Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: szpeter on 2016-10-08, 18:16:10What? Így csinált két gyereket?
Hát, ha belegondolok, semmi köze a gyerekcsináláshoz.  ::) ^^"

Az emberi civilizált intimitást meg miért várná el bárki attól, aki egy tényér süti reményében házasodott meg.
Lehet hogy lemaradt a csók a babacsináló használati utasításról, és aztán ami történt a rózsaszín álmok helyett, az irányító nőszemélynek megtetszett, és már nem is gondolt többet a romantikus opcióra.

SaiyaGin

Quote from: szpeter on 2016-10-08, 18:16:10
What? Így csinált két gyereket?

Khm.

[spoiler][/spoiler]

[spoiler]Gotenről meg majd kiderül, hogy ő igazából Black fia.[/spoiler]

szpeter

#1142
Quote from: SaiyaGin on 2016-10-08, 23:03:45
[spoiler][/spoiler]
:lol:

Szerintem a DBS és Dr. Slumb crossover filler volt az egyik legjobb dolog ebben az animeben eddig. :D El is kezdtem olvasni a Dr. Slump-ot, de nekem kicsit sok volt mindig is. Ellenben elővettem a Cowa! c. egykötetes mangáját is Toriyama-nak, amit a Dragon Ball befejezése után írt, és még mindig a kedvencem, most jó volt újra sok év után elolvasni. Toriyama könnyedebb, humorosabb oldalának a legjobb terméke szerintem. Kicsit újra gyereknek érezheted magad tőle.

Ahogy az epizód is visszahozott a régi Dragon Ball meg esetleg a Nekomajin (szintén jópofa paródia mangája az alkotónak) hangulatba. Az egész DBS egyébként is mintha kicsit a régi DB-hez térne vissza karakterek, hangulat tekintetében.

A Goku Black arc nektek hogy tetszett?

SaiyaGin

Quote from: szpeter on 2017-01-03, 18:00:58
A Goku Black arc nektek hogy tetszett?

A múlt héten elkezdtem folytatni a sorozatot, amikor már el tudtam tekinteni a sok retcontól, akkor már jól szórakoztam rajta. Viszont: a vége nagyon nem tetszett, a "Zamasu éggé/bolygóvá változik" nagyon nem illett a DB világához, szerintem sokkal jobb lett volna, ha az előző részben bekövetkezett halála lett volna a végleges.

SaiyaGin

75-76: This is blasphemy! This is madness! :morci: Mit csináltak Krillin karakterével? :lame:

SaiyaGin


chilip

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

the memes are strong in this one


Kraivan

Csak kíváncsíságból, de van mit ezen nézni?

Én abbahagytam pedotrunks-nál, és hogy kezdett unalmas lenni, hogy a next lvl enemy annyit takar hogy a powerlevel most már godlike9000 sima 9000 helyett.

SaiyaGin

Quote from: Kraivan on 2017-09-03, 14:32:24
Csak kíváncsíságból, de van mit ezen nézni?

Én abbahagytam pedotrunks-nál, és hogy kezdett unalmas lenni, hogy a next lvl enemy annyit takar hogy a powerlevel most már godlike9000 sima 9000 helyett.

Ha kikapcsolod az agyad, akkor időnként egész szórakoztató.

SaiyaGin

110: nem mondom, hogy nem volt szórakoztató ez a rész, de tényleg szükség volt
[spoiler]egy újabb szintre?[/spoiler]

szpeter

Szerintem ez valami más, mint Gohannál amikor a Buu elleni harcok előtt felszabadították a potenciálját. Egyébként igen, szükséges, az is eleve sejthető volt hogy Goku előbb-utóbb el kell jusson a Pusztítás istene szintjére, vagy legalább megközelítse azt. Most megvolt rá a trigger.

SaiyaGin

Quote from: szpeter on 2017-10-28, 22:25:31
Szerintem ez valami más, mint Gohannál amikor a Buu elleni harcok előtt felszabadították a potenciálját. Egyébként igen, szükséges, az is eleve sejthető volt hogy Goku előbb-utóbb el kell jusson a Pusztítás istene szintjére, vagy legalább megközelítse azt. Most megvolt rá a trigger.

Azt értem, de
[spoiler]jobban örültem volna annak, ha a Super Cyan szintje erősödik ahelyett, hogy egy újabb átváltozást dobnak be.
Ez persze nyilván a saját szubjektív véleményem, végső soron már a DBZ-ben is elég hamar inflálódtak a különböző szintek/átváltozások.[/spoiler]


szpeter

Nyugodjék békében.  :frown:

SaiyaGin

116:

Na EZ tetszett!


Catrin

^Jaj, ezt néztem, nem rossz! :D

És végre jön a Super vége márciusban, már nagyon sok volt ebből az arcból, bár Zen-chanékon minden résznél képes voltam röhögni.XD A többieket viszont már nagyon untam. XD Kell ez a szünet!
Kíváncsi vagyok mikor rukkolnak elő majd új címmel... talán 1-2 éven belül? Jó lenne, ha az már a kölykökről szólna tini kivitelben, ha már úgy is lesz DB adag. Bár szerintem megint előbb egy filmmel jönnek majd.
Plusz érdekel, kit választanak Bulma hangjának... :( gondolom az évad végén ismét megjelenik majd.

SaiyaGin

Quote from: Catrin on 2018-01-19, 22:55:15
És végre jön a Super vége márciusban

Wow, tényleg vége lesz?

Quote from: Catrin on 2018-01-19, 22:55:15
Kíváncsi vagyok mikor rukkolnak elő majd új címmel... talán 1-2 éven belül? Jó lenne, ha az már a kölykökről szólna tini kivitelben, ha már úgy is lesz DB adag.

Azok után, hogy még mindig csak Gokut nyomatják, nem hiszem, hogy egy esetleges folytatásban nem ő lenne a főszereplő. (Kivéve, ha esetleg a seiyuuja nem tudná már vállalni a munkát.)

szpeter

Ez az arc amúgy bejön eddig. Jók a csaták, érdekesek voltak az unvierzumok,  [spoiler]őszintén sajnáltam párat hogy megsemmisültek[/spoiler], minden karakter használva volt így vagy úgy, persze Gokus és Vegeta marad a végére, duh. [spoiler]Jiren meg egy tényleges kihívás.[/spoiler]

Kicsit fanfiction szagot érzek folyton, de jópofa. Ha ezzel a bajnoksággal érne véget a DBS, egész frappáns befejezés lenne.

szpeter



Cloud

Még néhány rész és vége a szériának. Remélem nem az utolsó részig húzzák az egészet. Amúgy nyilvánvaló, hogy Goku nyer, minden halottat feltámaszt és mindenki boldogan él a következő szériáig.

SaiyaGin

Most, hogy a vége felé közeledik a sorozat, nekiálltam behozni a lemaradásomat. Elég vicces, hogy az idő még a hírhedt "Öt perc múlva felrobban a Namek" című harcnál is lassabban múlik, a 123. rész végén még hét perc volt hátra a tornából, a 124. végén pedig hat perc...

szpeter

Yeah, boiii! 20th Dragon Ball movie Úgy néz ki Toriyama írta a forgatókönyvet és rajzolta meg a karakterek design-ját. A régi DB filmek rajzstílusára emlékeztet a kinézete teaser alapján. Bejövős.

SaiyaGin

#1164
Befejeztem, az utolsó részek egészen tetszettek. :jee:
Also, OST mikor?

Szerk.: megvan.

Cloud

Na megvolt utolsó rész is, kb semmi meglepetés nem volt, minden úgy alakult ahogy sejtettük. Jöhet a folytatás decemberben aztán jövőre valamikor egy új széria.

szpeter

Az utolsó rész kicsit olyan volt mintha két részt sűrítettek volna egybe, de legalább a grafikai megoldások végig színvonalasak voltak, kár hogy nem volt ilyen konzisztens az egész sorozat ideje alatt. Ha a film sikeres lesz akkor elkönyvelhető a biztos folytatás. Engem már csak az érdekel hogy rakják azt össze hogy a Z végén Uub leszületésére vár a Son Goku, most így Beerus meg SSGSS-ek után már kevésbé áll össze a sztori. :D Az meg külön szomorú hogy nem nagyon volt így tétje senkinek, se [spoiler]C17 halálát nem vitték végig, se egyetlen univerzum megsemmisülését.[/spoiler] Az egész torna arra ment ki hogy a status quo változatlan maradjon. Jirent mondjuk még szívesen látnám, mint ellenfelet.

szerk.: Köszi az OST-t. :)

SaiyaGin

Quote from: szpeter on 2018-03-26, 17:12:15
Az utolsó rész kicsit olyan volt mintha két részt sűrítettek volna egybe, de legalább a grafikai megoldások végig színvonalasak voltak, kár hogy nem volt ilyen konzisztens az egész sorozat ideje alatt. Ha a film sikeres lesz akkor elkönyvelhető a biztos folytatás. Engem már csak az érdekel hogy rakják azt össze hogy a Z végén Uub leszületésére vár a Son Goku, most így Beerus meg SSGSS-ek után már kevésbé áll össze a sztori. :D Az meg külön szomorú hogy nem nagyon volt így tétje senkinek, se [spoiler]C17 halálát nem vitték végig, se egyetlen univerzum megsemmisülését.[/spoiler] Az egész torna arra ment ki hogy a status quo változatlan maradjon. Jirent mondjuk még szívesen látnám, mint ellenfelet.

szerk.: Köszi az OST-t. :)

Az elég karakteridegen lett volna Gokuéktól, ha
[spoiler]nem az univerzumok feltámasztását választják. Friezát leszámítva valószínűleg a csapat többi tagja is ezt kívánta volna.[/spoiler]
Uub szerepeltetését a jelenlegi erőszinteket figyelembe véve én is furcsának találnám, de lehet, hogy ő lesz az első Super Human God Super Human. :D

szpeter


szpeter

Mit szóltok a magyar szinkronhoz? Ugye a V6 nekivágott a Super szinkronizálásába és magyarul sugározzák a csatornán.