Aktuális Animecon

Started by Tonya, 2007-02-06, 13:28:39

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Member on 2009-05-18, 18:41:04
Ha nem Love Hina, akkor megnézem. :p
Haruhi és Lucky Star. Megfelel? :D

Damnatus

Quote from: noriko on 2009-05-18, 18:17:15
Moha már megelőzött, de igen, harmadik lettem!  ^^
Gratulálok! :) :borul:

Moha
Neked is jár a grat, de csak ha mi is láthatjuk az amv-det! ;)

.Attila

Quote from: Damnatus on 2009-05-18, 22:57:44
Quote from: noriko on 2009-05-18, 18:17:15
Moha már megelőzött, de igen, harmadik lettem!  ^^
Gratulálok! :) :borul:

+1
Képet láthatunk róla?

Próféta

noriko:  :appl:

Ezt viszont rólatok írták: http://index.hu/kultur/eletmod/2009/05/19/sakuracon/
Valamint:
QuoteAz internetnek, és egy, az animések körében ismert izmos ftp-szervernek hála

.Attila

Quote from: Próféta on 2009-05-20, 01:19:29
Valamint:
QuoteAz internetnek, és egy, az animések körében ismert izmos ftp-szervernek hála

Én is épp most olvastam. Már egy pillanatra megijedtem, hogy még esetleg meg is nevezi.

NLZ

Lol, ki beszél az általuk említett 2009es sorozatokról? Jó, edenen kívül, bár ha az így halad, akkor arról se fognak.
[reserved]

Lythis

pfft... kis területű ország, aha... nem lenne az olyan kicsi, ha nem lenne a területének laza háromnegyede nemzeti park :D
Így viszont jól bezsúfolják magukat a pöpec kis agglomerácókkal egybenőtt városaikba - nyílván attól a szándéktól vezéreltetve, hogy felvághassanak vele, hogy egy négyzetméter "föld" náluk kerül a legtöbbe a világon....

Bicskei

Quote from: Lythis on 2009-05-20, 01:55:34
pfft... kis területű ország, aha... nem lenne az olyan kicsi, ha nem lenne a területének laza háromnegyede nemzeti park :D
Így viszont jól bezsúfolják magukat a pöpec kis agglomerácókkal egybenőtt városaikba - nyílván attól a szándéktól vezéreltetve, hogy felvághassanak vele, hogy egy négyzetméter "föld" náluk kerül a legtöbbe a világon....


vagy most vagyok kurva fáradt(ami igaz) vagy nem értek ebből egy kukkot sem(ami szintén igaz) :confused: :confused: :confused:
Ultras liberi

Rounin

Quote from: Bicskei on 2009-05-20, 01:59:53
vagy most vagyok kurva fáradt(ami igaz) vagy nem értek ebből egy kukkot sem(ami szintén igaz) :confused: :confused: :confused:

Gondolom a linkelt irományhoz ment.
Nem olvastam el, de anélkül is érteni vélem mit mond a kölök.

Próféta

Quote from: Bicskei on 2009-05-20, 01:59:53
vagy most vagyok kurva fáradt(ami igaz) vagy nem értek ebből egy kukkot sem(ami szintén igaz) :confused: :confused: :confused:
A cikk idéz egy bácsit (akit nagyon szeretünk), hogy Japán "kis területű ország". Ami badarság, mert nagyobb Németországnál. De másfélszer annyian laknak benne, méghozzá városokba összetömörödve, így kicsit sűrűnek tűnhet.
Amúgy javaslom, hogy aludd ki magad, az ritka hasznos időtöltés  :jee:

Bicskei

 :falba: :falba:
oh már leesett....kössz a segítséget tényleg aludni kéne....
Ultras liberi

.Attila

Quote from: Próféta on 2009-05-20, 02:08:10
Quote from: Bicskei on 2009-05-20, 01:59:53
vagy most vagyok kurva fáradt(ami igaz) vagy nem értek ebből egy kukkot sem(ami szintén igaz) :confused: :confused: :confused:
A cikk idéz egy bácsit (akit nagyon szeretünk), hogy Japán "kis területű ország". Ami badarság, mert nagyobb Németországnál. De másfélszer annyian laknak benne, méghozzá városokba összetömörödve, így kicsit sűrűnek tűnhet.

Viszont Japánban jóval több a lakhatatlan vagy nehezen élhető terület, pl. magashegységek, Hokkaido északi része elég hideg (azt hiszem).

LuckyDingo

A kis videó megint jól sikerült a cikkhez XD A bevonulás pillanatai jellemzik a con látogatóinak 70%át.. sajna.
De a csajszival akit interjúvoltak, jól jártak :D Pont elkaptak egy remek beszédkészséggel megáldott lényt a conon... kevés volt XD


NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:24:08
A kis videó megint jól sikerült a cikkhez XD A bevonulás pillanatai jellemzik a con látogatóinak 70%át.. sajna.
De a csajszival akit interjúvoltak, jól jártak :D Pont elkaptak egy remek beszédkészséggel megáldott lényt a conon... kevés volt XD
Sztem több tucatot megpróbáltak interjúvolni, csak egyedül ez volt használható.
[reserved]

Kvikveg

De jo, hogy nem mentem ki...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-05-20, 11:35:44
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:24:08
A kis videó megint jól sikerült a cikkhez XD A bevonulás pillanatai jellemzik a con látogatóinak 70%át.. sajna.
De a csajszival akit interjúvoltak, jól jártak :D Pont elkaptak egy remek beszédkészséggel megáldott lényt a conon... kevés volt XD
Sztem több tucatot megpróbáltak interjúvolni, csak egyedül ez volt használható.
Egyébként jah, így megy ez.. XD De csoda, hogy egyet találtak :D Amúgy talán ez a csaj volt a legdurvább ilyen szempontból. És őszintén bevallom nem néztem ki belőle, hogy tud ilyen okosakat mondani, bár lehetséges, hogy minden nap ezekkel az érvekkel kell védekeznie és már megszokta, úgymond betanulta a kis szöveget XD

.Attila

A mitológus gyerek lehet, hogy mond jókat, de a beszédstílusa hiteltelenné teszi.
Úgy beszél, mint egy 6-8 éves kisgyerek, max. kicsit választékosabban.

Moha

Yakumo figuráit végigvizslatták... Egyedül ő engedte meg, vagy mi? :D
Színpadból, cosplayből meg szinte semmi nem mutattak, csak ezt a goth csajt. Mondjuk ő eléggé feltűnő volt.

Nekem az a Haibane Renmei-es cosplay tetszett, aki a videón is látszik a háttérben egyszer...

Az meg tényleg hülyeség, hogy kis területű ország. A gond az, hogy nagy része hegyvidék, a lakosság meg a parton tömörül, ezért ott a népsűrűség nagyon magas.


motifator

facepalm.jpg @ yin yang ninja
A cikk meg kicsit olyan, mintha nem is profi újságíró, hanem egy fan írta volna. Meglepett, hogy naprakész volt a most futó animék terén, de az egész cikknek nagyon amatőr szaga volt. Olyan volt, mintha valami kis vidéki újságba írta volna egy középiskolás.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2009-05-20, 14:41:23
facepalm.jpg @ yin yang ninja
A cikk meg kicsit olyan, mintha nem is profi újságíró, hanem egy fan írta volna. Meglepett, hogy naprakész volt a most futó animék terén, de az egész cikknek nagyon amatőr szaga volt. Olyan volt, mintha valami kis vidéki újságba írta volna egy középiskolás.
index. Sose tudtak írni.

motifator

Quote from: Zsiga on 2009-05-20, 14:51:09
Quote from: motifator on 2009-05-20, 14:41:23
facepalm.jpg @ yin yang ninja
A cikk meg kicsit olyan, mintha nem is profi újságíró, hanem egy fan írta volna. Meglepett, hogy naprakész volt a most futó animék terén, de az egész cikknek nagyon amatőr szaga volt. Olyan volt, mintha valami kis vidéki újságba írta volna egy középiskolás.
index. Sose tudtak írni.
Ezt aláírom, de ez még a szokásos színvonalat is alulmúlta.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Nos, felpakoltam az AMV.ORG-ra a conra készített AMV-met. Belinkeltem az AMV threadbe, meg lehet csodálni. :)

Kíváncsian várom a véleményeteket! :)

NLZ

Quote from: motifator on 2009-05-20, 14:41:23
Meglepett, hogy naprakész volt a most futó animék terén
Hol naprakész ez? :zomg:  Beütötte a gúgliba, hogy 2009 spring anime, aztán kiválasztott párat randomra. Se Sengoku Basara, se Hatsukoi Limited, se K-ON. Vagy akár FMA: Brotherhood és DB Kai.
De most komolyan, az általuk említetteket nézi valaki? (Az Edenen kívül)
[reserved]

White SeeD

Én  :P

Kivéve a vendéglőset.

Bár tény, hogy nem a nagy nevek vannak oda kirakva.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Draconire

Quote from: NLZ on 2009-05-20, 16:06:50
Hol naprakész ez? :zomg:  Beütötte a gúgliba, hogy 2009 spring anime, aztán kiválasztott párat randomra. Se Sengoku Basara, se Hatsukoi Limited, se K-ON. Vagy akár FMA: Brotherhood és DB Kai.
De most komolyan, az általuk említetteket nézi valaki? (Az Edenen kívül)

Lol, mit vártál, felrak egy teljes listát? Példákat írt, nem műsorismertetőt.

És én pl nézem a Ristorante Paradiso-t.

NLZ

Nem műsörismertetőt, hanem hogy ne a legnonamebbeket írja ki.
[reserved]

Draconire

Quote from: NLZ on 2009-05-20, 16:25:45
Nem műsörismertetőt, hanem hogy ne a legnonamebbeket írja ki.

Nem gondoltál bele, hogy talán pont ez volt a lényege?

szerk: amúgy meg attól hogy neked nem tetszik, még nem noname, de hát kihez beszélek én...

NLZ

Miért, itt a fórumon hányszor voltak említve? Mutasd már meg nekem.
[reserved]

LuckyDingo

Az FMAt említette csak nem pontos volt az infoja, hiszen nem új részek :D
A K-on! azért még belefért volna. De most mit várjunk tőle, szerinte ezek voltak a jók :P

Draconire

Quote from: NLZ on 2009-05-20, 16:35:54
Miért, itt a fórumon hányszor voltak említve? Mutasd már meg nekem.

Volt már mindről szó...
Egy nyomorult keresést nem vagy képes csinálni, de mondod a hülyeséget.