Main Menu

xxxHOLIC

Started by Lazzaret, 2006-06-03, 22:41:43

Previous topic - Next topic

csacsa

Quote from: Alkyra on 2006-11-06, 09:45:11
Nem lehet letölteni.^^ Nincs fan subbolva azt hiszem(vagy csak nagyon kevés rész van lefordítva). Ha az eredeti mangára gondolsz akkor az még csak a 8. kötetnél tart.:)(gondolom a japán sokkal előrébb van már)
Akkor ti honnan olvassátok? Mert én csak a 31. fejezetig találtal meg angolul. :grrr:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Alkyra

Megvettem eredetiben...

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2006-11-06, 13:58:11
Quote from: Alkyra on 2006-11-06, 11:12:12
Megvettem eredetiben...

Hát igen, aki gazdag. De nekem most el kell döntenem, hogy AYA-ból rendelek meg 5 kötetet vagy Holic-ból...
Nehéz a választás :ejj:

Gazdag?...én inkább ösztöndíjnak s diákhitelnek hívnám...^^

Lokids

#33
Valaki tudja, hogy japánul ez hogyvan (romanji írásmóddal) :
"There's no such thing as coincidence, everything is inevitable."

White SeeD

Well, hamarosan folytatódik kedvenc misztikus sorozatunk.
A promóciós anyagok szerint a mangát fogja követni, (ahogyan eddig is :smile:). Vagyis jobbnál jobb kis történeteket láthatunk majd :Kiraly:
Remélem valami normál csapat fogja subolni, megfelelő sebeséggel.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD

Hát, nem túl aktív a topic. Bár ez betudható a kevés fannak.
Arról nem beszélve, hogy az anime gyakorlatilag 99%-ban követi a mangát (amit a fanok úgy is hétről hétre olvasnak/megvesznek), így nemigen van újjdonság az animeban :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

immortal

Hali!
Honnan lehet leszedni a holic kei többi részét?Előre is köszi.

chilip

torrent... egyébként hanyadik résztől kell?

immortal

A 10. résztől kellene. Néztem egy anime torrentoldalon, de ott nem volt. :frown:
Tudnál olyan torrentoldalt ajánlani, ahol fent van?

chilip

#39
11. rész a legfrissebb, mert még megy a sorozat
nem a legjobb minőség, de chihiro elég lassú manapság... sok projectet nyomnak egyszerre...
<< NX subs >>

ed.: itt ( http://tokyotosho.info/ ) legtöbbször átlagban fél óra késéssel a subber csapat kiadása után fenn vannak a dolgok, de az sem ritka hogy a subbercsapat ide rakja fel először a cuccát.

immortal

Nagyon szépen köszönöm! :smile:

chilip

mondjuk nem bírtam ki, mert a 11es rész vége eléggé cliffhangeres, és fogtam magam és elolvastam mangába mi történt utána :D üdv a fórumon

immortal

Köszi! :smile: Én megpróbálom kivárni az anime részeket, bár nagyon nehéz lesz abbahagyni a 11. résznél...

Nevl

Váhááá... elkezdtem nézni a második évadot... nagyon jó ez a sorozat, a 3.részben még szerzett 5+ pontot, amikor tachikomákkal játszik a két doll :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

NLZ

Egyetlen baja Kei-nek, hogy csak 13 részes. :(
[reserved]