Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

lynx655

Quote from: MeskeOFF:Milyen anime a Slayers? (sárkányos? akkor nézem... :))

Dragonslave!  :hopp:

Izé fantasy, de olyan, hogy ezután ha haverokkal öszeülünk fantasy környezetben lévõ szerepjátékot játszani, nem bírjuk ki röhögés nélkül... :rotflol:

Damnatus

Hali!

Nézd csak meg a Slayerst Meske!
Inkább hõs ne legyél a valóságban, minthogy csókot ne kapjál! ;)

kisvirag

Slayers rulez, bár még nem sokat látam belõle, de az is nagyon ütött! telleg ajánlom

na de amiért elkezdtem a postot.
a minap volt egy nagyon rossz álmom. ami azért fura, mert kb a egy kezem meg tudom számolni hányszor álmodtam rosszat, már úgy értve, hogy hányszor álmodtam úgy, hogy erõs rosszérzéssel ébredtem utána.
Igazából teljesen már nem emlékszem a történtekre, de ami miatt nagyon rossz volt: bármi, amihez hozzáértem (nem tudom, hogy élõ dolgokra vonatkozott-e, tehát csak tárgyakra értsétek) elõször összezsugorodott, olyan módon, mikor a mûanyag összeég és úgy összehúzódik, majd eltûnt. Minden... szóval félig meddig ilyen Vadócos feeling volt (X-man vagy men?)
Utána sokáig nem tudtam visszaaludni... számomra fontos képek, dokumentumok, könyvek, mindenfélé tûntek el...
nahh most hirtelen ennyit.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Marfy

A mai napon reggel azt álmodtam hogy fekszem a koliszobában és bejött valaki és megkérdezte mikor megyek suliba én mondtam hogy 8:50re erre õ szétnézett és kiment. Mikor felébredtem nem tudtam eldönteni hogy vajon tényleg volt bent valaki vagy csak álmodtam  :lol: .

Damnatus

Hali!

Hányra mentél végül suliba?

Meske

Quote from: NokiA mai napon reggel azt álmodtam hogy fekszem a koliszobában és bejött valaki és megkérdezte mikor megyek suliba én mondtam hogy 8:50re erre õ szétnézett és kiment. Mikor felébredtem nem tudtam eldönteni hogy vajon tényleg volt bent valaki vagy csak álmodtam  :lol: .
Nekem is volt már hasonló, de ott kiderült, hogy tényleg volt valaki a szobámban akkor, csak én még félálomban voltam...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Mindenkivel elõfordult már ilyen, velem is, pl. egyszer tesóm és anyám beszélt valamirõl, és a beszélgetés beépült az álomba.

Moha

Én olyanra emlékszem, hogy félálomban voltam, szólt a rádió és az épült bele az álmomba. Egy ilyennek hatására az In-Grid - Tu es foutu c. szám nálam már csak a hideg, álmos reggelt juttatja eszembe, ugyanis pont ez ment a rádióban egyszer, mikor december 24-én reggel 7-re kellett mennem melózni. Akkor is félálomban voltam, helyesebben éppen abból ébredeztem.

kisvirag

Nálam a reggeli óracsörgés ment át álombeli harangszóba, meg pl volt h azt álmodtam, h az utcán találtam egy hatalmas, nagy igazi nyuszit (ekkor kb 7-8 éves voltam realtime, meg álomtime is) és odaszaladtam hozzá, éskétt kézzel átkaroltam a nyakát... utána felébredvve azt vettem észre, hogy anyukám nyakát szorongatom, aki éppen költeni jött, h menni kell suliba
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

lynx655

Quote from: kisvirag...odaszaladtam hozzá, éskétt kézzel átkaroltam a nyakát... utána felébredvve azt vettem észre, hogy anyukám nyakát szorongatom, aki éppen költeni jött, h menni kell suliba

ÍÍÍÍ :ejnye: kicsit gázos  :rotflol: hehe
(hirtelen eszembe jutott az end of eva...)

Meske

Ma azt álmodtam, hogy az angol tanár feladta házinak, hogy olvassunk el egy mangát! (ill. csak egy részét) :lol:

Bárcsak tényleg ez lenne a házi... :rolleyes:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: MeskeMa azt álmodtam, hogy az angol tanár feladta házinak, hogy olvassunk el egy mangát! (ill. csak egy részét) :lol:

Bárcsak tényleg ez lenne a házi... :rolleyes:

Sikerült elolvasni.. és mirõl szólt ?  :rotflol:

Moha

Quote from: NokiSikerült elolvasni.. és mirõl szólt ?  :rotflol:
Biztos bishojo schoolgirl story volt :p

Meske

Quote from: NokiSikerült elolvasni.. és mirõl szólt ?  :rotflol:
Sajnos az álmomban az már nem volt benne, csak annyi, hogy ezt adta fel házinak a tanár, azt sem tudom melyik manga volt, de nagyon szivesen elolvasnám...  :hopp:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: MohaBiztos bishojo schoolgirl story volt :p

De piszok :D

Marfy

Az éjszakac azt álmodtam hogy az NGE-t elkezdék vetíteni az RTL-klubbon én meg nagyön örültem neki és a fórumon nyitottam olyan témát hogy "
NGE magyar csatornán". :lol:
Haverom meg azt álmodta hogy Edda koncerten volt, másnap megyek a buszmegbe és látom ki van téve hogy Edda kocert lesz (eddig nem volt kitéve) hát kicsit meglepõdtem.  :rotflol:

Moha

Na, mekkora hülyeséget álmodtam ma!  :rolleyes:
Nem is látszik meg benne, hogy computermániás vagyok... :D
Íme:
Windows. Kékhalál. Reset. Nézem, hogy elkezd bootolni floppyról, gyorsan kikapom. Milyen floppy ez? Remélem nem vírusos... Reset, rendszer indul, bootmenü, 3 hülye menüpont, bármelyikre csak a prompt jön be. Bármit írnék be, közényom mindenféle marhaságot, így még egy dir-t se tudok lekérni.
És ez után felébredtem.

Elég érdekes a dolog. Elõször is legalább 2 éve nincs floppy meghajtó a gépemben, másodszor mindig átnézek mindent víruskergetõvel, harmadszor, már jó ideje XP-t használok, az álomban meg egy Win98 bootmenü volt.

Meske

Quote from: MohaNa, mekkora hülyeséget álmodtam ma!  :rolleyes:
Nem is látszik meg benne, hogy computermániás vagyok... :D
Íme:
Windows. Kékhalál. Reset. Nézem, hogy elkezd bootolni floppyról, gyorsan kikapom. Milyen floppy ez? Remélem nem vírusos... Reset, rendszer indul, bootmenü, 3 hülye menüpont, bármelyikre csak a prompt jön be. Bármit írnék be, közényom mindenféle marhaságot, így még egy dir-t se tudok lekérni.
És ez után felébredtem.

Elég érdekes a dolog. Elõször is legalább 2 éve nincs floppy meghajtó a gépemben, másodszor mindig átnézek mindent víruskergetõvel, harmadszor, már jó ideje XP-t használok, az álomban meg egy Win98 bootmenü volt.
Tudat alatt biztos vissza várod a régi szép idõket! :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Az este azt álmodtam hogy zuhanyzok és közben felébredtem és azt vettem észre hogy éppen a hónaljamat mosom  (vagyis csak dörzsöltem ) :lol: .

kisvirag

huu
az elmúlt 2 éjjel nálam is igen termékeny volt, fõleg a hülyeségeket illetõen.
Íme:

álom I.: ez még délután volt. anyum élettársának agyerekei elkezdték nézni a Queen of the damnedet, mikor elaluttam. na és mit álmodtam?
Gyermek voltam (nem szerepjátékosok kedvéért: fiatal, nem oly rég teremtett vámpír), a teremtõm neve pedig Frank. Frank gyerekkorom óta ismert, és nem nagyzolás azt állítani, hogy szeretett, így mikor az ideális korba értem, beölelt... Vámpírként még fiatal és tapasztalatlan voltam, kicsit féltem is a többiektõl. Talán ezt megérezve támadt nekem két idõs vámpír csaj (már vámpírlétükre nézve idõsebbek, különben kinézetre olyan korúak mint én), ki akarták szívni a vérem. Ja, tudni kell, hogy pl. a Vampire rendszerében is ugye úgy van, hogy szinte görcsösen ügyelnek a vámpírok arra, nehogy igyanak más vérébõl a vérkötés miatt. na, álmomba kicsit másként volt. Szóval ezek a véremet akarták. Nem tudom, de sikerült úgy ügyeskednem, hogy õk nem tudtak megharapni, de én elkaptam az egyik csaj kezét, és szívtam a csuklójából. Még a vér ízére is emlékszem. Talán mindannyian kostoltátok már a sajátotokat... De ez kicsit más volt. Eleven, perzselõ, tüzes. Olyan érzés mintha tablettás bor után inna az ember 5puttonyos, nagyon jó évjáratú aszút. na ilyesmi érzésem volt evvel... Ekkorra odaért Frank is, mert persze ijedtemben elõször utána kiabáltam. (valami ilyen összejöveteles helyen voltunk... (na ezt jól megaszontam)) Szóval a két csaj elmenekült. Frank viszont nekem esett, miután látta, hogy szinte megrészegültem a másik vérétõl, hogy soha, de soha nem ihatok más vámpír vérébõl. NEmigazán értettem miért, de ezilyen etikai szabálynak tûnt, mint ahogy pl a Vampire-ben, hogy Kamarillás vámpír nem ölhet meg csak úgy egy másik kamarillás vámpírt. Akkor kicsit megijedtem Franktõl is... és persze megígértem. aztán jól felébredtem.

