Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Draconire

#30
Quote from: Soldier on 2007-04-08, 20:40:43
:_off: u.i: a claymore amugy nem egy kard illetve egy taposoakna tipus ? (mar kivancsi vok mert elsöre ez jutot eszembe )
De, méghozzá olyan kard amit Clare használ, meg gondolom, majd a többi Claymore is. /és igen, egy akna típus is/

LuckyDingo

nah akkor sztem mindenki maradjon csendben addig amíg nem megy le minimum 5rész.. vagy inkább 7. Akinek tetszik, annak tetszik /Isteníteni lehet/, akinek nem tetszik, annak nem /le lehet szarozni/.. most miért érdeketek, hogy bebizonyítsátok, hogy ez az anime /amiből 1 azaz EGY rész ment le/ ISTENKIRÁLY, vagy SZ*R. Rohadtul nem tetszik, hogy itt csatáztok hülyeségeken.. tiszta óvoda..
:appl: :appl: :appl: :appl:

Solid Snake

Quote from: Soldier on 2007-04-08, 20:40:43
most nezztem meg .. nekem bejött.. várom a többbi részt .. hogy lesz? hetente ?es gondolom tovabbra is lex torrent a topica+figyelem majd anidb-t..
Minden hét keddjén jönnek új részek, a fansub is remélhetőleg minőségi lesz (Eclipse ugye).

Quote from: Soldier on 2007-04-08, 20:40:43
:_off: u.i : a claymore amugy nem egy kard illetve egy taposoakna tipus ? (mar kivancsi vok mert elsöre ez jutot eszembe )

[spoiler=Watch out for pwnag3]Nekem speciel a Metal Gear Solid ugrott be elsőnek. :lol: :muhahah:
Deepthroat: "Watch out, Snake! There are Claymore mines around here. Use a thermal google."[/spoiler]

Soldier

Quote from: Solid Snake on 2007-04-08, 20:45:38
Quote from: Soldier on 2007-04-08, 20:40:43
most nezztem meg .. nekem bejött.. várom a többbi részt .. hogy lesz? hetente ?es gondolom tovabbra is lex torrent a topica+figyelem majd anidb-t..
Minden hét keddjén jönnek új részek, a fansub is remélhetőleg minőségi lesz (Eclipse ugye).

Quote from: Soldier on 2007-04-08, 20:40:43
:_off: u.i : a claymore amugy nem egy kard illetve egy taposoakna tipus ? (mar kivancsi vok mert elsöre ez jutot eszembe )

[spoiler=Watch out for pwnag3]Nekem speciel a Metal Gear Solid ugrott be elsőnek. :lol: :muhahah:
Deepthroat: "Watch out, Snake! There are Claymore mines around here. Use a thermal google."[/spoiler]

köszi.!

ihi .. akkor nem egyre gondoltunk^^

Rounin


Liquid Snake

Nem rossz anime de sztem a Death Note-nak és a Last Exile-nak is jobb grafja van. Én csak ennyit szólok hozzá. Kérlek ne bántsatok :D

LuckyDingo

Nos a manga felénél tartok és a véleményem, hogy az anime a mangánál jobb /ott majnem minden szerelplőnek ugyanolyan a feje-de tényleg.. remélem ezt itt majd kiküszöbölik/
A story meg ha marad az ami a mangában, akkor télleg lapos lesz a dolog :( /remélem ezzel nem vettem el senki kedvét a sorozat nézésétől, mert én is folytatom, mert tetszik/
:_off: Amúgy nem tom az Ergo Proxyt senki se emlegeti a szép anime sorozatok között, pedig sztem az is szép.. csak darkos ^^ :_off:

Draconire

Quote from: Christian on 2007-04-09, 14:33:13
Igen, jobb grafikája van az említett sorozatoknál, amiket ide betett valaki spoilerbe az pl szerintem egy elég egyszerű grafika. A színek egyszerűek, a rajzok egyszerűek.
Oh lol, you just made my day :lul:
[spoiler]Az a Claymore-ból van.  :jee:[/spoiler]

Eberinu: persze, mivel még mindig nem reagáltál semmi érdemlegeset arra amit mondtam.

Én itt ki is szállok, mert látom nem sokra megyek értelmes érvekkel. :3x3:

LuckyDingo

Én maradok és emelem a tétet.. *pókerarc* /Úgyérzem jó lapjaim vannak/
Amúgy haladtam a mangában és kezd jó lenni a 16os chapter után, tehát még van remény XD
Van itt pár olyan makacs ember, hogy olyan nincs is :D Komolyan mondom, ti jobban szerettek veszekedeni /mert ez már nem vita/, mint az animéket :D menjetek "bándzsi dzsámpingolni", azza is oldjátok a feszültséget.. pff.. így összeszemetelni ezt a topicot.. jó kezdés.. de télleg.

kelvor

Teljesen elveszitek a kedvem ettől az animétől :ejj:   Remélem a második rész után, türelmesebbek lesztek egymáshoz :smile: Nem kell ez a sok off.

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-04-09, 21:07:15
Teljesen elveszitek a kedvem ettől az animétől :ejj: 

ne hagyd;)

Quote from: kelvor on 2007-04-09, 21:07:15
Remélem a második rész után, türelmesebbek lesztek egymáshoz :smile:

nem hiszem, lényeg en majd nezem,már várom ^^

LuckyDingo

Nah 33 chapter után mondhatom, hogy megéri nézni az animét, mert később azért beindul a story is rendesen. Priscilla rulz.. majd megértitek :P

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-04-10, 08:35:26
Én már kiváncsi vagyok [spoiler]mikor és hogy lesz majd a srác is Claymore (Opban látni rajta olyan cuccot :D )[/spoiler]
Nem most lesz.. amíg a manga megvolt nekem 33chapter, addig a gyerek csa OK volt pár dologra.. fontos szereplő de Raki csak egy érdemleges dolgot csinál: [spoiler]szereti Clairet -mint egy nővért-[/spoiler]
OFF/utolsó, de télleg/
Egy fórumon senki se felesleges.. ez hülye felfogás. Mindenkinek meglehet a véleménye valamiről. Az oké hogy ne flameljünk, de az egész azzal kezdődött, hogy valaki belekötött abba, hogy egy másik istenítette az animét/nem tudom ez miért zavar egyeseket mind1/... felejtsétek már el ezt a hülyeséget, mert már komolyan idegesítő.
Quote from: kikuchiyoMert abban tényleg mindenki egyetért (rajtatok kívül persze), hogy kurvára feleslegesek vagytok ezen a fórumon.
Érdekes.. én nem értek egyet veled.. ennyit a mindenkiről >>
Ennyi volt az OFF.. ne öljétek már egymást -__-

Manitu

Quote from: Eberinu on 2007-04-10, 08:35:26mikor és hogy lesz majd a srác is Claymore (Opban látni rajta olyan cuccot :D )
Soha. Tekintve, hogy az összes Claymore nő :rolleyes:


chilip

Quote from: Manitu on 2007-04-10, 15:35:43
Quote from: Eberinu on 2007-04-10, 08:35:26mikor és hogy lesz majd a srác is Claymore (Opban látni rajta olyan cuccot :D )
Soha. Tekintve, hogy az összes Claymore nő :rolleyes:

lehet átoperálják nővé :D

Alkyra

#45
Csöppet véres, de egész jó rajzolása van.^^ A sztorija is érdekesnek látszik/kezdődik, bár eddig semmi konkrét nem derült még ki.
A zenéje is nagyon pöpec s a hangok is ott vannak a helyén.
Plusz jó pont hogy az Eclipse fordítja.^^ Szépek a felíratok s jó minőségben van feltöltve az anime.
Most megyek s megkeresem az OP s ED jét..hátha vlk postolta már itt ebben a topicban.:)

edit:bingo! meg is találtam!:)hehehe

Christian

Eclipse nem arról híres,hogy néha eléggé belassulnak? Mintha úgy rémlene,hogy volt pár anime amivel régebben is csúnyán elmaradtak. Vagy keverem valamivel?

