Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Prof. William

#60
Én teljesen letaglózódtam. Azt hittem hogy csak a valami spéci kontaklencsét rak be néha és azért eresedik mert valami kmény szteroidot szedettt be. :)

Végül is Yodának is sárga a szeme asszem...

Lehet hogy majd Claire is be fog zöldülni? Brr...

Lehet hogy a sztori nem fog filozófiai magasságokat ostromolni, de talán pörgős szori meg jó kis kaszabolások majd lesznek benne. Nem várom el mindig hogy egy animében a  lét legmélyebb értelmét nboncolgassák takyaki evés közben. Jól jünnek néha az ilyen pörgős, gyakós animék mint mondjuk a BL meg ez...

chilip

Quote from: Rage on 2007-04-11, 13:09:53
Egész korrektül indult, de végül mégis kegyetlenül rossz lett ez a rész. Hogy miért? Tekintsünk el az ilyen "reális" dolgoktól, mint pl. a krokodilok a sivatag kellős közepén élnek, távol minden víznek látszó anyagtól

az nem krokodil volt, hanem vmi gyíkféle... azok meg élnek a sivatagban, csak ezt túl kövérkésre rajzolták... a sok kis hegyes foga megtévesztett ;) előfordul a legjobakkal is

Prof. William

Ez amúgy is valami fantasy világ. Ott élenk nagy sivatagi gyíkok. :) Meg Yodák. :)

Szóva itt nem baj az...

Solid Snake

#63
Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:03:23
szerk. Tudtátok, hogy Clare félig ember, félig yoma?  :D
Ezt már első részben kifejtik, nemde?  :smile:

Quote from: Prof. William on 2007-04-11, 18:52:24
Végül is Yodának is sárga a szeme asszem...
Az Yoma.  :ejnye:

Quote from: Prof. William on 2007-04-11, 18:52:24
Lehet hogy a sztori nem fog filozófiai magasságokat ostromolni, de talán pörgős szori meg jó kis kaszabolások majd lesznek benne. Nem várom el mindig hogy egy animében a  lét legmélyebb értelmét nboncolgassák takyaki evés közben. Jól jünnek néha az ilyen pörgős, gyakós animék mint mondjuk a BL meg ez...
~Uguu, ez most szíven ütött.  :lazza:

2. részt én is elkezdtem szedni, majd este véleményezem.

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

chilip


Prof. William

Quote from: Solid Snake on 2007-04-11, 19:44:02
Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-11, 17:03:23
szerk. Tudtátok, hogy Clare félig ember, félig yoma?  :D
Ezt már első részben kifejtik, nemde?  :smile:

Quote from: Prof. William on 2007-04-11, 18:52:24
Végül is Yodának is sárga a szeme asszem...
Az Yoma.  :ejnye:

Quote from: Prof. William on 2007-04-11, 18:52:24
Lehet hogy a sztori nem fog filozófiai magasságokat ostromolni, de talán pörgős szori meg jó kis kaszabolások majd lesznek benne. Nem várom el mindig hogy egy animében a  lét legmélyebb értelmét nboncolgassák takyaki evés közben. Jól jünnek néha az ilyen pörgős, gyakós animék mint mondjuk a BL meg ez...
~Uguu, ez most szíven ütött.  :lazza:

2. részt én is elkezdtem szedni, majd este véleményezem.

Csak a SW Yodájára asszociáltam. :)

Ayu meg the best! :)

kelvor

Quote from: chilip on 2007-04-11, 19:58:16
Quote from: Rage on 2007-04-11, 19:52:02
Hát dunno, felettébb érdekes egy gyík ez:
http://rage.interhost.hu/pics/gyik1.jpg
http://rage.interhost.hu/pics/gyik2.jpg

:p

gyík és kész... :__devil:

Pontosabban egy krokodilnak látszó gyík nagy fogakkal...hm finom lehet így megsütve.

Dreamcleaver

Tudom már mi hiányzik! Követelem a készítőktől. hogy Clare-nek a kövi résztől cicafülei és -farka legyen! Meow.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Quote from: kelvor on 2007-04-11, 20:05:48
Quote from: chilip on 2007-04-11, 19:58:16
Quote from: Rage on 2007-04-11, 19:52:02
Hát dunno, felettébb érdekes egy gyík ez:
http://rage.interhost.hu/pics/gyik1.jpg
http://rage.interhost.hu/pics/gyik2.jpg

:p

gyík és kész... :__devil:

Pontosabban egy krokodilnak látszó gyík nagy fogakkal...hm finom lehet így megsütve.

Te n em láttad Stargatet? Finom! ÉS csirkeízű. Még jó hogy a skac nem kezdte el mutogani Clarenek mert sztem reflexből levágta volna, mert biztos azt hitte démon szálta meg.

Ha me van benne egy kis Yoma akkor akár nőhet cicafüle is, sőt egy szemüveg is az orrára hogy minden fan elégedett legyen. :)

Soldier

most fejeztem be ezt a részt .. nekem tetszett de érdekes nem tudom megmagyarazni hogy miert.. pedig nem a kedvenc müfajaim köze tartzik mindenesetre tetszik ez a lényeg mar csak 1 het es jön a 3.:) legalabbis remelem ^^

LuckyDingo

Bocs már de az egy varánusz volt :P ennél egy picit kisebb http://www.prupedy-ayna.hu/kepek/komodoi02.jpg
XDDD

kelvor

Láttam a Stargatet, és tényleg, lehet, hogy csírkeízű :D Egyébként Clare csak mondta, hogy nem kell ennie sokat...tuti utálja az ilyen finom falatokat és a srác elbukott a szemébe, mint szakács. :smile:

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-11, 21:34:20
Bocs már de az egy varánusz volt :P ennél egy picit kisebb http://www.prupedy-ayna.hu/kepek/komodoi02.jpg
XDDD

Ja a godzillát is láttam :haha:





Eberinu

Jó Clare így ahogy van,kicsit Yomás az arca is, látszik,hogy nem olyan emberi...Kiváncsi leszek milyen monster lesz majd belöle, mert tuti át fog változni egyszer,de az még messze van....viszont Raki egy ratyi :D Bár ne vinnyogna,de reméljük kinövi.Poén,mert minden claymore szőke készemű csaj...vajon lesz é más milyen is...hmmm..

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 21:46:24
Jó Clare így ahogy van,kicsit Yomás az arca is, látszik,hogy nem olyan emberi...Kiváncsi leszek milyen monster lesz majd belöle, mert tuti át fog változni egyszer,de az még messze van....viszont Raki egy ratyi :D Bár ne vinnyogna,de reméljük kinövi.Poén,mert minden claymore szőke készemű csaj...vajon lesz é más milyen is...hmmm..
Igen lesz, de az annyira már nem lesz szép.. openingben van rá példa csak azért írom le :D /bár az valszeg Priscilla arca, akit még ti nem ismertek/

Dreamcleaver

Az egy Sivatagi Óriás Infernó Gyík volt. Tűz és Piercing sebzés ellen +10 sebzés csökkentése van, és óriás tűzlabdákat dobál amik 100xd20+500 tüz sebést okoznak. Persze 50m AoE. Szerencsére csak este aktív. Clare kardja slashing sebzést okoz + van rajta 50xd10+200 jég upgrade. A SÓIGy gyenge jégsebzés ellen, ráadásul Clarnek +50% crit sebzés enchantja van (állandóan), ami x10 sebzés + Brutal Gauntlet of Lizard Slaying, így tudta egy dobással lekapni. Ráadásul mivel aludt a SÓIGy armor penalty-t is kapott. vita lezárva.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Lucky, már én is szedem a mangát, szal nemsokára én is tisztában leszek majd a dolgokkal :D Épp töltődik...csak lassan :S Az tetszik Clareben,hogy nem egy picsás főhősnő.Olyan amazon típus....bírom az ilyet :D

Alkyra

Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 21:52:33
Lucky, már én is szedem a mangát, szal nemsokára én is tisztában leszek majd a dolgokkal :D Épp töltődik...csak lassan :S Az tetszik Clareben,hogy nem egy picsás főhősnő.Olyan amazon típus....bírom az ilyet :D

Egyetértek.^^ A mangát honnan tom lekapni?

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-04-11, 22:34:03
Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 21:52:33
Lucky, már én is szedem a mangát, szal nemsokára én is tisztában leszek majd a dolgokkal :D Épp töltődik...csak lassan :S Az tetszik Clareben,hogy nem egy picsás főhősnő.Olyan amazon típus....bírom az ilyet :D

Egyetértek.^^ A mangát honnan tom lekapni?

ihi good question ^^ i am curious too .. lusta vok megkeresni :) megköszönem én is

LuckyDingo



Eberinu

tokyo-n fenn van vol 11ig :DDD

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 22:51:42
tokyo-n fenn van vol 11ig :DDD
De az raw nem? :O

Rage

Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 21:46:24
Poén,mert minden claymore szőke készemű csaj...
Ez nem igaz, Claire (szerintem így kell írni... miért is "Clare"?), mint ahogy már említették párszor, a 銀眼の魔女, magyarul "Az Ezüstszemű Boszorkány" - valamint lehet, hogy színvak vagyok, de nekem inkább szürkésnek tűnik a szeme, nem kéknek. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-04-11, 23:11:31
Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 22:51:42
tokyo-n fenn van vol 11ig :DDD
De az raw nem? :O
Ha jól láttam v1-v6.-ig lefordított és v7-v11-ig raw

kelvor

Quote from: Rage on 2007-04-12, 00:02:35
Quote from: Eberinu on 2007-04-11, 21:46:24
Poén,mert minden claymore szőke készemű csaj...
Ez nem igaz, Claire (szerintem így kell írni... miért is "Clare"?), mint ahogy már említették párszor, a 銀眼の魔女, magyarul "Az Ezüstszemű Boszorkány" - valamint lehet, hogy színvak vagyok, de nekem inkább szürkésnek tűnik a szeme, nem kéknek. ;)

Azért tűnik úgy, mert az is :smile: Én is Clare-t írtam, mert így volt subolva...ettől függetlenül még lehet, hogy a Claire a helyes írásmódja...passz.

Venom

Nah, második rész is letudva. Kellemesen bonyolódott a történet, kicsit többet tudtunk meg a Claymore-okról. Az más kérdés, hogy Raki mintha kisebb emlékezett kiesésben szenvedett volna és megint el kellett mondani neki a "félig ember, félig Yoma" dolgot. Raki hangjával még mindig nem vagyok kibékülve, a zene viszont harcot övező részeknél megfelelően elborult. :) Grafika nekem még mindig nem jön be annyira, kicsit sivárnak tűnik az egész. Egyedüli kivétel a vér, ami persze így szép kontrasztot alkot a háttér előtt.

A következő rész pedig jónak ígérkezik. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Bezony gyorsan haladnak.. hamar elérünk az Izgi részekhez ha így haladunk :D

Zen

#88
Na jó, gyerekek, ez így nem mehet tovább. Mivel kicsit több részt olvastam a mangából, mint ahol az anime tart, megnyugtatok mindenkit: jó lesz ez a sztori, higyjétek el... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

#89
VIZ Comics már a 7. chapterig megjelenítette.^^ Lehet h megveszem...még inkább ismerkedem egy kicsit vele.:P

edit.: a 2. rész is jó volt. :__devil: belekukkantok a mangába...