Main Menu

Zero No Tsukaima

Started by Christian, 2006-07-09, 15:01:20

Previous topic - Next topic

Christian

Történetünk szereplője egy lány, Louise de La Valliére akit mindenki csak Zero Lousenek hív a varázsló iskolában, mivel az eddig általa sikeresen végrehajtott varázslatok száma: Zero! Arról,hogy neki nem megy a varázslás rögtön a történet elején meggyőződhetünk. Általában bármit próbál mindig robbanás és pusztítás lesz a vége. Az első órán ahogy arra számítani lehetett ez meg is történik. Felrobbantja az osztályt..mint mindig. Persze hősünk eléggé fent hordja az orrát (mondjuk ez itt mindenkire igaz), tehát közli is a többiekkel ,hogy a következő napon lévő "szolga" idézésnél bizony majd neki lesz a legjobb és legszebb szolgálója és akkor majd nem fognak rajta röhögni. Eljön hát a nagy nap. A diákok megidézik szolgálójaikat..már csak egyetlen egy diák maradt hátra..Zero Louise. Hát a tegnapi szövege után ő is tudja nincs mit tenni...meg kell idézni valamit. El is mormolja a spellt majd BUMM hatalmas robbanás..és már azt hinné az ember,hogy újabb csőd mikor a füst eltünésével észrevesznek egy éppen alvó srácot, Hiraga Saitot aki onnantól kezdve Louise kisasszony szolgálja lesz. Így kezdődik az első rész.

Az első részt le lehet szedni innen:
http://www.froth-bite.com/torrent/[Froth-Bite]Zero_no_Tsukaima_-_01[6936BD97].mp4.torrent

Zsiga

Ez nagyon jóóóó!  :hopp:

death_scythe

#2
Utállak téged én akartam a thread-t nyitni. Már február óta erre vártam. De hát aki későn kel(márpedig én nagyon későn kelek)... :smile:
Egyetlen bánatom hogy csak 13 részen keresztül hallgathatom majd újra Shana hangját.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Bandita ^^

Ez teccik eddig.. Kiváncsian várom mit hoznak ki belöle...  Kicsit Harry Potter feeling... :P De csak picit...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

Quote from: death_scythe on 2006-07-10, 12:17:55
Utállak téged én akartam a thread-t nyitni. Már február óta erre vártam. De hát aki későn kel(márpedig én nagyon későn kelek)... :smile:
Egyetlen bánatom hogy csak 13 részen keresztül hallgathatom majd újra Shana hangját.

Én is azóta várom,hogy olvastam róla :D A szőke srácnak amúgy meg ha jól hallottam ugyanaz a hangja mint Winnernek a Karinból :) Elég állat :D

Draconire

Ez nagyon király!
Engem mért nem idéznek így meg?! XD

Shana hangját meg én is kedvelem, de ha jól olvasom az animenfo-n akkor Saber hangja is felcsendül valami Anrietta képében, akit most nagyon nem tudok hogy kicsoda, biztos később jön be a történetbe.

Lokids

Szerintetek melyik sub csapat munkáját érdemes letölteni? Csak azért, mert az mp4 formátummal nem vagyok köszönő viszonyban, viszon kisebb a méret, és nem tudom melyiket érdemes, hogy rosszabb e valamivel is az mp4-es vagy hasonló. :)
Mellesleg még nem néztme meg az eslő részt, de ígéretesnek tűnik a cucc.

chilip

Hát akkor nézzük meg  :D remélem olyan lesz, mint az Ultra Maniac....  :Kiraly:

Manitu

Könyörgöm, szegény seiyuuknak van nevük is  :mad:

Louise seiyuuja Kugimiya Rie, ő volt Shana is. Mellesleg elég sokban hasonlít a két karakter, mindkettő az az arogáns loli tipus :D Remek választás volt hozzájuk a hang. És újra hallhattam azt a felejthetetlen "Urusai!"-t :hopp: :D

Mellesleg a megidézett srác hangja meg Hino Satoshi, ő volt Yuji a Shana-ból :) Összeszokott páros.

Quote from: Christian on 2006-07-10, 13:39:56A szőke srácnak amúgy meg ha jól hallottam ugyanaz a hangja mint Winnernek a Karinból :) Elég állat :D
Rosszul hallottad. Winner-kun hangja Miyata Kouki volt, ő ebben az animében nem szerepel. Mellesleg szerintem nem is hasonlított a hangja.

chilip: nekem is az Ultra Maniac ugrott be róla első látásra, de nem olyan. De jó, sőt talán még jobb is :D


Christian

Óó sorry...nekem tisztára Winneres volt amikor ott fellengzően dumált. Ugyanolyan hanglejtésben és abban az idegesítő..igazából nem is tudok jó szót arra a fajta a hangra :) Na de akkor elnézést :) Egyébiránt az Ultra Maniac nekem is beugrott miatta...annyira,hogy most megint neki álltam végignézni. Kéne ide is egy Lulu :D

death_scythe

Quote from: Manitu on 2006-07-11, 13:04:59
Könyörgöm, szegény seiyuuknak van nevük is  :mad:

Louise seiyuuja Kugimiya Rie, ő volt Shana is. Mellesleg elég sokban hasonlít a két karakter, mindkettő az az arogáns loli tipus :D Remek választás volt hozzájuk a hang. És újra hallhattam azt a felejthetetlen "Urusai!"-t :hopp: :D

Mellesleg a megidézett srác hangja meg Hino Satoshi, ő volt Yuji a Shana-ból :) Összeszokott páros.

chilip: nekem is az Ultra Maniac ugrott be róla első látásra, de nem olyan. De jó, sőt talán még jobb is :D

A két seiyuu hangját tudtam (a Shakugan no Shanatan második része óta,  sőt még Wilhelmina seiyuuját is tudom) de a ha kiírtam volna a nevüket nem vagyok benne biztos hogy az sok mindenkinek mondot volna valamit.( Mondjuk speciel neked igen  :smile: )
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lokids

Manitu: Nem csak a hangjuk, de a kinézetük. Mikor először mutatták a srácot, én egyből azt hittem, hogy Yuji. A csajnak a vonásai is tiszta shana, bár ez betudható a készítő stúdiónak. Meg még lapos is... :D
Az Urusai!-t meg már elvárja ezekután a néző. Persze 3x egymás után jobbna hangzott. :)

Necrid^

melyik érdemes letőlteni a "kuroneko" vagy "froth-bite" féle funsub?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Christian

Sztem mindenképpen a froth-bite.

Necrid^

#14
Quote from: Christian on 2006-07-11, 16:18:27
Sztem mindenképpen a froth-bite.
oks ty!!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Draconire

#15
Quote from: Christian on 2006-07-11, 16:18:27
Sztem mindenképpen a froth-bite.

Ahogy olvasom froth-bite nak a minősége jó, kuroneko-nak meg a a felirata szebb és olvashatóbb, én utóbbit néztem, és a minőség nem túl jó azt elismerem a felirat viszont elég kellemes, de olvastam hogy nemsokára /1-2 nap vagy annyi se/ kiadnak egy elvileg jobb verziót más raw-al. Szóval lehet megérné várni arra.

szerk: belenéztem ebbe a froth-bite félébe, és szerintem a minőség jobb, de a felirat nem, valahogy nem tetszik ez a rózsaszín, kuroneko-é jobb.

Alkyra

Harry Potter Rulz?(Baldachinos ágy. Köpenyek.Pálca.A varázslási módszer.stbstbstb)
Nu mind1. Azért aranyos.:) Nekem tettszik.

chilip

Quote from: Manitu on 2006-07-11, 13:04:59
chilip: nekem is az Ultra Maniac ugrott be róla első látásra, de nem olyan. De jó, sőt talán még jobb is :D
jaja, egyértelműen pozitív benyomásom van róla.

Christian

Felirat terén inkább a minőség mint a szépség :) Szerintem... :)

Draconire

Quote from: Christian on 2006-07-11, 19:41:13
Felirat terén inkább a minőség mint a szépség :) Szerintem... :)
Hát én meg nem mondom hogy mennyire jól volt fordítva, de a visszajelzésekből úgy tűnik hogy mindkét csapat jól csinálja. :smile:

Sancho

Most lestem meg eme animét... Hát  :lol::D
Ez a familiaros dolog naon durva! Sok poént kilehet hozni ebből... Várom a folytatást!
Az oepningben az a bugyi moso jelent áááááá :D

Lokids

#21
Akkor az lesz választva, amelyik gyorsabban hozza ki. :)
Amúg mi jó ebben az mp4-es tömörítésbe? Lehet cska emiatt fogom a másikat választani.

Ez az anime elég érdekes lesz, de remélem nem valami gyökér gyerek megmenti a világot. Jó lenne, ha elejétől fogva sarkára állna és felpofozna egy két varázslót ott. :D
(és abból, amit a könyvben nézett az emberke, előfordulhat, hogy főhősnőnk varázslata ezegyszer sikerült, hogy a legerősebbet idézze meg.) :D

Cobra

Mplayerrel vagy bármilyen lejátszó+ffdshow-val biztos meg tudod nézni az .mp4-es konténert.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lokids

Nem a megnézésével van a gond, hanem csak a formátum lejátszása a tömörítés miatt nem teljesen folyamatos léptetésnél. Azaz a film lejátszása folyamatos, de mikor léptetni akarok benne vár egy bizonyos időt és cska utána megy oda, vagy egyszerűen visszaáll az elejére. Mkv-nél vagy ogm-nél is fent áll ez, csak avinál működik rendesen az, hogy léptetésnél várakozás nélkül a kívánt részre áll rá. És ez akkor, mikor csak pár secet akarok léptetni, akkor elég idegesítő.

Zsiga

Quote from: Lokids on 2006-07-11, 22:19:34
Nem a megnézésével van a gond, hanem csak a formátum lejátszása a tömörítés miatt nem teljesen folyamatos léptetésnél. Azaz a film lejátszása folyamatos, de mikor léptetni akarok benne vár egy bizonyos időt és cska utána megy oda, vagy egyszerűen visszaáll az elejére. Mkv-nél vagy ogm-nél is fent áll ez, csak avinál működik rendesen az, hogy léptetésnél várakozás nélkül a kívánt részre áll rá. És ez akkor, mikor csak pár secet akarok léptetni, akkor elég idegesítő.
Kipróbáltam gyorsan, és nálam nem jelentkezett az említett probléma (egy avi-t és egy mkv-t is megnéztem gyorsan, szintén semmi probléma nem volt). Szerintem inkább az lehet a gond hogy a géped nem tudja elég gyorsan dekódolni a h264 videosávot, vagy azért mert lassú, vagy azért mert sz@r codecet használsz (pl. a Nero-ét).

chilip

http://isohunt.com/dl.php?id=12564295

második rész, bár lehet hogy RAW-os, most töltöm még csak...

Lokids


chilip

 :bruhuhu: de sztem nemsoká kijön a subbos is

Zsiga


Necrid^

érdekes kis anime, kicsit harry potter feelingje van, reméljuk hogy lesz benne story is.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!