Alkyra

Quote from: Christian on 2007-04-10, 19:34:44
Eclipse nem arról híres,hogy néha eléggé belassulnak? Mintha úgy rémlene,hogy volt pár anime amivel régebben is csúnyán elmaradtak. Vagy keverem valamivel?

Hm...szerintem kevered. gondolj csak a fate stay nightra. azt is ők csinálták s egész szépen lemaradás nélkül haladtak.

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-04-10, 19:36:54
Quote from: Christian on 2007-04-10, 19:34:44
Eclipse nem arról híres,hogy néha eléggé belassulnak? Mintha úgy rémlene,hogy volt pár anime amivel régebben is csúnyán elmaradtak. Vagy keverem valamivel?

Hm...szerintem kevered. gondolj csak a fate stay nightra. azt is ők csinálták s egész szépen lemaradás nélkül haladtak.


körül belül mi szokott lenni az atlagos/normalis idö miutan megérkeznek a subbal ? irtátok hogy kedden jön pl a 2.rész es ez mit is jelent reálisan ,ertem hogy mikor lesz letölthetö angol subbal?

Rounin

Quote from: Eberinu on 2007-04-09, 14:39:03
  Narutot nem szeretem, a Bleacht nézem,de ezt sokan tudják rólam itt,ez a poén :D

A poén az, hogy az igényes, komoly, felnőtt rajz szeretetét és a nagyszemek útálatát is _tudják_ rólad sokan xD Ld. fentebbi postom ^___^. :ejnye:

krezga

Hümm...megnéztem az első részt, és tetszik, úgyhogy tovább fogom majd nézni:)
A zenéje se rossz! legalábbis nem szokványos valahogy:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

kelvor

Na, az ep2 raw már kinn van :smile:

Rage

#52
Ennek örömére megnézem e kiválóság második epizódját. Igen, kedves gyerekek, megvilágosodtam. :jee:

Update: Na, megnéztem. El kell ismernem, valóban zseniális a történet, az különösképp tetszett, hogy nem volt semmi melodráma a részben. :) A zene klasszikusokkal veszi fel a versenyt, és a grafika... Nem tudom, hogy lehettem ilyen vak - valóban nincs nála jobb. Az is tetszett, hogy Lucky nem úgy viselkedik, mint egy idióta, Claire pedig nem úgy, mint egy robot. :cool: És volt fordulat is, ami igencsak meglepett - ajánlom tehát mindenkinek ezen rész megtekintését! :whoah: Eddig 10/10 a sorozat, remélem, így is marad. :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Solid Snake

Quote from: Rage on 2007-04-11, 01:36:25
Update: Na, megnéztem.

Szarkazmus vagy tényleges megvilágosodás?  :morci:

Quote from: Christian on 2007-04-11, 03:49:34
Rage tökre igazad van ez egy szar, szutyok, tré anime.

Hmm, talán mégis szarkazmus.  :D


Amúgy valóban nem értem ezt a vitatkozást, mindkét félnek vannak tévedési és vannak igazai, senki sem tévedhetetlen, kollégák.  :ejnye:

Az is igaz, hogy 1 rész alapján még kár ítélkezni, az is igaz, hogy 1 rész alapján a magasztalás még nem igazán értelmes, maximum a rész keltette hatás okozhatta a "túlzottan ódai" postokat.

Van egy közmondás, ami pont idevág. "Ne a borítója alapján ítéld meg a könyvet." Úgy vélem, ez mindkét oldal táborának egyaránt szólhat.

Nekem tetszett az első rész (különösen az OP/ED -- na jó, főleg az ED), de majd ráérek összegző, általános, objektív véleményt alkotni, ha már jó pár résszel odébb leszünk.  :smile:

Quote from: Christian on 2007-04-11, 03:49:34
"Szerintem messiás vagy, én már csak tudom! Követtem már párat..."
[spoiler=off]"Why, do I have another choice? All right, I AM THE MESSIAH!  :lazza:[/spoiler]

Rage

#54
Egész korrektül indult, de végül mégis kegyetlenül rossz lett ez a rész. Hogy miért? Tekintsünk el az ilyen "reális" dolgoktól, mint pl. a krokodilok a sivatag kellős közepén élnek, távol minden víznek látszó anyagtól - lényegesen idegesítőbbek voltak a bugyuta párbeszédek. Szal, korog a srác gyomra - "Éhes vagy?", vagy a kb. 10-szer említett "黒の書", valamint az "OMG Claire félig ember, félig youma!" "Ja, youma lesz belőle a végén? De ez nem lehet! Hiszen Claire egy jó ember!!1" és a végére a nevetséges melodráma Helena (vagy Elena?) megölésekor - tudom, hogy a MADHOUSE elég pontosan szokta követni a mangát, itt azonban érzésem szerint "közbeléphettek" volna. Tudom, Shounen Jump manga (a havonta megjelenőé), nem kellene meglepődnöm ezen, de... az agyonreklámozás és a hype miatt jóval többre számítottam. Amit pedig LuckyDingo írt, miszerint a 33. chaptertől már jó a CUCC - ennek örülök, viszont a 33. chapter azt jelenti, hogy akkor már majdnem 3 éve futott a manga, és ez bizony nem egy jó előjel, tekintve, hogy pl. a most 41. fejezetnél tartó Bokurano (ami egyébként igen lassú volt az elején) már a 10. után zseniális. (Mondjuk azt még nem tudom, hány részesre tervezik a sorozatot.)


Edit: OFF rész eltávolítva.
痛みを感じる方向に、出口がある!

kelvor

Nekem már most is bejön a cucc, tulajdonképpen különösebb bajom nincs vele eddig. Lehet azért is van így, mert nem igazán voltak vele elvárásaim, a hype és az agyonreklámozás sem hatott meg. A 2. rész  jól indult. A párbeszédek tényleg laposak, de tekintve Clare jellemét, ez nem túl meglepő. Biztos van oka annak, hogy ennyiszer említik azt, hogy Clare és a többiek félig emberek félig Yoma-k. (erről mindig Yoda jut eszembe).
A végét nem éreztem agyon drámázotnak, talán egy picit akkor, amikor a srác odarohan Clare-hez, hogy ne ölje meg a "társát", de alapjában véve jó volt. Azért, nem mondok le erről az animéről, még bármi kisülhet belőle :smile:


Darkstar

Nah, nagyjából kipucolva. A postokat most nem állok neki egyesével editelgetni, ha újrakezditek, megy az egész topic a süllyesztőbe.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#57
Ep 2.:
Hát maga a sztori nagyon klissés lett, és a párbeszédek is elég gagyik. Raki meg idegesítő, de valami iszonyatosan. Viszont valamivel be kell vezetni a főszállat, és arra megfelel. A hangulat és a képi világ pedig még mindig nagyon üt.  :jee:

szerk. Tudtátok, hogy Clare félig ember, félig yoma?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:03:23
Ep 2.:
Hát maga a sztori nagyon klissés lett, és a párbeszédek is elég gagyik. Raki meg idegesítő, de valami iszonyatosan. Viszont valamivel be kell vezetni a főszállat, és arra megfelel. A hangulat és a képi világ pedig még mindig nagyon üt.  :jee:

szerk. Tudtátok, hogy Clare félig ember, félig yoma?  :D

O RLY? :lul:  Tudtam, hogy valami nem stimmel vele, néha olyan furcsán mozog :D

Eberinu

Na most szedem a subosat végre én is, csak most estem hun. De már naon izgatott vok :D