Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Benzingőzt böfögsz? De kár, hogy nem vagyok ott egy égő gyufával. :__devil:

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-11-28, 21:03:27
Quote from: Necrid^ on 2008-11-27, 17:05:46
Hidd el jobb mint gép elött ulni és tanulni java programozás vizsgára :( ( amit most én csinálok) hogy mennyire utálom ezt a nyelvet.
Hahaaa, mondd el mit telepitsek, megneztem a SUN oldalat es megorulok, mert trillio lehetoseg van.
Ha programozni akarod, akkor JDK-t. Ha desktop programról van szó, akkor egész pontosan a Standard Edition (Java SE) kategórián belüli JDK-t. Ha nagy szerveralkalmazásokat meg weboldalakat készítenél, csak akkor lenne Java EE-re szükséged.

Ha viszont valami integrált fejlesztőkörnyezettel szeretnél fejleszteni, akkor NetBeans-szel egybecsomagolt JDK-t. Vagy még inkább: http://eclipse.org, és onnan egy tetszőleges (de JDT-t azért tartalmazó) Eclipse disztribúciót leszedsz (pl. "Eclipse IDE for Java Developers"), ehhez asszem nem is kell külön JDK-t telepíteni.

Nakedape

és ha lenyelnél egy gyufát?

amúgy részvét, vigyázzál má magadra
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Vagy csak Én bátyja titokban.

Rounin

Quote from: Nakedape on 2008-11-28, 22:16:55
és ha lenyelnél egy gyufát?


Égőt? Az kirobbanó sikert aratna.

Member

Aztán sirtomi felett emelnénk tomi-sírt.

Nakedape

lángolj fel a lekünkben szép égi szikra szent öröm..

remélem azért nem ír, mert gyógyítják, pls számolj majd be arról h újra jól vagy
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

sirtomi!


sirtomi!

sirtomiiiii!  :eek:

En is remelem, hogy azert nem ir, mert gyogyitjak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Szerintem ezek most egyelőre nem olyan viccesek.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-11-28, 22:55:50
Szerintem ezek most egyelőre nem olyan viccesek.
Konkretan nem viccnek szantam.
Ha valaki tudja az elerhetoseget ugyan kerdezze mar meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-11-28, 22:57:11
Quote from: .Attila on 2008-11-28, 22:55:50
Szerintem ezek most egyelőre nem olyan viccesek.
Konkretan nem viccnek szantam.
Ha valaki tudja az elerhetoseget ugyan kerdezze mar meg.

Nem is neked szólt.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-11-28, 22:58:08
Quote from: Kvikveg on 2008-11-28, 22:57:11
Quote from: .Attila on 2008-11-28, 22:55:50
Szerintem ezek most egyelőre nem olyan viccesek.
Konkretan nem viccnek szantam.
Ha valaki tudja az elerhetoseget ugyan kerdezze mar meg.

Nem is neked szólt.
Ja, jo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-11-28, 22:55:50
Szerintem ezek most egyelőre nem olyan viccesek.

öö, amúgy asszem igen, rosszkor csatoltam poénokat is. sorry
mondjuk a hogyan azért tényleg érdekelne
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Csakhogy eltereljem a témát:
Irigylem ezt az embert
Failure is the default option

Cloud

#28274
Quote from: Cobra on 2008-11-28, 19:01:51
Elég annyit mondani az munkaügyi hivatalban, hogy úgy álltál be dolgozni, hogy elméletileg be voltál jelentve (remélem van nálad munkaszerződés), de nem kaptad meg a múlt havi béred és a kilépőpapírokat se akarják kiadni. Ha nála nincs lejelentve, hogy téged felvett, akkor duplán át lettél vágva. Új helyen meg szerintem nyugodtan írják meg a szerződésedet, ha az előző helyen határozatlan időre szólt, akkor csak későbbi könyvelési problémák merülhetnek fel, de ha van egy APEH határozat, hogy a régi munkahelyed ellen eljárás folyik, akkor szerintem nem lesz gond.
Szóval nyugodtan mondjad, hogy hétfőn adja oda az elmaradt béred és a kilépőpapírokat, vagy mész a munkaügyi hivatalhoz.


Köszi tanácsot. Hétfőn majd szépen megszivatom csávót. Így is már nagyon idegesítő.



sirtomi:

Remélem már rég kórházban vagy. Nem szabad az ilyennel várni. Tapasztalat.  :ejj:
Jobbulást!

Moha

Quote from: Zsiga on 2008-11-28, 21:09:38
Quote from: Makos on 2008-11-28, 20:55:10
Paraffinolaj a nyerő amúgy benzinre.
Ja, meg tejföl az égési sérülésre, Aspirin strokera, szorítókötés major artériás vérzésre... Az ilyen házi praktikák 99%-ban többet ártanak mint használnak.
Igen... Én is megszívtam már az ilyenek miatt. Mikor nagymuteréknál 5 vagy 6 évesen magamra rántottam a forró olajat... Ugyebár nagymuter ahelyett, hogy rögtön benyomott volna egy kád hidegvízbe, aztán mentő, elkezdte tejföllel kenegetni, aztán villamossal vitt a kórházba. Eredmény: 3 hét az égési osztályon és egy tenyérnyi forradás a combomon, ami sosem fog teljesen eltűnni.

Próféta

Ouch.
Sirtominak meg szorítunk.

Lythis

csak nem lesz komolyabb baja.... reméljük

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-28, 23:17:34
Csakhogy eltereljem a témát:
Irigylem ezt az embert

A legnagyobb problémám ezekkel, hogy elég undorító dolog lehet a különböző lyukaik tisztítása "használat" után.


Sirtomi postja meg engem leginkább arra emlékeztet, amikor a The IT Crowdban Moss e-mailben hívta a tűzoltókat..

minuszmiki

Quote from: Xzone on 2008-11-29, 01:42:53
Sirtomi postja meg engem leginkább arra emlékeztet, amikor a The IT Crowdban Moss e-mailben hívta a tűzoltókat..
De jó, hogy említed, el is felejtkeztem volna erről.

Zen


Mi van, nem tetszett h egy topic nem a flameről szólt?  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

[spoiler= méghogy nem a flémről szól]
Quote from: Nakedape on 2008-11-28, 22:50:53
lángolj fel a lekünkben szép égi szikra szent öröm..

remélem azért nem ír, mert gyógyítják, pls számolj majd be arról h újra jól vagy
[/spoiler]

Lythis

Quote from: Zen on 2008-11-29, 01:57:50

Mi van, nem tetszett h egy topic nem a flameről szólt?  :hehe:
átvitt értelemben arról...

Zen

Quote from: Lythis on 2008-11-29, 02:09:29
Quote from: Zen on 2008-11-29, 01:57:50

Mi van, nem tetszett h egy topic nem a flameről szólt?  :hehe:
átvitt értelemben arról...
Tudom, de itt is tudnak flamelni ha akarnak, nem kell ahhoz mese topic. Besides, they can flame back, topic lock is for wusses.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Xzone on 2008-11-29, 01:42:53
Quote from: kikuchiyo on 2008-11-28, 23:17:34
Csakhogy eltereljem a témát:
Irigylem ezt az embert
A legnagyobb problémám ezekkel, hogy elég undorító dolog lehet a különböző lyukaik tisztítása "használat" után.

Nekem a legnagyobb problémát az jelentené, hogy nem állna fel a farkam.  ::) :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: Zen on 2008-11-29, 02:13:14
Quote from: Lythis on 2008-11-29, 02:09:29
Quote from: Zen on 2008-11-29, 01:57:50

Mi van, nem tetszett h egy topic nem a flameről szólt?  :hehe:
átvitt értelemben arról...
Tudom, de itt is tudnak flamelni ha akarnak, nem kell ahhoz mese topic. Besides, they can flame back, topic lock is for wusses.
http://usteam.hu/ bal oldal közepe; shoutbox, ott lehet mesélni. Semmi értelme egy olyan topiknak ami 2 hét alatt 100 oldalasra nőne és menne benne a mondatos mese trollkodás. Persze ha a többség akarja, akkor átnevezem trolltopikra és a nép azt csinál benne amit akar, mert én max akkor nézek bele, ha hívnak moderálni.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Quote from: Selmo on 2008-11-29, 05:06:19
Quote from: Zen on 2008-11-29, 02:13:14
Quote from: Lythis on 2008-11-29, 02:09:29
Quote from: Zen on 2008-11-29, 01:57:50

Mi van, nem tetszett h egy topic nem a flameről szólt?  :hehe:
átvitt értelemben arról...
Tudom, de itt is tudnak flamelni ha akarnak, nem kell ahhoz mese topic. Besides, they can flame back, topic lock is for wusses.
http://usteam.hu/ bal oldal közepe; shoutbox, ott lehet mesélni. Semmi értelme egy olyan topiknak ami 2 hét alatt 100 oldalasra nőne és menne benne a mondatos mese trollkodás. Persze ha a többség akarja, akkor átnevezem trolltopikra és a nép azt csinál benne amit akar, mert én max akkor nézek bele, ha hívnak moderálni.

Én csak azt nem értem, hogy miért csak lockdownt kapott instant törlés helyett.

Ramiz

#28287
Quote from: Xzone on 2008-11-29, 01:42:53
Quote from: kikuchiyo on 2008-11-28, 23:17:34
Csakhogy eltereljem a témát:
Irigylem ezt az embert

A legnagyobb problémám ezekkel, hogy elég undorító dolog lehet a különböző lyukaik tisztítása "használat" után.

Nekem is. Pedig annak kéne, hogy bazmeg ez nem élő!!! De hát azon már túl vagyunk... neten felnőtt emberek... :) (<== szomorkás, de semmit nem szégyellő mosoly)

Sirtomi, drukkolok, hogy jobban legyél. A viccelődésről: szerintem lehet, de csak annak, aki éppen a szarban van. Más részétől nem túl szép. Az az érzés, hogy azon gondolkozol, hogy a hátralevő életben milyen lesz az egészségi állapotod, teljes értékű ember leszel-e, egyáltalán lesz-e hátralevő életed, azért elég rendesen kihúzza az ember alól a talajt... Persze nagyon remélem, hogy sirtomi esetében nem ilyen súlyos a helyzet, meg minden.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

http://index.hu/politika/belfold/kiskunlactun/
Haha, tipikus. Viccet félretéve, nem kéne még egy Kétegyháza.

Makos

Shuotbox-ba:
Quote from: NLZ
NLZ: Jé, it van ilyen is
Nov 29, 08 - 11:28 AM
:rotfl: