Rajzos oldalak

Started by iCsaszi, 2005-03-24, 15:02:35

Previous topic - Next topic

iCsaszi

Azt hiszem, elég sokan vagyunk akik, idõ szûkében vannak ( vagy akár csak lustábbak) , de azért ha akad pár percunk, szeretünk kikapcsolódásképp valami nyugis dolgot csinálni, vagy akár rajzolgatni. Mivel egy fél óra, vagy 10 perc olvasásra, anime letöltögetésre nem igazán alkalmas, a legjobb megoldás elindítani pár jó számot, és lecsekkolni pár érdekesebb képet (bár a jobbb kezeddel is randizhatsz, de az már más topic lenne ^___^). A lényeg hogy ide belinkelhetitek a SAJÁT kedvenc rajzos oldalaitokat, megosztva azokat másokkal is. A sort a saját (illetve NAZSi és Lee) honlapjával nyitnám:

http://triwolves.atw.hu

Jó párperces szórakozást  ;)

Raggie

Elég király honlap+fórum! Hányan rajzoltátok azt a rengeteg rajzot, mert én is szoktam néha rajzolgatni, de ez nagyon sok(én kb hat rajz/év-nél soha nem rajzolok többet)!
Ja és nagyon jók! Nekem a 2004-es galéria tetszik a legjobban! Csak így tovább! Írd be a Fanart topicba is!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nálam jobban rajzol a srác, de azért a fanartban jobbak is vannak... ^_^
A honlapdesign viszont igen király!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizNálam jobban rajzol a srác,
Akkor ne is nagyon kritizáld!  :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

iCsaszi

#4
Ej, skacok köszönjük. A rajzokat én csináltam, a honlapot Nazsival ketten raktuk össze (én a díszítés, meg rajzos elemek, megy alapötlet(designé), Nazsi, pedig képtisztítás, vágás, szerkesztés méretezés) Lee, pedig a fórum munkálatait nyomatja :)  Hát, lehet hogy vannak jobbak is, de legalább az ottaniak mindíg szembe juttatják, hogy lehetek még jobb is ;)

Ramiz

Quote from: Raggie GordonAkkor ne is nagyon kritizáld!  :hehe:

Nem tottad? Mindig az kritizál, aki nem ért a dologhoz. Ha tudnék jobbat csinálni, nem dumálnék hülyeségeket, hanem egyszerûen megcsinálnám. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

The KID

Seijuushi Bismarc ELEMENT .:-Great Balls of FIRE-:.
:cool:

katz

Quote from: The KID..........
Véleményt PLS!!!! ^^

http://keahrou.deviantart.com/
1. Fanart topic
2. Nem tom mit ábrázol, de egész jól rajzolsz
3. furák a szemei

.Attila

Quote from: katz1. Fanart topic
2. Nem tom mit ábrázol, de egész jól rajzolsz
3. furák a szemei
ad 1. jogos
ad 3. gyanítom azért, mert nincs kiszínezve, ha ki lenne, akkor nem lenne fura

katz

Quote from: Boncigyanítom azért, mert nincs kiszínezve, ha ki lenne, akkor nem lenne fura
nekem a formája fura, a kép töbi része kifejezetten jó

The KID

Bocsi.... T_T Ez csak a legfrissebb feltöltés a DA oldalon...... watashi wa baka.... ^^°
Ez egy most készülõ rajzfilmbõl egy letisztázott kulcsrajz....
Seijuushi Bismarc ELEMENT .:-Great Balls of FIRE-:.
:cool: