Main Menu

RideBack

Started by Dreamcleaver, 2009-01-17, 05:01:49

Previous topic - Next topic

fraglimiter

Quote from: NLZ on 2009-02-25, 13:37:11
Ne mondd, hogy szted ez valami marsbéli technológia.

Semmi ilyenre nem gondoltam de abban azert remelem megegyezhetunk hogy a Fuego nem egy "atlagos" Rideback. De talan csak tul van ertekelve Rin altal vagy pont azt akarjak elerni a keszitok (amit nalam sikerult), hogy azt higyjuk valami nem koser es meg jobban varjuk a fejlemenyeket.


NLZ

Sztem annyiban nem átlagos a Fuego, hogy katonai szerelés, vagy valami hasonló, mert golyóálló, meg ilyenek. Először azon is meglepődtem, hogy a kezét felkapta a golyók védésére, de elvileg nincs benne szinte semmi önvezérlés, szal ezt lehet Rin csinálta. Bár kérdés, hogy mit takar a szinte.
[reserved]

kikuchiyo

Aszongyátok, hogy ezt a sorozatot érdemes nézni?

Igazából kinéztem magamnak még a téli szezon indulása előtt, de aztán nem volt érkezésem megnézni még egy részt sem...
Failure is the default option

NLZ

Eléggé a levegőben lóg a dolog, pár rész még kell, hogy el lehessen dönteni, hogy ez most jó-e, vagy sem. Egyenlőre olyan semmilyen, de van benne potenciál.
[reserved]

ogre

Quote from: NLZ on 2009-02-26, 01:08:16
Sztem annyiban nem átlagos a Fuego, hogy katonai szerelés, vagy valami hasonló, mert golyóálló, meg ilyenek. Először azon is meglepődtem, hogy a kezét felkapta a golyók védésére, de elvileg nincs benne szinte semmi önvezérlés, szal ezt lehet Rin csinálta. Bár kérdés, hogy mit takar a szinte.

szvsz az a connected vagy synchro vagy mifene, ami az órán szokott néha lenni, és feltűnően mutatják, az pont az, hogy amit gondol a rider, azt csinálja a gép. persze ez közelít a lélekkel rendelkező mecha elmélethez, de az eddigiek alapján mégis van/lehet valami ebben, még ha nem is olyan konkrét.
vagy ha az ep4et vesszük már alapul, ott van, hogy elindul shouko megmentésére, és a fanja odadobja a sisakot, és fuego kapja el.

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2009-02-26, 01:21:56
Aszongyátok, hogy ezt a sorozatot érdemes nézni?

Igazából kinéztem magamnak még a téli szezon indulása előtt, de aztán nem volt érkezésem megnézni még egy részt sem...
Az eddigiek alapján az egyik legjobb sorozat a téli szezonból szerintem. Szal igen, érdemes nézni, én nagyon kellemesen csalódtam benne eddig :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Ep07: Just as planned. :/
[reserved]

chilip

nem értem miért kell ezeket a rendszereket ENNYIRE gonosznak beállítani... [spoiler]ha Rin-t akarták volna felajánlhatták volna hogy a családja érintetlen marad cserébe az együttműködésért vagy valami, de neeem, szaros magáncella, fenyegetőzések, megfélemlítés meg átcipelik valahova...[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-02-27, 22:51:34
nem értem miért kell ezeket a rendszereket ENNYIRE gonosznak beállítani... [spoiler]ha Rin-t akarták volna felajánlhatták volna hogy a családja érintetlen marad cserébe az együttműködésért vagy valami, de neeem, szaros magáncella, fenyegetőzések, megfélemlítés meg átcipelik valahova...[/spoiler]

[spoiler]Rin csak csali volt, hogy kicsalogassák Nagyorrú Goblint a rejtekéből.[/spoiler]

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2009-02-28, 15:42:03
Quote from: chilip on 2009-02-27, 22:51:34
nem értem miért kell ezeket a rendszereket ENNYIRE gonosznak beállítani... [spoiler]ha Rin-t akarták volna felajánlhatták volna hogy a családja érintetlen marad cserébe az együttműködésért vagy valami, de neeem, szaros magáncella, fenyegetőzések, megfélemlítés meg átcipelik valahova...[/spoiler]
[spoiler]De ahhoz meg minek kellett a báttyát kínvallatni?[/spoiler]

[spoiler]Rin csak csali volt, hogy kicsalogassák Nagyorrú Goblint a rejtekéből.[/spoiler]
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-02-28, 16:05:47
[spoiler]De ahhoz meg minek kellett a báttyát kínvallatni?[/spoiler]

Hm... Most, hogy mondod, nem rossz kérdés. Arra tippelnék, hogy
[spoiler]Kenji komája ugye meghalt, és ha kihúznak belőle egy vallomást arról, hogy ő "ölte meg", az mégiscsak jobban hangzik a nyilvánosságnak adott nyilatkozatnak annál, hogy, "Hát igen, szegény meghalt amikor a vadiúj RideBack-jeink megpróbálták őrizetbe venni őt."  Jó, nem mintha rendesen ellátnák infóval a jónépet, de azért előbb-utóbb csak kiderülne.[/spoiler]

Flaser

Quote from: chilip on 2009-02-27, 22:51:34
nem értem miért kell ezeket a rendszereket ENNYIRE gonosznak beállítani... [spoiler]ha Rin-t akarták volna felajánlhatták volna hogy a családja érintetlen marad cserébe az együttműködésért vagy valami, de neeem, szaros magáncella, fenyegetőzések, megfélemlítés meg átcipelik valahova...[/spoiler]

Tessék egy kis irodalmat olvasni!

