Forummotor csere

Started by zsozso, 2006-04-07, 00:47:27

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2008-08-10, 13:48:15
Hmm, most mi is a gond? Nekem ugyan ez látszik, de én nem találtam hibát benne.

Nekem se ugyanaz a smiley jön elő a ::) és a :P kódokra, mint korábban.

Próféta

Quote from: Cobra on 2008-08-10, 13:48:15
Hmm, most mi is a gond? Nekem ugyan ez látszik, de én nem találtam hibát benne.
Nekem úgy rémlik, hogy a szerkesztési terület kitöltötte a panel teljes szélességét, tehát jobbra is elért, valahogy így (elnézést a matuzsálemi képért). Most csak az emotikonpaletta ér ki a széléig, a szövegdoboz a kétharmada előtt befejeződik. Az emlékeim nem tökéletesen pontosak, az is felmerült bennem, hogy a szövegdoboz ekkora volt, csak alatta a panel volt keskenyebb, kb. ahogy a thread előző postjai lent. Mindenesetre valami máshogy volt, kicsit kevésé félszegen.

Mindegy, megszokható.

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-08-10, 13:26:04
Quote from: Próféta on 2008-08-10, 13:00:43
Firefox 3.01

Látom, téged is üdvözölhetlek az igazhívő "jobb szélen a tab-bezáró X" egyházban... :)
eleinte én is így használtam 1 évig, de aztán átszoktam a fülenként "x"-re, mert sztem kényelmesebb
Quote from: Darkstar on 2008-08-10, 13:27:35
Quote from: kikuchiyo on 2008-08-10, 13:26:04
Látom, téged is üdvözölhetlek az igazhívő "jobb szélen a tab-bezáró X" egyházban... :)
Még mindíg van, aki nem középső click/ctrl+f4-el zárja a tavokat?
középső klikk vagy ctrl+w (miért f4-ezel? mocsok messze van :p)

Darkstar

Quote from: Fazék on 2008-08-10, 14:20:34
középső klikk vagy ctrl+w (miért f4-ezel? mocsok messze van :p)
Én is a középső clicket használom gyakrabban, bár elég nagy kezem van hozzá, hogy a ctrlf4 se zavarjon (hüvelykujj jobb ctrl, kisujj f4, pont kényelmes :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2008-08-10, 13:27:35
középső click/ctrl+f4
Quote from: Fazék on 2008-08-10, 14:20:34
ctrl+w

Noobs...
Egérmozdulatot senki se használ rajtam kívül?
Failure is the default option

chilip


Gregory

Where's mah ignore user option?

zsozso

Death is the only redemption

Én

Quote from: Próféta on 2008-08-10, 13:36:18
BTW, a  ::) és :P új kinézete mennyire szándékos?
+1?
Remélem nem az, régieket jobban szerettem. :)

zsozso

Quote from: Én on 2008-08-10, 17:49:09
Quote from: Próféta on 2008-08-10, 13:36:18
BTW, a  ::) és :P új kinézete mennyire szándékos?
+1?
Remélem nem az, régieket jobban szerettem. :)

Ctrl+f5
Death is the only redemption

Makos

Quote from: Én on 2008-08-10, 17:49:09
Quote from: Próféta on 2008-08-10, 13:36:18
BTW, a  ::) és :P új kinézete mennyire szándékos?
+1?
Remélem nem az, régieket jobban szerettem. :)
Már vissza is tértek:  :P ::)

Én

Quote from: zsozso on 2008-08-10, 17:50:49
Quote from: Én on 2008-08-10, 17:49:09
Quote from: Próféta on 2008-08-10, 13:36:18
BTW, a  ::) és :P új kinézete mennyire szándékos?
+1?
Remélem nem az, régieket jobban szerettem. :)

Ctrl+f5
Nem kérdezem meg, de kösz, bejött. :D

Fazék

#372
kérdés: a frissítés óta, amikor a 'new' gombra kattintva lépek be egy topic-ba, vagyis azt várom, hogy a legelső olvasatlan hozzászólásra ugorjon, mindig az utolsó már olvasottra ugrik. ez nálatok is így van, vagy csak itt nekem produkálja? arra gondoltam esetleg, hogy valamire nem figyeltek oda az újabb verziónál, és mivel nálam fölül van a legfrissebb hozzászólás, a többségnél meg alul, ezért talán nálatok nem csinálja ezt, vagy kevésbé feltűnő? nem tudom... csak érdekelne.

szerk: most direkt kivettem a pipát, 'Show most recent posts at the top.' opció mellől és várom hogy végre legyen egy új hozzászólás, amin kipróbálhatnám, szóval gyerünk má! :D
szerk2: léééégyszi írjatok valahova sok-sok hozzászólást :(

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-08-10, 22:21:50
kérdés: a frissítés óta, amikor a 'new' gombra kattintva lépek be egy topic-ba, vagyis azt várom, hogy a legelső olvasatlan hozzászólásra ugorjon, mindig az utolsó már olvasottra ugrik. ez nálatok is így van, vagy csak itt nekem produkálja? arra gondoltam esetleg, hogy valamire nem figyeltek oda az újabb verziónál, és mivel nálam fölül van a legfrissebb hozzászólás, a többségnél meg alul, ezért talán nálatok nem csinálja ezt, vagy kevésbé feltűnő? nem tudom... csak érdekelne.

szerk: most direkt kivettem a pipát, 'Show most recent posts at the top.' opció mellől és várom hogy végre legyen egy új hozzászólás, amin kipróbálhatnám, szóval gyerünk má! :D
szerk2: na persze, hogy egy lélek se ír a fórumra... :hehe:
Nálam rendesen működik, persze én normál időrendi sorban listázom.
És szívesen.

EDIT: nem vettem észre,  :haha: is megváltozott.

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-08-10, 22:27:35
Nálam rendesen működik, persze én normál időrendi sorban listázom.
És szívesen.
kipróbáltam átállítva "normál időrendi sorban listázásra" és speciel 4 topic-ból 2-nél így is rossz helyre ugrott.
2x az eggyel előtti feléhez (nem, nem az oldal alja miatt volt ott a fókusz), 2x pedig a jó helyre, a legfrissebb hozzászóláshoz.
sztem valamit igencsak elszúrtak a fórummotor fejlesztői...

Cobra

Nekem már az 1.1.4 alatt is volt többször, hogy nem oda ugrott, ahova kellett volna. Meg még mindíg bejelzi új üzenetnek a saját postomat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Nekem olyan élményeim vannak és voltak, hogy a főoldalon [Mark ALL messages as read] gombra kattintva az Unread Posts jött be. Úgy 20%, hogy bekövetkezik, teljesen váratlanul.
[reserved]

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2008-08-09, 22:05:59
  • Szintén postírás közben a szerkesztőablak és az oldalszélesség viszonya elég fura, talán valami CSS gond? Firefox 3, 1280-as szélesség, és balra kicsúszik a kicsi szövegdoboz (avagy inkább jobbra kilóg alóla a panel).
Ezt a problémát nálam is produkálja a FF, elég hülyén néz ki, de gondolom majd megszokom. (És nálam is a jobb sarokban van az iksz, bár középpső klikkel zárom a tabokat. :))

Member

Mark all read-re nekem mintha minden boardra benyomnám a "unread posts" parancsot, felsorolja azokat a thread-eket, ahova írtak, a saját post szinte mindig new post, a post-oláskor használt szövegdoboz meg elég elmebetegül nem középen van. Végülis meg lehet tanulni élni velük. Sokkal zavaróbb, hogy Operában ha beírom az oldal címét, guest-ként jelenek meg, amint belépek egy thread-be/topicba, bejelentkeztet, de van rá 60% esély, hogy nem enged post-olni, amíg nem nyomok egy logout parancsot.

NLZ

És eltűnt a felhasználó letítás, így most Bishop szomorú, mert anno letiltott engem és most mégis látja a hozzászólásaimat. :D
[reserved]

Selmo

#380
QuoteSorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.
Nálam ez jelenik meg az oldal alján, de csak magyar nyelvnél, továbbá több helyen is hiányos a fordítás. Talán nem lett feltéve 2-es magyar nyelv?
Látom az angol oldalon csak ISO van, de a magyar oldalon van UTF-8-as verzió is. :)

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Quote from: NLZ on 2008-08-14, 01:50:17
És eltűnt a felhasználó letítás, így most Bishop szomorú, mert anno letiltott engem és most mégis látja a hozzászólásaimat. :D

Olvass par postal feljebb...
Death is the only redemption

Gregory

Az csak a pm-eket ignorálja, amennyire én láttam

NLZ

Elnézést, zsozso mester. *meghajol*
Quote from: Gregory on 2008-08-14, 14:08:58
Az csak a pm-eket ignorálja, amennyire én láttam
http://usteam.hu/forum/index.php?action=profile;u=1;sa=pmprefs
Leírás szerint igen (már ha a saját profilodra próbálod, szal ha az u értékét átírod a saját accountodra), de teszteltem és letiltja a postokat is. Kár, hogy már nem írja ki, hogy hányan tiltottak le eddig. :( Nincsenek többé trófeáim... :frown: :lul:
[reserved]

Member

A modokat és adminokat továbbra sem lövi ki? :)

NLZ

Quote from: Member on 2008-08-14, 14:18:31
A modokat és adminokat továbbra sem lövi ki? :)

:angyali:
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2008-08-14, 14:30:04
[spoiler]
Quote from: Member on 2008-08-14, 14:18:31
A modokat és adminokat továbbra sem lövi ki? :)

:angyali:[/spoiler]

Enjoy your ban.

NLZ

Csak teszteltem a fórum lehetőségeit. Ez is baj?  :frown:
[reserved]

Member

Csak trollkodik. Ha meg nem, reggelj újra YZone néven. :)

NLZ

Miért pont YZone? :o
[reserved]