Star Wars-os játékok

Started by Ramiz, 2006-05-19, 12:50:30

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Kassh on 2011-10-20, 20:06:13
Quote from: Zen on 2011-10-20, 19:54:10
*cough* Aberrált. *cough*
Haters gonna hate. :redface:
Ja bocs, majd pont megtapsolom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud


Kassh

Quote from: Zen on 2011-10-20, 20:41:52
Quote from: Kassh on 2011-10-20, 20:06:13
Quote from: Zen on 2011-10-20, 19:54:10
*cough* Aberrált. *cough*
Haters gonna hate. :redface:
Ja bocs, majd pont megtapsolom.
Nem értem mi a problémád vele. Ha bensőségesebb romantikus szálra vagy kiváncsi nézz meg egy filmet vagy olvass el egy könyvet. Ez pont elég egy MMO-ba..

Zen

Quote from: Kassh on 2011-10-20, 22:39:29
Quote from: Zen on 2011-10-20, 20:41:52
Quote from: Kassh on 2011-10-20, 20:06:13
Quote from: Zen on 2011-10-20, 19:54:10
*cough* Aberrált. *cough*
Haters gonna hate. :redface:
Ja bocs, majd pont megtapsolom.
Nem értem mi a problémád vele. Ha bensőségesebb romantikus szálra vagy kiváncsi nézz meg egy filmet vagy olvass el egy könyvet. Ez pont elég egy MMO-ba.
A videóból elég könnyen le lehet szűrni mi a baj vele, ha az nem elég akkor fölösleges magyaráznom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kassh

Quote from: Zen on 2011-10-21, 15:58:32
Quote from: Kassh on 2011-10-20, 22:39:29
Quote from: Zen on 2011-10-20, 20:41:52
Quote from: Kassh on 2011-10-20, 20:06:13
Quote from: Zen on 2011-10-20, 19:54:10
*cough* Aberrált. *cough*
Haters gonna hate. :redface:
Ja bocs, majd pont megtapsolom.
Nem értem mi a problémád vele. Ha bensőségesebb romantikus szálra vagy kiváncsi nézz meg egy filmet vagy olvass el egy könyvet. Ez pont elég egy MMO-ba.
A videóból elég könnyen le lehet szűrni mi a baj vele, ha az nem elég akkor fölösleges magyaráznom.
Még mindig nem tudom miért vársz többet egy játéktól, durva erotikus jelenetek nem lesznek benne de még annyi se mint a mass effectbe/dragon agebe, nem véletlenül, nem akartak túl "nagy" PEGI/ESRB ratinget kapni :P

Kassh

Electronic Arts 2Q FY12 Earnings Call:

"Next, our biggest event of the year, the December 20th launch of Star Wars: The Old Republic.
This is inarguably the most anticipated game of the year, an epic MMO that makes each player
the hero of their own Star Wars saga. The Old Republic is in Beta right now and players are
blown away by the immersive story, dynamic combat and authentic Star Wars feel. In the
coming weeks we'll invite hundreds of thousands of players into our biggest Beta test to date."


Elvileg megérkezett az új Béta build és ha igazak a hírek, akkor egy hatalmas Béta Inv hullám veszi majd kezdetét. Ez egyben azt is jelenti, hogy nagyobb változások már nem várhatóak. Van egy olyan gyanúm, hogy ha ez megkezdődik, akkor megvan a beharangozott NDA oldás dátuma is, legalább is az lenne a logikus.

forrás

Lythis

A hivatalos honlap, n darab 4chan thread és pár fansite, meg olyan 4-5 videó után egyre nehezebben hiszem el, hogy ez nem egy újabb BioWare dating sim lesz...
Mi az, ami miatt ez tényleg annyira jó/klassz/kihagyhatatlan/etc lesz, amiért nem érdemes kihagyni?
(inb4:
- VOICE ACTING OMG: tudok olvasni, a BG 2 alatt sem haltam bele, ha nem pofáztak végig egy szöveget, és THX meg dolby 7.2 ide, vagy oda, jobban örülnék, ha az a 20 giga, ami hangra ment el, mondjuk tartalomra ment volna - mindezt így látatlanban persze
- Light sabers HOOOOO: Jedi Academy. Azt a szintet eddig semmi nem hozta - ez persze szubjektív vélemény.
- Saját űrhajód van, ez mennyire király mááár?: KotOR 1-2
- Companions/associates: Nem volt még szerencsém olyan BioWare játékhoz, ahol nem...).
Szóval valaki magyarázza be nekem, hogy van értelme párezer másik egyedi hópihével fényspádét lengetni (mert lődözzön a halál, arra ott a Republic Commando), miközben a feláldozható jövedelmem egy része havi rendszerességgel BioWare bácsi zsebébe vándorol, hogy aztán március 12-edikén elkápráztathassanak avval, hogy a csillogó, trendi lopakodó, galaktikus bordélyházamban szánkázva az űrön át, random npc-k mindennapi életén átgázolva jól megmentsem az emberiséget A GALAXIST mindenféle istenkomplexusos robotoktól meg a csicskásaiktól, miközben a háttérben a "HUMANITY, FUCK YEAH!" bömböl, aztán dolgom végeztével szidjam a beleerőszakolt multiplayer opciót.(Mass Effect 3, I'm lookin' at you)

tl;dr: Győzzetek meg, hogy érdemes játszani vele!

Cloud

Neked nem érdemes...

Kassh:

December végén banzáj lesz. Jó kis játék lesz. Beta is egész tűrhető volt.

Kassh

Quote from: Lythis on 2011-10-29, 01:08:49
A hivatalos honlap, n darab 4chan thread és pár fansite, meg olyan 4-5 videó után egyre nehezebben hiszem el, hogy ez nem egy újabb BioWare dating sim lesz...
Mi az, ami miatt ez tényleg annyira jó/klassz/kihagyhatatlan/etc lesz, amiért nem érdemes kihagyni?
(inb4:
- VOICE ACTING OMG: tudok olvasni, a BG 2 alatt sem haltam bele, ha nem pofáztak végig egy szöveget, és THX meg dolby 7.2 ide, vagy oda, jobban örülnék, ha az a 20 giga, ami hangra ment el, mondjuk tartalomra ment volna - mindezt így látatlanban persze
- Light sabers HOOOOO: Jedi Academy. Azt a szintet eddig semmi nem hozta - ez persze szubjektív vélemény.
- Saját űrhajód van, ez mennyire király mááár?: KotOR 1-2
- Companions/associates: Nem volt még szerencsém olyan BioWare játékhoz, ahol nem...).
Szóval valaki magyarázza be nekem, hogy van értelme párezer másik egyedi hópihével fényspádét lengetni (mert lődözzön a halál, arra ott a Republic Commando), miközben a feláldozható jövedelmem egy része havi rendszerességgel BioWare bácsi zsebébe vándorol, hogy aztán március 12-edikén elkápráztathassanak avval, hogy a csillogó, trendi lopakodó, galaktikus bordélyházamban szánkázva az űrön át, random npc-k mindennapi életén átgázolva jól megmentsem az emberiséget A GALAXIST mindenféle istenkomplexusos robotoktól meg a csicskásaiktól, miközben a háttérben a "HUMANITY, FUCK YEAH!" bömböl, aztán dolgom végeztével szidjam a beleerőszakolt multiplayer opciót.(Mass Effect 3, I'm lookin' at you)

tl;dr: Győzzetek meg, hogy érdemes játszani vele!

Ha előre eldöntöd magadban hogy azok a dolgok amik különbbé teszik ezt a játékot a többi mmo-tól (bár ez a lista közel sem teljes) akkor minek húzzuk a te és a mi időnket azzal hogy próbálunk meggyőzni?

Ha nem tetszik a játék, ne játssz vele.

Lythis

Quote from: Cloud on 2011-10-29, 01:21:07
Neked nem érdemes...
ez tömör volt :)
Quote from: Kassh on 2011-10-29, 02:49:01
Ha előre eldöntöd magadban hogy azok a dolgok amik különbbé teszik ezt a játékot a többi mmo-tól(...)
Ezeket szokták leggyakrabban felhozni. A lista nyilván nem teljes, de én semmi újat nem látok benne - max annyit, hogy ez mostmár MMO, nem a szokásos BioWare rpg. Szó sincs arról, hogy eldöntöttem volna, hogy nem fog tetszeni.

Quote from: Kassh on 2011-10-29, 02:49:01
minek húzzuk a te és a mi időnket azzal hogy próbálunk meggyőzni?

Gondoltam, hogy ha fórumokon lógni, copy-paste-elni, és általános "jujjdejólesz"-ezni van időtök, akkor miért is ne?
Bőven elég, ha teszem azt elmagyarázzátok, hogy mondjuk a béta miért tetszett/nem tetszett, mi az ami jó, mi az, ami nem etc.

Felőlem kiemelhetitek, a megkülönböztető jegyeket is, amikről fent szó volt - pláne, hogy a lista sem volt teljes, ugye -  de ezek önmagukban nem visznek el egy MMO-t a hátukon (szerintem).

Kassh

Quote from: Lythis on 2011-10-29, 14:38:39
Quote from: Cloud on 2011-10-29, 01:21:07
Neked nem érdemes...
ez tömör volt :)
Quote from: Kassh on 2011-10-29, 02:49:01
Ha előre eldöntöd magadban hogy azok a dolgok amik különbbé teszik ezt a játékot a többi mmo-tól(...)
Ezeket szokták leggyakrabban felhozni. A lista nyilván nem teljes, de én semmi újat nem látok benne - max annyit, hogy ez mostmár MMO, nem a szokásos BioWare rpg. Szó sincs arról, hogy eldöntöttem volna, hogy nem fog tetszeni.

Quote from: Kassh on 2011-10-29, 02:49:01
minek húzzuk a te és a mi időnket azzal hogy próbálunk meggyőzni?

Gondoltam, hogy ha fórumokon lógni, copy-paste-elni, és általános "jujjdejólesz"-ezni van időtök, akkor miért is ne?
Bőven elég, ha teszem azt elmagyarázzátok, hogy mondjuk a béta miért tetszett/nem tetszett, mi az ami jó, mi az, ami nem etc.

Felőlem kiemelhetitek, a megkülönböztető jegyeket is, amikről fent szó volt - pláne, hogy a lista sem volt teljes, ugye -  de ezek önmagukban nem visznek el egy MMO-t a hátukon (szerintem).


Mivel sajnos nem kaptam még bétába inviteot nem tudok neked nyilatkozni biztosan arról hogy milyen lesz a játék mert még nem játszottam vele, de van pár ismerősöm akik kölcsönkaptak beta accokat és kipróbálták és eddig egy darab negativ véleményt nem hallottam. Ezt olyanoktól akik eddig nem nagyon voltak kb egy mmo-val se megelégedve (kivétel: preCU SWG, EQ2 és még pár amik hirtelen nem jutnak eszembe) tehát nem a 12 éves korosztály akik egy Metin2től bepisilnek :)

Én az ő véleményükben megbizok, de ettől függetlenül is úgy tartom a gameplay videók alapján hogy egy jó MMO lesz.

Amúgy meg ennél sokkal kevesebb új dolog is elvitt már a hátán egy mmo-t :)

Draconire

Quote from: Lythis on 2011-10-29, 01:08:49
tl;dr: Győzzetek meg, hogy érdemes játszani vele!

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=120.msg480500#msg480500

Egyébként én nagyon várom már.
1. fel fogja szívni a sok kiégett WoW kiddie-t a GW2 előtt, így az alapból jobb játékosbázissal fog indulni majd
2. tele lesz a net szánalmasabbnál szánalmasabb videókkal amikben a remek játékmenetet/szerelmi szálakat csodálhatjuk meg (bring on the fat Sith lovers!)
3. kis szerencsével valaki pofon vágja a Bioware-t emiatt a szerencsétlenség miatt és észhez térnek, így lesz majd talán még jó játék is tőlük

Dreamcleaver

#192
^
That.

Én most sem hiszem el, hogy ezt a szart ki meri adni a BW. De legalább tényleg elszívja a sok köcsögöt a GW2-től.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kassh

Quote from: Dreamcleaver on 2011-10-29, 18:23:12
^
That.

Én most sem hiszem el, hogy ezt a szart ki meri adni a BW. De legalább tényleg elszívja a sok köcsögöt a GW2-től.
tán kipróbáltad a bétát és úgy mondod ezt?

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kassh

#195
Quote from: Zen on 2011-10-30, 17:30:50
UK Gamespy preview
"The folks at BioWare did something a little crazy recently--they allowed us to preview the first few levels of the Republic side of Star Wars: The Old Republic "
pont ezért nem releváns az egész cikk, az első pár szintről nem lehet eldönteni hogy milyen egy játék de ha esetleg érdekel még pár vélemény szintén ugyanerről a contentről itt van még pár cikk:

http://massively.joystiq.com/2011/10/20/a-certain-point-of-view-jefs-hands-on-with-swtors-beta/
http://massively.joystiq.com/2011/10/20/lifting-the-beta-curtain-larrys-hands-on-with-swtors-beta/
http://pc.ign.com/articles/121/1210147p1.html
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/367/feature/5716/Star-Wars-The-Old-Republic-Full-Beta-Preview.html
http://www.1up.com/previews/star-wars-old-republic-wow-lightsabers


Cloud

Másik topicban már írtam róla. Eh lesz itt stressz-teszt úgy érzem.

Kassh

Quote from: Cloud on 2011-11-13, 00:23:39
Másik topicban már írtam róla. Eh lesz itt stressz-teszt úgy érzem.
jaja, remélem nem fossa össze magát a szerver és lehet tesztelni/játszani is :D

NLZ

Picsába, 5ig kell még várnom <_<
[reserved]

Suszi


Cloud

Nekem is. Suszi remélem jössz ts-re. :)

NLZ

Sztem ilyen kamu duma volt, hogy mindenki egyedi időpontot kap. :D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2011-11-25, 14:37:18
Sztem ilyen kamu duma volt, hogy mindenki egyedi időpontot kap. :D

Nem az volt. Guild-ben 3an is szombatra kaptak időpontot.

Suszi

Igen, 3 időpont van, ha jól tudom.
És leszek majd ts-en, de csak fél 10-10 felé.

NLZ

Faszba, kicsit későn kapcsoltam, azt EU-s szerverek közül már cska egy nem full, az is PVE. :(
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2011-11-25, 20:42:57
Faszba, kicsit későn kapcsoltam, azt EU-s szerverek közül már cska egy nem full, az is PVE. :(

Én EU-s szerón vagyok. :)

chilip

#207
nu kipróbáltam, nagyából tetszett, letöröltem

sith ügynökkel 7es szintig mentem el, itt semmi extra nem volt - jól megcsinált MMO műanyag grafikával :P

kipróbáltam még a sith inquisitort is, ez is kb az de az a dagi sith mester akinek a hangja lágy és kedves de amit mond az kegyetlen :D hát az vitte a pálmát

a szinkron marha jó lett sztem, csak mivel nincs pénzem ilyen bohémságokra mint előfizetés így nem kísértettem tovább a sorsot, majd esetleg valami tört szerón kijátszom a sztorit ha lesz rá lehetőség

Cloud

Na 5 órától mostanáig toltam a játékot. Tetszik, tetszik. Korriban-t mint kezdőbolygómat teljesen kitoltam.

Grafika egész jó, sztori tetszik, szinkron nagyon jó. Maga Korriban nem valami szép bolygó, de nézegettem másokat akik többi bolygón járnak már. Vannak egészen gyönyörű planéták is. :)

Sith Warrior-ral kezdtem, a teljesben Jedi Knight leszek. De valszeg kitolom majd mindegyik kasztot is valamikor sokára. :D


chilip

nya pár aranyköpés /v/-ről
[spoiler=wall of text]
Quoteyeah played it for 30minutes, grenntextan!

>make a soldier call him generictrooper
>oh boy everyone is going for jedi so basicly i always will be needed
>finishan the first quest, oh wow this class blows
>run into some special unit
>i choosed the buff character build, stick out like a sore thumb
>fuck the soldier

>make jedi
>oh crap only body sizes are skinny emo and schwarzenegger
>decide to make waifu
>looks like lucy liu
>add freckless
>fap
>add scars
>fap some more
>create character
>huehue you are the chosen one story arc
>everyone spouting may the force be with you like its crappy 90th commercial thing

>kill x, collect y, its world of warcraft in space.
>deinstall.exe

yeah, i feel bad for bioware that they flushed millions of dollars down the drain.

i hope after the bankruptcy notch will hire them so they can work on minecraft 2 swedish love edition

QuoteIt's actually not a bad game, but I don't see why it should be an MMO. So far I've been playing alone and kind of enjoying myself a tiny little bit. The dialogue is just dumb as crap and the choices are shit because I am an imperial agent and doesn't matter what I think about the situation, if I don't murder everybody I will turn into a jedi master somehow.

Feels like WoW mixed with KOTOR mixed with free korean MMO.

I am playing because it's free, I wouldn't pay for this.

Also any kind of body hair looks like play dough. And why do Chiss have human bodies with just blue skin? I had to fap like 10 times because I am playing a female chiss.

QuoteYeah, how they managed to make a game released in 2011 worse than an on rails shooter from 1997 boggles the fucking mind.
[/spoiler]

rosszhír a birodalmi sztori miatt kezdőknek (már ha igaz):
[spoiler=igen erősen spoileres]You can not kill any important Republic characters.
You can not save any important Imperial characters.
This is as close as you get to killing a single important Republic-alligned character starwars.wikia.com/wiki/Jaric_Kaedan
Darth Malgus dies.
Darth Barras dies.
Darth Thanatos.
Keeper Dies.
Grand Moff Kilran dies in a Republic level 30 instance, after appearing for a grand total of 2-3 minutes to Imperial players in a level 10 instance and is never mentioned again, but there's an image of him on Dromund Kaas to add insult to injury. Dying words:"I don't deserve this... there was so much left to conquer...." Best character in the game completely wasted.
The Emperor dies.
Basically every interesting Imperial character gets killed by the Republic and those not interesting enough may even have an important place in the Imperial player's storyline where they will then be killed off. The story is told through a thousand throwaway one quest characters denoted by rank rather than character with often impossible to remember names.
The stories end with you as either the Hand of the nonexistent Emperor, the Lord of the nonexistent Dark Council or the head of the nonexistent Imperial Intelligence all of which can not prevent the most humiliating and utter defeat imaginable.
The Republic wins in every way conceivable and you can do nothing to stop it.
You lose, but thanks for paying, although it would have been the same without you.

You can reference this here
bobcat.corruption-eu.com/XMLViewer-he801v1/Viewer.htm
Under
str / cnv / location/
str / cnv / location / flashpoint / shared / ilum / multi /[/spoiler]