Ujevi jo kivansagok

Started by jettmoress, 2007-01-01, 00:35:04

Previous topic - Next topic

jettmoress

Kezdem a leglenyegesebbel:

B.U.E.K. minden anime rajongonak

Sikerekben gazdag uj evek kivanok a USTEAM oldalt es FTP uzemeltetoknek es az itt Forumozoknak.


Moha

Mindenkinek sokkal jobb évet kívánok, mint az idei volt nekem, és pláne mégjobb szilvesztert!

Member

Mindenkinek hűséges barátnőkben és barátokban gazdag új évet és hogy boldogok legyetek!

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

#4
Csatlakozom előttem szólókhoz.Én mindenkinek azt kívánom amit kicsi szíve nagyon szeretne.A jövő év tartogasson számunkra sok sok szép animés és mangás pillanatot a magányos wolfoknak végre igaz társakat akikkel eme ünnepi pillanatokat élvezhetik :angyali:


Szerk:Elfelejtettem: és egyetek min. 1 tányér lencsét az hozza a szerencsét.Tavaly nem ettem így elkerült fortuna kissé.
Jah és óvatosan a szárnyas husikkal újév napján mert azok meg elkaparják azt amit szeretnétek. :D

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila


Draconire

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

During the year, take heart in this:
That which does not kill you, postpones the inevit....err...makes you stronger. :jee:

sirtomi

Én csak boldogabb és szerencsésebb évet kívánok mindenkinek és magamnak is! :)

Solid Snake

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is kívánok minden fórumos elvtársnak sikerekben, boldogságban, anime-kben, kitartásban, postolásban gazdag Boldog Új Évet!


Quote from: arianrhod on 2007-01-01, 01:02:20
egyetek min. 1 tányér lencsét az hozza a szerencsét.Tavaly nem ettem így elkerült fortuna kissé.

Megpróbáltam elfogyasztani egy tányérral, azonban miután megláttam a lencsefőzelék állagát, inkább lemondtam róla. Csak nehogy emiatt legyek szerencsétlen.  :D


Quote from: Gmer on 2007-01-01, 15:17:32
During the year, take heart in this:
That which does not kill you, postpones the inevit....err...makes you stronger. :jee:

Another useful advice:
"Don't seek for happiness, 'cause it will find you. Sooner or later..."

Ramiz

Elviselhető évet mindenkinek.

Sajnos bölcs tanácsom nincs.
[spoiler]A boldogsággal kapcsolatban az a baj, hogy akinek nincs, annak az ember nem hallgatja meg a tanácsát, akinek meg van, az kapja be. :__devil: Félreértések ellen: SolidSnake, ez abszolút nem neked szólt, csak arról az idézetről jutott eszembe. :)[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

arianrhod

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-01, 20:22:33
Quote from: arianrhod on 2007-01-01, 01:02:20
egyetek min. 1 tányér lencsét az hozza a szerencsét.Tavaly nem ettem így elkerült fortuna kissé.

Megpróbáltam elfogyasztani egy tányérral, azonban miután megláttam a lencsefőzelék állagát, inkább lemondtam róla. Csak nehogy emiatt legyek szerencsétlen.  :D
Javítok nem szerencsét hoz hanem pénzt...köszi a kisegítést Vili...úgyhogy akármilyen az állaga min 1 tányér kell.
Fekete kendő a szem elé és egy slukk szmog az elfogyasztás előtt :D


Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-01-01, 21:11:18
Elviselhető évet mindenkinek.

Sajnos bölcs tanácsom nincs.
[spoiler]A boldogsággal kapcsolatban az a baj, hogy akinek nincs, annak az ember nem hallgatja meg a tanácsát, akinek meg van, az kapja be. :__devil: Félreértések ellen: SolidSnake, ez abszolút nem neked szólt, csak arról az idézetről jutott eszembe. :)[/spoiler]

Jobb az illúzió tudata, mint a tudat illúzió nélkül.  :zen: