Új Ghost in the Shell film

Started by zsozso, 2003-01-12, 18:57:52

Previous topic - Next topic

Zelmor

QuoteOriginally posted by zsozso
MPlayer ...

VLC...|-)
Amúgy nem a lejátszóval volt baj, mert asztalin és gépen egyaránt néztem, hanem a DVD -t adták ki hibásan. És nem cask azt az egyet, hanem az összes GitS lemezt... Ezt hívják szopacsnak...:p

blash

#31

lynx655

Hát nemtom. Én nagy rajongója vagyok a GITSnek, és a sorozatot is megnéztem (remélem felteszik végre a season 2-t is végre), és az még jobban tetszett, de a Man-Machine Interface (mármint amit eddig láttam belőle...) nem ragadtatott el... Azért remélem nem abból csinálják a filmet. De ettől függetlenül nagyon várom. :D

roderick

Ha jól tudom nem a Man-Machine Interfacebôl van a film... és már elvileg japánban adják a mozikban... remélem hamarost már mi is láthatjuk.
A második sorozat meg f?leg azért nincs fent a szerveren a SAC-ból, mert még most adják japánban a TV-n... úh. effektíve még el sem készült...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

AyaDid

Nekem megvan a GITS 1 DVD-n, angol, francia, japán hanggal, de felirat csak francia van. Így mindig angolul nézem, de nem is bánom, mert jobban tetszik a japánnál. Bár ez szinte csak ennél a filmnél van így. Ez is lehet csak azért, mert az angolt szokta már meg a fülem. Kiváncsian várom a második részt :)
Többször próbáltam elképzelni a semmit..és mindig megijedtem.
Többször választottam el a tudatom a testemtől...és mindig megijedtem.

DarkstaAaR^.^

animeHQ-n asszem fent van az innocence (lehet nem mondtam újat) csak nincs hozzá felirat  :beken:


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Zamorano

megatokyo.uw.hu

Felraktam egy interjút Oshii-val, abban sok minden kiderül a filmmel kapcsolatban.

Daryoon

Üdv!

 Jómagam egyszer sikeresen letöltöttem a második részt (japán moziban felvett kamerás felvétel), és meg kell mondjam nem lesz olyan rossz. Bár úgy tűnik mindent alávetettek a látványnak. Csak nehogy ez is egy csilivili semmi legyen. Történetileg nem tudok mit szólni, mert annó nem értettem mit is vartyognak, ráadásul sokáig nem néztem, mivel az alapvetően sötét filmet a kamerának köszönhetően még sötétebben láttam. :(

DWz

Quote from: DaryoonTörténetileg nem tudok mit szólni, mert annó nem értettem mit is vartyognak, ráadásul sokáig nem néztem, mivel az alapvetően sötét filmet a kamerának köszönhetően még sötétebben láttam. :(

 :_off:
Jo lenne, ha a 'vartyogas' szot nem hasznalnad. A japanok nem vartyognak, hanem beszelnek. Vargyogni a bekak szoktak.

Daryoon

#39
Quote from: DWz:_off:
Jo lenne, ha a 'vartyogas' szot nem hasznalnad. A japanok nem vartyognak, hanem beszelnek. Vargyogni a bekak szoktak.

Sumimaszen DWz sama!  :oops:

 Esküszöm többet ilyet nem mondok. Akkor javítom is magamat. Szóval történetileg nem sokat értettem belőle, mert japánul nem beszélek. Felirat meg ugye nem volt rajta. :(

Mégegyszer bocsánat mindenkitől akit megbántottam!

DWz

Quote from: DaryoonSumimaszen DWz sama!  :oops:

 Esküszöm többet ilyet nem mondok. Akkor javítom is magamat. Szóval történetileg nem sokat értettem belőle, mert japánul nem beszélek. Felirat meg ugye nem volt rajta. :(

Mégegyszer bocsánat mindenkitől akit megbántottam!

Felejtsuk el. Orulok, hogy tetszett a film!