Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

ja ha nem úsztam volne  meg jól nem írník..:d szóval értékelem, h lassú volt :angyali:
másrészt ha nem lassít jóeséllyel megállok, elsőbbség ide vagy oda ugyebár.. no de mindegy, asszem egybe vagyok, ha meg nem akkor megyek táppénzre,  mert még nem írtam alá a közös megegyezést  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-06-24, 16:13:30
bicikliztem, átmentem zöldlámpa bicikliút plussz mellett zebra, balról szemből kanyaradott  egy kocsi, figygeltem, de lassú volt, és lassított, és nos csak lassított és lassan csapott el....

ui: azé *****ul remegek még
UFF.  :eek:
Az erzest sejtem milyen lehet, mert en egy artatlan szembejovo lathatatlan trabantos ele kanyarodtam be teljesen varatlanul. (Tehetek en rola, hogy probaltam konvergalni a kozerthez?) Aztan csak kozelitett a hutoracs... de megallt. Aztan meredtunk egymasra dobbenten, mert ekkora allatsagot szerintem meg nem latott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Nakedape on 2008-06-24, 16:13:30
bicikliztem, átmentem zöldlámpa bicikliút plussz mellett zebra, balról szemből kanyaradott  egy kocsi, figygeltem, de lassú volt, és lassított, és nos csak lassított és lassan csapott el....
ui: azé *****ul remegek még
A fő hogy megúsztad ép bőrrel. Amúgy irigyellek. Engem még csak el sem akarnak ütni...  :frown: "Bástya elvtárst meg sem akarják ölni? Én már szart érek?"

Quote from: sirtomi on 2008-06-24, 16:30:00
Durva. De hogy lehet lassan elütni valaki?!
Így:
http://www.youtube.com/watch?v=qLlUgilKqms


Makos


Cobra

Tegnap megállok motorral a zebra előtt, mert már várt egy biciklis előtte, erre azt hallom, hogy a mögöttem jövő csikorgó kerekekkel lassít, majd szerencsére kikerült, de megállás nélkül továbbment. Még szerencse, hogy a biciklis figyelt és nem indult el, mert különben elcsapta volna.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


motifator

Quote from: Cobra on 2008-06-24, 20:59:54
Tegnap megállok motorral a zebra előtt, mert már várt egy biciklis előtte, erre azt hallom, hogy a mögöttem jövő csikorgó kerekekkel lassít, majd szerencsére kikerült, de megállás nélkül továbbment. Még szerencse, hogy a biciklis figyelt és nem indult el, mert különben elcsapta volna.
Sajnos ez rendszeres. Én is meg szoktam állni a zebra előtt kocsival a gyalogosoknak(meg is szoktak lepődni, de valahogy az én önző nagyképű egómnak jót tesz, ha néha kicsit előzékeny vagyok), de négysávos úton simán meg szoktak előzni, a gyalogosok meg nem győznek félreugrálni.
Lehet, hogy biztonságosabb lenne nekik, ha én se állnék meg...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

inherit MONSTER;

void create (){
    ::create("sarkany",(["str":15,"dex":18]));
    set_id(({"hazisarkany"}));
    set_name("%^BOLD%^%^RED%^Hazisarkany%^RESET%^");
    set_infra_desc("Egy pici, karcsu sarkany hokepe. Allandoan izeg-mozog...");
    set_short("hazisarkany");
    set_living_name("hazisarkany");
    set_long("%^RED%^    `oo.'        Egy rohejes kis vorossarkany.\n"+
             "%^RED%^    `-')  ,.     Neha poffent egyet, aztan szikrakat szor.\n"+
             "%^RED%^     ( `-'/^`    Valahogy emlekeztet\n"+
             "%^RED%^     -`_-)       egy bevadult csillagszorora..\n");
    set_gender("ferfi");
    set_tev(({"erzes fustot pofekel ki orrlyukain.",
"erzes morog kicsit.",
"erzes repked korbe-korbe.",
"erzes a farkat kergeti, aztan elszedul es lepottyan a foldre.",
"erzes megszagolgatja a fejed bubjat.",
"erzes pruszkol egyet."}));
    set_ragozva((["ot":"hazisarkanyt","ra":"hazisarkanyra"]) );
    set_lovagolhato(0);
    set_idezheto(1);
    set_mod("repul");
    set("nobuy",1);
}

void init() {
add_action("func_elkuld",({"elkuld","elzavar",}));
add_action("func_felul",({"felul"}));
}

int func_elkuld(string mit) {
if (mit == "hazisarkany" && this_object()->get_tulajdonos()==
this_player()->get_name()) {
uzenet1(this_player(),"A %^BOLD%^%^RED%^hazisarkany%^RESET%^ magiad hatasara eltunik \n",
"$E erthetetlenul motyog, es a %^RED%^hazisarkanya%^RESET%^ eltunik. \n");
remove(this_object());
}
return 1;
}
int func_felul(string mit) {
if (mit == "hazisarkany" && this_player()->get_mod()=="gyalogol" &&
this_object()->get_tulajdonos()==this_player()->get_name()) {
uzenet1(this_player(),"A %^BOLD%^%^RED%^hazisarkany%^RESET%^t szadizod, de o addig ficankol, amig kiszabadul es meglog eloled. \n",
      "$E eppen a pici voros %^BOLD%^%^RED%^hazisarkany%^RESET%^at szadizza lathato elvezettel. Megprobal raulni, de az meglog elole.\n");
return 1;
}
}


A holnapi interjuhra stresszelven magamat kerestem, hogy miket csinaltam.
Ebbol mud lett volna. Nosztalgia... *konnycseppet elmorzsol*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Házisárkány szadizása látható élvezettel :cool:

Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 01:20:09
inherit MONSTER;
Ez milyen nyelv? A maradék olyan C++-szerű, de ez nem illik bele.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-06-25, 01:45:56
Házisárkány szadizása látható élvezettel :cool:

Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 01:20:09
inherit MONSTER;
Ez milyen nyelv? A maradék olyan C++-szerű, de ez nem illik bele.
Gozom nincs minek szamit, en is csak addig jutottam el, hogy a szintaxis c-szeru. Valaki egyszer mondta, hogy a Tuzfold ment anno ilyesmivel.

Eppen azon gondolkodom mit kerdezhetnek majd delutan, es semmi ertelmes nem jut az eszembe. Olyan vizsga elotti ures kocsonyas agy allapotba kezdek kerulni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 10:33:32
Quote from: Próféta on 2008-06-25, 01:45:56
Házisárkány szadizása látható élvezettel :cool:

Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 01:20:09
inherit MONSTER;
Ez milyen nyelv? A maradék olyan C++-szerű, de ez nem illik bele.
Gozom nincs minek szamit, en is csak addig jutottam el, hogy a szintaxis c-szeru. Valaki egyszer mondta, hogy a Tuzfold ment anno ilyesmivel.

Eppen azon gondolkodom mit kerdezhetnek majd delutan, es semmi ertelmes nem jut az eszembe. Olyan vizsga elotti ures kocsonyas agy allapotba kezdek kerulni.

Én szerencsére már túl vagyok az érettségin....bár eredményt még ma fogom megtudni :D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Makos


Member

Anyám beszervezett a tudtom nélkül ügyeletre, már nem bírom tovább a fajtám nélkül, tudom pofátlanság. :)
Néha meghallgatom pár ügyfél panaszait, nincs munka, nem megy az élet, de a java passzív szenvedés, pedig mára aktív szenvedés volt betervezve otthon. :/

teraflare

Lehet bennem van a hiba (vagy csak fáradt vagyok most ehhez  ^^"), de én az ilyen "béna vagyok, de fenék/mell kivillantással megpróbálom feldobni a videót" dolgokat útálom. Inkább akkor már egy jó french maid-es pron (with raep).

Ramiz

Quote from: teraflare on 2008-06-25, 11:47:23
Lehet bennem van a hiba (vagy csak fáradt vagyok most ehhez  ^^"), de én az ilyen "béna vagyok, de fenék/mell kivillantással megpróbálom feldobni a videót" dolgokat útálom. Inkább akkor már egy jó french maid-es pron (with raep).
Én mindkettőt szeretem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2008-06-25, 11:23:18
How to share photos:
http://www.youtube.com/watch?v=keKWacq2dso&feature=related

Ez nagyon jó! Fan service és ecchi minden mennyiségben :D

RedPriest

Quote from: Kvikveg on 2008-06-24, 12:40:18
Quote from: RedPriest on 2008-06-24, 10:50:09
Quote from: Lythis on 2008-06-23, 15:59:20
Egyébként az imént néztem meg, itt jelenleg 33 fok van árnyékban, ami azért szerintem már túlvan a komfort zónán.

És akkor ilyen melegben voltunk bográcsozni tegnap. 1órát szenvedtünk, mire sikerült tüzet gyújtani, közben rendesen füstmérgezést kaptam, a végére pedig a melegtől, meg mindentől fájt a fejem, égett a szemem. De mindezek ellenére it was a perfect birthday. :jee:
Boldog szulinapot! :appl:

Köszönöm szépen. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Kvikveg

Re.
Es gyozelem! :hopp: :hopp: :hopp:
Masodik forulo a fonokkel kedden.
Ha az is OK, akkor nem just for fun kiprobalhatom eloben a felmondas-uj szerzodes kotese jatekot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

#23869
Lol, Rapidshit, ennél még a macskák is jobbak voltak.





Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 20:30:56
Re.
Es gyozelem! :hopp: :hopp: :hopp:
Masodik forulo a fonokkel kedden.
Ha az is OK, akkor nem just for fun kiprobalhatom eloben a felmondas-uj szerzodes kotese jatekot.

Grat!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 20:30:56
Re.
Es gyozelem! :hopp: :hopp: :hopp:
Masodik forulo a fonokkel kedden.
Ha az is OK, akkor nem just for fun kiprobalhatom eloben a felmondas-uj szerzodes kotese jatekot.
:cool:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-06-25, 20:43:36
Lol, Rapidshit, ennél még a macskák is jobbak voltak.



Ez mi a szent szar...?

Nakedape

Quote from: Rounin on 2008-06-25, 21:03:16
Quote from: Darkstar on 2008-06-25, 20:43:36
Lol, Rapidshit, ennél még a macskák is jobbak voltak.



Ez mi a szent szar...?

hát sztem ezt egy gép hamarabb értelmezi, minte egy humán az tuti.. ::)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Elvileg ha jol latom betuk lennenek masszaba sullyesztve es ilyen halosan abrazolva, csak a betuk tulsagosan besuppedtek.
Pech.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

#23874
Quote from: Kvikveg on 2008-06-25, 21:13:04
Elvileg ha jol latom betuk lennenek masszaba sullyesztve es ilyen halosan abrazolva, csak a betuk tulsagosan besuppedtek.
Pech.
Az. 8. próbára végre olvashatót adott.  :facepalm:

Ed.: piszok jó az idő. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2008-06-25, 21:14:33
Ed.: piszok jó az idő. :D
Innen nagyjából most vonult el a vihar, olyan sűrűn csapkodott, hogy ki is nyomtam a gépet. Viszont így végre nekiálltam az Ezüst félhold bluesnak, egész jó eddig.

Lythis

A vihar marhára tetszett... reméltem, hogy legalább jól lehűti a levegőt, de ahogy elnézem ez nem jön be...
[spoiler=reggeli rant]ez a jegybeiratás valami csodás dolog... az egyik tanárt majd még külön rugdoshatom, mert nem adott meg beírási időpontot, és a fél évfolyam így is következetesen kinézi a vizsgaidőpontjait, és akkorra megy, mert akkor tuti, hogy bennvan, a másik meg kitalálta, hogy a legjobb időpont a jegybeiratásra, az a reggel 8:30-9:00-ig terjedő intervallum. Így viszont remélhetőleg még hazaérek a csúcshőmérséklet előtt. Fő az optimizmus, vagy mi.[/spoiler]

SaiyaGin

Az nektek vihar volt? Le se hűlt annyira a hőmérséklet, hogy lehűtse rendesen a szobámat és ne kelljen nyitott ablaknál aludnom. Így viszont kettőkor mászhattam ki az ágyból becsukni a zablakot az újabb eső miatt.  ::)

Manitu

Becsukni az ablakot? :zomg: Legközelebb majd októberben :D


sirtomi

Itt nem volt most vihar, tegnapelőtt volt egy kis hűsítő eső. Az jó volt.
Ablakot csak éjjel nyitom ki, nappal csukva van és a redőny is leengedve, hogy ne jöjjön be a meleg, így egész elviselhető marad a hőmérséklet a szobámban :)