Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Cobra

A 2. szezon ment a Viasaton, próbálj meg szinkronosat keresni, ha van magyar oldalra reged. Már rég volt, ha a 4. az utolsó, az nem ment le magyarul.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

#3301
De volt szinkron az utolsó évadhoz is.

Dobtam pm-et az összes éved magyar szinkronos verziójával. Feliratokat nincs időm összevadászni.

NLZ

Jah, SuperSubtitles/Hosszupuska feliratok elég foghíjasak, esetleg magyar torrentoldalakon nézd meg, hogy feltöltötték-e angolul és hogy keresik-e mások is a felratot. nCore-on sajna nincs fenn. :/
[reserved]

Selmo

Nincs meg már sehol sajnos. Ha ezt tudom, akkor annakidején elmentem. :D De nem baj, majd a haver gyakorolja kicist az angolt. A szinkronost, meg mondjuk úgy: kerülném.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Nem volt semmi baja a szinkronnak szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Megnéztem a Terminator sorozatot.
Kár, hogy dobták :(

Fazék

Quote from: .Attila on 2013-12-07, 01:46:33
Megnéztem a Terminator sorozatot.
Kár, hogy dobták :(
sztem is simán a nézhető kategóriába esett.
a 3-as és 4-es filmnél mindenesetre biztosan jobb volt :p

.Attila

Még imdb-n is látszik. 7,6 azért egy igen jó érték, mondjuk lehet, azért nem érhetett meg folytatást, mert sci-fi és nem sima humoros dráma, mint mondjuk a Bones vagy a Mentalist.

Cloud

Scifi sorozatokból amúgy is hiány van, valamiért nem nagyon érdekli az embereket.

Na de majd ez:

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/12/06/sci-fi-pilot-magyaroktol-kozossegi-finanszirozassal/

:D :lol:

.Attila

Úgy tűnik, jól időzítettem a TSCC-vel.

http://comment.blog.hu/2013/12/07/uj_terminator-tevesorozat_jon

Rohadjanak meg, ne kezdjék már állandóan újra, legalább egy sztoriszálat vigyenek már végig, aztán felőlem kitalálhatnak alternatív univerzumokat.

Fazék

Sherlock Mini-Episode: Many Happy Returns - Sherlock Series 3 Prequel - BBC One
http://www.youtube.com/watch?v=JwntNANJCOE

még nem néztem meg, nem tudom mi van benne, lehet hogy csak ismétlés

Kvikveg

Doctor Who es Sherlock hooolnaaap!  :hopp:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Fazék on 2013-12-25, 00:22:04
Sherlock Mini-Episode: Many Happy Returns - Sherlock Series 3 Prequel - BBC One
http://www.youtube.com/watch?v=JwntNANJCOE

még nem néztem meg, nem tudom mi van benne, lehet hogy csak ismétlés
Teljesen új anyag, de semmi extra, csak hogy jönnek a jelek, hogy visszatér. :)
[reserved]

Kvikveg

Milyen ilyen elozetes-anyagok voltak meg? En mast nem nagyon lattam. Vagy csak nem vettem eszre.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Új rész holnap? Wat?
Wikipédia azt írja, hogy elsején lesz az új rész.
Failure is the default option

NLZ

#3315
Sztem se lesz Sherlock.

Ám most nézem ezt a Black Mirror minisorozatot, elég durva. 2x3 részes, mindegyik egy önálló, közeljövőben játszódható történeteket mesél el, hogy a technológia fejlődésével mennyire elfuserált helyzetek keletkezhetnek.
[reserved]

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Sztem ez a kicsi "előzetes" volt a Marry Happy Returns, csak IMDB hibásan beírta 90percet, mert annyi szokott lenni.
[reserved]

Cloud

Doctor Who ma. :)  :hopp:

.Attila

[spoiler][/spoiler]

Leara

The Time of the Doctor: a lényeg  :lul:: [spoiler][/spoiler]
MAL

Cloud

Szerintem jó volt nagyon is, kíváncsi vagyok Capaldi-ra nagyon. FŐleg hogy magyarázzák meg a Pompei-s részben való másik szerepét.(mert megmagyarázzák állítólag)

kikuchiyo

Almost Human

Némi lemaradással pótoltam az eddig kijött hat részt.

Azért kezdtem el nézni, mert ugye jövőben játszódó sorozat, androidokkal, klónozással és hasonló technomágiával - de hat rész után nyilvánvalóvá vált, hogy alig több ez, mint egy szimpla, epizodikus nyomozós sorozat, ahol a jövőbeli elemek legfeljebb kellékként szolgálnak az aktuális esethez és annak megoldásához. Csak időnként, egy-egy pillanatra villan fel valami mélyebb meggondolás vagy etikai kérdés, amelyeket persze a téma szakirodalmából (ejtsd: sci-fi) jól ismerhetünk, ezeket jólesően nyugtáztam (például a klónozós rész az egyik Greg Egan-novellára emlékeztetett), ugyanígy értékelem a zene, kellékek stb. nyilvánvalóan szándékos utalásait a Blade Runnerre és a többi alapfilmre.

Mindez azonban nem emelné ki a sorozatot a középszerűségből, amiért mégis szívesen néztem végig és amiért várom a következő részeket, az a két főszereplő és a szövegek, amiket a szájukba adtak. A szokásos zsarupáros felállásról van szó, azzal megbolondítva, hogy az egyikük egy android, méghozzá egy régebbi, mesterséges lélekkel megáldott és ezért megbízhatatlannak vélt és a forgalomból kivont modell. A poén az egészben az, hogy pont az android az empatikusabb, átgondoltabb kettejük közül. A két főszereplő játéka és a köztük lévő dinamika viszi el a hátán a sorozatot. A többi mellékszereplő tényleg csak mellékszereplő mellettük.

Néha nagyon látszik a tévés költségvetés (béna CGI, matt feketére fújt Fordok, mint futurisztikus rendőrautók 2048-ban), de azért összességében, eddig, nem rossz sorozat.
Failure is the default option

Kvikveg

+1
A Blade Runner varos-utanerzes tetszett. :)
Olyan majdnem-jo. De kellemesen nezheto.
Eomerrel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Tökéletesen összefoglaltad  :haha:

Ha már az eyecandyt emeled ki, akkor én a saját, férfi-nézőpontomból a szép barna szemű hölgyeményt vagyok kénytelen felhozni - kár, hogy semmit sem csinál a sorozatban azon kívül, hogy szépen mosolyog.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2013-12-29, 20:37:20
Tökéletesen összefoglaltad  :haha:

Ha már az eyecandyt emeled ki, akkor én a saját, férfi-nézőpontomból a szép barna szemű hölgyeményt vagyok kénytelen felhozni - kár, hogy semmit sem csinál a sorozatban azon kívül, hogy szépen mosolyog.
:lol:
En azt varom, hogy a volt feleseg mikor kerul elo, es az elso reszben emlitett aprocska robbanas okai mikor lesznek lenyomozva es foldbe dongolve.
Tetszik, hogy nagyjabol realisan hasznaljak fel az emberek az uj technologiat. Se nem tul hurraoptimista, de nem is teljesen depressziosan sotet a sorozatkeszitok jovokepe.
[spoiler]Neha meg sirvarohogos lehetne par jelenet... ha olyan Dean+Sam szinvonaluak lennenek...[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2013-12-29, 20:45:50
En azt varom, hogy a volt feleseg mikor kerul elo, es az elso reszben emlitett aprocska robbanas okai mikor lesznek lenyomozva es foldbe dongolve.

Az epizodikusság, pontosabban az, hogy látszólag felvesznek, aztán elfelejtenek szálakat, tényleg zavaró egy kicsit.
Nem kis részben az az oka ennek, hogy a kedves Fox csatorna már megint nem sorrendben adja le a részeket.
(Eddig: 1 5 6 7 8 3)
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2013-12-29, 20:48:36
Quote from: Kvikveg on 2013-12-29, 20:45:50
En azt varom, hogy a volt feleseg mikor kerul elo, es az elso reszben emlitett aprocska robbanas okai mikor lesznek lenyomozva es foldbe dongolve.

Az epizodikusság, pontosabban az, hogy látszólag felvesznek, aztán elfelejtenek szálakat, tényleg zavaró egy kicsit.
Nem kis részben az az oka ennek, hogy a kedves Fox csatorna már megint nem sorrendben adja le a részeket.
(Eddig: 1 5 6 7 8 3)
wat
Azt hittem ez csak a magyar TV sajatossaga a regi sorozatoknal, hogy tesznek a sorrendre es az evadokra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Nem, ez a Fox csatorna sajátossága is. Lásd: Firefly.

Egyesek azzal is szokták vádolni a csatornát, hogy szándékosan zavarják össze a sorrendet és teszik kiszámíthatatlanná a vetítési időket azzal, hogy meccs és hasonlók miatt random heteken elmaradnak a részek, merthogy tulajdonképpen ki akarják nyírni a jó sorozatokat - nem tudom, mi érdekük fűződne ehhez, de az tény, hogy a jelenség gyakori.
Failure is the default option

Cloud

BTW, azt tudjátok ugye hogy jön a magyar FOX, és ott is megy majd magyar szinkronnal ez a sorozat.