Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: via_mala on 2006-04-12, 23:14:47Én meg bele se kezdek a second season-ba addig, amíg nem subbolják végig.
Vagy talán mégis el kellene kezdenem? Hmmm, nehéz ügy. Utálok futó sorozatokat nézni a nyilvánvaló okokból.
Általában én is. De erre a sorozatra már régóta vártam, és annyira kíváncsi vagyok rá, hogy inkább hetente nézegetek egy részt. Amúgy sincs most túl sok időm animézni.

Midori no Hibi-nél pl. én se bírtam volna heteket várni a következő részre. :biggrin:

Member

Én az angol subbos 26.-at nem bírtam kivárni, inkább leszedtem brazilul. :)

RE@L

Én megnéztem a Your Mom os 2. részt. Kész, gyerekek ez legalább ugyanolyan  :lazza: mint az elöző sorozat. Kész, még mindig fetrengek a röhögéstől. Mondtam hogy Hanai+Harima harcolni fog =), kész nagyon kész ez a rész és nicns befejezve  :appl: ááá még mindig sukuran hatása alatt vagyok :D

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

WannabeFansub-os 2. rész torrent

SaiyaGin


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Jó rész volt, csak megint nem láttam túl sokat a sötétből. :szemuveges: De azért a lényeg megvolt. :smile: Úgy nézem, a következő rész is a túlélősdiről fog szólni

Moha

Na, én is megnéztem a második részt. Hmm... eléggé érdekes.  :uzi: Vérre mennek éles lőszerrel? :D
Poénos volt ez a rész is, de nem az a megszokott SR poénsor. Remélem nem akarnak nagyon elmenni más irányba, mert az nem lenne jó.

RE@L

Quote from: Moha on 2006-04-16, 17:35:18
Na, én is megnéztem a második részt. Hmm... eléggé érdekes.  :uzi: Vérre mennek éles lőszerrel? :D
Poénos volt ez a rész is, de nem az a megszokott SR poénsor. Remélem nem akarnak nagyon elmenni más irányba, mert az nem lenne jó.

Szerintem nagyon jó volt. Lehet hogy most nem volt 10 perc Harima rinyálás, de ugyanúgy hozta a színvonalat szerintem.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: Moha on 2006-04-16, 17:35:18
Na, én is megnéztem a második részt. Hmm... eléggé érdekes.  :uzi: Vérre mennek éles lőszerrel? :D
Poénos volt ez a rész is, de nem az a megszokott SR poénsor. Remélem nem akarnak nagyon elmenni más irányba, mert az nem lenne jó.
Oké, akkor nem csak én éreztem így :)

RE@L: "Harima rinyálás"??  :eek:

RE@L

A szokásos Harima monológokra gondolok  :redface: amik megjegyzem nem negatívak de 1 idő után már 1ső évadban fogtam a fejem h te se legyél már ekkora balfa*z :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

#41
Quote from: RE@L on 2006-04-17, 00:51:29
A szokásos Harima monológokra gondolok  :redface: amik megjegyzem nem negatívak de 1 idő után már 1ső évadban fogtam a fejem h te se legyél már ekkora balfa*z :)
Harima a legnagyobb arc az egész sorozatban szvsz. Ha ő nem lenne a felénél abbahagytam volna sztem az első sorozatot és ebbe a másodikba már bele se kezdtem volna.

Na jó ez így nem igaz, mert vannak még jó pontjai ennek az anime-nek, de a többi poént együtt nem érzem elégnek, hogy kiírjam/megnézzem mégegyszer a sorozatot.

RE@L

Ezt nem vitatom hogy Harima nagyon viszi a pálmát! :whoah:
Lehet hogy kicsit negatívan hangzott a legelső kommentem a témával kapcsolatban, csak szerintem pont az a jó hogy most eddig még nem abszolúte csak Harimára volt kiélezve a sorozat. Illetve szerintem túl sokat akarok elemezni 2 rész után :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Member

A legjobb arc Karasuma, ez vitathatatlan. :hopp:
(Ha nincs benne a második szériában, már csak egy Harima-Tenma-Yakumo 3szög kötne le)

Fazék

Quote from: Member on 2006-04-17, 08:12:41
A legjobb arc Karasuma, ez vitathatatlan. :hopp:
(Ha nincs benne a második szériában, már csak egy Harima-Tenma-Yakumo 3szög kötne le)
:eek: őmiatta hagytam abba majdnem a sorozatot az első sorozat 10. része környékén. borzalmas figurának találom. :)

Fazék

Már kint van, valami crc hibás Your Dad fansubs általi változat a 3. részből :haha:
érdemes megnézni az oldalukat
QuoteYour Dad fansubs
We are birnging your highqualiti fansubs at fast speet
:lol:

Moha

Quote from: Fazék on 2006-04-17, 15:29:27
Már kint van, valami crc hibás Your Dad fansubs általi változat a 3. részből :haha:
érdemes megnézni az oldalukat
LOL! :lol: Ez amolyan válasz lenne a Your Mom fansub csapatra?
Képzelem, milyen minőségű lehet a sub, ha alig egy nap alatt dobták össze...
Különben népes a fórumuk is. :D Látjátok hány post van... és melyik topicban? :D

Member

FAZÉK: Én sem szeretem az olyan karaktereket, akik hasonlítanak rám. :haha: Amúgy ezt a lélektelen, belső világot élő figurát már vkinek el kellett lőnie.
Nah, ennél még az oldalam vendégkönyve is több nem tőlem származó posttal büszkélkedhet. :rolleyes:

Fazék

Quote from: Member on 2006-04-17, 23:21:49
FAZÉK: Én sem szeretem az olyan karaktereket, akik hasonlítanak rám. :haha:
most ezt lehet hogy viccnek szántad, de van benne igazság, hogy általában a rám hasonlító karaktereket szoktam kevésbé kedvelni, ahogy magamfajta embereket se különösebben kedvelem az életben :haha: hiába no, nekem belőlem már 1 is sok  :redface: tudom, tudom nektek is :haha:


Quote from: Member on 2006-04-17, 23:21:49Amúgy ezt a lélektelen, belső világot élő figurát már vkinek el kellett lőnie.
Igen, ezt a javukra kell írjam, hogy ennyire jellegtelen figurát már rég sikerült bárkinek is alkotnia, hihetetlen, hogy valaki szerepel az anime-ben és mégis ennyire köze se legyen hozzá. Mármint ha értitek hogyan értem :)


Quote from: Member on 2006-04-17, 23:21:49Nah, ennél még az oldalam vendégkönyve is több nem tőlem származó posttal büszkélkedhet. :rolleyes:
ööö ezt viszont nem igazán értem

Member

Quote from: Fazék on 2006-04-17, 23:59:21
most ezt lehet hogy viccnek szántad, de van benne igazság, hogy általában a rám hasonlító karaktereket szoktam kevésbé kedvelni, ahogy magamfajta embereket se különösebben kedvelem az életben :haha: hiába no, nekem belőlem már 1 is sok  :redface: tudom, tudom nektek is :haha:
Most elképzeltem jó sok repkedő tehét-őrangyalt. :rolleyes:
Én az olyan emberekkel vagyok nagyon "jól" el, melyeknek a jelleme full az enyém, de a nézeteink mindenről ellentétesek. :redface: Magyarán egyikünk sem tudja meggyőzni a másikat.
QuoteIgen, ezt a javukra kell írjam, hogy ennyire jellegtelen figurát már rég sikerült bárkinek is alkotnia, hihetetlen, hogy valaki szerepel az anime-ben és mégis ennyire köze se legyen hozzá. Mármint ha értitek hogyan értem :)
Nekem az tetszik Karasuma-kunban, hogy még egy ilyen szerencsétlenbe is lehet szerelmes vki (ráadásul egy sztem viszonylag jó nő :)). Nameg Karasuma ugyebár a legnagyobb mangarajzoló, kitűnő bíró és még zenekara is van. :haha: Csak tudnám, mivel kommunikál velük? :rolleyes:
Quoteööö ezt viszont nem igazán értem
A nem sűrűn látogatott oldalam még annál sem sűrűbben látogatott vendégkönyvében is (ami ugyanúgy phpBB, mint a My Dad-nek) 2 guest post van, míg náluk csak egy, ami tényleg égés. :)

Fazék

Quote from: Member on 2006-04-18, 00:08:51A nem sűrűn látogatott oldalam még annál sem sűrűbben látogatott vendégkönyvében is (ami ugyanúgy phpBB, mint a My Dad-nek) 2 guest post van, míg náluk csak egy, ami tényleg égés. :)
Á! Így már megvan. Az nem esett le, hogy arra a MyDad-esre ment az a válasz :o

Moha

Quote from: Member on 2006-04-18, 00:08:51Nekem az tetszik Karasuma-kunban, hogy még egy ilyen szerencsétlenbe is lehet szerelmes vki
Igen, csakhát ez anime! :D
Amúgy Karasuma tényleg elég jenetéktelen, magábaforduló karakter... rám is hasonlít. :p

Member

Quote from: Moha on 2006-04-18, 00:54:14
Igen, csakhát ez anime! :D
Yeaahhh, that's true, de relatív, hogy ki kit minek számít. Szóval lehet, hogy vki magát rondának tartva összejön egy olyan lánnyal, aki csak neki tetszik, másnak nem és akkor ott vagyunk, ahol kb. azok ketten.
QuoteAmúgy Karasuma tényleg elég jenetéktelen, magábaforduló karakter... rám is hasonlít. :p
Lehet, hogy ő lesz a japán bin Laden, ki tudja. A zsenik mindig ilyenek.

Fazék

#53
3-as rész WF torrent

L.Mole

Quote from: Fazék on 2006-04-21, 02:39:26
3-as rész WF torrent

Azértsem nézem még meg őket... Majd egybe az egészet... Még várok... Erős vagyok... Kibírom... Bwáááhhh!!!

Fazék

Quote from: L.Mole on 2006-04-21, 13:54:08Azértsem nézem még meg őket... Majd egybe az egészet... Még várok... Erős vagyok... Kibírom... Bwáááhhh!!!
HáHÁháHÁ - mine is an evil laugh - :__devil:


RE@L

Na a 3. rész se volt olyan rossz :) bár nekem a 2. jobban tetszett. Én néztem félre vagy ténlyeg nincsen annyira részletesen megrajzolva minden karakter mint az előzö évadban?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SaiyaGin

Quote from: RE@L on 2006-04-21, 20:01:36
Én néztem félre vagy ténlyeg nincsen annyira részletesen megrajzolva minden karakter mint az előzö évadban?

Nekem úgy tűnt, hogy amikor a végén Eri leszidja az inast, Nakamura egyik szemét nem rajzolták meg. :rolleyes:

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!