"Azok az őrült japánok..."

Started by DWz, 2004-04-27, 12:00:58

Previous topic - Next topic

teraflare

Quote from: .Attila on 2009-02-28, 23:18:34
Nem vagyok biztos benne, de a japánoknál is hasonlóan megy talán, csak nem celebekkel, hanem idol-okkal meg más ismert személyekkel.
Na igen, ha mondjuk valami NORMÁLIS sztár lenne (kézilabdások, cikkírók, hírbemondók) nem is lenne gond. Na de ha mondjuk a moha által említett győzike bemegy és 'JÁJJ ásszony segííccs mán' és helyben elesik. Vagy pákó? 'Mivon? Hol a didi?' és közben bámul körbe mint a hülyegyerek. Vagy az a sebeők vagy ki aki olyan vékony hogy a hungarocell molekulák közt is átfér. Na az inkább idegesítő lenne mint szórakoztató. És igen valószínűnek tartom hogy ők kerülnek be inkább.

.Attila

Ha erre ugrik a magyar, ezt adja a tv.
Egyébként a Sebeők lehet, csak megjátssza magát, hiszen így tud eredményesebben pénzt keresni.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2009-03-02, 11:10:40
Egyébként a Sebeők lehet, csak megjátssza magát, hiszen így tud eredményesebben pénzt keresni.

Nem csak lehet, biztos. Néhány korábbi akciója alapján köztudottan
feltűnési viszketegségben szenved; viszont szerintem nem említhető
egy lapon győzikével és pákóval: alapjában intelligens ember, csak
hülyén adja magát elő. A másik kettő meg csak simán hülye.

motifator

Szerintem meg nem kell túlmisztifikálni a japán TV-t se. Van egy-két zseniális műsor, de a japán műsoroknak is ugyanúgy a 90%-a teljesen szar, ráadásul európai embernek még emészthetetlenebb szerintem.
Azrael is a gaijinsmash.com-ról elég sokszor ír a japán TV-ről, és csak ritkán jókat.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

noriko

engem az idegesít a japán tv-ben (már amennyit láttam belőle), hogy telenyomják a képernyőt feliratokkal. nekem már az is a határ átlépése, amikor itthon rajta van a csatorna logó, a "hamarosan!!!!" logó (ami rosszabb esetben még forog vagy villog is), és a korhatár karika...  ::)
"I wish I could, but I don't want to."




Ramiz

http://www.slate.com/id/2220535/

Kicsit fura helyzet... kicsit lelkibeteg(gé) tett nép...

Viszont most megéri japánban menni, a nők biztos örülnek már a gaijin-oknak is, ha azok legalább szexéhesek... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2009-06-17, 19:46:16
http://www.slate.com/id/2220535/

Kicsit fura helyzet... kicsit lelkibeteg(gé) tett nép...

Viszont most megéri japánban menni, a nők biztos örülnek már a gaijin-oknak is, ha azok legalább szexéhesek... :D

Lelki beteg? Nekem úgy tűnik, hogy pont most gyógyulnak, a férfiak inkább azzal foglalkoznak, hogy nekik mi a jó és nem olyan elvárásoknak igyekeznek megfelelni, amiket mások próbálnak rájuk kényszeríteni.
A cikk írja viszont, hogy azért ilyenek, mert nem tudják magukat kifejezni, azzal magyarázva, hogy gyerekként nem voltak testvéreik, szülők dolgoztak, maradt a TV meg a játékok stb. Ez viszont azért nem stimmel, mert ha így lenne, akkor a lányok is ilyenek lennének, úh. szerintem más van a háttérben. Ott is van a cikkben:

QuoteYoto Hosho, a 22-year-old college dropout who considers himself and most of his friends herbivores, believes the term describes a diverse group of men who have no desire to live up to traditional social expectations in their relationships with women, their jobs, or anything else. "We don't care at all what people think about how we live," he says.

A nők persze kajabálnak, mert nekik így bonyolultabb dolguk lesz, de ez a férfiakat miért érdekelné? Szerintem ez egy tök jó változás.

Kvikveg

Quote22-year-old college dropout
Azert szerintem nem ez az atlag.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6




Moha



Ramiz

Valaki nem tudja lefordítani a szöveget? Nem értem a poént, de még a sorrendet sem... :(
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1418.240
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2010-01-23, 16:16:49
Valaki nem tudja lefordítani a szöveget? Nem értem a poént, de még a sorrendet sem... :(
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1418.240

Ha adsz nagyobb változatot, talán.

Én


.Attila

#84
Egy-két helyen az igeragozás ismeretlen, de a lényeg (japán képregény, jobbról balra):
az elején arról beszélnek, hogy ma mindenki Emi-channal csatlakozik. Aztán azt írja, hogy ma James fog csatlakozni vele. A középső sor bal oldali képén jön a "fickó", hogy most ő csatlakozik, mire Emi-chan panaszkodik, hogy James csatlakozója furán néz ki. James: ne mondjon már ilyet ("csaj" fájdalmasan felkiált). Utolsó kép (bal alsó): utál engem; miért van nekem ilyen furcsa csatlakozóm?

Ramiz

Quote from: .Attila on 2010-01-23, 17:29:03
Egy-két helyen az igeragozás ismeretlen, de a lényeg (japán képregény, jobbról balra):
az elején arról beszélnek, hogy ma mindenki Emi-channal csatlakozik. Aztán azt írja, hogy ma James fog csatlakozni vele. A középső sor bal oldali képén jön a "fickó", hogy most ő csatlakozik, mire Emi-chan panaszkodik, hogy James csatlakozója furán néz ki. James: ne mondjon már ilyet ("csaj" fájdalmasan felkiált). Utolsó kép (bal alsó): utál engem; miért van nekem ilyen furcsa csatlakozóm?

:merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution



noriko

"I wish I could, but I don't want to."