Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

katz

A Hitleres német történelmi film. A háború végnapjait mutatja be, illetve hogyan élte meg azt Hitler és a felsõ vezetés. A film szvsz olyan jó, hogy történelemkönyv helyett a II vh ezen szakaszát tökéletesen be lehetne muatatni ezzel a filmmel. Amilyen vacak vígjátékokat gyártanak a friccek, olyan zseniális történelmi alkotásokat tudnak produkálni.
A Hitlert játszó színész NGE-t megszégyenítõ módon muatatja be hogyan válik egy dilis diktátorból egy komplett õrült.
Mászt szí kategória. :hail:

Mattanja

#31
Quote from: Ramiz

(Figyeltem. Akkor abban egyeztünk meg, hogy minek még egy topic egypár embernek csak azért, mert anno vki a Japánba rakta a Filmek-et. Visszakeresheted.  :hehe: De mindegy.)
Pm, mert látom, nagyon nem bírsz magaddal.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Der Untergangot ma nézem meg.
Tegnap a Night of the living deadet néztem, a klasszikust. Az összes zombifilm ezt majmolja, igazából semmit nem tesznek hozzá az újabbak ehhez, csak a látványuk kegyetlenebb.

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

Der Untergangot ma nézem meg.
Tegnap a Night of the living deadet néztem, a klasszikust. Az összes zombifilm ezt majmolja, igazából semmit nem tesznek hozzá az újabbak ehhez, csak a látványuk kegyetlenebb.


Hat latni kell az eredeti George Romero Trilogiat(Dawn...,Day...,Night....,)
az alapfilmeket utana mar mas nem igazan tud ujatt csinalni.
elmeletileg lesz Twilight of the Living Dead is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

#34
Quote from: ShiroiPm, mert látom, nagyon nem bírsz magaddal.

OK, maradjunk a pm-nél.
A japán filmes topic után ne szóljon már ez is az offról...
Elhiszem, hogy csúnya dolog, de így valahol elvész a fórum értelme.
Ezt a hozzászólást holnap törlöm.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

#35
Der Untergang szerintem is nagyon jó!

Az amerikaiak pedig már készítik is az Oldboy remake-t!
Ezek... nem látják, mennyire röhejesek?  :confused:

(((Shiroi, légyszi ne kötözködj. Hülyének hülye vagyok, de nem rosszándékú. Töröld a postokat, én is töröltem. Ne offoljunk. )))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizDer Untergang szerintem is nagyon jó!

Az amerikaiak pedig már készítik is az Oldboy remake-t!
Ezek... nem látják, mennyire röhejesek?  :confused:

(((Shiroi, légyszi ne kötözködj. Hülyének hülye vagyok, de nem rosszándékú. Töröld a postokat, én is töröltem. Ne offoljunk. )))


a remake-ek nagyon nem jok, barki csinalja is.
en kivancsi leszek a War of the Worlds-bol mit csinalnak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

tegnap a Hardwired-en post-olta Zombie ezt  a cikket. Szóval néhányan azért ott is tisztában vannak a dologgal, csak sajnos nem a megfelelõ pozícióban vannak ezek az emberek...

Damnatus

Hali!

A Romeros filmet néztem meg!

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

A Romeros filmet néztem meg!


Tudom,
de nezd meg a masik kettot is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

A másik kettõ akkor a day of the living dead, és a dawn of the living dead? Utóbbi nem a tavalyi mozifilm?

Feldin

Quote from: RamizDer Untergang szerintem is nagyon jó!

Az amerikaiak pedig már készítik is az Oldboy remake-t!
Ezek... nem látják, mennyire röhejesek?  :confused:

(((Shiroi, légyszi ne kötözködj. Hülyének hülye vagyok, de nem rosszándékú. Töröld a postokat, én is töröltem. Ne offoljunk. )))
Amcsik állatok és nem látják mert a saját állatkertjüknek úgyis jobban fog tetszeni ha durva brutál lesz amerikai szar lesz belõle..
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

A másik kettõ akkor a day of the living dead, és a dawn of the living dead? Utóbbi nem a tavalyi mozifilm?


Dawn of the Dead(a tavalyi a remake).
a harom film cimei:
Night of the Living Dead
Dawn of the Dead
Day of the Dead

a negyedik film(Land of the Dead) most lesz hamarosan elkeszitve.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: FeldinAmcsik állatok és nem látják mert a saját állatkertjüknek úgyis jobban fog tetszeni ha durva brutál lesz amerikai szar lesz belõle..


Ez azert kicsit serto Feldin.
egy remake sem volt jo,barki csinalta is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Az igaz, de a legtöbb remake-t az amerikaiak csinálják (legalább 95%-ra tippelnék), és ha 50 év távlatából, akkor még csak-csak, de hogy egy nem régen kijött filmet rögtön nekiálljanak lenyúzni! ...  :mad:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizAz igaz, de a legtöbb remake-t az amerikaiak csinálják (legalább 95%-ra tippelnék), és ha 50 év távlatából, akkor még csak-csak, de hogy egy nem régen kijött filmet rögtön nekiálljanak lenyúzni! ...  :mad:

hat ez nem teljesen igaz.
a japanok ugyanugy csinaljak a remake filmeket pl. az amerikai filmekrol kb ugyanabban a mennyisegben.
tudtatok peldaul hogy a mission impossible c. filmnek van egy japan feldolgozasa?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Feldin

Quote from: XipeEz azert kicsit serto Feldin.
egy remake sem volt jo,barki csinalta is.
Kicsit elfogult vagyok na :)
De ok, igaz.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xipe

Quote from: FeldinKicsit elfogult vagyok na :)
De ok, igaz.

kicsit az.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Flaser

#48
Ébrenjárók

QuoteFilm, amirõl még a Libération is kedvezõ kritikát írt!
Egy éjszaka, három ébrenjáró, egymást keresztezõ történetek - a való életbõl...
Bandit, a villanyszerelõt megcsapja a 220 Volt, és ettõl "újjászületik". A könyvelõ az elõbbi eset távoli utóhatásaként elveszti az állását. Hozzá hasonlóan Annának, a cigarettareklám-hölgynek sem lendít a karrierjén, hogy elõleget próbál kérni a fõnökétõl - õ barátja munkákezdését szeretné finanszírozni.
Furcsa éjszaka ez: a munkanélküli férfi lakókocsijával nemhogy a tengert nem éri el, de még a fõvárost sem tudja elhagyni, a lány egyre mélyebbre süllyed az éjszakai életben, Bandi pedig elindul az áram forrásához...
...és ez az éjszaka három Filmszemle-díjat hozott az alkotás készítõinek: közönségdíjat a filmnek, a legjobb elsõfilmes forgatókönyvíró díját megosztva kapta Maruszki Balázs és Miklauzic Bence, valamint a legjobb férfi szereplõ Gazsó György lett.

...és ha a megváltást nem is, de a megkönnyebbülést közösen hozza meg a hajnal a három fõszereplõnek - és talán nekünk, a többi ébrenjárónak is.
Pancsikó

Odeon kritikája.
Nagyon jó vizsgafilm, s ütõs kis képet fest.

OFF: Xipe a sig.-edben a gif mirõl szól? (Milyen 50 ez az 50 kill, s miért gimislányok?)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Xipe

Quote from: FlaserÉbrenjárók



Odeon kritikája.
Nagyon jó vizsgafilm, s ütõs kis képet fest.

OFF: Xipe a sig.-edben a gif mirõl szól? (Milyen 50 ez az 50 kill, s miért gimislányok?)

mert az a neve hogy iskolaslanymeszarlas.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Xipe
Nem hinném, hogy meg fogom nézni, nagyon egy kaptafa.

