Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Alkyra on 2007-07-02, 11:50:09
melyik rawot töltsem le hozzá?mármint az anon felírathoz.
http://www.nyaatorrents.org./?page=torrentinfo&tid=2387

szerk:
Quote from: chilip on 2007-07-02, 11:46:28
14 nagyon jóvolt, eltűntek végre a generálisok és jön a főboss kövi részben  :D , áhh mingyár vége a sorozatnak  :bruhuhu: 16 vagy 17 részes lesz...
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4575
26 részes lesz ;)


minuszmiki

Megnéztem a 14.-et, gyakorlatilag egy csata volt az egész, végig nagyon jó zenével. Kíváncsi vagyok mi jön majd még 12 részen keresztül, nem félek attól, hogy elrontják.

Devian

16 rész .. háát igen szokásos gurren lagann minőség.. előzetes nagyon falshbackes volt :) .. kiványcsi vagyok hogy mi fog történni ..

edit: csak nekem akadozott angyon a kép ?

Alkyra

Quote from: Devian on 2007-07-09, 14:47:34
16 rész .. háát igen szokásos gurren lagann minőség.. előzetes nagyon falshbackes volt :) .. kiványcsi vagyok hogy mi fog történni ..

edit: csak nekem akadozott angyon a kép ?

16? én még a 15. fordítását várom.XD

Rage

Quote from: Devian on 2007-07-09, 14:47:34
16 rész
Vagy 15-öt akartál írni, vagy a GAINAX-nál dolgozol. :muhahah:
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Hát ez a rész is tökéletes volt lett volna, ha kicsit jobban ügyelnek a karakterek megrajzolására, bár a Spiral King arcának vonalas árnyékolása kifejezetten tetszett. Egyébként meg a hangulat szokásosan hősies volt, a történet továbbra is rohamléptekkel halad előre, a sorozatot illető szuperlatívuszokból meg lassan kifogyok. :)

Rage

[spoiler=VIGYÁZAT, elég nagy spoiler lehet]http://randomc.animeblogger.net/image/Gurren%20Lagann/Gurren%20Lagann%20-%20Future%20Simon.jpg
A Lord Genome elleni csata után 7 évvel folytatódik a történet, felnőtt Simon és Nia társaságában. OH SHI-[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-07-12, 01:34:34
[spoiler=VIGYÁZAT, elég nagy spoiler lehet]http://randomc.animeblogger.net/image/Gurren%20Lagann/Gurren%20Lagann%20-%20Future%20Simon.jpg
A Lord Genome elleni csata után 7 évvel folytatódik a történet, felnőtt Simon és Nia társaságában. OH SHI-[/spoiler]
[spoiler]Lehetett ezt sejteni a legelső rész elején lévő képsorból is már, meg kb. egy hete az /a/ is tele volt vele. Healthy Nia is DO WANT! :D[/spoiler]

Devian

naja persze 15 öt akartam írni
[spoiler]Nia kezén csak nem egy jegygyűrű van ? :P.... és végre simon is kapott egy cool kinézetet (meg NIát ? :P)[/spoiler]

Devian

hát megnéztem a 17. részt is ... megbántam ........... mÉG 1 hetet KELL VÁRNOM !!!
[spoiler]Nia lessz a főgonosz vagy csak hangosbemondó lett ?[/spoiler]

minuszmiki

#101
16. rész: Annyira nem lelkesített, hogy egy recap rész lesz, gondoltam, majd megnézem, ha kijött a 17., ráhangolódásnak. Meglepően jó volt, egy percig sem untam, nagyon frankó kis klipet csináltak az eddigiekből, és az ED-t is megcsinálták jóra. (Viszont így még szembetűnőbb volt, hogy a karkaterdizájn eligénytelenedett)

17. Ezzel a lendülettel megnéztem ezt is. Az animáció egyszerűen fantaszitkus, a karakterdizájnnal viszont továbbra se vagyok elégedett. Furán néznek ki a szereplők hét év öregedés után, mondjuk a legtöbbjüknek jól áll. (Damn, Darry is haawt). Az új OP jó, az ED is, de hiányzik a Runner Underground, bár ez a Minna no Peace se rossz.
[spoiler]Nagyon érdekes irányba ment tovább a sztori, a lelkes emberiség felépített magának egy hatalmas várost, és egyfajta hierarchikus berendezésű államot építettek ki, Pirate-Captain Simon vezetésével. Nagy a kontraszt az eddig látott gondtalan, minden-mindegy-alapon-megyünk-aztán-meglátjuk hozzáállás és a hét évvel későbbi bürokratikus rendszer között. Bele is csap a közepébe a történet, úgy tűnik, hét év alatt szépen el is értek a technikának az emberiség pusztulását indukáló fejlettségi fokára, kezd megvalósulni a Lordgenome által megjósolt jövő. A csata a végén nagyon jól nézett ki. (I want my Nia and Yoko back!) [/spoiler]

edit: typo, magyartalan szöveg
reedit: Most nézem mit írtam, nem Runner az, hanem Underground.

