Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 22:01:57
Quote from: Lythis on 2006-10-23, 21:59:20
Ne is, most porig vagyok sújtva, brü-hü-hü... Mi gátol meg abban, hogy te is nyiss egyet? Hajrá. Zsiga is ugyanúgy nyithat. Nem voltatok elég gyorsak, szörnyű...
Nyithatok egy Sütiszoba címűt? Csupa-csupa hótmézi süti témák mennének oda :3 :rolleyes:
az süti lenne.. ^_^""
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 22:01:57
Quote from: Lythis on 2006-10-23, 21:59:20
Ne is, most porig vagyok sújtva, brü-hü-hü... Mi gátol meg abban, hogy te is nyiss egyet? Hajrá. Zsiga is ugyanúgy nyithat. Nem voltatok elég gyorsak, szörnyű...
Nyithatok egy Sütiszoba címűt? Csupa-csupa hótmézi süti témák mennének oda :3 :rolleyes:
Cuki lenne, támogatom, de csak ha csuparózsaszín postokat lehet küldeni oda.

Member

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 21:59:20
Ne is, most porig vagyok sújtva, brü-hü-hü... Mi gátol meg abban, hogy te is nyiss egyet? Hajrá. Zsiga is ugyanúgy nyithat. Nem voltatok elég gyorsak, szörnyű...
Éppen válaszolni próbáltunk, talán.
Szerintem ilyen nagyobb topicot csak modi nyithatna és törölhetne, nem pedig vmi mezei user, ennyi.

Selmo

Nagyobb topic? :wtf: Te el vagy tévedve...

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Member: mit szedsz?

Rounin

Quote from: Pirula on 2006-10-23, 22:06:06
Cuki lenne, támogatom, de csak ha csuparózsaszín postokat lehet küldeni oda.

Részletei egy beszélgetésnek, engedély megadva a publikálásra. Kicsit megnyirbáltam a sok emoticon miatt. Közszemérmet nem sért, de óvatosan ;p

[kerge]Rouka says:
Vagy Cukivagyok topic?

Simoan Blarke             (Initiate Order Sixty-Six. The Jedi Must Die.) says:
\o/

[kerge]Rouka says:
cosplay versenyt is rendezünk
mármint ki a legcukibb Cuki

[kerge]Rouka says:
az indulók közt sminkkészletet és epilátort sorsolunk ki
extrém szőrzet esetén gyantázógép is szóbajöhet
persze csak ha túl sok hímegyed indul

Simoan Blarke             (Initiate Order Sixty-Six. The Jedi Must Die.) says:
az a baj, hogy egyértelmű hogy ki lesz az első kettő

[kerge]Rouka says:
én nem indulok

Simoan Blarke             (Initiate Order Sixty-Six. The Jedi Must Die.) says:
akkor hogy ki lesz az első 

[kerge]Rouka says:
Lythist meg eltiltjuk
fair playt akarok

Simoan Blarke             (Initiate Order Sixty-Six. The Jedi Must Die.) says:
ahhahhah HAX

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Pirula

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 22:10:52
Quote from: Pirula on 2006-10-23, 22:06:06
Cuki lenne, támogatom, de csak ha csuparózsaszín postokat lehet küldeni oda.

Részletei egy beszélgetésnek, engedély megadva a publikálásra. Kicsit megnyirbáltam a sok emoticon miatt. Közszemérmet nem sért, de óvatosan ;p
Hát... Nem rossz! Elsőnek tegyük lehetővé a fórumban a smaccantó szmájli használatát!  :D

Lythis


Rounin

#39
Quote from: Pirula on 2006-10-23, 22:18:17
Hát... Nem rossz! Elsőnek tegyük lehetővé a fórumban a smaccantó szmájli használatát!  :D

Eh, nem fogom végignézni, melyik az, itt egy imagepost: ilyen jó alternatívaként? :D


Angellore

Alig várom már az új topicot. :D Nem is értem, hogy ez eddig miért nem jutott senkinek sem eszébe.:) Ez tűrhetetlen!!! :lul:
"A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember nem is él igazán."

Zanador

Épp jönnék ide szalonnátsütni, mert jó a flame, erre most képesek vagytok megint elijeszteni?  :frown:
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Lythis

Quote from: Zanador on 2006-10-23, 22:33:13
Épp jönnék ide szalonnátsütni, mert jó a flame, erre most képesek vagytok megint elijeszteni?  :frown:
:lol:
jahm, mindíg elrontják az ember játékát... valaki nem akarja feldobni a "chatesedik a topic" labdát?

Selmo

Csinálhatok zártkörű flémtopicot is. ;)

A tökéletesség unalmas.

nyest

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 21:48:01
Zsozso megmondta nem egyszer hogy nincs politika! Nincs vita hogy most nem volt figyelmeztetés!
Akinek meg valami baja van esetleg nemtetszése menjen az utcára. U.i.: én voltam.

kajak aggódtam te csapott! :morci:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Rounin

Quote from: Selmo on 2006-10-23, 22:40:21
Csinálhatok zártkörű flémtopicot is. ;)

Volt már Mizantrópia is, ott csináltam flémet rögtön XD Bár csak in-character akartam lenni a topic címéhez méltón. Mégis törölték, hogy el lett komolytalankodva :( Na meg milyen dolog ez már, flémnek legális teret adni fórumon? O_o

Zanador

Quote from: Selmo on 2006-10-23, 22:40:21
Csinálhatok zártkörű flémtopicot is. ;)
Ne már. Igy is ki vagyok zárva ebből az új topicból.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Lythis

Quote from: Selmo on 2006-10-23, 22:40:21
Csinálhatok zártkörű flémtopicot is. ;)
minek gyártassz annyit, ha itt van ez?

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 22:44:26
Quote from: Selmo on 2006-10-23, 22:40:21
Csinálhatok zártkörű flémtopicot is. ;)
minek gyártassz annyit, ha itt van ez?

Ráadásul már advanced high novice :D

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 22:46:23
Quote from: Lythis on 2006-10-23, 22:44:26
Quote from: Selmo on 2006-10-23, 22:40:21
Csinálhatok zártkörű flémtopicot is. ;)
minek gyártassz annyit, ha itt van ez?

Ráadásul már advanced high novice :D
pillanatok alatt felhozzuk az oldalszámot, ráadásul így legalább gyárthatsz "grat a 100-hoz" bannert megint ... bár lehet h most majd az 1000-hez kéne, ha kihúzza addig :rolleyes: :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 22:47:34
pillanatok alatt felhozzuk az oldalszámot, ráadásul így legalább gyárthatsz "grat a 100-hoz" bannert megint ... bár lehet h most majd az 1000-hez kéne, ha kihúzza addig :rolleyes: :D

Tápgecó <_<

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 22:49:27
Quote from: Lythis on 2006-10-23, 22:47:34
pillanatok alatt felhozzuk az oldalszámot, ráadásul így legalább gyárthatsz "grat a 100-hoz" bannert megint ... bár lehet h most majd az 1000-hez kéne, ha kihúzza addig :rolleyes: :D

Tápgecó <_<
"..stay in the forest, killing Boars."

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-10-23, 22:52:56
"..stay in the forest, killing Boars."

1000 oldal után pedig elkezdhetünk fórumozni? :D

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-10-23, 22:53:45
Quote from: Lythis on 2006-10-23, 22:52:56
"..stay in the forest, killing Boars."

1000 oldal után pedig elkezdhetünk fórumozni? :D
valami olyasmi :D

De kell majd valami fire resist cucc is, hogy túléljük a flame-eket. Valahonnan ütni kéne "holyer-than-thou" aurát adó cuccokat is...

RE@L

Quote from: nyest on 2006-10-23, 22:41:19
Quote from: RE@L on 2006-10-23, 21:48:01
Zsozso megmondta nem egyszer hogy nincs politika! Nincs vita hogy most nem volt figyelmeztetés!
Akinek meg valami baja van esetleg nemtetszése menjen az utcára. U.i.: én voltam.

kajak aggódtam te csapott! :morci:

Köszönöm  :redface: ez hízelgő  :angyali: Megvagyok! Nincs semmi bajom! Archíváltam egy csomó mindent. Pl. a T34 es tankot amikor elindult mellőllem :) Könnygáz még mindig csípi az orromat. Majd élőben mesélek ha akarod, vagy PM-ben de ne itt a hasábokon :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 23:03:31
Quote from: nyest on 2006-10-23, 22:41:19
Quote from: RE@L on 2006-10-23, 21:48:01
Zsozso megmondta nem egyszer hogy nincs politika! Nincs vita hogy most nem volt figyelmeztetés!
Akinek meg valami baja van esetleg nemtetszése menjen az utcára. U.i.: én voltam.

kajak aggódtam te csapott! :morci:

Köszönöm  :redface: ez hízelgő  :angyali: Megvagyok! Nincs semmi bajom! Archíváltam egy csomó mindent. Pl. a T34 es tankot amikor elindult mellőllem :) Könnygáz még mindig csípi az orromat. Majd élőben mesélek ha akarod, vagy PM-ben de ne itt a hasábokon :)
Uff. Engem is erdekel mi szepet lattal. pm please!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

nekem is. vagy blogold fel, vagy mittomén. lehetőleg politikai felhangoktól mentesen.

Tycho

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 23:03:31
Archíváltam egy csomó mindent. Pl. a T34 es tankot amikor elindult mellőllem :) Könnygáz még mindig csípi az orromat. Majd élőben mesélek ha akarod, vagy PM-ben de ne itt a hasábokon :)

PM ide plz  :merci: érdekel mi jót/rosszat láttál... kép is jöhet, ha van erőd  :cool: :angyali:

Selmo

Hm, nem lehetne egy sokrésztvevős msn láncot csinálni ebből? :redface:

A tökéletesség unalmas.

nyest

Quote from: RE@L on 2006-10-23, 23:03:31
Quote from: nyest on 2006-10-23, 22:41:19
Quote from: RE@L on 2006-10-23, 21:48:01
Zsozso megmondta nem egyszer hogy nincs politika! Nincs vita hogy most nem volt figyelmeztetés!
Akinek meg valami baja van esetleg nemtetszése menjen az utcára. U.i.: én voltam.

kajak aggódtam te csapott! :morci:

Köszönöm  :redface: ez hízelgő  :angyali: Megvagyok! Nincs semmi bajom! Archíváltam egy csomó mindent. Pl. a T34 es tankot amikor elindult mellőllem :) Könnygáz még mindig csípi az orromat. Majd élőben mesélek ha akarod, vagy PM-ben de ne itt a hasábokon :)

:angyali: hát na, nehogy már bajod legyen hé" okés mesélj, ahogy amikor neked jó, de péntektől jövőhét keddig majd nemleszek (örömfütty ;D ) szóval ahogy "érzed főnök" :whoah:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)