Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: NecridCB OST Már 5 napja hallgatom ujra és ujra. :jee: :kiraly:
Aaz naggyon helyes! Az elég király télleg! Melyik CD-t hallgatod, mert van vagy négy!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Children of Bodom - The Final Countdown (Europe cover) :whoah:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

GITS 2 - Innocence OST.

Tetszik, hogy külön is hallgatható/élvezhetõ darabokról van szó :) Igaz, hogy már régebben is hallgattam, de most elõ kellett vegyem a film miatt.

(CB pihenõn van, bár tegnapelõtt végighallgattam az egészet rajzolás közben ^^)

Lythis

Adema-t, mer egész tûrhetõ tud lenni (éppen a way you like it-ot)
 Meg a Halo 2 soundtrackrõl a Blow Me Away-t. Külön örülök, h ilyen számok kezdenek bekrülni a játékok alá.

Rounin

Geinoh Yamashirogumi - Kaneda ~Akira OST~
Geinoh Yamashirogumi - Tetsuo ~Akira OST~

A mangát olvasom alattuk ;>

Lythis

Most áttértem a Neuroticfish - Skin (binary)-re, mert nyugisabb, mint a sok angst rock, amit eddig üvölttettem...
 Aztán majd Combichrist, hogy legyen 4/4 is:D

Xaga

Kamelot - A Feast for the Vain

Fazék

#127
Skee-Lo - I wish (1995)

mikor kicsi voltam (meglepõen kicsi a koromhoz képest) nagyon megszerettem ezt a számot és most véletlenül újra hallottam, levadásztam és most már meg is tartom :D

Necrid^

Noir -OST-

amugy vkinek megvan a Warcraft III ost?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

#129
Yoko Kanno, the Seatbelts & Mai Yamane - Souvenir of Tokyo (live)

Besz.rás ez a videó! Iszonyú jó! Élõben nyomják a Bebopot, értitek? Mert én még mindig nem!!! :D :hopp: :hail:

Egyébként Yoko Kanno a vörös ruhás nõ?

edit: ja igen, akartam mondani, hogy Yoko Kanno zene kottáért (Bebop és GitS: Stand Alone Complex és Escaflowne) mosok-sz.pok-takarítok-ölök stb. BÁRMIT!!! :D
(Torrentis meg bármi megfelel!!!)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#130
Hudson Hawk  OST - Bruce Willis & Danny Aiello - Swingin' on a Star , majd Side by Side :)

hiába no, nálam ez a film ragadt meg mint abszolút gyerekkori kedvenc, és még most is imádom :D

Die Hard, 5th Element mellett itt a legjobb Bruce Willis  :kiraly:

Rune

Quote from: RamizYoko Kanno, the Seatbelts & Mai Yamane - Souvenir of Tokyo (live)

Besz.rás ez a videó! Iszonyú jó! Élõben nyomják a Bebopot, értitek? Mert én még mindig nem!!! :D :hopp: :hail:

Egyébként Yoko Kanno a vörös ruhás nõ?

edit: ja igen, akartam mondani, hogy Yoko Kanno zene kottáért (Bebop és GitS: Stand Alone Complex és Escaflowne) mosok-sz.pok-takarítok-ölök stb. BÁRMIT!!! :D
(Torrentis meg bármi megfelel!!!)
Igen a vörös ruhás nõ nem más mint Yoko Kanno :lazza:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

what Planet Is This - Cb Ost
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: FazékHudson Hawk  OST - Bruce Willis & Danny Aiello - Swingin' on a Star , majd Side by Side :)

hiába no, nálam ez a film ragadt meg mint abszolút gyerekkori kedvenc, és még most is imádom :D

Die Hard, 5th Element mellett itt a legjobb Bruce Willis  :kiraly:
Keblemre! :tezsvir: :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: RuneIgen a vörös ruhás nõ nem más mint Yoko Kanno :lazza:
Nem is rossz... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: NecridNoir -OST-

amugy vkinek megvan a Warcraft III ost?
Hmm.. nemtom, mi kéne alóla? Mer megvan pl a cinematic suite, ami az összes intrók alatti számot magába foglalja, egy cirka 15 perc körüli számban, illetve elég sok zene ki van nekem exportálva a game alól.

 On: Most egyébként Kajiura Yuki-nak azt a 3 számát ami megvan (Mezame, Douran Shoukan, Kagutsuchi Kourin). Ez a kórus vs electronyos, meg Kórus versus gitárzúzda naon bejön. Bonci, a többi is ilyen?

Necrid^

Quote from: LythisHmm.. nemtom, mi kéne alóla? Mer megvan pl a cinematic suite, ami az összes intrók alatti számot magába foglalja, egy cirka 15 perc körüli számban, illetve elég sok zene ki van nekem exportálva a game alól.
Nah az pont kell nekem.. a zene amilyek a játék allat megy. Nemtudod vhogy fel tenni ftp-re? esetleg szoktál jónni meetre? ha igen akkor hagyd kérjem kölcsön.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Cypress Hill - What's your number
Nem vagyok egy nagy Cypress Hill fan, de ez a számuk maga a tökély, imádom. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: NecridNah az pont kell nekem.. a zene amilyek a játék allat megy. Nemtudod vhogy fel tenni ftp-re? esetleg szoktál jónni meetre? ha igen akkor hagyd kérjem kölcsön.
õõõõõõõõ... ez így elég tág, merhogy a játék alatt elég sok megy... (fajonként asszem 3-4 theme van, plusz vannak hero theme- ek, meg ilyesmi.) USTEAM ftp-re?
 Amúgy ja, meetre szoktam jönni, úgyh el tudom vinni, csak majd még vmikor emlékeztess, mert hajlamos vok elfelejteni.
 Amúgy ha a game megvan, akkor a hozzá adott worldeditorból ki tudod õket exportálni ;)

Fazék

House of Pain - Funky Buddha -- Jump Around

Pirula

Quote from: FazékHouse of Pain - Funky Buddha -- Jump Around
Ezzz zsír! :lazza::jee:
Pedig alapjában véve unszimpatizálok a hiphop kultúrával.
"A hiphopnak nincsen kultúrája nagyon" - Ogli G:lul:

Lythis

Coal Chamber - Devil Cry (Devil May Cry 3theme song) :jee:

Pirula

Xploding Plastix - Tintinnamputation :jee:
:merci: a tippet a fórum jazzmániásainak.

TurboK

Peer Gynt, utána Vltava (Smetana), utána ujvilág szimfónia

had ne ragozzam miért :)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Quote from: PirulaXploding Plastix - Tintinnamputation :jee:
:merci: a tippet a fórum jazzmániásainak.
Ezt nem tudod feltenni valami ftp-re? Ez pont nincs meg!
Album vagy szám?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizEzt nem tudod feltenni valami ftp-re? Ez pont nincs meg!
Album vagy szám?
Ez csak egy szám az Amateur girls go proskirt agents albumról. Az egész cucc még nincs meg - torrenten jön - mert 82%-nál megállt a letöltés. Ha lecsorog akkor felrakom valahova.

Raggie

Grease sountracks! Elég :cool: !
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: PirulaEz csak egy szám az Amateur girls go proskirt agents albumról. Az egész cucc még nincs meg - torrenten jön - mert 82%-nál megállt a letöltés. Ha lecsorog akkor felrakom valahova.
Jé, pedig arról az albumról asszem sok szám megvan.
Na mindegy, majd írok egy listát, hogy mi van meg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Frank Sinatra - The Gold Collection :)

Pirula

Fél percen belül:

The Gathering - In Motion
Conjure One - Sleep

Mely szerzemények a tökéletesség gyémántszerû földi manifesztációi. De legalább smaragd.