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

Xipe
Nem hinném, hogy meg fogom nézni, nagyon egy kaptafa.


ha erdekel, atdobom neked a harom filmet 1 DVD-n atan ha olyanod van megnezed azt amit meg nem lattal.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Nem is tudom. Én életemben egy horror-filmet láttam, ami tetszett: Az õrület torkában. Bár szerintem nem is igazán horror. Csak hivatalosan :rolleyes:
Valahogy nem tudom levetkõzni azt a dolgot, hogy végig bennem legyen: Ez csak egy film. Ezért nem is tudom elérni a kellõ adrenalin-szintet. Így viszont csak nagy mócsingolás az egész. :(
Biztos bennem van a hiba. Vagy rossz filmeket néztem. Például ez a Holtak hajnala amit nemrég adtak a moziban szerintem iszonyat volt. Halál unalmas. És még feldolgozás is mint kiderült. Persze ettõl nem lett még rosszabb :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

nekem egy horrorfilm igazabol a vigjateknak felel meg. csak ezt nem nezhetik meg a kolkok.
imadom nezni az embereket a moziban amikor oszerandulnak, meg felugranak vagy sikonganak en meg mogottuk rohogok az egeszen.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipenekem egy horrorfilm igazabol a vigjateknak felel meg. csak ezt nem nezhetik meg a kolkok.
imadom nezni az embereket a moziban amikor oszerandulnak, meg felugranak vagy sikonganak en meg mogottuk rohogok az egeszen.
Na ez az! Én sem vagyok ijedõs típus. De akkor mi értelme?  :confused:

edit: Egyébként én is össze szoktam rándulni. Mikor iszonyat unalmas a film, elgondolkozom vagy elszundikálok, erre jön valami iszonyat hanghatás  :eeek:   :lul:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnNem is tudom. Én életemben egy horror-filmet láttam, ami tetszett: Az õrület torkában. Bár szerintem nem is igazán horror. Csak hivatalosan :rolleyes:
hát azért maradjunk annyiban, hogy mikor én gyerekkoromban néztem, rendesen rettegtem/ijedeztem a film alatt :) és annyira tetszett nekem anno, hogy kb fél éve be is szereztem és bár igaz, hogy nem rettegtem annyira, de még mindig tök jó filmnek tartom. de tény hogy én pl nagyon bele tudom élni magam a filmekbe, vagyis nem kicsit tudok rettegni az ilyen alkotásokon :D

Djinn

Quote from: Blimphát azért maradjunk annyiban, hogy mikor én gyerekkoromban néztem, rendesen rettegtem/ijedeztem a film alatt :) és annyira tetszett nekem anno, hogy kb fél éve be is szereztem és bár igaz, hogy nem rettegtem annyira, de még mindig tök jó filmnek tartom. de tény hogy én pl nagyon bele tudom élni magam a filmekbe, vagyis nem kicsit tudok rettegni az ilyen alkotásokon :D
He-he. Pár éve volt nosztalgiahét a plázában. Akkor leadták. Mikor jöttünk hazafelé jött egy biciklis baseball-sapkában...
Elõször nem is figyeltem, de aztán jött mégegy. Vagy mégegyszer...?  :eek:  
És hát megnéztük a filmet. Ugye ha már megnézted, mindegy...  :rolleyes:  :lul:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnNa ez az! Én sem vagyok ijedõs típus. De akkor mi értelme?  :confused:

edit: Egyébként én is össze szoktam rándulni. Mikor iszonyat unalmas a film, elgondolkozom vagy elszundikálok, erre jön valami iszonyat hanghatás  :eeek:   :lul:


hat emlekszem, lehettem vagy 8 eves amikor eloszor lattam az Alien-t utana meg a Predator filmet.
mar ott az volt,hogy nem birtam kiverni a fejembol a ket lenyt es azota nezem a jobbnal jobb horrorfilmeket.
kedvenceim koze tartoznak a Farkasemberes filmek(amibol sajnos 1 darab nincs nekem).
moziban meg lehet szivatni az embereket(foleg ha fiatalabbak) egy "ijesztosebb" resznel.
paraztattunk mar tizeneves kamaszkolykoket orakig egy moziteremben.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Flaser

A kör - az eredeti ill.  a hollywoodi verzió is elég jó.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

katz

Quote from: FlaserA kör - az eredeti ill.  a hollywoodi verzió is elég jó.
a hollywoodit láttam. Szétröhögtem magam rajta :lul: Nagyon gagyi
Ami mostanában tetszett horror az a Dawn of the Dead volt. A többin csak fetrengtem a röhögéstõl pl.: Freddy vs Jason nevû horrorparódia :rotflol:  :lul: