Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: Fazék on 2007-10-29, 15:32:26
smash++: jogos. bűnös vagyok :D
De csakis jó értelemben ;)

Egyébként szerintem kurva sokat lehetne róla (Umisho) beszélni,mert iszonyat sok poén van benne (amik nekem bejöttek)
pl: [spoiler]2 rész vége amikor Shizouka elbúcsúzik Kaname-től "That clean smile.Shizouka is a clean person..." és jön a szél...  [/spoiler] vagy 3rész cápás jelenet vagy let's shave  :rotfl: :szemuveges: :whoah:
A kapitány egy állat :) és szerencsére a lányokat is szép alakkal áldotta meg a készítő gárda ;)

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2007-10-29, 15:45:36
A kapitány egy állat :) és szerencsére a lányokat is szép alakkal áldotta meg a készítő gárda ;)

U swing both ways?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-29, 15:59:34
Quote from: smash++ on 2007-10-29, 15:45:36
A kapitány egy állat :) és szerencsére a lányokat is szép alakkal áldotta meg a készítő gárda ;)

U swing both ways?  :D
hehe...
Szerencsére csak a lányok felé :)
De tény és való,hogy nagyon bírom a stílusát,mert marha sokat lehet rajta nevetni :D

Draconire


Dreamcleaver

#304
Quote from: Gmer on 2007-10-30, 01:24:45
Na, lehet örülni:
http://www.ayu-anime.net/torrents/%5BAyu%5D_Umisho_-_13_%5BFINAL%5D_%5B9257F2C5%5D.mkv.torrent
:Kiraly:

HOLY F*CK NAO!  :D

Hát jó volt. Kár, hogy vége és sajna sztem folytatás sem lesz, mert az end credits után gyorsan végigpörgették a sztorit pár állóképpel...[spoiler]és jah a végén összejöttek. [/spoiler]  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

korrekt lezárás, de így 2 hét szünettel már kevésbé érdekelt, ezen is túlvagyok. :) azért a látvány most se volt rossz :D

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2007-11-03, 22:55:02
korrekt lezárás, de így 2 hét szünettel már kevésbé érdekelt, ezen is túlvagyok. :) azért a látvány most se volt rossz :D

Hát igen. Új életcélt találtam magamnak. Japánba megyek középiskolai úszóedzőnek. :D Esetleg kombinált úszóedző/angol tanár, így már a japán nyelvismeret sem kell.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-03, 23:23:58
Quote from: Fazék on 2007-11-03, 22:55:02
korrekt lezárás, de így 2 hét szünettel már kevésbé érdekelt, ezen is túlvagyok. :) azért a látvány most se volt rossz :D

Hát igen. Új életcélt találtam magamnak. Japánba megyek középiskolai úszóedzőnek. :D Esetleg kombinált úszóedző/angol tanár, így már a japán nyelvismeret sem kell.  :rotfl:
Szerintem is jó zárás volt,habár én az állóképek helyett jobban preferálom a mozgót,szóval egy ova-ba belefért volna vagy egy extra-ba,esetleg egy másik ep.

Szerintem sem lehet rossz,ha megvagy áldva egy jó külsővel.
De ha angolt akarsz tanítani,nem árt japánul tudni,hiszen nem árt a japán megfelelőjét tudni a szavaknak ;) vagy megpróbálkozol a mutogatással

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-11-04, 13:03:55
De ha angolt akarsz tanítani,nem árt japánul tudni,hiszen nem árt a japán megfelelőjét tudni a szavaknak ;) vagy megpróbálkozol a mutogatással
Ez hülyeség. Anyanyelvi tanár, aki nem beszéli a diák nyelvét a legjobb. A gyerek rákényszerül, hogy használja amit megtanult.


Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2007-11-04, 13:03:55
De ha angolt akarsz tanítani,nem árt japánul tudni,hiszen nem árt a japán megfelelőjét tudni a szavaknak ;) vagy megpróbálkozol a mutogatással

Ha nem érti a leányzó, akkor jöhet az empirikus módszer, ergo élesben megmutatom neki mit is jelent az adott szó!  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Manitu on 2007-11-04, 14:01:32
Quote from: smash++ on 2007-11-04, 13:03:55
De ha angolt akarsz tanítani,nem árt japánul tudni,hiszen nem árt a japán megfelelőjét tudni a szavaknak ;) vagy megpróbálkozol a mutogatással
Ez hülyeség. Anyanyelvi tanár, aki nem beszéli a diák nyelvét a legjobb. A gyerek rákényszerül, hogy használja amit megtanult.
Szeritnem maradjunk annyiabn,hogy egy bizonyos szinten lehet a legjobb (főleg ha már van tudása).De vannak olyan diákok akik még magyarul sem értik az angol nyelvtant vagy nincs olyan nyelvérzékük.Na őket próbáld anyanyelvi tanárral oktatni aki nem tud a diák nyelvén.Szerintem a kényszer semmit nem fog érni mint a gyerek tudása.
Vagy a japánoknál nincsen fordítás az angol órán és csak angolul beszélnek és olvasnak,ha igen akkor persze fölös japán tudás.Vagy csak olyakat tanítasz akik már vágják a nyelvet.
Na de ennyi off elég is :)

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-11-04, 15:06:50
Szeritnem maradjunk annyiabn,hogy egy bizonyos szinten lehet a legjobb (főleg ha már van tudása).De vannak olyan diákok akik még magyarul sem értik az angol nyelvtant vagy nincs olyan nyelvérzékük.Na őket próbáld anyanyelvi tanárral oktatni aki nem tud a diák nyelvén.Szerintem a kényszer semmit nem fog érni mint a gyerek tudása.
Vagy a japánoknál nincsen fordítás az angol órán és csak angolul beszélnek és olvasnak,ha igen akkor persze fölös japán tudás.Vagy csak olyakat tanítasz akik már vágják a nyelvet.
Na de ennyi off elég is :)
Japán Alapítványnál van több olyan japántanár akik kb. 50 szót ha tudnak magyarul, az angoltudásuk meg pláne borzalom (szerencsére nem is erőltetik), és bizony az első másodperctől mindent japánul magyaráztak. Jobb nyelviskolákban az anyanyelvi angoltanár szintén egy büdös szót nem beszél magyarul. És működik. Épp az a lényege hogy nem kell a diákot ősi román szokás szerint nyelvtannal fárasztani, mert nincs rá szükség. Soha az életben nem fogsz éles helyzetben nyelvtani szabályokon gondolkodni, csak és kizárólag a korábban hallott/megtanult szituációk és (példa)mondatok fognak eszedbejutni.

(Találjátok ki hogy melyik topicba pakoljam majd át az OFF-ot. :) )

necrologist

Hoy-hoy, nehogy kihaljon ez a fontos topic!  :ejj:
Ajánljatok valami jó kis ecchit (ami kiesik mert már ismerem Amaenaide yo, Dears, Elfen Lied, Ikkitousen, Tenjou Tenge, Green green, Onegai Teacher/Twins, Umisho)
(egyéb; aki épp egy ebbe a kategóriába tartozó sorozatot látott nyugodtan írhatna ide ezentúl "melyik animét? hogy tetszett?" stílusban pár sort)

Darkstar

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5188

Ha rákeresel, szerintem ki is dob pár találatot a Mit láttál legutóbb... topicból.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2008-01-26, 01:27:45
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5188
Tényleg, van ennek valami köze a Minami-kes Ninomiya-kunhoz, vagy csak puszta véletlen, hogy pont egyszerre ment a kettő?


Darkstar

Semmi köze nincs hozzá. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

smash++

ToLoveRU - Trouble (8)

Anime topicja nem volt neki, így gondoltam ide biztos írhatok pár sort róla.
Eddig 8 részt láttam. Egész jó kis anime. Már elég szép számban összegyültek a lányok Rito körül.
Szerintem már a határokat döngetik Lala meztelenkedésével még az ecchi kategóriában is (konkrétan 8as rész). Azért nem árta ha Lala különbséget tudna tenni Rito vagy az összes fiú diák előtt "pucér vagyok" dologtól. Mert kicsit fura, hogy az elején még érdekes módon nem esett le róla a kütyü mostanság pedig egy kis szellőcske is ledobja (ez pici negatívum). NA de nézzük a többi részt :D
Manga kb 2-3 CH-t olvastam és az elejében talán volt némi különbség, lehet az anime nem teljesen manga történet  :confused:

bimanc

Szerintem is egész jó. Bár kicsit gyengén indult, de a Halo-s poén óta folyamatosan emelkedik a színvonala. Nézd csak tovább nyugodtan, lesznek még nagyon jó poénok, epizódszereplők garmadával, meg a nemrég kezdődőtt karakterfejlődés is jó pont. A 14. rész nekem kifejezetten tetszett, annak ellenére, hogy eléggé kakukktojás, valamint az új ending is jobb mint a régi.
A mangát sajna nem ismerem, de meg is lepődnék, ha nem lenne különbség a kettő között. Gondolom a mangában kevesebb poén épül a nyugati kultúrtermékekre.
Ja nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem a leginkább szimpatikus karakter Zastin, valahogy mindig tud dobni a hangulaton, amikor megjelenik abban az irdatlan csontpáncélban :D
Viszont az utóbbi pár részben nagyon hanyagolták a kapcsolatát a srác húgával, kezdek félni, hogy a végén még össze sem jönnek.  :mad:
A legutóbbi rész mondjuk megint szép volt, az értelem-fanservice arány azt hiszem új rekordot ért el.  :lul:

Darkstar

Quote from: bimanc on 2008-07-13, 01:47:44
Viszont az utóbbi pár részben nagyon hanyagolták a kapcsolatát a srác húgával, kezdek félni, hogy a végén még össze sem jönnek.  :mad:

Ezek szerint nem csak szerintem illenek össze. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Sekirei

Masszív fanservice + egész jó animáció. A képernyőn lévő karakterek 80%-a nagymellű csaj + 1-2 loli. Az én ízlésemnek picit eltúlzottak a mellméretek, de még éppen belefér. A sztori kicsit bugyuta, mint az az ecchiknél szokásos.
A kezdő képsorokon EL utánérzésem volt, csak jobb grafikával és kevesebb ketchuppal.
A főszereplő srác meg 19 éves és kétszer elbukott az egyetemi felvételin (Love Hina anyone?).

Akár még jó is lehet, de fail is. Majd meglássuk kérem szépen.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

A mangája egész korrekt cucc, úgyhogy lehet jóra számítani. Történetre semmiképp, de nem is az a lényeg. :D Mondjuk ahhoz képest, hogy kifejezetten vártam az animut, semmi kedvem belekezdeni, de ez lehet majd változik.

Dreamcleaver

#321
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=149130

Még nem láttam, szal quality unknown. Gondolom DVD video + ayako sub. Ja meg slowpoke etc.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-15, 16:40:40
Sekirei

Masszív fanservice + egész jó animáció. A képernyőn lévő karakterek 80%-a nagymellű csaj + 1-2 loli.

Én eddig 6 részt láttam belőle. Igaz, hogy ténlyeg nagy mellek vannak hangsúlyban ,de engem nem zavar mint sok ecchinél sem. Viszont azt leszögezném, hogy ebből is nagyon érdemes lesz megvárni a DVD-t, mert elég sok a cenzúra.
A srác 2szer nem jutott be, de legalább nem annyira töketlen. 3 ilyen csaj+1(kb 8 év múlva) szép életem lenne :D
Azért túl bugyutának nem mondanám a sorozatot, mert van ettől roszabb is, a lényeg, hogy nekem szépek az animációk és változatosak a lányok (powa terén). Erre a "csak egy maradhat" dologra nagyon kíváncsi vagyok...

Dreamcleaver

A cenzúra sztem normális, az ecchiben szokásos sejttetős stílus. Végtére is ez nem hentai. Sztem a DVD verzióban sem lesz sokkal több mutatva. Van elég pantsu shot meg boing szal nem tudom mi több kéne.
(mondjuk az új Ikkitousen más tészta, ott már a TV verzióban is full mutatnak majdnem mindent, kicsit már néha túlzásnak is tartom, de azért kellemes is tud lenni.)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

#324
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-13, 14:52:47
A cenzúra sztem normális, az ecchiben szokásos sejttetős stílus. Végtére is ez nem hentai. Sztem a DVD verzióban sem lesz sokkal több mutatva. Van elég pantsu shot meg boing szal nem tudom mi több kéne.
(mondjuk az új Ikkitousen más tészta, ott már a TV verzióban is full mutatnak majdnem mindent, kicsit már néha túlzásnak is tartom, de azért kellemes is tud lenni.)

Azért megérte a Sekirei ([Retrofit]_[Titanium&Chihiro]) DVD verzió


KissXsis
Úgy érzem ez az anime megéri, hogy kicsi friss komemntet vigyek bele a topicba.

Nem tudom, hogy hány részes lesz,de edig 2 rész jött ki, a 3. talán valamikor 2009 vége ::)
Ayako 00v2
Ayako 01
Genjo 00

Nem mondhatom, hogy egy világmegváltó anime (hiszen ilyet elég nehéz találni ebben a műfajban). De ha, velem ilyen történt volna megváltotta volna a világot számomra az 100%. :)

Az első rész alapján túl sok comdey-t nem éreztem benne.
Talán ezek a kategóriák teljesen lefedik: ecchi, erotica, romance   :whoah:

Aki az első pár perc után úgy dönt, hogy nem nézi tovább ezennel ki van tagadva az ecchi kedvelők köréből :D
Aki egy cseppet is szereti az ecchi-t nehogy kihagyja!!!!!!!

[spoiler]"So nobody should give a damn if I want ot fuck them like crazy "  :muhahah:[/spoiler]

AnimusAyako OAD KissxSis - 00 (DVD 1280x720 x264 AAC)
AnimusAyako OAD KissxSis - 00 (DVD 1280x720 x264 AAC)

smash++

#325
Princess Lover!
Első rész alapján abszolút fav ebben az évben az ecchi kategóriában. Nagy reményeket fűzök hozzá!
A főkari nem egy balféknek néz ki...
A lányok abszolút jók és másoltak innen-onnan karit.
A történet is egész jónak ígérkezik.

Pár torrent:
1: http://a.scarywater.net/hitode/%5BHitode%5D_Princess_Lover_-_01_%5B80B84238%5D.mkv.torrent
2: http://a.scarywater.net/hitode/%5BHitode%5D_Princess_Lover_-_02_%5BD6D9CED2%5D.mkv.torrent
3: http://a.scarywater.net/hitode/%5BHitode%5D_Princess_Lover_-_03_%5BF2B6BA4C%5D.mkv.torrent
4: http://a.scarywater.net/hitode/%5BHitode%5D_Princess_Lover_-_04_%5BF94B0152%5D.mkv.torrent
5: http://a.scarywater.net/hitode/%5BHitode%5D_Princess_Lover_-_05_%5B9345F966%5D.mkv.torrent
6: http://a.scarywater.net/hitode/%5BHitode%5D_Princess_Lover_-_06_%5B76C8559E%5D.mkv.torrent

Edit: Ha valaki tud uncen. változatot vagy jobb minőséget kérlek linkeljen vagy csak mondja meg a csapat nevét. Köszönöm!

Selmo

Jónak tűnik, ha meglesz végig, majd megnézem.

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2009-07-17, 20:36:10
Jónak tűnik, ha meglesz végig, majd megnézem.
same
:merci:

smash++

#328
Princess Lover

Az első két rész alapján többet vártam tőle. A szereplők bejöttek főleg Charl és Silvia (testi adottság ott volt :D )
Igazából, az első részek után hanyatlás az egész anime. A történetből semmi értelemeset nem tudtak kihozni, sőt egy nagy baromság az egész amiért Teppei szülei is meghaltak...
Teppei jó fej, de nagyon finomkodó, semmi vér vagy gyilkolás...

Hárem anime, de mindenki tisztában van azzal, hogy Teppei X Charl, de ennek ellenére pont az ő kapcsolatuk nem fejlődik megfelelő szintre (vagy lehet fejlődött, de semmit nem mutattak az animeben).

Aki ,,minőségi" és tényleg egy jó ecchi-t szeretne nézni, felejtse el. Tehet vele egy próbát max végig pörgetve megnézi a második felét. A szereplők jók és magában az alapban vannak/voltak lehetőségek, de összességében nem éri meg, mert csak pár rész alkalmas a jó kategóriára.
A végén egyedül a zuhanyos rész volt kiváló 
6.5/10



Isekai no Seikishi Monogatari
Hétvégén kezdetem el nézni. Nagyon meglepődtem, talán az év legjobb ecchi anime-je.
Első meglepi: 13 rész és egy rész 40 perc körül van.
Az első rész azt kell, hogy mondjam nagyon félrevezeti az embert. 5 részt láttam eddig, de igazi harc és akció csak az első részben volt.
Igazából semmi gond nincs vele, mert a 2-5 rész egyfajta school life / harem / ecchi feelinget ad. Light akció volt a "lények" nélkül.
Ettől függetlenül szerintem 1-2 rész múlva tuti visszatérünk az eredeti akcióhoz.
Graf jó, karik jók, a fő kari nem egy balfék sőt erős (teljesen ok).
A történetről nem szeretnék most írni.

Aki szereti a fantasy / school life/ ecchi /akció keveréket kezdjen bele, mert érdemes!!!
Nálam most abszolút fav lett ebben a kategóriában. Főleg, hogy nem tudnak mostanság jó ecchi-t készíteni...

Linkek a részekhez minden féle sub csapat munkája:
1
1 -1080p
2 - 720p
3 – 720p
4 - 720p
4 - 1080p
5 - 720p

bimanc

Quote from: smash++ on 2009-10-05, 14:21:42
Isekai no Seikishi Monogatari

"Elves, Feudal Warfare, Piloted Robots, Maids"  :zomg:

Hát, köszi a tippet, ezt megnézem.  :D