Detroit Metal City/spoilers for the win!/

Started by Nihilus, 2008-08-06, 15:52:32

Previous topic - Next topic

NLZ

Eddig is teljesen epizódikus volt, szal sejthető volt, hogy nem lesz lezárása.
[reserved]

chilip

#121
12. rész FUCKING AWESOME!!!! LEGJOBB RÉSZE A SOROZATNAK  :lol:

amikor negishi a bikát szelidíti és visszagondol, és a háttérben az olalaihúúú megy mint az alpokban a német hegymászóknál, sírtam a röhögéstől  :lul:

Soul

DMC 12: Hát nem volt rossz mint utolsó rész, de ilyen dolgokat már láthattunk párszor, így annyira annyira nem ütött nekem.Biztos kell folytatás?Mi ujat tudna még felhozni?Na jó még azt talán elnézném ahogy Negishi szenved a csajjal, de lehet ezt se gondoltam át eléggé  :smile:.A sorozat fénypontja a Tokyo Tower rape rész volt sztem, vagy még ami hírtelen beugrik mint jobban bejött amikor elmennek a karaoke klubba, na meg a legelőször kijött specialt rongyosra néztem.

Liquid Snake

Ha ugyanezek vannak csak amik eddig én még akkor is el tudnék nézni minimum 12 részt :)

LuckyDingo

Quote from: Soul on 2008-11-07, 15:02:34
DMC 12: Hát nem volt rossz mint utolsó rész, de ilyen dolgokat már láthattunk párszor, így annyira annyira nem ütött nekem.Biztos kell folytatás?Mi ujat tudna még felhozni?Na jó még azt talán elnézném ahogy Negishi szenved a csajjal, de lehet ezt se gondoltam át eléggé  :smile:.A sorozat fénypontja a Tokyo Tower rape rész volt sztem, vagy még ami hírtelen beugrik mint jobban bejött amikor elmennek a karaoke klubba, na meg a legelőször kijött specialt rongyosra néztem.
Olvass mangát.. voltak még benne szép pillanatok :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-07, 17:33:03
Quote from: Soul on 2008-11-07, 15:02:34
DMC 12: Hát nem volt rossz mint utolsó rész, de ilyen dolgokat már láthattunk párszor, így annyira annyira nem ütött nekem.Biztos kell folytatás?Mi ujat tudna még felhozni?Na jó még azt talán elnézném ahogy Negishi szenved a csajjal, de lehet ezt se gondoltam át eléggé  :smile:.A sorozat fénypontja a Tokyo Tower rape rész volt sztem, vagy még ami hírtelen beugrik mint jobban bejött amikor elmennek a karaoke klubba, na meg a legelőször kijött specialt rongyosra néztem.
Olvass mangát.. voltak még benne szép pillanatok :D

És a mangához képest hol jár az anime? Mind2nek ugyanaz lett a vége? Mert akkor már nincs remény folytatásra :S

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-11-07, 20:46:59
És a mangához képest hol jár az anime? Mind2nek ugyanaz lett a vége? Mert akkor már nincs remény folytatásra :S
Hát a mangában ezután jön a java :D köbö félúton van. És a mangának sincs még vége, vagy csak nem fordították még le végig :)

Nihilus

Sokkoló felfedezést tettem.
Gondolom rajtam kívül senki sem volt még olyan őrült, hogy leszedje mind a három DVD RAW-t.
Nos, nézegettem egy kicsikét. VOLT EGY 13. EPIZÓD. És az Emperor 1-et és az Emperor 2-őt foglalta magába.
Tehát a DMC vs. Jack Ill Dark duel volt benne. És most szedek 5 giga DMC RAW-ot, ami elvileg a 4. DVD.
Lehet még van több is, úgy 24, csak restek lesubolni. Esetleg nem tudnak róla.

LuckyDingo

Quote from: Nihilus on 2008-12-14, 01:58:19
Sokkoló felfedezést tettem.
Gondolom rajtam kívül senki sem volt még olyan őrült, hogy leszedje mind a három DVD RAW-t.
Nos, nézegettem egy kicsikét. VOLT EGY 13. EPIZÓD. És az Emperor 1-et és az Emperor 2-őt foglalta magába.
Tehát a DMC vs. Jack Ill Dark duel volt benne. És most szedek 5 giga DMC RAW-ot, ami elvileg a 4. DVD.
Lehet még van több is, úgy 24, csak restek lesubolni. Esetleg nem tudnak róla.
A DMC vs. Jack Ill Dark duel nem a 12esben volt véletlen? :S Én is leszedtem azt a HD rawos verziót, de csak 12 rész volt.. ha találsz újabbakat, linkeld XD

Nihilus

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-14, 05:44:14
Quote from: Nihilus on 2008-12-14, 01:58:19
Sokkoló felfedezést tettem.
Gondolom rajtam kívül senki sem volt még olyan őrült, hogy leszedje mind a három DVD RAW-t.
Nos, nézegettem egy kicsikét. VOLT EGY 13. EPIZÓD. És az Emperor 1-et és az Emperor 2-őt foglalta magába.
Tehát a DMC vs. Jack Ill Dark duel volt benne. És most szedek 5 giga DMC RAW-ot, ami elvileg a 4. DVD.
Lehet még van több is, úgy 24, csak restek lesubolni. Esetleg nem tudnak róla.
A DMC vs. Jack Ill Dark duel nem a 12esben volt véletlen? :S Én is leszedtem azt a HD rawos verziót, de csak 12 rész volt.. ha találsz újabbakat, linkeld XD
Az a 12. volt? ^^"
Whatever, a lényeg, hogy találtam újabbakat elvileg. Remélem lesubolják, ha ez tényleg az, amire gondolunk.
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=40374

Próféta

Belenéztem a sorozat elejébe, nem ez az én animém. Már az első rész se az én hullámhosszamon szólt, de a második kettő mintha csak az első poénjait ismételgette volna, persze más környezetben. Na mindegy. Nem is ezért írok, hanem...

[spoiler=kép][/spoiler]
Pffff  :falba:

NLZ

Saj, sajna végig ugyan azzal a poénnal próbálkozik. :(
Pedig az első rész eleje nagyon kemény, főleg ha az ember nem tudja, mire számítson. :D
[reserved]