Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Gregory

A s-CRY-ed ost-jét szeretném valahonnan letölteni, de nem nagyon találtam

Cobra

Boxtorrentsen biztos fent van. Egyébként nekem nem nagyon tetszett, csak a karakteralbumok jók, a fő OST elég elvont stílusú.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Próbáltam a boxtorrents-et, de amikor rámentem a search gombra, akkor azt írta ki, h csak regisztrált felhasználóknak, reg-elni meg nem tudtam, mert túl sokan vannak. Egyébként nem is nekem kell hanem osztálytársamnak :)

Darkstar

Megnéztem, boxtorrentsen nincs fent és máshol sem találtam meg.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

ENNYIT tudok segíteni. Ne regelj
[spoiler]Név: Member Jelszó: xyz12[/spoiler]

Cobra

Boxtorrentsen fent van, és azt hittem lehet még regelni, mert írták, hogy teszt jelleggel megnyitották a reget.
[spoiler] Leszedtem neked a torrent file-t, elvileg megy reg nélkül is, próbáld meg http://w3.enternet.hu/cobracmd/Scryed - OSTs - 2 albums 2 singles.torrent[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

Köszönet, köszönet, és megint csak köszönet m(_ _)m
Mostanában amilyen anime zenéket hallgatok:
Gantz: super shooter; last kiss
Berserk: Tell me why, gats
Elfen Lied: Be my girl
Beck: az egész ost, kivéve a Belle ame: Lost melody számát
Hellsing opening

Member


Nevl

Valakinek van linkje a Noir betétdalaihoz!? :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member

A válasz minden anime zenés kérdésre:
http://gendou.com/amusic/?filter=Noir&match=0
Ja, regelni kell, de az ingyen van és gyors.

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Quote from: Nevl on 2006-06-13, 21:18:30
Valakinek van linkje a Noir betétdalaihoz!? :)
http://www.boxtorrents.com/details.php?id=10043
Ne aprózd már el, az összes OST-je utánozhatatlanul jó :)


Cobra

Noir OST1 megvan eredetiben  :D   (illetve német kiadás, de csak a csomagolás más)
Boxtorrentsen 128kbitben fent van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Nagy az Escaflowne divat manapság a mit zúzol a füledbe éppen című topikban, gondolom lenne kereslet erre: "Ring" by Maaya Sakamoto + Valaki más+ a háttérben a Mester.

Egész órás koreai film a nagyasszonyról, időnként üzemállapotban látjuk: emitt. Asszem ∀ Gundam koncert.

Interjú a SAC DVD-ről. Nem tudom eldönteni, hogy ebből bármi értelmeset vagy hasznosat leszűrtem-e de legalább látni, hogyan beszél, meg milyen is valójában K.Y. Aki érti, elmondhatná, miről is van szó :)

Cowboy Bebop fanok: Souvenir of Tokyo. Szerintem én vagyok itt az egyetlen, aki még nem látta, csak hallgatja a Box Set Limited Edition-ről :)

Ha valaki a youtube Yoko Kanno találatai közt más érdemlegeset is felfedez, annak örülnék :)

Member

#974
EZ a link nektek sem mükszik?
Nekem "The data that the plugin requested, did not downloaded succesfully"-t ad.

És bocsi a hülyeségért. ^^'

EDIT: Ha esetleg vki megtalálná Nana Kitade-től a Kibou no kakera-t valahol (bármi lehet, Direct link/FTP/Torrent), feltétlen jelentkezzen.

Próféta

Quote from: Member on 2006-07-09, 11:53:57
EZ a link nektek sem mükszik?
Nekem "The data that the plugin requested, did not downloaded succesfully"-t ad.
A fenti link valóban nem műxik, (403 Forbidden), nyilván a referrer hiányzik, mert innen klikkelve ugyanaz a hivatkozás simán megy.

Member

Quote from: Próféta on 2006-07-09, 14:52:24
A fenti link valóban nem műxik, (403 Forbidden), nyilván a referrer hiányzik, mert innen klikkelve ugyanaz a hivatkozás simán megy.
Onnan linkeltem és nekem simán nem megy.

Próféta

Quote from: Member on 2006-07-09, 16:00:12
Quote from: Próféta on 2006-07-09, 14:52:24
A fenti link valóban nem műxik, (403 Forbidden), nyilván a referrer hiányzik, mert innen klikkelve ugyanaz a hivatkozás simán megy.
Onnan linkeltem és nekem simán nem megy.
Igen, ugyanaz a hivatkozás, ezt már megbeszéltük :) De a külső belinkelés ellen véd, legalábbis így szokott lenni.
Szóval ha az említett blog oldalra elmégy, ott megkeresed a linket, jobb klikk, és mentés más néven, akkor sem működik?

Member

Quote from: Próféta on 2006-07-09, 16:28:04
Szóval ha az említett blog oldalra elmégy, ott megkeresed a linket, jobb klikk, és mentés más néven, akkor sem működik?
Hát nem. Ha jobb klikk, egy HTML-t akar letölteni, amit végül winampba fog és nem fog működni, ha rákattintok csak úgy lazán, "The data that the plugin requested, did not downloaded succesfully".

Hiei-sama

Meg az elso link is mukodik,csak egy letoltes kezelobe kene berakni ilyen egyszeru...

Draconire

Member ha onnan neked sehogy sem megy akkor próbáld meg ezt:
PPZ OP - csak neked ^^

Member

Quote from: Gmer on 2006-07-09, 16:40:32
Member ha onnan neked sehogy sem megy akkor próbáld meg ezt:
PPZ OP - csak neked ^^
Örök hálám, most csak egy +1-re tellik. ^^
Most nézem, hogy ez csak a TV Size. :eek: Ezt akár még hangrögzítővel is meg tudtam volna csinálni. :rolleyes:
Mind1, felküldöm Gendou-ra, mint "TV Size".

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-07-10, 09:52:08
Happy lesson outro zenéjét keresem!

Yume no Miyako TOKYO LIFE. remelem mukodik majd meg, amikor elolvasod.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

chilip

no skacok, keresem a Slave Market nevű hentai zárózenéjét... (a hentai szekcióban nem akartam emiatt topicot nyitni  :ejnye: ) Az előadó elvileg Kotoko & Mell , a cím pedig """elvileg""" Liberty Ship (nem biztos) , de a neten sehol se találom, pedig nagyon jó szám. A 3. rész végén hallani 23:46-tól, haver mutatta, úgyhogy nemtom a többi résznek a végét ez a zene zárja-e...  :rotfl:

chilip


gendo

Kérlek titeket egy kis segítségre lenne szükségem ugyanis szereztem anno egy videóklippet a HAL nevü eggyüttestől és nagyon bejött :cool: de mivel nem sikerült azóta sem szerezni tőllük semmilyen zenét sem semmi mást így eléggé le lombozódtam pedig aztán mindent megpróbáltam amit csak tudtam de nem jött össze előre is köszi a segítséget :lol:

Cheesy

Valaki tudja merre találom a Steamboy OST-t? Már egy jó ideje kutatom, de egy nem működő torrenten kívül nem találtam semmit. :(

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 12:43:09
Valaki tudja merre találom a Steamboy OST-t? Már egy jó ideje kutatom, de egy nem működő torrenten kívül nem találtam semmit. :(
klikk. van ra 2 db seed, szoval nem lesz valami palankszaggato tempoju, de _van_, szoval vsz jonni fog.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cheesy

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-29, 12:45:02
Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 12:43:09
Valaki tudja merre találom a Steamboy OST-t? Már egy jó ideje kutatom, de egy nem működő torrenten kívül nem találtam semmit. :(
klikk. van ra 2 db seed, szoval nem lesz valami palankszaggato tempoju, de _van_, szoval vsz jonni fog.

köszi, de pont ezt a torrentet értettem "nem működő" alatt. Egyszerűen nincs seed. Bár jó régi is...

Lt. Simoan Blarke

2t talaltam, ez volt az egyik. a masikra seed se volt. es nekem jon lefele 4Kval...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster