Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

csacsa

Quote from: Shiroi on 2006-09-16, 00:03:09
Ha esetleg nem ismernétek: http://gh.ffshrine.org/

Én most kezdtem tölteni innen, és olyan ost-k és zenék vannak itt, amiket már évek óta keresek. Megéri...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Ch4m3l3oon

Quote from: White SeeD on 2006-09-19, 13:33:58
Quote from: Ch4m3l3oon on 2006-09-19, 13:25:30
Sziasztok!!!
Figyu honnantudoklekapni OSTket?

Hát az attól függ hogy mennyi pénzed van?
Én e-bayt ajánlom mert bolti ár feléért lehet szerezni ost-ket vagy még olcsóbban :D

Hameg nincsen indíttatásod/pénzed akkor van egy halom torrentes oldal.

És tudnál adni ilyentorrentesoldalak linkejeit?

csacsa neked köszi eztaz 1iket^^

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ch4m3l3oon on 2006-09-19, 14:00:48
És tudnál adni ilyentorrentesoldalak linkejeit?
isohunt.

egyebkent gendoun is van anime zene.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

phobio

hello!

a samurai chamloo OST-je érdekelne, próbáltam begyűjteni, de sehol sem találom azt a verzót amiben énekelnek is (a filmben volt egy csomó japán hiphop, ami iszony komoly volt)

tudna valaki segíteni h ez az album milyen névet fut?

Lt. Simoan Blarke

ez nem az? valami 70 mp3 van a bookletek mellett, szoval ez nekem gyanus :) egyebkent ez (a?) 4 db OST egyben.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Assy

Nos emberek csoda történt méghozzá nem is kicsi.Amit szedegettem (Argento Soma) ost az végre lejött!!!!
Egésszben meg van végre!Igaz majd fél évbe tel de lejött.Ha valakinek esetleg kell akkor szóljon nyugodtan seedelek neki.

Próféta

#1026
Kino no Tabi. Valakinek megvan az a gyönyörű zene, amelyik a következő rész ajánlója alatt megy mindig? Úgy látom, nem nagyon van rajta az OST-ken. Talán szám címe is megteszi, thx.

És továbbra is nagyon megköszönném, ha valaki valami információval tudna szolgálni a Ghost in the Shell trailerben elhangzó zenére vonatkozóan, ld. itt.

chilip

Az "X" című animében van egy szám, amit régóta keresek, jópár OSTját letöltöttem már, de sehol sincs... :frown: az uccsó két részben csendül fel. Az uccsó részben akkor, miután kamui beszélt az ellentábor jósával és a tornyon mutatják... a címe is elég lenne a számnak...

Próféta

Quote from: chilip on 2006-09-25, 14:46:05
Az "X" című animében van egy szám, amit régóta keresek, jópár OSTját letöltöttem már, de sehol sincs... :frown: az uccsó két részben csendül fel. Az uccsó részben akkor, miután kamui beszélt az ellentábor jósával és a tornyon mutatják... a címe is elég lenne a számnak...
Erre emlékszem! És igen, nekem is nagyon tetszik, és én se találtam meg soha  :haha: Szóval +1 jelentkező, merci.

jettmoress

amit en keresek egy par hete es nem talalok az a Project ARMS OST, egyaltalan letezik?  :bruhuhu:

Szacsi

Legjobb anime zenék...Hmm. Hát van pár nagyon jó. Kapásból pl a Wolf's Rain jut eszembe. Változatos és kellemes.
Természetesen Cowboy bebop (meg úgy általában Yoko Kanno munkái :))
Mischiru Oshima-tól a Kaze no tairiku zenéje tetszik nagyon, valami elképesztően szép :eek:
Ja igen és természetesen ott van a Loveless ost is, amit mindig egy az egyben végighallgatok.

Berserk-ből a Forces, a Behelit és a Gutts tetszenek nagyon,
Trinity Blood-ból a Dress és a Broken Wings.

Ami még nagyon nagyon szép és kellemes, az a Mushishi zenéje.

Member

Valaki tudna segíteni a High and Mighty Color teljes albumának felkutatásában?

Draconire

#1032
Quote from: Member on 2006-09-30, 11:15:36
Valaki tudna segíteni a High and Mighty Color teljes albumának felkutatásában?
Hát én ezeket az albumokat találtam:
GooVER
Gouon Progressive
Illetve itt van még az Ichirin no Hana single:
Bleach OP3 Single - Ichirin no Hana

Member

Köszke, a secondnál van seed. :) (ilyenkor sajnálom, hogy nem lehet adni karmát)
Nem jött ki PPG, akkor már megnézek ezt-azt hónap utolsó napján. :D

werysoft

Hi all nekem olyan gondom van, hogy meg van a Love Hina  :jee: minden albuma ami létezik de a sakura saku című szám zajos :ejj:
végig van benne egy alapszintű tömöritési zaj... ha valakinek meg lenne a jó változat azt egy linken vagy az msn címre (u.a mint a mail)
:merci:

Member


chilip

nemtom mióta van kint a Bleach OST 2, de én csak most vettem észre. Aki szereti a lassabb számokat is, annak ajánlom a figyelmébe a "here to stay" című számot rajta, nagyon jó (a "torn apart" is jó, de a többi sajna nem nagy szám). Számonként le lehet szedni az ost-ot innen. ingyen regelni kell előtte.

Liquid Snake

Valaki tudna segíteni hogy hol találom a One Piece OST-eket??? Plíííz help

Manitu

Quote from: Liquid Snake on 2006-10-14, 20:36:53
Valaki tudna segíteni hogy hol találom a One Piece OST-eket??? Plíííz help
http://nipponsei.minglong.org/


Liquid Snake

#1039
1000 hála sőt még több. De itt csak ilyen dalok vannak nem nem OST-k??? Vagy csak nem látom?


Edit: És most próbáltam és tölteni se tudom mert nincs seeder... Azért köszi :)

Manitu

#1040
Nem, itt csak OSTk meg OP/ED singlek vannak, borítóscanekkel meg minden extrával, szépen zipekbe pakolva, ahogy kell, és kábé minden létező animéhez, amihez az elmúlt 2-3 évben adtak ki. Különálló számok nincsennek.
Mondjuk One Pice gondolom régebb óta megy, mint hogy nipponseiék munkába áltak volna, mert az első pár ost-t nem látom a releaseik közt, de gondolom például boxtorrentsen azok is fönt vannak.

Edit: Nem is torrentről kell őket szedni, hanem IRC-ről ;)


Liquid Snake

#1041
Hááát igen. Még nem nagyon IRC-ztem és nem is kérem h magyarázd el mert gondolom bonyolult. De azért megpróbálok keresni vbalami segédletet. És tényleg köszi még1szer :D


Edit: Már bent vagyok mIRC-en a címükön csak nemtom hogy lehet tölteni akármit is. Kérlek segíts ha tudsz...

2. Edit: OKÉJJJJJJ. Megvan. Jeeee Köszi :D

SaiyaGin


Kriszty

Valaki nem tud egy helyet, ahonnan Ranma endingeket lehet leszedni? a fél internetet átsöpörtem a Poppy Flower-ért, de csak midit találtam. Jah, openingeket is szeretnék, d enem akarok túl pofátlan lenni :D

Sonna Toki Itsu Datte Me Wo Tojireba
Warratteru Kimi Ga Iru
Ah- Itsuka Eien No
Nemuri ni Tsuku Hi Made
Don Ka Sono Egao Ga
Taema Naku Aru You Ni

KeLa

Quote from: Kriszty on 2006-11-05, 20:01:47
Valaki nem tud egy helyet, ahonnan Ranma endingeket lehet leszedni? a fél internetet átsöpörtem a Poppy Flower-ért, de csak midit találtam. Jah, openingeket is szeretnék, d enem akarok túl pofátlan lenni :D
Innen: http://gendou.com/amusic/?filter=Ranma&match=2

csacsa

biztos, hogy ez a címe??
amúgy innen tudsz letölteni anime zenéket.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kriszty

Köszi! az elsőt még ismertem is  :rotfl: csak +feledkeztem róla  :rotfl: A második viszont új, fogok majd turkálni!  :merci:

Sonna Toki Itsu Datte Me Wo Tojireba
Warratteru Kimi Ga Iru
Ah- Itsuka Eien No
Nemuri ni Tsuku Hi Made
Don Ka Sono Egao Ga
Taema Naku Aru You Ni

Próféta

Quote from: Próféta on 2006-06-24, 00:33:49Cowboy Bebop fanok: Souvenir of Tokyo. Szerintem én vagyok itt az egyetlen, aki még nem látta, csak hallgatja a Box Set Limited Edition-ről :)

Na azóta felrakosgattak egy másik koncertet is. Megint lehet, hogy én vagyok az egyetlen, akinek új.

2001. 08. 10.  -  Shibuya AX
What planet is this?
Mushroom Hunting
Call me, call me
The real folk blues
nagy katyvasz, vagy búcsúzó, vagy nyálcsorgató, vagy mi a fene...
(sorrend?)

Sajna ez így csak youtube minőség. Ha valakinek esetleg meglenne emberibb formában...

.Attila

Holnap (azaz kinti idő szerint már ma) FictionJunction YUUKA élő koncert lesz... és én nem lehetek ott :mad:

Hiei-sama

Meg tegnap releaseltek Fictionjunktion Yuuka-tol a Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto op single-t ami sztem iszonyat jo lett ;) Bar eddig is jo szamokat csinalt :đ