Rage

#102
Na gyermekeim, ez a CUCC mostantól nagy eséllyel pályázik az Év Animéje címre nálam (ez pedig nem kis szó, figyelembe véve a Seirei no Moribito - Dennou Coil - Terra he triót, valamint a Baccano! is igen nagy potenciállal bír). Ez a rész is (18.) elképesztő volt - már megint elképzelésem sincs, mi lesz a folytatás, de egy biztos: ha sikerül a sorozat végéig tartani ezt a színvonalat, teljesen nyugodt szívvel fogom adni a 10/10-es értékelést. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Nálam is ez a legjobb az összes közül, aminek idén álltam neki, igaz engem a Dennou Coil nem győzött meg, és a Seirei no Moribitotól sem vagyok annyira elájulva. (Terra e-be még nem néztem bele)
Egyébként igen, természetesen ez a rész is zseniális volt, és nem hiszem, hogy lejjebb adnának a színvonalból, eddig se tették. 10/10-re tőlem is számíthat egyelőre.

Seth

Jó ez a sorozat? Első részt láttam csak de majdnem bealudtam rajta, de csak mert kissé másnapos voltam. Szóval ha jó én bizisten elkezdem nézni :)

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Seth


Lokids

Quote from: Rage on 2007-07-30, 01:57:03
Na gyermekeim, ez a CUCC mostantól nagy eséllyel pályázik az Év Animéje címre nálam (ez pedig nem kis szó, figyelembe véve a Seirei no Moribito - Dennou Coil - Terra he triót, valamint a Baccano! is igen nagy potenciállal bír). Ez a rész is (18.) elképesztő volt - már megint elképzelésem sincs, mi lesz a folytatás, de egy biztos: ha sikerül a sorozat végéig tartani ezt a színvonalat, teljesen nyugodt szívvel fogom adni a 10/10-es értékelést. ;)

Én is csak az első részig jutottam, de ezek szerint sűrgős pótlandóm van. Terra he??? Az olyan jó? Én valahogy kiakadtam az állandó Szóldzsőr-zéstől. 5 rész után ment a kukába. Azt is rosszul tettem?

Rage

#108
Hát nemtudom, szerintem jó CUCC, bár lehet, hogy nem mindenkinek veszi be a gyomra az ilyen shoujo űroperákat. :D
(Ha eltekintünk a Claymore-Raki hangú, "enyhén" gay szereplőtől és az überbishounen Keith-től, egy elég sok fordulattal bíró, szövevényes cselekménynek lehetünk szemtanúi.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

ultimecia

Quote from: Lokids on 2007-07-30, 19:01:43

Én is csak az első részig jutottam, de ezek szerint sűrgős pótlandóm van. Terra he??? Az olyan jó? Én valahogy kiakadtam az állandó Szóldzsőr-zéstől. 5 rész után ment a kukába. Azt is rosszul tettem?

Én egy későbbi részt láttam de nálam is ment a kukába. Pedig én szeretem a jobb mechás animeokat.

Dreamcleaver

:rant on:

Miért van az, hogy a HQ Clockless RAWokat összevissza adják ki ehhez a sorozathoz a groupok?!?! Valaki kihagy egy-egy részt, egyszer avi, másszor meg mkv stb. Gondoltam mivel az Order leakadt 10-nél leszedem a rawokat meg a subokat, de ez nekem olyan összvissza van, hogy feladom, pedig k*rva jó kissorozatnak tűnik. Damn.

:rant off:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Ugyanez nagyjából a helyzet a subokkal is, összevissza adják ki azokat is, bár a jó anon egy .ass-t mindig készít, a vinyómon van négyféle sub és legalább háromféle raw. Remélem készül majd azért olyan minőségű és normális méretű sub, amit ki lehet írni.
Egyébként tényleg k*urva jó sorozat, engem nem zavar az óra a műélvezetben. :D


Liquid Snake

#113
ÁÁÁ nagyon nagy ez az anime. Alapból nem szeretem a Mecha animeket de ez... NO. 1!!!

Ep. 20.:  http://www.torrentportal.com/details/1308042/%5BBSS-Anon%5D+Tengen+Toppa+Gurren-Lagann+-+20+%5B1280x720%5D%5Bx264%5D%5B8D4C98C5%5D.mkv.torrent


minuszmiki

Kicsit üresnek tűnt ez a rész, de az utolsó képsor meg a preview mindenért kárpótolt. Yoko is back!  :hopp: :whoah:

Liquid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-08-14, 17:32:45
Yoko is back!   :hopp: :whoah:
:tezsvir:


Nekem tetszett ez a rész, kíváncsi vagyok milyen fordulatok lesznek még :D Még az is lehet h Viral és Simon összefognak? Én el tudok képzelni egy ilyen kombinációt a Gurren-Lagannba :)  Csak akkor meg Yoko-nak nincs hely, amit meg nem akarok...

minuszmiki

Viral Ganmenja elképzelhető, hogy megvan még valahol, és akkor mehetnek mind a hárman. :)

Liquid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-08-14, 18:43:43
Viral Ganmenja elképzelhető, hogy megvan még valahol, és akkor mehetnek mind a hárman. :)

Tényleg :D Ez lenne a legjobb, + még a Gurren Brigade régi tagjai :D


Liquid Snake

Ep 21.:

ÁÁÁ ez hatalmas rész volt :D Boota  :lol:   Simon és Viral VÉGRE együtt irányítják a Gurren-Lagann-t. Ezt nagyon vártam, hátha így lesz és igen :D Ez az anime must see mindenkinek... Hogyhogy csak ilyen kevesen írkálunk ebbe a topicba? Már olyan népszerűnek kéne lennie mint a Naruto + One Piece meg vagy 50+ oldal a topicban :D   :lazza: