatot meglestem már. Érdekes kezdés, az új opening rohadt jó lett.

SHIELD állítólag még gyengébb lett mint előző rész, viszont kapott plusz berendelést, így 22 részes lesz első évad.

gerey

Attól félek megint azt játsszák el Sam-el, mint amikor Death egy "falat" csinált a fejébe, hogy megvédje az emlékektől. A mostani szituáció is igen hajaz erre.

Leara

The Day of the Doctor trailer - Oké, magából a részből semmit sem mutatnak, de ennek ellenére baromi jó lett, már alig várom  :hopp:.

Más: ismerősök több éve tartó unszolásának hála elkezdtem végre a Supernaturalt. Első 5 rész alapján egész jó, bár túl érdekes fordulatok még nem voltak benne, de ilyesmit nem is szoktam elvárni egy sorozat első pár részétől. A srácokat mondjuk bírom, szóval mindenképp nézem tovább (meg egyébként is érdekel, hogy mi lett az anyjukkal)  :jee:.
MAL

Cloud

Ha már Supernatural

9x02

Jó rész volt megint, a szakadt szárnyak rohadt jól néztek ki.  :whoah:

Kvikveg

Drakula elso resz 25. perc - de ismeros epule... basszus ez a BME sohajok hidja... es tenyleg.  :lul:
.. ok az Operaba is eljutottak... na kivancsi vagyok mi lesz meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Atlantis (2013-as angol sorozat): sajnos az Imdb-n olvasható véleménnyel egyezik az enyém, felesleges időpocsékolás volt megnézni, olyan rossz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud


kelvor

Quote from: Cloud on 2013-11-10, 00:42:45
Doctor Who trailer

http://www.youtube.com/watch?v=7z6FMCqYrBo

Még két hét. :)

2005-ben tulajdonképpen rebootolták a szériát vagy az is folytatás? Azért kérdezem, mert jó lenne nekiugrani a sorozatnak, de nem tudom hol kezdjek neki, hiszen 1963-ig nyúlik vissza.

Kvikveg

Quote from: kelvor on 2013-11-10, 01:36:31
Quote from: Cloud on 2013-11-10, 00:42:45
Doctor Who trailer

http://www.youtube.com/watch?v=7z6FMCqYrBo

Még két hét. :)

2005-ben tulajdonképpen rebootolták a szériát vagy az is folytatás? Azért kérdezem, mert jó lenne nekiugrani a sorozatnak, de nem tudom hol kezdjek neki, hiszen 1963-ig nyúlik vissza.
Is-is. A 2005ossel kezdj, de adjal neki par reszt. A regieket en nem lattam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

#3288
Elvileg nincs sok köze, max néhol van némi nosztalgia, de mivel tudják, hogy nagyon kevesen láttták a régieket (meg abból asszem nem is lehet mindent elérni), így aztán kivállóan élvezhető önmagában.
És igen, az első évad tényleg elég gagyi, meg később is néha bejön a gagyifaktor, de egész jól ráérez az erősségeire a sorozat, így jó szórakozás tud lenni. Anno az első évad első felét kb egy hónap alatt néztem végig, aztán a második első felét pedig egy nap alatt. :)
Ne felejtsd el a karácsonyi és egyéb extra részeket is megnézni, mert azok a sztori szerves részét képezik, az átívelést biztosítva.
[reserved]

kelvor

Rendben, köszönöm szépen! Neki ugrok akkor.  ^^

Bruce

Quote from: NLZ on 2013-11-10, 02:05:44
Elvileg nincs sok köze, max néhol van némi nosztalgia, de mivel tudják, hogy nagyon kevesen láttták a régieket (meg abból asszem nem is lehet mindent elérni), így aztán kivállóan élvezhető önmagában.

Hát azért az nem igaz, hogy nincs sok köze, mert a történet szerves részét képezi az első nyolc doki is, de valóban úgy oldották meg, hogy akinek az kimaradt, az is nyugodtan végig tudja nézni, úgy hogy - nagyjából - mindent értsen :)

Spoilermentes példa: The Great Intelligence. A The Snowman című résznél ha nem ismerted az eredeti sorozatokat, akkor csak egy új ellenfél... De ha igen, akkor volt egy kellemes izgalom az emberben, amikor rájön, hogy "Óóóóó, hát így találkoznak először!" (már persze a GI szempontjából, mert ugye ami a GI-nek első, az a dokinak már sokadik...) Szóval ha nem ismered akkor is jó mert nem követeli meg, de ha igen, akkor ad pluszt a sorozat, be tudod illeszteni a történelmébe, van helye a résznek az események láncolatában... már a legtöbbször persze  ::)

Na mindegy, nem tudom érti-e valaki mit akartam ebből kihozni, mert mivel már átléptem a 48 ébrenórát, én biztosan nem. :D A lényeg hogy várom a részt :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

NLZ

Quote from: Bruce on 2013-11-10, 03:00:40
Quote from: NLZ on 2013-11-10, 02:05:44
Elvileg nincs sok köze, max néhol van némi nosztalgia, de mivel tudják, hogy nagyon kevesen láttták a régieket (meg abból asszem nem is lehet mindent elérni), így aztán kivállóan élvezhető önmagában.

Hát azért az nem igaz, hogy nincs sok köze, mert a történet szerves részét képezi az első nyolc doki is, de valóban úgy oldották meg, hogy akinek az kimaradt, az is nyugodtan végig tudja nézni, úgy hogy - nagyjából - mindent értsen :)

Spoilermentes példa: The Great Intelligence. A The Snowman című résznél ha nem ismerted az eredeti sorozatokat, akkor csak egy új ellenfél... De ha igen, akkor volt egy kellemes izgalom az emberben, amikor rájön, hogy "Óóóóó, hát így találkoznak először!" (már persze a GI szempontjából, mert ugye ami a GI-nek első, az a dokinak már sokadik...) Szóval ha nem ismered akkor is jó mert nem követeli meg, de ha igen, akkor ad pluszt a sorozat, be tudod illeszteni a történelmébe, van helye a résznek az események láncolatában... már a legtöbbször persze  ::)

Na mindegy, nem tudom érti-e valaki mit akartam ebből kihozni, mert mivel már átléptem a 48 ébrenórát, én biztosan nem. :D A lényeg hogy várom a részt :D
Persze, vannak ilyen nosztalgiák, ahogy az az öreglány is előkerült a robotkutyával.
[reserved]

Cloud

Lényegében folytatás, de az elődök ismerete nélkül is élvezhető. Viszont van néhány visszatérő elem. Én imádom az új sorozatot, a kezdeti gagyiság után a legjobb sorozat nekem eddig. ( Na jó a Lost van még ilyen előkelő helyen nálam)

Leara

#3293
Doctor Who előzmény minizód a jövő heti specialhoz, ami nem jöhet elég hamar  :hopp:.
MAL

Cloud

Köszike szépen.

Közben én elkezdtem a Tomorrow People-t. Heroes után jól jön nekem most egy ilyen sorozat. 5 rész után tetszik, de ugye még nagyon az elején vagyunk.

Fazék

Almost Human

Egész jó kis sorozatnak tűnik. Egyelőre meggyőztek, maradok.

Cloud

Doctor Who - The Day of the Doctor

Ez mekkora királyság volt. Imádtam minden percét. Jöhet a karácsonyi különrész.

Leara

Quote from: Cloud on 2013-11-26, 14:59:40
Doctor Who - The Day of the Doctor

Ez mekkora királyság volt. Imádtam minden percét. Jöhet a karácsonyi különrész.
:tezsvir:
Azt hiszem megnézem még párszor a karácsonyi rész előtt :D.
MAL

Cloud


Selmo

Az Angel sorozathoz kellene a 2. és 4. évad felirata, de nem találtam, csak külön részeket, esetleg valaki valami eldugott helyről nem tudja megszerezni? Én még akkor láttam, mikor kijött és nem szoktam feliratokat megtartani, de az biztos, hogy volt az összes részhez.

A tökéletesség unalmas.