Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Tyraelen is csiptem, csak a befejezese nem jott annyira be :(
hiaba na, nekem az is baj, ha vidam, az is ha szomoru
marmint a befejezes :)
pl. 2 veglet: Trigun - Chrno Crusade :((((

Tyrael

Ki mondta, hogy vége van? :haha:
Most csinálják a movie-t amiben véglegesen lezárják a sztorit.
Itt egy trailer:
http://movies.apple.com/movies/jp/movies/shochiku/alchemist/trailer_l.mov

Dreamcleaver

Quote from: AlkyraFullmetal Alchemist-bõl Winry-egy nagyon népszerû anime. Érdemes annak megnézni aki szereti az akciót, drámát s a jó egyedi történeteket.

Hm egyszer megvolt 15-ig. Megnéztem 5-ig majd letöröltem: De már csak a szõke csajszi meg a "bádogember" miatt is leszedem megint. XD

Quote from: Tyraelen is csiptem, csak a befejezese nem jott annyira be
hiaba na, nekem az is baj, ha vidam, az is ha szomoru
marmint a befejezes
pl. 2 veglet: Trigun - Chrno Crusade (((

A Chrno Crusade vége az sztem elég szomorú volt. Én szeretem a vidám végeket. Más forumokon már le is szóltak milyen giccses vagyok, meghohy nemértem az animék mélyebb értelmét. Modjuk A CC-nél legalább fel volt vezetve a végkifejlet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Project_2501

#92
Quote from: Tyraelkint van a 37es raw
lent van a 37es raw... Végre  :haha:

Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmünk  :merci: Én bevallom õszintén, hogy egyetlen anime-t sem láttam még original raw mivoltában  :o és azt sem állítom, hogy ezután már CSAK így vagyok hajlandó megnézni õket :D de mégis nagy élmény volt :cool:


Végre nem vonta el a figyelmem a képernyõ alsó tiz szálakékát birtokló betûhalmaz és teljesen a cselekményre koncentrálhattam  :jee:  Azt sajnálom csak, hogy mindössze annyit sikerült megértenem a japán szövegbõl, hogy "Lovely, lovely!"  :hahaha:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Tyrael

mivel en eleg turelmetlen vagyok, ezert altalaban mindig letoltom rawban is a reszek, mivel a mangat is olvastam mar, igy a parbeszedeket is elore tudom nagyjabol :)
Amugy altalaban a harcosol reszeket siman lehet nezni raw-ban, mert ott nem nagyon kell a parbeszedekre figyelni :)

Tyrael

Tyrael

Quote from: AlkyraKi mondta, hogy vége van? :haha:
Most csinálják a movie-t amiben véglegesen lezárják a sztorit.
Itt egy trailer:
http://movies.apple.com/movies/jp/movies/shochiku/alchemist/trailer_l.mov
attol meg a sorozat befejezese nem jott annyira be :(

Tyrael


death_scythe

Most láttam a Bleach elsõ 36 részét és hát nekem nagyon bejött.Csak azt sajnálom hogy mostantól át kell állnom az egy részenkénti nézésre (eddig csak olyan animeket néztem aminek már volt vége).
Azt szeretném megkérdezni hogy milyen sûrûn jön ki egy új rész kb.?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Project_2501

#97
Quote from: death_scythe...Csak azt sajnálom hogy mostantól át kell állnom az egy részenkénti nézésre...

Úgy látom egy cipõben járunk :ejj:
Ha jól tudom hetente jelenik meg újabb rész de, hogy pontosan melyik napon adják le japánban azt sajnos én sem tudom  :bruhuhu:
A felvételt követõ 2-3 napon belül pedig már elérhetõvé teszik az angol felíratos változatokat is  :jee:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Kupo

Általába szerda este, vagy csütörtökön jelennek meg a legújabbak.Én a Lunar-osat szoktam nézni. :)

Alkyra

Én is a Lunarosat nézem. :D
Bár nekem az jobban tetszett amiben Soul Reaper-nek hívták õket, nem Shinigaminak.

Tyrael

Bleach szerdan jon ki, Naruto csutortokon
Quote from: AlkyraÉn is a Lunarosat nézem. :D
Bár nekem az jobban tetszett amiben Soul Reaper-nek hívták õket, nem Shinigaminak.
Death God-nal minden jobb :)

Tyrael

Alkyra

#101
Jah. :)
Egyb. Naruto reggel 5-6 körül szokott kijönni. :D csütörtökön.
A Tsubasa Chornolic meg hétgõn vagy vasárnap-ha esetleg érdel valakit.

Egyb. ha már ide írtam...akkor nézzétek meg ezt a képet:D


Nah, ha pl ilyen fegyvere lenne Icinii-nek annak nagyon örülnék:D
Nagyon :cool: -ul néz ki.:)(vagy ilyen barátnõje..illene hozzá nem?  :lul: :lol: )


u.i.: a kép modósítva van. belelógott egy szereplõ keze s azt töröltem ki személyesen. bocsánat, ha ez meglátszik esetleg.

Dreamcleaver

#102
Ja a heti 1 rész Bleach tényleg kevés. Nézzétek együtt a Basiliskkel, a Narutóval, meg kikapcsolódásnak mondjuk az Ichigo 100%-kal és mindjárt gyorsabban telik az idõ XD.
Szerintem a soul Reaper ugyanolyan hülyén hangzik mint a Death God. Shinigami a legjobb, szeretem az eredeti elnevezéseket. Ha nagyon át akarnám ültetni angolra akkor mondjuk Death/Soul Harvesternek fordítanám. Ezt úgy az alapján gondolom amit csinálnak, gondolom nem ez a japán megfelelõ.

Quote from: AlkyraNah, ha pl ilyen fegyvere lenne Icinii-nek annak nagyon örülnék:D
Nagyon :cool: -ul néz ki.:)(vagy ilyen barátnõje..illene hozzá nem?  :lul: :lol:)

Én inkább a kishúgának titulálnám, dehát animban mindent lehet. XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: DreamcleaverÉn inkább a kishúgának titulálnám, dehát animban mindent lehet. XD

Kishúga? Áhh..Fenét. Ichigo nõi változatban. :) Akkor inkább már... :lazza:

Dreamcleaver

Én barátnõ ügyben még mindig az aláírásodban lévõ szõkére szavaznék XD. Alig várom, hogy legyen idõm belekezdeni a FMA-ba megint.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Jah. Winry lányka nagyon kawaii. :) (fõleg majd amikor felnõ s a normál rucija lesz rajta. :) mindjá küldök képet)

death_scythe

Ha kijön a 38-as feliratos rész Tyrael vagy vki más kitenné a tracker címét megint?(már ha nem illetlenség ilyesmit kérni)
Én ugyanis eléggé béna vagyok az ilyesmik keresésében. :lame:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Project_2501

death_scythe biztos lehetsz benne, hogy amint hozzájut az infóhoz Tyrael megosztja majd velünk is a legújabb rész lelõhelyét  :jee:
Addig is ajánlom figyelmedbe a  Lunar fansub team tracker listáját, én is ezt szoktam böngészni a legújabb megjelenéseket kutatva.
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Tyrael

http://bt.saiyaman.info/download.php?id=924&file=%5BSaiyaMan%5D+Bleach+38+RAW.avi.torrent
38as raw, amint latok feliratost, jovok es kirakom a linket.
gondolkoztam egy animes oldalon, mint mondjuk suprnova volt, vagy mint mininova, hogy mas oldalakrol letoltott torrent fileokat lehetne felrakni
es igy a lustabbaknak csak 1 trackert kellene figyelni
ha van ra igeny, megcsinalom

Tyrael

Manu

Quote from: Tyraelhttp://bt.saiyaman.info/download.php?id=924&file=%5BSaiyaMan%5D+Bleach+38+RAW.avi.torrent
38as raw, amint latok feliratost, jovok es kirakom a linket.
gondolkoztam egy animes oldalon, mint mondjuk suprnova volt, vagy mint mininova, hogy mas oldalakrol letoltott torrent fileokat lehetne felrakni
es igy a lustabbaknak csak 1 trackert kellene figyelni
ha van ra igeny, megcsinalom

Tyrael

Ilyen a Baka-updates  is, nem?

ArchElf

Quote from: ManuIlyen a Baka-updates  is, nem?
Vagy például (persze csak nem liszenszelt és általában fansub cuccokra):
http://www.downloadanime.org/
http://www.animelab.com/anime.manga/bittorrent/all
http://www.animesuki.com/

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Inkvisitor

Miért állt le az anyagok feltöltése az ftp-re?
Két hete nincs új Bleach epizód :-(
Viva UHU1.2!  :lame:

Project_2501

#112
Quote from: InkvisitorMiért állt le az anyagok feltöltése az ftp-re?
Két hete nincs új Bleach epizód :-(
Igazából ez sem válasz a kérdésedre, de hiánypótlónak megteszi :D

Bleach Ep. 38 torrent
Bleach Ep. 37 torrent

[off]AMD k6-III@450MHz + UHU Linux 1.2 =  :jee: [/off]
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

death_scythe

Megnéztem a 38-ik részt.Tök jó csak miért a legizgalmasabb pillanatban van vége?Megint várhatok egy hetet.(Végre megint beszélni fog a kardjával, úgy látszik ez a kard dolog Ichigo-nál fogyó eszköz mert már a másodikat teszi tönkre :hehe: . A kard helyében én is leülnék és elbeszélgetnék Ichigoval hogy egy kicsit finomabban bánjon vele.)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

zolan43

Tetszik a sorozat.
Ichigo szerintem a Sawamura Seji-re hasonlít. (Midori no Hibi)
"Bwahahahaha!"-t nem kéne erõltetniük.

death_scythe

Nem tudja vki hogy honnét lehetne Bleach OST-t szerezni már ha van már ilyen?(Meg ha lehet ilyet kérdezni?)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Stairan

Quote from: death_scytheNem tudja vki hogy honnét lehetne Bleach OST-t szerezni már ha van már ilyen?(Meg ha lehet ilyet kérdezni?)
Innen  letöltheted torrentként.

racka64

Quote from: death_scytheNem tudja vki hogy honnét lehetne Bleach OST-t szerezni már ha van már ilyen?(Meg ha lehet ilyet kérdezni?)

esetleg: itt  vagy itt
de regisztrálni kell, bár ez nem hinném , hogy akadály. :jee:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

death_scythe

Köszi!! :merci:

Most láttam kinn van a 39-es rész de azt nem tudom hogy fansubolt-e(valszeg igen)
csak megnéztem a fentebb látott tracker listák egyikét.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

zolan43

Quote from: death_scytheMost láttam kinn van a 39-es rész de azt nem tudom hogy fansubolt-e(valszeg igen)

Ma jött ki a Lunar-os változat, a Bleach-Society féle verzió tegnap óta tölthetõ. (torrent)