Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Cheesy

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-29, 12:51:23
2t talaltam, ez volt az egyik. a masikra seed se volt. es nekem jon lefele 4Kval...

a fene sem érti ezt a rohadt torrentet. Nekem ment egy egész este és reggelre meg sem mozdult. (Azureus és 521/128)

Manitu

Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 12:55:52a fene sem érti ezt a rohadt torrentet. Nekem ment egy egész este és reggelre meg sem mozdult. (Azureus és 521/128)
Nem lehet, hogy passzív vagy?
Gyorsan ránéztem, 1 seed volt, és ő is passzív, szóval ha te is az vagy, akkor az számodra olyan, mintha ott sem lenne.


Cheesy

#992
Quote from: Manitu on 2006-07-29, 13:20:34
Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 12:55:52a fene sem érti ezt a rohadt torrentet. Nekem ment egy egész este és reggelre meg sem mozdult. (Azureus és 521/128)
Nem lehet, hogy passzív vagy?
Gyorsan ránéztem, 1 seed volt, és ő is passzív, szóval ha te is az vagy, akkor az számodra olyan, mintha ott sem lenne.


Hmm... az lehet, viszont itt nem találom azt az opciót, hogy az IP címemet direct connectként (bár ez torrent, ugyhogy ilyen nincs, hacsak a leecher-seeder kapcsolat nem az lenne...) megadom. Egyáltalán hol kellene? Eddig semmi bajom nem volt a torrentekkel ilyen beállításokkal, ezért nem hinném, hogy baj van... de ha esetleg adnál tanácsot, hogyan ellenőrizhetném... thx

Uhh... *hajtépés* Most meg 5,4-6,0-val szedi. Akkor lehet rosszkor néztem volna a múltkor? pff

Még 6-7 óra hossza LOL viszont megéri, mert gyönyörű zene. Ami az usteamen fent van film-változat van meg nekem is és annak nincs meg teljesen a vége (credits). Az a zene nagyon tetszik!
Ja, és ha esetleg valaki látta volna a filmet, a végén az end credits alatt mutogatott képek kedvcsinálók egy köv. epizódhoz?

Lt. Simoan Blarke

Cheesy: pls ne csinalj dual- meg trialpostokat, mert szetveri a forumot. ha hozzafuznivalod van, ott a modify gomb.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cheesy

#994
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-29, 14:01:17
Cheesy: pls ne csinalj dual- meg trialpostokat, mert szetveri a forumot. ha hozzafuznivalod van, ott a modify gomb.

igazad van. Eszembe se jutott. gome

No prob', merged. ;)
-Yakumo

Manitu

#995
Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 13:53:02
Hmm... az lehet, viszont itt nem találom azt az opciót, hogy az IP címemet direct connectként (bár ez torrent, ugyhogy ilyen nincs, hacsak a leecher-seeder kapcsolat nem az lenne...) megadom. Egyáltalán hol kellene? Eddig semmi bajom nem volt a torrentekkel ilyen beállításokkal, ezért nem hinném, hogy baj van... de ha esetleg adnál tanácsot, hogyan ellenőrizhetném... thx
Hát, sokat nem tudok ebben segíteni, sosem kellett passzívnak lennem. Ha rooter mögül netezel, illetve ha rosszul van beállítva a tűzfalad, akkor szokott ilyen probléma lenni. Portforwardinggal megoldható rooternél is az aktív mód, de ne kérdezd hogyan. Ha googleben rákeresel a rootered tipusára meg arra hogy bittorrent, biztos, hogy kapsz releváns találatot. Persze ha nem férsz hozzá a rooterhez, akkor reménytelen a dolog.
Azureust nem ismerem, kb egy hétig használtam úgy két évvel ezelőtt, aztán ráuntam a marhaságaira, de valahol szerintem abban is kell látnod, hogy a peereknél a kapcsolatot ki kezdeményezte. Ha mind helyi kezdeményezés, akkor passzív vagy. Ha van távoli is, akkor egyszerűen csak peched van, és lassú volt a torrent.

Edit:
Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 13:59:37
Ja, és ha esetleg valaki látta volna a filmet, a végén az end credits alatt mutogatott képek kedvcsinálók egy köv. epizódhoz?
ööö... régebben anidb-n volt fönt egy Steamboy 2, hogy készül, de most már nincs, úgy tűnik vagy kamu volt, vagy a Sunrise ejtette a projectet. Most hirtelen mást nem találok róla, úgyhogy jelenleg úgy néz ki, hogy nem lesz folytatás.

Edit2:
Na, megvan, nem volt kamu:
_1_ _2_
Viszont akkor nem tudom miért törölték anidb-ről...


Próféta

Sziasztok!

Van egy régi vágyam, ami ismét rám jött.
A GITS film angol trailerének zenéjéről lenne szó.
Azt én is hallom, hogy az OST-beli Reincarnation-ből lett, de nekem ez a verzió kellene, amit a trailer alatt hallunk.

Hogy tudjátok, miről beszélek:
Itt a trailer egy vágott változatta (hallani is, hol van kihagyva egy rész), de nekem valahol, rosszabb minőségben, de megvolt a teljes hosszúságú is.
Szóval ennek a zenéjére fáj már évek óta a fogam.
Ha lehetne, nem a trailerből demuxolt/hangrögzítővel felvett változatra lennék kiváncsi, mert olyat én is tudok :) Hanem az eredeti zenére.

Ha valaki esetleg útba tud igazítani, azt nagyon szépen megköszönném  :merci:

Assy

#997
Hi dear all!

Kellene egy kis segítség a követekező probléma orvoslására : Argento Soma OSTs 1-2 -t szeretném leszedni.De sajnos csak 94.6% amit bő 2 hónap alatt össze tudtam kaparni.. :bruhuhu: :__devil: Ha erre a trackerre tud valaki linket az sajna nem jó (http://www.point-blank.cc:6969/announce) Innen szedtem le ami lejött.
SZóval ha valaki tud másik linket vagy netán valami csoda folytán meg van neki az emlitet mjúzik azt nagyon szépen kérem ne fogja vissza magát! :haha:
A hálám örökké üldözni fogja! :)
Köszi előre is.

Member

Tud nekem vki egy olyan oldalt mondani, ahol azt tüntetik fel, hogy az OST-ok mikor jelennek meg? Egyszer találtam egyet, de elfelejtettem a címét.

Manitu

Quote from: Member on 2006-08-04, 12:40:21
Tud nekem vki egy olyan oldalt mondani, ahol azt tüntetik fel, hogy az OST-ok mikor jelennek meg? Egyszer találtam egyet, de elfelejtettem a címét.
Nem éppen a megjelenések dátumai, de gyanítom, hogy a "mikor lehet végre már letölteni?" kérdésre adott válasz is megteszi :D Persze valószinűleg nem minden OST-t találsz meg rajta, de azért elég sokat :)
click


Member

Igen, ezt kerestem. :)
Különös, eddig fent volt rajta a PPG Z EN és már nincs. :eek:

Kazenokizu

#1001
Nem tudja valaki, hogy mi annak a dalnak a címe/előadója, amit a Saikanoban Shuji dalolgat mindig?
(Nincs kedvem egy egész Saikano OST-ot letölteni ezért az egy számért, meg az sem biztos, hogy egyáltalán rajta van.)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Manitu

Quote from: Kazenokizu on 2006-08-07, 21:47:26
Nem tudja valaki, hogy mi annak a dalnak a címe/előadója, amit a Saikanoban Shuji dalolgat mindig?
(Nincs kedvem egy egész Saikano OST-ot letölteni ezért az egy számért, meg az sem biztos, hogy egyáltalán rajta van.)

A szám címe "Yumemiru Tameni", a 10. szám az ost-n. Legalábbis ha jól emlékszem ezt énekelgette. Az előadót sajnos nem tudom :(


Kazenokizu

Quote from: Manitu on 2006-08-08, 00:59:33
Quote from: Kazenokizu on 2006-08-07, 21:47:26
Nem tudja valaki, hogy mi annak a dalnak a címe/előadója, amit a Saikanoban Shuji dalolgat mindig?
(Nincs kedvem egy egész Saikano OST-ot letölteni ezért az egy számért, meg az sem biztos, hogy egyáltalán rajta van.)

A szám címe "Yumemiru Tameni", a 10. szám az ost-n. Legalábbis ha jól emlékszem ezt énekelgette. Az előadót sajnos nem tudom :(
:merci:
Egyébként tök jó, a Gendou-n fenn van, erre az most szünetel... :frown:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Manitu

Quote from: Kazenokizu on 2006-08-08, 01:38:34:merci:
Egyébként tök jó, a Gendou-n fenn van, erre az most szünetel... :frown:
Még jó hogy sose használtam :D Én még annó boxról szedtem le. Most is van 5 seed, nem lehet vele gond.


Kazenokizu

Quote from: Manitu on 2006-08-08, 02:15:40
Quote from: Kazenokizu on 2006-08-08, 01:38:34:merci:
Egyébként tök jó, a Gendou-n fenn van, erre az most szünetel... :frown:
Még jó hogy sose használtam :D Én még annó boxról szedtem le. Most is van 5 seed, nem lehet vele gond.
Köszi, azóta leszedtem, csak ált., ha egy-két zene kell egy animéből, nem pedig a full OST, akkor először ott nézem meg, mert onnan jó gyorsan le tudom kapni, nem kell torrentezgetni.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

chilip

skacok, mikor szokták kiadni egy anime OST-ját japánban? Sorozat közepénél/végefele/ha már lement minden rész....

Cobra

Menet közben általában csak single lemezeket adnak ki, az első full ost-t a vége felé szokták. Bár gondolom számít mennyire népszerű a sorozat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Vagy hogy milyen hosszú, esetleg egyéb reklámfogások (pl a Nana ost 7.07-én jelent meg :) )


Assy

Senki sem tud nekem segíteni? (Argento Soma ügyileg) :(
Ti voltatok az utolsó reménységem.... :)
2 hónapja bújom a netet ( :G ) de sehol semmi eredmény. :Eztneked:
Vagy csak  :lame: vagyok??

Lt. Simoan Blarke

argento soma @ isohunt. nezem, az OST torrentje elvileg nem doglott. ha a nap folyaman probalkozol vele, seedelem neked.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Assy

#1011
Köszönöm a helpet és a seedet is.
A 2es lemez nincs meg véletlenül? Mert az is kellene.
Sajna az is hiányos itt-ott. :(
A 2es lemezről ez kellene de nagyon :Silent Wind (Orchestra Version).mp3
                                                  A Wonderful World (Orchestra Version).mp3
Ebben a verzióban nagyon ütősek....Legalábbis nekem. :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Assy on 2006-08-10, 16:40:58
A 2es lemez nincs meg véletlenül? Mert az is kellene.
Sajna az is hiányos itt-ott. :(
megneztem torrentkeresokben, nem talaltam... Gendou-n is csak a silent wind van (cim szerint ez sima). ha kell, itt a link. (latom, ez elso OST, de ha menet kozben meghal a torrent, tobb mint a semmi.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Assy

Gyakorlatilag halott a torrent. 0.1 KB al jön az cucc ha jön.De türelem az ugyebár rózsát terem vagy nem ... :)
SAjna nekem is pont olyan kell ami senkinek nincs meg. :S
Igy jártam.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: White SeeD on 2006-08-11, 09:40:37
http://gendou.com/amusic/?filter=argento+soma&match=0

És ne felejts el pluszot nyomni :D
nem akarok kotozkodni, de ezt en is beszurtam. olvass csak vissza. (ennyit a plusz- es postvadaszatrol? :hehe: .)
egyebkent nekem lejott siman. (seedelni meg nem tudok, mert nem enged vissza...  :Eztneked: )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Assy

Köszi a helpet mindenkinek!
Hogy ne legyen veszekedés ebből a "plusszos" dologból , ezért kapot mind kettőtök egyet - egyet. :D
Bár amire nagyon fáj a fogam az még mindíg nincs meg...egészben..

Lt. Simoan Blarke

na most nekem kell egy kis segitseg. az eddigi keresesi modszereim nem vezettek eredmenyre: TELJES FMP:TSR OST-t keresek (nem par szamot, gendou sajna nem volt eleg :( ). torrent is jo, ha nincs seed, max karomkodok. pls? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Manitu

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-08-27, 21:40:08
na most nekem kell egy kis segitseg. az eddigi keresesi modszereim nem vezettek eredmenyre: TELJES FMP:TSR OST-t keresek (nem par szamot, gendou sajna nem volt eleg :( ). torrent is jo, ha nincs seed, max karomkodok. pls? :D
FMP TSR ost
FMP TSR op/ed

Ha pedig nincs seed, akkor ne káromkodj, inkább nézz szét az irc csatijukon: #nipponsei@irc.rizon.net ;)


Lt. Simoan Blarke

hm. ujabb ker(d)esem lenne: City Hunter OST. minel tobb, minel teljesebb. nem tudom, hanyat release-eltek belole, de van 5 sorozat meg 6 film ftp-n, szoval betippelnem, hogy sokat. isohunton talaltam egy majdnem 1 gigas release-t, de nem tudom, hogy ez teljes-e etcetera. raadasul info sincsen arrol, hogy hanyas OST-k / milyen szamok vannak a torrentben, mert rar a draga. (remelem, ertheto a problematikam... :o )

edit: ja es TSR OST-ert megathanx, lejott nyivilynyavaly nelkul.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ch4m3l3oon

Sziasztok!!!
Figyu honnantudoklekapni OSTket?