Linkajánló

Started by Suszi, 2005-03-24, 13:04:58

Previous topic - Next topic

Suszi

Hali mindenkinek.
Nem találtam olyan threadet, ahova be tudtam volna postolni a kedvenc linkjeimet, hogy megosszam veletek. Hát itt megtehetitek.
(ha ütközik a fórum érdekeivel, vagy ellenszenvet vált ki, akkor töröljétek :))

A kedvenc linkjeim:
Vampire The Masquerade - szerepjátékos oldalam
Minden, ami vampire
RPG.HU
Egyenlõre ennyi.

edit:
Kedvenc internetes játékom:
Thrillion honlap

Meske

Hehe, nekem a kedvenc linkem a saját oldalamé! :p
Gyûjtõk klubja
Aztán itt egy kis játéké is:
Zookeeper

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Suszi

Quote from: MeskeHehe, nekem a kedvenc linkem a saját oldalamé! :p
Gyûjtõk klubja

Megnéztem az oldaladat. Nekem nagyon tetszett.
Egy kérdés: Hogyan tudtad belerakni az órát?

Ramiz

#3
Kedvenc oldalak? Hmm...

Jazz Messengers
Egy Cowboy Bebopos lap...

Hódító
Szerintem ez a legjobb magyar nyelvû internetes játék.

USTeam
Egyszerûen csak a legjobb fórum... ;) (Ráadásul animés, és jó a társaság is! :) )

Ázsiai lányok
Jó kis oldal, csak 18 éven felülieknek! (Lehet, hogy már ismeritek.)

Anime Fanservice Gallery
Mókás kis oldal... :lazza: (Éljen a fanservice! :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

#4
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Suszi

Quote from: DjinnOnline catan    :haha:

WOW!!!!!
Nem is tudtam, hogy ilyen is létezik! KIRÁLY!

Djinn

Quote from: SusziWOW!!!!!
Nem is tudtam, hogy ilyen is létezik! KIRÁLY!
Hát õõõ. Nem is a rendes nevükön futnak a játékok. De minden más ugyanaz  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: DjinnOnline catan és Carcassonne
HKFilms

A Catanos nem jön be. :(
A másik jópofa. Amit én használok ugyanerre a célra: IMDB. Van fórum is, ami néha jó, néha meg nagyon hülyéket írnak.  :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizA másik jópofa. Amit én használok ugyanerre a célra: IMDB. Van fórum is, ami néha jó, néha meg nagyon hülyéket írnak.  :rolleyes:
Akkor már legyen egy zenei  gyüjtemény is. Illetve adatbázis vagy mi. :)
Nekem bejon a catan firefoxal.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Meske

Quote from: SusziMegnéztem az oldaladat. Nekem nagyon tetszett.
Egy kérdés: Hogyan tudtad belerakni az órát?
Köszi! :)
Egyszerûen, mivel a gportalnak van egy saját rootmenüje, ahol be lehet rakni az órát.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

TurboK

http://www.emergencyboobies.com/ vészhelyzet esetére.

linkelném a saját oldalamat is de nincs ott semmi érdekes, max egykét régi játékról való leírás.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Suszi

Quote from: MeskeKöszi! :)
Egyszerûen, mivel a gportalnak van egy saját rootmenüje, ahol be lehet rakni az órát.

Nagyon szívesen. Megérdemled!  :jee:
Akkor ezt buktam. Én freewebes vagyok.  :mad:

Meske

Öcsém is csinált egy oldalt, ahol Warcraft3-as neveldét is csinált, ha akarjátok lessetek el oda is:
Szupernega honlapja

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Suszi

Aki kedveli a dark rpg-ket annak kihagyhatatlan ez a link. :)

(A fóruma sem rosz)

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Suszi


Meske

Tudom, most egy kicsit egoista leszek, de kíváncsi vagyok a véleményekre!

Elkészültem az új honlapommal, amit egyelõre még csak firefox alatt teszteltem, így valószínüleg az internet explorereseknek el lesz csúszva, de majd igyekszem ahhoz is igazítani... Így is már több mint egy hónapja csinálgatom... (Az a legjobb megoldás, ha mindenki firefox alatt nézi! :p)

Itt a link: http://meske.uw.hu

Milyen?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Quote from: MeskeMilyen?
Összességében jó, de:
- középen a felirat (Meske honlapja Gyüjtõk klubja) elég bénán néz ki, igénytelen
- menü szinösszelállítása nem megfelelõ. Egyrészt a vörös háttér túlzottan elüt a honlap hátterétõl és jellegétõl, másrészt a vörös háttéren, fekete betûket alig lehet olvasni. Javaslom a menüháttér megváltoztatását, nem passzol az oldalhoz.
- nekem müxik IE alatt is.
- "vendégkönyv" elég érdekesen néz ki, túlzottan elüt, mindentõl.
- lejjebb haladva a szöveg befut a menü alá.

Meske

#18
Igen, sajnos, ezt vettem észre az IE-vel sokmindent nem tesz ki középre, amit a firefox megtesz. De majd megpróbálom úgy alakítani, hogy ott is jó legyen.

A vendégkönyv eredetileg nem ennek a honlapnak volt készítve, s ott passzolt a szín, de ezt máris kijavítom, egy pillanat...

A fejlécet egy egyszerû painttel készítettem, azzal pedig sajnos igényesebben nem tudom megcsinálni. Paintshoppro, vagy ilyesmi meg nekem nincs...

Menüháttérszínt is tudnál javasolni? Mert olyan nem igazán találni olyan színt, ami nem nagyon tûnik ki, de a háttérbe sem olvad bele, hogy látszodjon a menü jellege. A fekete betû pedig úgyis mindig az adott oldal miatt olyan.

EDIT: Ja, és ha jól látom, az internet explorerben felvan csúszva a menü a fejlécig, szóval lesz még mit szenvednem vele, mire megcsinálom, hogy az IE-vel ne legyen szétcsúszva...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

sirtomi

Quote from: katzÖsszességében jó, de:
- középen a felirat (Meske honlapja Gyüjtõk klubja) elég bénán néz ki, igénytelen
- menü szinösszelállítása nem megfelelõ. Egyrészt a vörös háttér túlzottan elüt a honlap hátterétõl és jellegétõl, másrészt a vörös háttéren, fekete betûket alig lehet olvasni. Javaslom a menüháttér megváltoztatását, nem passzol az oldalhoz.
- nekem müxik IE alatt is.
- "vendégkönyv" elég érdekesen néz ki, túlzottan elüt, mindentõl.
- lejjebb haladva a szöveg befut a menü alá.
Kb ezeket mondanám én is.
A szöveg nálam Firefox -szal is befut a menü alá.

katz

Quote from: MeskeMenüháttérszínt is tudnál javasolni? Mert olyan nem igazán találni olyan színt, ami nem nagyon tûnik ki, de a háttérbe sem olvad bele, hogy látszodjon a menü jellege. A fekete betû pedig úgyis mindig az adott oldal miatt olyan.
Kisérletezz vele. Én vmit matt sötét színt javasolnék. vmi világosabb szürke, barna árnyalatot és mellé világoszöld/kék/piros betûket. Lényeg, h kellõen elüssenek egymástól és a háttérhez is passzoljanak.

Exo

IRC-es frappáns, vicces idézetek gyûjteménye ---> For Fun

Magyar Bash
Angol Bash
QDB

Suszi

Ferla Webtechnika  Egy hasznos oldal azoknak, akik weboldalt készítenek. Nézzétek meg :)

Meske

Quote from: sirtomiA szöveg nálam Firefox -szal is befut a menü alá.
Ezt akkor nem értem, mert ahol eddig néztem Firefox-al, nem csúszott el a szöveg.

A szinekkel, meg majd kísérletezek még! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Suszi



Suszi


Leon Carter

Quote from: Suszi:D :jee:
Örülök hogy tetszik :)

Mordesz

hmm előzőt törölték, pedig off topic, nem tudom miert nem jöhet ide :)
hát mégegyszer :P ha ide se jó, akkor mondjátok már hogy hova irhatom :S vagy tilos reklámozni? hisz a linkajánlás is reklám :)

Tiszteletem

Reklámoznék egy angol nyelvű, online játékot, úgyhogy most egy koppintott szöveg jön :) (ha már hirdették errefelé, bocsánat, nem néztem)
__________________________________
Az Erepublik egy online társadalmi, politikai, gazdasági többjátékos szimuláció, amely tagjainak virtuális hírnevet, pénzt és hatalmat kínál.

A való életben létező szabadpiaci rendszerre és társadalmi viszonyokra építve, a játék legtöbb szabályát maguk a játékosok alakítják ki.

Mint az Erepublik polgára, saját országodat képviseled az Erepublik-világban. Jelenléted az Erepublikban többféle módon segítheti az országot, ahol élsz:

    *
      Dolgozhatsz egy cégnek, vagy létrehozhatsz egyet - szerencsét kovácsolhatsz magadnak, miközben támogatod a gazdaságot
    *
      Csatlakozhatsz párthoz, vagy létrehozhatod saját pártodat - ezzel lehetőséget szerezve, hogy tagja lehess az ország kongresszusának, pártelnökként pedig akár országod elnöke is lehetsz.
    *
      Beállíhatsz katonának, ezzel az Ország hősévé is válhatsz.
__________________________________
Amennyiben érdekel a játék, írj egy pm-et(ez esetben kérném az e-mail címed ahova mehet a meghívó), vagy e-mailt az erepublikjatek@freemail.hu -ra és én küldök egy meghívót, valamint egy kisebb játékleírást, mit kell csinálnod az elején, stb.
Meghívónak hála, ha eléred a 6os szintet (1-2hét, viszont egyáltalán nem időigényes játék ha csak az alap dolgokat csinálod-dolgozol, tréningezel-), akkor kapunk mindketten 5-5goldot, ami eléggé megkönnyítheti a játékot
Hazafiak gyertek, mert Románia 1 terület kivételével elfoglalta Magyarországot, pont miután leigáztuk Szlovákiát :) Már békét kötöttünk, de nem felejtünk :P
Valamint a játékban is előjött egy gazdasági válság, pont miután népességrobbanás volt Magyarországon (sok helyen reklámozták az oldalt) így most még inkább valós a játék :D
Már 1 éves a játék és egyre többen játszanak rajta

Köszönöm a figyelmet