Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: WarGabeeHi all!

Én a HunRO nevû szerveren játszom (http://hunrosite.fpn.hu), ami egy 4x 4x 3x-es szerver. A GM hirdette hogy mivel nem vagyunk túl sokan, hívjunk minél több embert a szerverre, azaz reklámozzuk :) Ha valaki akar jönni, akkor jöjjön.

De nem csak ezért postolok, hanem azért, hogy megkérdezzem... Melyik szerintetek a jobb? A Knight vagy a Crusader?
Szerintem próbáld ki a FateRO-t, vagy L2-õzz, de szerintem menekülj onnan, eddig ismerek kb 30 embert, aki önmagától ment el, mert a GM gárda egyszerûen siralmasan szánalmas(majdnem roszabb, mint a Ragnahun-é, de ezt nemazért mondom, emrt én hajjdehúha FateROs vagyok, mert én hungaRO-s vagyok, és az is maradok XD). A hunRO addig volt jó, amíg Khazar és Ðonkey ott voltak, mostmár kúszik lefelé... és ezt tapasztalatból mondom :D

NLZ

Na azt azér én se hiszem, hogy warlocknál van gázabb admin a világon. :D

Azun, pecón ülve nem 15% sebzés van, hanem a spear mastery 10es szinten nem 40, hanem 50 bónusz sebézst ad. Lándzsával és 2h swordal 75% sebzés small szörnyekre, 75% mediumra és 100% largera. Pecós spear 100% mediumra is. 1h sword 100% mediumra és 75% largera. Csak hogy falatozzatok a tudásomból egy kicsit :D
[reserved]

Azun

Bocsás meg nagy operátor a lényeg a plusz sebzés rég jádztam a lovagommal és akkor se pecozom, mert utálom.:P
Monk forever.:P
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Rounin

And so dieth the feeling...

Akkor sem leszek lándzsás^^

Hm.. ragnahun van éjszaka^^ (hunron is van reset, stat reset 48ezer csak, többit nem néztem :D)

Darkstar

Quote from: RouninHm.. ragnahun van éjszaka^^ (hunron is van reset, stat reset 48ezer csak, többit nem néztem :D)
De mikor? :D Ma hajnali egykor köszöntött be a reggel. Tegnap nem tudtunk leölni egy mistresst 6an. Minnél tovább ütöttük, annál több hpja volt. 11es healel 9999-et gyógyított magán. :mad: Mindíg 70k körül maradt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

WarGabee

Én úgy tudom hogy a Stat Reset a HunROn az igazából baselevel*4000 zenny :P (bár nem vagyok benne teljesen biztos, még sose néztem hogy mennyi)

Az egy tény, hogy a GM gárda már annyira szánalmas hogy nem értem hogy mi a fenét akarnak mondani, dehát nem akkora probléma, legfeljebb megkérdem a többieket hogy ez mit mond :D (kivéve amikor õk se értik....)

Rounin

Quote from: WarGabeeÉn úgy tudom hogy a Stat Reset a HunROn az igazából baselevel*4000 zenny :P (bár nem vagyok benne teljesen biztos, még sose néztem hogy mennyi)

Az egy tény, hogy a GM gárda már annyira szánalmas hogy nem értem hogy mi a fenét akarnak mondani, dehát nem akkora probléma, legfeljebb megkérdem a többieket hogy ez mit mond :D (kivéve amikor õk se értik....)

Na de csürh.. csapnivaló GM-gárdával oda a szerver is =/

Darkstar : jó hát én csak részvényeim miatt néztem oda :D

Eh.. ragnahun feleakkora vagyok szinte mint fateron-mégis ezerszer jobb tárgyaim vannak (thx Lilifo & Nolzi :p)

thrall

Quote from: RouninNa de csürh.. csapnivaló GM-gárdával oda a szerver is =/

Darkstar : jó hát én csak részvényeim miatt néztem oda :D

Eh.. ragnahun feleakkora vagyok szinte mint fateron-mégis ezerszer jobb tárgyaim vannak (thx Lilifo & Nolzi :p)
azonnal told vissza a képed FateRO-ra, mert baj lesz :D

amúgy, Wargabee, nem HunRO-z, én egy 94-es papot és 3 2nd job-ost hagytam ott 60 felett, és nemsajnálom õket, mert a serveren káosz uralkodik (a GM teljhatalom meg egyenesen röhejes)

Darkstar

Majdha a ragna.hu-ra elkészülnek az új városok és mapok, meglátjuk mennyien leszünk. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: thrallazonnal told vissza a képed FateRO-ra, mert baj lesz :D

Bring it on shortie!!! :nagyere: :D

Mellesleg ott (is) vagyok :p

Még vacillálok. Azon is, hogy egyáltalán játszok-e még vele. Már nem tetszik annyira, mint.. hagyjuk.

Fateron egy job level még és mehetek crusának^^ A gond az, hogy napok óta megléphettem volna, ha nem FLCL vagy Onimusha vagy DW4 foglal le. Vagy egyéb dolgok.

Ramiz

Quote from: WarGabeeSZVSZ viszont még mindig reálisabb az hogy potyognak üres üvegek egy massza takonyból minthogy arany potyog egy félbevágott farkas testébõl...
:D Hát nem tudom... szerintem az aranyt többféleképp meg lehet magyarázni (pl fizetnek a városok a szörnyek leöléséért, mert biztonságosabb lesz a környék, vagy el lehet adni a szörnyek prémjét/bundáját/bõrét alapanyagnak), az üres üveget viszont sehogysem. A takonyról nem is beszélve :) , de mondjuk azzal nincs is bajom (Final Fantasy-kban is bírtam a mindenféle nyomi szörnyeket :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz:D Hát nem tudom... szerintem az aranyt többféleképp meg lehet magyarázni (pl fizetnek a városok a szörnyek leöléséért, mert biztonságosabb lesz a környék, vagy el lehet adni a szörnyek prémjét/bundáját/bõrét alapanyagnak), az üres üveget viszont sehogysem. A takonyról nem is beszélve :) , de mondjuk azzal nincs is bajom (Final Fantasy-kban is bírtam a mindenféle nyomi szörnyeket :D ).

Ehhh.. és a fizetésed egyenesen a szörnyek gyomrába utalják???? O.o Na neee :p

A "takony" viszont egy poring (vagy drops) és tolvaj fajzat, mindent felfal, amit a földön talál. Gondolom a szemétkupacok kedvelt zsákmányszerzõ helyeik :p Máris meg van oldva az üveg rejtélye :D

NLZ

Quote from: DarkstarMajdha a ragna.hu-ra elkészülnek az új városok és mapok, meglátjuk mennyien leszünk. :D

Szegény Will, próbálja csókolgatni a halottat. :D Nem értem miért nem fogják fel, hogy hiába sminkelik, ha egyszer rohadt a belseje. :))))
[reserved]

thrall

Igen, ez egy pontos megfogalmazás volt :D
az új városok, meg ilyenek tényleg nemérnek semmitse, ha televan csaló álattal

BTW: oszt.társamat kibannolták FateRO-n múltkor Bot miatt, akkor megtanultam valamit. Ha 2*30 percig kell magyarázni neked, hogy a Grimtooth az nem csak egy skill, akkor NE BOTOZZ

Rounin

Quote from: thrallIgen, ez egy pontos megfogalmazás volt :D
az új városok, meg ilyenek tényleg nemérnek semmitse, ha televan csaló álattal

BTW: oszt.társamat kibannolták FateRO-n múltkor Bot miatt, akkor megtanultam valamit. Ha 2*30 percig kell magyarázni neked, hogy a Grimtooth az nem csak egy skill, akkor NE BOTOZZ

Az ilyet meg kellene botozni. Vissza a régi szép idõkbe :D

NLZ

De tényleg, MWseknek csináljon játszóteret, akinek két annya van. :D Vagy ha készítenek is, akkor kb olyan is lesz. :D Nem véletlen, hogy nincs szinte sehol se egyedi map. Will meg kitalált kb 5 várost és 50 dungeont. Azt 2 év alatt se csinálja meg. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: White SeeDEhh, most path-olom a gamet... most szed egy 8mb-s pathot... Remélme januárban kidobnak egy újj klienst:p

edit: Még egy nyolc megásnak nekiállt...
edit2: most meg egy 9mb-set... hát izé, majd a legvégén editeléek egyet:p
edit3. Ok, közel 50mb-t patholt... hurrá.
Hugel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Csodálom egyébként, hogy a 1205ös verziót nem adták ki egy csomagba. Na majd januárba lesz vmi 0112 -es körüli. :P :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZCsodálom egyébként, hogy a 1205ös verziót nem adták ki egy csomagba. Na majd januárba lesz vmi 0112 -es körüli. :P :)
Ezt én is néztem, sztem elég nagyléptékû ahhoz, hogy kiadhatták volna. De lehet, hogy a hibákra számítva majd egy pachelt vers jön ki.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Bár lehet, hogy ki is adták, csak éppen nem terjesztették el. De januárba tuti lesz egy.
[reserved]

Lythis

mér...:linsux:...nem...:linsux:...tudok...:linsux:...csatlakozni...:linsux:..a :linsux: ...szerverhez :hogyaza:

Lythis

Nekem éppen FateRO cseszekszik... a kis édes...
 simán csak nem skerül csatlakoznia... reméljük helyrejön..

Rounin

Quote from: White SeeDJah az szokott.

Elég ritkán és már jó is :p

Lythis

Quote from: RouninElég ritkán és már jó is :p
Neked.
 Nekem még makacskodik a dög...

Rounin

Quote from: LythisNeked.
 Nekem még makacskodik a dög...

Nekem viszont olyan hibával fagyott, ami után múltkor ugye frissíteni kellett. Szóval most éppen azt csinálom (Nincs Helsing féle trükkel ;>)

És persze a server is K.O. most :S Mi a...

Lythis

Quote from: RouninNekem viszont olyan hibával fagyott, ami után múltkor ugye frissíteni kellett. Szóval most éppen azt csinálom (Nincs Helsing féle trükkel ;>)

És persze a server is K.O. most :S Mi a...
Uganez... Nincs Helsing féle trükkel frisstítés már van (2.6-os kliensverzió asszem). Ezzel korábban ment gond nélkül...
 
 Viszont mitõl K.O. a szerver? eehh...:grrr:

Rounin

sclientinfo file-ba az adresshez írd ezt : 87.229.7.51
és menni fog elvileg ^^

Lythis

Quote from: Rouninsclientinfo file-ba az adresshez írd ezt : 87.229.7.51
és menni fog elvileg ^^
Megy is. Lotz of THX!

thrall

híres vagyok, jee XD
fateRO forummal mivan?

Rounin

Quote from: thrallhíres vagyok, jee XD
fateRO forummal mivan?

Nagyfelbontású? :D:D:D :hehe:

Hát gondoltam másoknál is fényezted magad így és így jobban fogják tudni, mirõl van szó (na meg rövidebb volt :p) j/k :p