Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Ben-to 9. Satou miért nem tudja kivédeni, vagy kikerülni Ume-sama támadásait? Mindegy ez a rész most elég lapos volt. De az anime OST-je már egy ideje érdekel. :)

kada

#5701
Először a heti meh
Quote from: Draconire on 2011-12-04, 14:43:12
Fate/Zero - 10[spoiler=sluts and fillers][/spoiler]

Bakuman 10:
Refuse resist.

Shakugan no Shana Final 09:
Még mindíg érdekesebb az alaphelyzet mint az eddigi sorozatokban, de ez a rész valahogy nem.


És most...
Ben-to 09:
Szerintem szerető szüleinek köszönhetően Asebi pizsomája 50mm kaliberig golyóálló, azonkívül tűz, sav, elektromosság és még vagy féltucat egy hálószobában tuti elő NEM forduló hazárd ellen véd.
Mire eljutottam az OPig tudtam hogy ezzel a résszel bármit csinálhatnak, mégis összességében az értékelés  :Kiraly: lesz.
[spoiler=TDB]

[/spoiler]
A második kép esélyes avatárnak, csak nem szeretem ha mások váltogatják az avatárukat mert akkor nem ismerem fel őket, de akkor vajon én megtehetem nyugodtan?
A rész "maradéka" (mióta maradék az OP és ED közötti rész?  :rotfl: ) mintha egy tvtropes trope válogatás lett volna, szolgáltatta a PLOT-ot ahogy azt megszokhattuk, Shiraume nagyon kitett magáért (és a kedvencéért méginkább), valamint Saito folytatja a nickjének bebetonozását (még ha az elején némileg akaratlanul is, de már kezd belejönni).

Quote from: LuckyDingo on 2011-12-04, 15:23:09
Ben-to 9. Satou miért nem tudja kivédeni, vagy kikerülni Ume-sama támadásait? Mindegy ez a rész most elég lapos volt. De az anime OST-je már egy ideje érdekel. :)
[spoiler=Ume-sama :P]
Ő a Last Boss
[/spoiler]
OST-ot én is várom.

kada

Hmm, doublepostra vajon okéztam le valamit a szabályzatban amikor csatlakoztam?
Quote from: Kraivan on 2011-11-26, 16:47:02
Eddig az öv volt a legkisebb ruhanemű amit ismertem, de sebtapasz...  :lol:
01
02
03

Darkstar

Is that sum color wars.

Ed.: Horizon 10

Hát ez kurvajó volt.  :whoah:

Ed.2: Ben-To 9

DAT UME
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi


Kraivan

fate/zero:
Mintha magasak lennének az elvárások ezzel a sorozattal kapcsolatosan.
Bár Tohsaka magánakíciója nélkül én is meglettem volna. Kissé fillerszagú volt az epizód, legalábbis Caster gazdájának passzivitása erre a konklúzióra juttat.

Ben-To 9:
Szerintem a sztoriírók részegek, szívnak, vagy mindet egyszerre és felváltva különböző kombinációkban. main sztori már sehol sincs, csak dobálják a karaktereket össze-vissza fan-service szitukba, main plot már sehol, al-plotok annyira sem. De gondolom mindjárt jön a strand-epizód is. :P

chilip

már volt fürdőrucis rész szóval nem hinném

most az ikrek jönnek "terítékre" :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#5708
Quote from: Darkstar on 2011-12-05, 13:50:27
Quote from: chilip on 2011-12-05, 13:41:25
most az ikrek jönnek "terítékre" :D
[spoiler]
[/spoiler]
in b4 "My body wasn't ready for this."  :lazza:

Úgy egyébként Ben-to továbbra is számomra a felfoghatatlan, megmagyarázhatatlan és érthetetlen jelenség hogy miért nem tudom utálni, amikor a legutóbbi részben se a PLOT volt amit ötször visszanéztem, hanem az OP elötti utolsó jelenet.
Asszem a legnagyobb fétisemet használja ki csúnyán a sorozat...
A helyzet!
Az a zene!
Az egész prezentáció!
Mestermű!
(és igen, ez után döntöttem úgy hogy megcsinálom az eme szöveg alatt is látható képet, már jó ideje tervbe volt véve)

Cobra

Szegény Oshiroi :) Egyébként nagyon jó volt a mostani rész alatt a zene.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

#5710
Mashiro 10

A részt meg nem láttam, de pár képet most meg tudtam nézni.

[spoiler]YES. FUCKING YES, MIU

Ha innen ejt pofára a Manglobe és valami asspulled BS miatt mégsem Miu end lesz, végük  van[/spoiler]

Update: megnézve.
>mfw
  :w00t:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Fate/Zero 10.

Rin fanservice rész volt, elment. Kár egyébként, hogy nem mutatják Caster és a mestere mit művelnek, sztem már túlságosan ki van cenzúrázva ( még az előző rész alapján mondom ezt ) Egyáltalán nem vagyok gore párti viszont kéne az a meghökkentés, hogy úr isten ezt tényleg képes valaki elkövetni... Legalább lenne valami kép róla vagy akármi. Kariya az egyik legszimpatikusabb mester még mindig számomra.

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-05, 02:29:11
Ed.: Horizon 10

Hát ez kurvajó volt.  :whoah:
+
Quote from: kada on 2011-12-02, 14:46:01
Quote from: Bishop on 2011-12-02, 10:14:50DMC
:whoah:
Már itt is  :zomg:
NEM BAAAJ  :grrr: :whoah:

(érdemi hozzászóláshoz tartanom kéne a jó szokásomat hogy elöbb nézem végig, és aztán írok ide)

Darkstar

C3 - 10

Valaki szedje el cowtits szemüvegét, crazy modeban még szimpatikus is, annélkül viszont rühellem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

#5714
Quote from: Darkstar on 2011-12-08, 18:55:25
C3 - 10

Valaki szedje el cowtits szemüvegét, crazy modeban még szimpatikus is, annélkül viszont rühellem.
Pedig de vártam hogy  >Dat Dance

Boku Tomo 10:
EXCALIBUUUR
Beach episode letudva. Megint.
Dr Perverz hozta a formáját bőven, Szalonna tartotta a multkori szintet, Bitch igyekezett de a végére gyengeséget mutatott (újfent), a Szamuráj megmutatta hogy Egy Férfi nem fél az árnyaktól és saját szexuális beállítottságában magabiztos. Aprópénzek elvoltak.
Végülis ha van aki nem akarja a PLOTot az miért is nézné, aki meg akarja az kapja.

Kraivan

QuoteBoku Tomo 10:
EXCALIBUUUR
Hát ott azt hittem felébresztek mindenkit, úgy felnevettem.  :hopp:
A múltkori kis beszámolóm óta nem változott a véleményem.
Our protagonist is confident and swimming with the flow.

[spoiler]
-Te is mosdóba?
-Dehogy n jöttem veled aludni
*kivágja mint macskát sz*rni*
[/spoiler]

LuckyDingo

Guilty Crown 9 - ezt lehet még most kellene abbahagyni. [spoiler]9 részen keresztül terrorizmultak, most meg végre kinyírt egy ártatlant Shu és erre bedepizik.. ok, hogy kell(?) a személyiségfejlődéséhez, de lehetne annyi esze, hogy ne azt mondja, hogy "Én öltem meg".. hanem azt, hogy a tesód akarta, mert szenvedett.. na mindegy.. nem szeretem, amikor a főhősöket lelki trauma éri. [/spoiler]


SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2011-12-09, 09:43:59
Guilty Crown 9 - ezt lehet még most kellene abbahagyni. [spoiler]9 részen keresztül terrorizmultak, most meg végre kinyírt egy ártatlant Shu és erre bedepizik.. ok, hogy kell(?) a személyiségfejlődéséhez, de lehetne annyi esze, hogy ne azt mondja, hogy "Én öltem meg".. hanem azt, hogy a tesód akarta, mert szenvedett.. na mindegy.. nem szeretem, amikor a főhősöket lelki trauma éri. [/spoiler]

Igen, volt egy kis különbség az előző rész meg a mostani hangulata között. ^^

Darkstar

BokuTomo 10

Igen, csak most tudtam megnézni. Szerintem nem is kell ragozni, ez a rész is szépen illik a többi közé. :Kiraly:  Kodaka meg egy köcsög máker, erre ébredni azért nem lehet rossz. Viszont én vagyok az egyetlen, aki Kobatonál elég durva "méretbeni" inkonzisztenciát fedezett fel a rész során?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-09, 18:39:45
BokuTomo 10
Kodaka meg egy köcsög máker, erre ébredni azért nem lehet rossz.
Félős, mindjárt természeti katasztrófás csajra ébredni?
Aztán jön egy csaj aki azt szeretné csinálni amire az éjszaka való, és mint macskát ... dobja ki.
Köcsög máker, vagy csak simán closet gay? Yukimura hozza mindíg a legjobban zavarba.

Darkstar

Quote from: kada on 2011-12-09, 20:28:16
Félős, mindjárt természeti katasztrófás csajra ébredni?
Ha az Meat? Legjobb!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Infinite Stratos OVA: ezért pénzt kértek?   :comp:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

White SeeD

Miért, mi a baj vele?
Az volt benne aminek lennie kell.
hhhhhhhhhhhhhhhhnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnggggggggg
meg
[spoiler]Houki end[/spoiler] :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2011-12-09, 22:07:32
[spoiler]Houki end[/spoiler] :ejnye:
Hahaha, keep on dreamin. Jelenleg még Tatenashi is közelebb van Ichikához, mint Whokie.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-09, 20:45:06
Quote from: kada on 2011-12-09, 20:28:16
Félős, mindjárt természeti katasztrófás csajra ébredni?
Ha az Meat? Legjobb!
Kodakát nem érdekelte.
Meg a mégínkább kínálkozó alkalom se.  :ejj:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2011-12-09, 23:25:07
De tényleg, ezt hogy sikerült összehozni?
Slaanesh tudja.
Bár ha már ebbe az irányba megyek akkor PLOT FOR THE PLOT GOD!

Cobra

Mondjuk már a Sena látogatós résznél is furcsa volt a hugica.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Quote from: Cobra on 2011-12-10, 09:17:14
Mondjuk már a Sena látogatós résznél is furcsa volt a hugica.
Most a mellének növekedéséről van szó?
erre egyértelmű a válasz:
[spoiler]

ASIANS
[/spoiler]
Ha mégsem, akkor a rajzolóknál rejlik a válasz ami

[spoiler]

ASIANS
[/spoiler]

kikuchiyo

Aligha nézi akárki rajtam kívül, ezért inkább csak magamnak:

[spoiler=Last Exile]Ha én lennék a rendező, a legutóbbi részben kinyírtam volna Gisey-t. Az előző részekből nyilvánvalóvá vált, hogy már nem tud lépést tartani a többiekkel, mentálisan összeomlott. Ebben a részben még össze is veszett Fammal. A halála -- a kellően megindító kibéküléses jelenet után -- logikus, a drámai ívbe illeszkedő mini-csúcspont lehetett volna. Ez a megoldás több oldalról is jót tett volna a sorozatnak: világossá tette volna volna, hogy itt nem holmi Patyomkin-háború folyik, hanem valódi, amelynek tétje és áldozatai vannak, a többi főszereplőnek lett volna alkalma elgondolkodni, hogy tényleg érnek-e annyit a céljaik, és végeredményben fókuszálhatta volna a cselekedeteiket, irányt adhatott volna a történet további alakításához.

Ehelyett a kiszámítható és giccses hárem-vonulatot választották.[/spoiler]
Failure is the default option