Anime - Poén

Started by Exo, 2004-04-18, 19:23:24

Previous topic - Next topic

Member

Tényleg jól elvagytok, csak így tovább. :jee:

Próféta

Quote from: Zsiga on 2006-07-21, 21:56:51
Ezért most addig nem fekszem le aludni amíg végig nem néztem mégegyszer az egész SnM-t. :D
Hát igen, megküzdöttem ezzel a válasszal elég rendesen...  :hopp:
Nem baj, gratula, a nyereményedet átveheted a legközelebbi postafiókban. :jee:
Jó szórakozást kívánok az újranézéshez!

És elnézést a fórum közönségétől, nem számítottam rá, hogy egy ártatlan felajánlással ekkora OFF-lavinát indítok.

Próféta el.

Prof. William

Miaz az SnM? Csak hogy én is megtudjam nézni...

Zsiga

#273
Quote from: Prof. William on 2006-07-22, 00:13:50
Miaz az SnM? Csak hogy én is megtudjam nézni...
Seikai no Monshou / Crest of the Stars
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1


Quote from: Próféta on 2006-07-21, 22:41:28
Nem baj, gratula, a nyereményedet átveheted a legközelebbi postafiókban. :jee:
Jó szórakozást kívánok az újranézéshez!

És elnézést a fórum közönségétől, nem számítottam rá, hogy egy ártatlan felajánlással ekkora OFF-lavinát indítok.

Próféta el.
Köszönöm a jókívánságot, a karmát és a jó feladványt. :)
És én is elézést kérek az  :_off:-ért. :redface:

Lt. Simoan Blarke

BASSSSZUS! :D SR 2nd term 16. resz. alapszitu: srac nem tud bemenni oda, ahova lakik, mert kuzinja elment sielni es nincs sajat kulcsa a lakasukhoz. befogadja a szivszerelme es annak huga. dolgozik, mint valami allat. aztan elhatarozza, hogy vegre vallomast tesz, benyit ejszaka a csaj szobajaba. hat az pont a huga szobaja. az utcan ebred. nanembaj, majd kovetkezo ejjel bepotolja... kicsit elrontja, felhaborodva dobjak ki :D

ezutan befogadjak egy dojoba. este szepen beul a furdobe, viszont van egy masik vendeg is, egy milliomos kiscsaj... aki szepen ranyit. srac hattal ul, a csaj osszekeveri a hazigazda leanyzoval, mert neki is hosszu a haja. "mi van kozted es Asou-kun kozott?" srac valasza, mikozben omlik rola a viz, affektalva: "nem szeretem a fiukat". napff. csaj kicsit meglepodik, aztan be akar maszni a kadba. srac buborekokat csinal a torulkozojevel a vizbe, hogy ugy nezzen ki, mintha belefingott volna. bluggybluggy.
es a slusszpoen: mindezt kenytelen vegignezni a hazigazda is, a furdo ablakan keresztul, es utana osszeveri a sracot. SICK. na ezen most napokig rohogni fogok :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cheesy

Poénos anime? Ehh... amiket most nézek, azok közül az Azumanga Daioh és az Ouran High School Host Club való ide.
Mindkettő beteges néhol, de utóbbi az viszi a pálmát.

Fénymarék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-28, 16:44:11
BASSSSZUS! :D SR 2nd term 16. resz. alapszitu: srac nem tud bemenni oda, ahova lakik, mert kuzinja elment sielni es nincs sajat kulcsa a lakasukhoz. befogadja a szivszerelme es annak huga. dolgozik, mint valami allat. aztan elhatarozza, hogy vegre vallomast tesz, benyit ejszaka a csaj szobajaba. hat az pont a huga szobaja. az utcan ebred. nanembaj, majd kovetkezo ejjel bepotolja... kicsit elrontja, felhaborodva dobjak ki :D

ezutan befogadjak egy dojoba. este szepen beul a furdobe, viszont van egy masik vendeg is, egy milliomos kiscsaj... aki szepen ranyit. srac hattal ul, a csaj osszekeveri a hazigazda leanyzoval, mert neki is hosszu a haja. "mi van kozted es Asou-kun kozott?" srac valasza, mikozben omlik rola a viz, affektalva: "nem szeretem a fiukat". napff. csaj kicsit meglepodik, aztan be akar maszni a kadba. srac buborekokat csinal a torulkozojevel a vizbe, hogy ugy nezzen ki, mintha belefingott volna. bluggybluggy.
es a slusszpoen: mindezt kenytelen vegignezni a hazigazda is, a furdo ablakan keresztul, es utana osszeveri a sracot. SICK. na ezen most napokig rohogni fogok :lul:
széép :D
igazán még nem is láttam poénos animét...

Kuroi Tenshi

Quote from: Fénymarék on 2006-08-01, 17:01:13
igazán még nem is láttam poénos animét...
Pedig IMO/IME a humor az animék egy fontos eleme. Még nem láttam olyan animét, amiben legalább egy kis poénkodás ne lett volna - még a drámákban is.

Másrészt - pedig a FMP Fumoffu még ment idehaza is - és az nem tudom mi, ha nem poénos.

Fénymarék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-01, 17:04:58
Quote from: Fénymarék on 2006-08-01, 17:01:13
igazán még nem is láttam poénos animét...
Pedig IMO/IME a humor az animék egy fontos eleme. Még nem láttam olyan animét, amiben legalább egy kis poénkodás ne lett volna - még a drámákban is.

Másrészt - pedig a FMP Fumoffu még ment idehaza is - és az nem tudom mi, ha nem poénos.
én úgyértettem, hogy olyan animétami a poénra alapoz...

Kuroi Tenshi

Mint mondtam, FMP Fumoffu. Végig komolytalan és epizodikus felépítése poénokra épül.
Excel Saga. No comment.

Member

Quote from: Fénymarék on 2006-08-01, 17:12:18
én úgyértettem, hogy olyan animétami a poénra alapoz...
JwiHnG, Excel Saga, Dokuro-chan, Ranma, School Rumble, ilyenek. Aztán természetesen mindenki maga döntse el, hogy melyik tetszett neki. :)

Fénymarék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-01, 17:19:48
Mint mondtam, FMP Fumoffu. Végig komolytalan és epizodikus felépítése poénokra épül.
Excel Saga. No comment.
miért mi a baj vele?
hozzáteszem, nem ismerem :P

Lt. Simoan Blarke

Excel Saga humora kicsit elborult es szethullos. van, akinek az nem tetszik, van, akinek az FLCL...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fénymarék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-01, 17:32:40
Excel Saga humora kicsit elborult es szethullos. van, akinek az nem tetszik, van, akinek az FLCL...
I see...
felkeltetted az érdeklődésem :D  :szemuveges:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fénymarék on 2006-08-01, 17:01:13
igazán még nem is láttam poénos animét...
Egyáltalán hány animét láttál már?  :3x3:

Fénymarék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-08-01, 17:33:53
Quote from: Fénymarék on 2006-08-01, 17:01:13
igazán még nem is láttam poénos animét...
Egyáltalán hány animét láttál már?  :3x3:
nagyon jó kérdés...
inkább úgy tenném fel :) hogy hányat végig...

Curry`