Metal, rock és hasonlók...

Started by TurboK, 2004-11-12, 15:13:18

Previous topic - Next topic

Pirula

Elvileg lemennek addigra a vizsgáim. Júni elején majd még benézek ide, mert lehet hogy a Toolos napra kimegyek kocsival. Aztán akkor aki velem tart az Mosonmagyaróvártól vagy Hegyeshalomtól nyilván olcsóbban megússza. Gondolok itt az österreichische Bundesbahn költségeire szemben egy dízelüzemű Ford Fiestával, meg az én áldott jó szívemmel. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2006-05-14, 20:48:33
Elvileg lemennek addigra a vizsgáim. Júni elején majd még benézek ide, mert lehet hogy a Toolos napra kimegyek kocsival.
Az eddigi helyzet alapján az utolsó nap:

BLUE STAGE:
Guns n' Roses
Tool
Bloodhound Gang
Oomph!
Apocalyptica
Opeth
Sevendust
Die Krupps
Jesus Christ Smokes Holy Gasoline
        
RED STAGE

Seeed
Mia.
Madsen
Keith Caputo
Julia
Virginia Jetzt!
Disco Ensemble
Matt Boroff

Nekem még 30.-án lesz a közgáz szigorlatom :D  :whoah:

Pirula

Ez így eléggé korrekt vásárnak tűnik.  :jee:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-14, 21:08:16Nekem még 30.-án lesz a közgáz szigorlatom :D  :whoah:
Ez ám a metál nem a Kriszcsön Epidemik! :haha:

Ramiz

Caninus még mindig nincs senkinek több mint az a 2 szám? (Locking Jaws és Human Rawhide) :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

#694
Van még három másik, de a teljes albumot még mindig nem sikerült beszereznem.
edit: felvonszoltam magam egy grindcore hubra, hogy majd most. Erre mit kezdenek tőlem tölteni? Loitumát... :D

Ramiz

Quote from: Pirula on 2006-05-14, 22:36:18
Van még három másik, de a teljes albumot még mindig nem sikerült beszereznem.
edit: felvonszoltam magam egy grindcore hubra, hogy majd most. Erre mit kezdenek tőlem tölteni? Loitumát... :D
:lol: :muhahah:
Az a három szám is kéne. Tárhely? rapidshare? yousendit? valahova felnyomod nekem? ööö... nem úgy értettem!!! :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Itt a teljes Caninus - Now Animals Have A Voice album!
http://rapidshare.de/users/EC102E
jelszó: kopfschuss

Ramiz

Quote from: Pirula on 2006-05-15, 19:07:41
Itt a teljes Caninus - Now Animals Have A Voice album!
http://rapidshare.de/users/EC102E
jelszó: kopfschuss
:whoah: :cool:
Kötelező!!! Zúzzatok a kutyátokkal! Ja és ne felejtsetek el neki is sört vagy pálinkát önteni a tálkájába, hogy igazán érzésből pogózzon!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: Pirula on 2006-05-15, 19:07:41
Itt a teljes Caninus - Now Animals Have A Voice album!
http://rapidshare.de/users/EC102E
jelszó: kopfschuss
Ugyanitt bunkó zene válogatás. Blood for Blood, Sick Of It All, Suicidal Tendencies satöbbi.

Mattanja

Sonic Firestorm és Inhuman Rampage albumok: háromnegyed órányi hallgatás után elfáradok tőlük, de addig igencsak nagy löketet ad ez az eszeveszett dobos power metal. A számok továbbra is túlságosan hasonlítanak egymásra, de már nem érdekel, ettől függetlenül nagyon felpörget ez a zene.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Augusztus 4.-én Lake Of Tears (!!!) koncert Vésztőn a Mágor fesztiválon.
Csak szólok.  :lazza:

Ramiz

Quote from: Shiroi on 2006-05-16, 19:06:31
Sonic Firestorm és Inhuman Rampage albumok: háromnegyed órányi hallgatás után elfáradok tőlük, de addig igencsak nagy löketet ad ez az eszeveszett dobos power metal. A számok továbbra is túlságosan hasonlítanak egymásra, de már nem érdekel, ettől függetlenül nagyon felpörget ez a zene.
Valamelyikből nincs kedved feltölteni rapidshare-re? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

#702
Quote from: Bender (Ramiz) on 2006-05-16, 22:54:26
Quote from: Shiroi on 2006-05-16, 19:06:31
Sonic Firestorm és Inhuman Rampage albumok: háromnegyed órányi hallgatás után elfáradok tőlük, de addig igencsak nagy löketet ad ez az eszeveszett dobos power metal. A számok továbbra is túlságosan hasonlítanak egymásra, de már nem érdekel, ettől függetlenül nagyon felpörget ez a zene.
Valamelyikből nincs kedved feltölteni rapidshare-re? :)
Már vágtázik is fel egy nóta.
Edit: kész.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

#703
Quote from: Shiroi on 2006-05-16, 23:18:44
Már vágtázik is fel egy nóta.
Edit: kész.
:merci: Már szedem is.
edit: kicsit Hammelfall, kicsit Rhapsody. Jópofa, de nekem nem ad energiát. Engem inkább a Bolt Thrower meg Nile típusú zenék ragadnak el. Meg Watch My Dying. Amit a zúzást vegyítik a dallammal.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Új Toolt hallgatom éppen. Érdekes. Az első két szám igazán nem fogott meg, de a Wings For Marieban aztán elkezd működni a mágia, hiába van olyan érzésem hogy megcsinálták újra a Parabol/Parabola kettőst. Toolos is meg nem is ez a lemez. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle a végére.
Valaki hallgatta már?

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2006-05-19, 00:58:47
Valaki hallgatta már?
Pár hete a demonak feltett számot.
Asszem Vicarious vagy mi volt a címe.
Jó volt, de nem annyira jó, mint ahogy az hozzájuk illene.
Kijött közben az új lemez? Nah majd utánajárok.

Pirula

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-19, 16:16:58
Quote from: Pirula on 2006-05-19, 00:58:47
Valaki hallgatta már?
Pár hete a demonak feltett számot.
Asszem Vicarious vagy mi volt a címe.
Jó volt, de nem annyira jó, mint ahogy az hozzájuk illene.
Végül ez az érzés maradt meg bennem is. 10000 days a címe egyébként.

Mattanja

#708
Zeneileg sokat javultak a korábbi albumokhoz képest, de a szöveg továbbra sem a legjobb.

Edit: tévedtem, csak oda kellett volna figyelni rá jobban. Nem olyan siratós, mint volt, inkább a problémáin lassan felülkeredő, határozottabb ember szövegei. A zene erősebb amelett, hogy igényesebb is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis


Kuroi Tenshi

Afranc, becsúszott prá vizsga/uv, mégse tudok novarockra menni  :bruhuhu: :frown:

Pirula

Ne bánkódj, már két hete elfogyott az összes napijegy...  :redface:

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2006-05-31, 20:25:32
Ne bánkódj, már két hete elfogyott az összes napijegy...  :redface:
Hmmm... akkor ezt ígyis-úgyis benéztem.
Na mindegy, akkor evvel legalább egy jó adag zst spóroltam meg...
na ja, kell tudni a jó oldalát is nézni annak, hogy nem látom se a Toolt, se a QotSA-t, se a Metallicát, se a Motörheadet, se az Alice in Chainst, se ...
:bruhuhu:

Pirula

Láncos Aliz jön Pestre is, azt még bepótolhatod.

Mattanja

Encyclopaedia Metallum szerint "Power/Progressive Metal", csak kihagyták, hogy "with harsh female vocals". Kicsit meglepő ehhez a zenéhez ilyen ének, de képes egész dallamosan is énekelni a nőstény, és ez még csak az első albumuk - ki tudja, hogy milyen irányba mennek tovább... Nekem tetszik a zenéjük, várom a többi lemezt.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Melyek a legjobb Sepultura lemezek? Kevés hely van a gépemen, nem akarom mindet (1.2 GB) egyszerre szedni. A Roots megvan, az nagyon tetszik.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Chaos A.D. még jó, többet nem ismerek.

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Apatilos

Quote from: Xipe on 2006-06-09, 21:04:01
http://www.youtube.com/watch?v=mEx58yYdFRc

http://www.youtube.com/watch?v=GFtD-5Od0L0
kar, hogy ezek az elmegyogyintezeti szokevenyek ilyenre pingaljak ki magukat, mert igy meg kevesbe elvezheto a zaj, amit produkalnak. az elso szam biztatonak tunt, kedvet kaptam a tobbi meghallgatasahoz is, a masodik utan pedig inkabb nem teszem. az mar tulsagosan buta volt.
Might and glory flowing for a changing dawn
Ancient power reveals from an iron crown

Clear and cold and shining so far and bright
Crush the world in one clash of your blinding light

Xipe

Quote from: Apatilos on 2006-06-09, 21:26:15
Quote from: Xipe on 2006-06-09, 21:04:01
http://www.youtube.com/watch?v=mEx58yYdFRc

http://www.youtube.com/watch?v=GFtD-5Od0L0
kar, hogy ezek az elmegyogyintezeti szokevenyek ilyenre pingaljak ki magukat, mert igy meg kevesbe elvezheto a zaj, amit produkalnak. az elso szam biztatonak tunt, kedvet kaptam a tobbi meghallgatasahoz is, a masodik utan pedig inkabb nem teszem. az mar tulsagosan buta volt.

egeszsegedre.
ellenvideo belinkelese?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_