Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

#120
Sztem nem lesz holnapra mivel meg neki se alltak.Olyan kedd-szerdara tippelek,hogy lesz.

Aki meg mindig nem bir K-F-re varni annak itt van meg egy kis resz
Ep201-206: http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D%20One%20Piece%20201-206%20%28G8%20Part%202%29.torrent

Hiei-sama


Bishop

sajna nem tölti senki de jó lenne ha tudnál valami müködő torrentet adni mert már alig bírom ki egyszer már letöltöttem valami hk-sat
de nagyon rosz volt a minősége
na most kezd beindulni,de azért ha találsz küldhetsz,meg 258 utáni részek kénlnek

Hiei-sama

Melyik torrent? 197+-tol csak adc es hk van...Adc sztem jo,hameg nem jon be neked varsz K-F-re de imho K-F most nagyon befog lassulni,mert mar alig van dvd amirol dolgozni tudnak.

Christian

Nekem Gerusama pár nappal ezelőtt pl lazán jött. Nem lehet,hogy rosszul van beállítva torrented? Mert haveromnak pl bittorrentel nem jött le csak azureussal.

Bishop

hk nem tetszik de a adc jó meg a gerusama is,amugy jön csak lassan de elsőnek nem indult amugy nem nagyon értem ezt a torrentet nem is szeretem de már nem bírok várni a k-f-re

Hiei-sama

Es sajnos a legkozelebbi resz(ep272) csak juli 30-an jon :/
Viszont az ep273 cime :     
All for the Sake of Protecting My Friends! Gear Second is in Motion

Ez ugylatom eleg jo lesz mar aki tudja mire gondolok ;)

Bishop

köszi a torrenteket még egyszer
nem dunál még szerezni 258 és a legújabb részek közöttit?

Hiei-sama


Bishop

kösz amugy nem rosz ez az adc csa kicsit sötét de a fordítás az jó

Hiei-sama


Bishop

Nyugtassatok meg hogy Usopp vissza fog menni :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:
ez a legnagyobb katasztrófa ebbe nem tok belenyugodni

Hiei-sama

Nezd tovabb es majd meglatod : p

Bishop

áá most teljesen össze vok zavarodva egy másik fórumba azt mondták igen de remélem csak szvatnak főlleg hogy ez az egész on piece eddig nem arról szólt hogy bárkit is  ott hagytak volna

Bishop

hi
az adc-n miélyen gyakran frissítik az új részeket?

Hiei-sama

Mikor kijon az uj resz es leforditottak.

Bishop

jó de mondjuk általába naruto minden szerdán jön mert akkor játszák japánba és már le is fordították ami azt jelenti hogy hetente
a one piece-t milyen gyakran adják vagy azt most hogy van

Hiei-sama

Jo hat Gayruto azt a szart orrba szajba adjak...One Piece valtozo neha hetente,de vlmikor ket hetente jon vasarnaponkent.Es a forditas ism indig valtozo olyan 2nap szokott lenni vagy tobb attol fugg mennyi idejuk van.Nem is baj ha tovabb tart nem basszak ossze ;)

Bishop

 a naruto-t ne szivasd mert jó :_off:
hát sajna az a baj hogy én türelmetlen tipus vok is nem soká végzek az eddig meglévőkkel

Hiei-sama

Naruto max a 120. reszig volt jo,utana es a mostani reszek amiket mar nem is nezek egy mero szar.Egyre csak csokken a rajongo tabora.En megvagyok nelkul,a kisgyerekek meg az orult fanok nezzek tovabb azt kesz.

Bishop

jó én se szeretem a fillereket de kibirom na mind1 ezen nem vitatkozom

Christian

Egyébként már fentebb írták,hogy július 30.-án jön az új rész :) Ja és igen..marha nehéz rá várni, addig is tessék a mangát olvasni mert az is jó.

Hiei-sama

Hja igaz mar fentebb irtam lol.Latom carfanatic nem erted engem nem erdekel hogy filler van benne vagy sem anelkul is eleg gaz...Na de abba hagyom offolast ez megiscsak OP topic.
Mangat is szedem Op-bol de nincs kedvem elolvasni elore,pedig tudom hogy eszmeletlen dolgok lesznek benne ;)

Bishop

hát én eddig nem olvastam a manga-t és már most nincs kedvem belekezdeni főleg hogy most már ezeket a részeket nézem ami gondolom elég közel van a manga-hoz
félek is hogy nem soká filler özön

Hiei-sama

Nemtom mitol felsz,most nagyon nemfog filler jonni....Es ha megnezed az egesz sorozatot eddig se volt tulzottan sok filler:
Warship Island Arc : Ep54-60
Filler Arcs : Ep131-143
G8 Arc : Ep196-206
Ocean's Dream Arc : Ep220-224

szal ez igencsak keves filler ;)

chilip

a Naruto-hoz képest mindenképp :D

Bishop

jaja viszont ha most enies lobby után mennek a marina hq-ba az lesz az igazi
bár én már azt várom amikor zoro meg mihawk újra harcolnak
meg egy luffy blackbeard-nek is örülnék mert nem tom még milyen erős blackbeard
remélem mostmár kezd elfogyni a lugia type használók és már képeségű gyümölcsök is előkerülnek
nem szeretem a lugia type-ot mert mindig azt hiszeik hogy megsemisíthetetlenek és vagy ött év mire rájönnek mi a gyengéjük kivétel enel ahol nem volt kérdés

jah meg egy ace ao kiji az még lenne jó

Hiei-sama

Haha ezeknel meg sokkal kemenyebb ellenfelek lesznek ;)Eleg a Shichibukai tagokra gondolni,akikbol meg nem is lattuk mindet :p Vagy ott vannak az oregek nem hiszem hogy gyengek lennenek.Esetleg Ao Kiji masik ket tarsa ;) Szal van boven valasztek,van mait meg felse soroltam :Đ

Christian

Jaja..a régi CP9re én is kíváncsi vagyok. Mondjuk én arra lennék inkább kíváncsi,hogy Whitebeard mire képes meg Shanks.

Bishop

jaja shanks-et ki is hagytam meg smoker sincs még rerendezve és ha jól emlékszem azt mondta hogy követi mugawara-ékat