Az Arbat gyermekei,
Sötétség délben,
stb.

A lényeg, hogy az öccsét (akár nyilvánosan) el fogják ítélni emberölésért. Azaz ha Rin akár csak ferdén mer rájuk nézni, az öcsi már is megy a bitóhoz.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

ogre

azért az ep6os cucc volt igazán just as planned. szvsz a háttérben a ggp van, és ő szervezte ezt az egész bandás cuccot is, hogy kiderüljön, mik az új whiteride képességei. így Kenji is az áldozati bárányok közé került. [spoiler] ami nem egyértelmű, hogy a ggp-nek miért kell Rin. mert nem úgy nézett ki, hogy jó, kicsalogatjuk Goblint, aztán szevasz, téged is elteszünk láb alól. bár lehet. az legalább jó húzás, hogy Goblin nem a terroristák oldalán áll, hanem egy harmadik vonalat próbált vinni [/spoiler]

NLZ

GGPnek azért kell Rin, mert az a csaj veszélyes rájuk. Egyedül áttört egy fullos katonai blokádon, mindenféle képesítés nélkül. Képzeld el, mire lenne képes, ha kap a terroristáktól egy harci ridebackot és katonai képzést. :)
[reserved]

Cobra

Most néztem meg a 6. részt (maradok Frostii-nél) és NLZ-nek igaza van ( :zomg:), ebben a részben pl simán kitütött 2 katonai RB-t felkészített katonai irányítókkal, ráadásul egy sérült alap RB-vel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Flaser

...ellenben ha a GGP kötelékében feszítene  :morci:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

chilip

imádom ezt a sorozatot  :haha: ep8 WIN

NLZ

Jaj, legyek már otthon. :F
[reserved]

ogre

Quote from: chilip on 2009-03-04, 12:32:35
imádom ezt a sorozatot  :haha: ep8 WIN

imho az előző rész jobb volt. most nekem elkezd Rin emózni ezen a Kieferen... legalább az összejött, hogy Goblin tényleg a harmadik oldalon áll, és azért figyeli az eseményeket, hogy ne keveredjen bele. persze ehhez már késő :D ami jó még, hogy az újságírós szálnak is lesz értelme. az meg már kiderült, ami sejthető volt, hogy a múltkori rajtaütés egyáltalán nem a véletlen műve.

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2009-03-04, 13:28:04
Jaj, legyek már otthon. :F

Tegnap még én is ugyanígy éreztem, de ma már így:

Quote from: chilip on 2009-03-04, 12:32:35
imádom ezt a sorozatot  :haha: ep8 WIN

:tezsvir:

chilip


SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-10, 12:53:07
ep9

Ez is jó volt, annak ellenére, hogy nem volt benne RideBack-jelenet. Romanov segédje/titkárnője elég jól elvan a titokzatos mosolygással.  :szemuveges:

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2009-03-13, 00:19:35
Quote from: chilip on 2009-03-10, 12:53:07
ep9

Ez is jó volt, annak ellenére, hogy nem volt benne RideBack-jelenet. Romanov segédje/titkárnője elég jól elvan a titokzatos mosolygással.  :szemuveges:
Csak nem röhöghet a főnöke képébe. :D
[reserved]

ogre

QuoteCsak nem röhöghet a főnöke képébe. :D

szerintem vaj van a fején, azért ez a mosolygás. majd kiderül. eddig nekem 10/10.

motifator

Nekem meg olyan érzésem van, hogy csak azért vigyorog, mint a vadalma, mert simán átlát a főnökén. Akkor vigyorgott egy nagyot, amikor a megaboss azt mondta, hogy nem fog törődni azoknak az érzelmeivel, akiket a terroristáktól akar megvédeni. Egy túróst akar ő bárkit is megvédeni, csak most pipa, mert a sebhelyesszájú bishonen beszólt neki.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2009-03-13, 10:22:28
Nekem meg olyan érzésem van, hogy csak azért vigyorog, mint a vadalma, mert simán átlát a főnökén. Akkor vigyorgott egy nagyot, amikor a megaboss azt mondta, hogy nem fog törődni azoknak az érzelmeivel, akiket a terroristáktól akar megvédeni. Egy túróst akar ő bárkit is megvédeni, csak most pipa, mert a sebhelyesszájú bishonen beszólt neki.

Meg a 8.-ban is, azután hogy a Sebhelyesszájú (Kiefer) előadta a "Sírós, picsogós, úgyse tudsz elkapni bibibíííí!" című számát.

chilip


NLZ

#87
WHO THE HELL DO YOU THINK YOU ARE?!?! [:<
Azé kemények az események. Tisztára, mint ha közép-európában lennénk. :D
Ez után azért remélem valami vérszomjas bosszú lesz, nem pedig depizős faszkodás. :)
[reserved]

motifator

Ez a [Desire] csapat milyen? Eleinte [I-Z]-t, majd [SRSLY] release-t néztem. Ez van olyan jó, vagy érdemes várni? Esetleg egyenesen jobb, mint a [SRSLY]?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Nekem nem volt bajom vele, SRSLY szintjét megüti simán.
[reserved]