Álom II.:
A saját esküvõmrõl álmodtam, de legnkább bohózat volt az mint esküvõ. összekapkodott, elsietett dolog volt (már nem az, h hozzámegyek a pasihoz, hanem maga az esemény nem volt jól összeszervezve) ja, és a poén: mikor elindult a felvonulásra a nászmenet, akkor még fehér menyasszonyi ruha volt rajtam, mire odaértünk az anyakönyvvezetõ elé, már a ballagási kosztümöm...
ja, különben a srácról meg fogalmam sem volt, h ki az... isemerem, egyel v kettõvel járt fölém általánosba... de egyébb más közöm sosem volt hozzá... most mégis mint "võlegényem" ált ott mellettem... nem is volt komoly az az egész, ezért mondom, h inkább bohózat volt.
Álom III. : jaa, ez tökre tetszett, pláne, hogy reális veszélyre mutatott rá.
méghozzá: vírusos sms-t kaptam... leginkább ez volt a lényege. És rájöttem, hogy ezekre az új processzoros meg miniszámítógépes telefoncsodákra majd milyen jó kis vírusokat lehet majd írni....

a negyedik annyira kusza és összevisszavolt, h inkább meg se próbálom leírni
viszont Nephilim benne volt. Meg holmi szerepjátékozás. aztán összeköltözés, rendezkedés.... hu. nagyon zavaros volt.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Marfy

Quote from: kisviraghuu
az elmúlt 2 éjjel nálam is igen termékeny volt, fõleg a hülyeségeket illetõen.
Íme:

álom I.: ez még délután volt. anyum élettársának agyerekei elkezdték nézni a Queen of the damnedet, mikor elaluttam. na és mit álmodtam?
Gyermek voltam (nem szerepjátékosok kedvéért: fiatal, nem oly rég teremtett vámpír), a teremtõm neve pedig Frank. Frank gyerekkorom óta ismert, és nem nagyzolás azt állítani, hogy szeretett, így mikor az ideális korba értem, beölelt... Vámpírként még fiatal és tapasztalatlan voltam, kicsit féltem is a többiektõl. Talán ezt megérezve támadt nekem két idõs vámpír csaj (már vámpírlétükre nézve idõsebbek, különben kinézetre olyan korúak mint én), ki akarták szívni a vérem. Ja, tudni kell, hogy pl. a Vampire rendszerében is ugye úgy van, hogy szinte görcsösen ügyelnek a vámpírok arra, nehogy igyanak más vérébõl a vérkötés miatt. na, álmomba kicsit másként volt. Szóval ezek a véremet akarták. Nem tudom, de sikerült úgy ügyeskednem, hogy õk nem tudtak megharapni, de én elkaptam az egyik csaj kezét, és szívtam a csuklójából. Még a vér ízére is emlékszem. Talán mindannyian kostoltátok már a sajátotokat... De ez kicsit más volt. Eleven, perzselõ, tüzes. Olyan érzés mintha tablettás bor után inna az ember 5puttonyos, nagyon jó évjáratú aszút. na ilyesmi érzésem volt evvel... Ekkorra odaért Frank is, mert persze ijedtemben elõször utána kiabáltam. (valami ilyen összejöveteles helyen voltunk... (na ezt jól megaszontam)) Szóval a két csaj elmenekült. Frank viszont nekem esett, miután látta, hogy szinte megrészegültem a másik vérétõl, hogy soha, de soha nem ihatok más vámpír vérébõl. NEmigazán értettem miért, de ezilyen etikai szabálynak tûnt, mint ahogy pl a Vampire-ben, hogy Kamarillás vámpír nem ölhet meg csak úgy egy másik kamarillás vámpírt. Akkor kicsit megijedtem Franktõl is... és persze megígértem. aztán jól felébredtem.

Álom II.:
A saját esküvõmrõl álmodtam, de legnkább bohózat volt az mint esküvõ. összekapkodott, elsietett dolog volt (már nem az, h hozzámegyek a pasihoz, hanem maga az esemény nem volt jól összeszervezve) ja, és a poén: mikor elindult a felvonulásra a nászmenet, akkor még fehér menyasszonyi ruha volt rajtam, mire odaértünk az anyakönyvvezetõ elé, már a ballagási kosztümöm...
ja, különben a srácról meg fogalmam sem volt, h ki az... isemerem, egyel v kettõvel járt fölém általánosba... de egyébb más közöm sosem volt hozzá... most mégis mint "võlegényem" ált ott mellettem... nem is volt komoly az az egész, ezért mondom, h inkább bohózat volt.
Álom III. : jaa, ez tökre tetszett, pláne, hogy reális veszélyre mutatott rá.
méghozzá: vírusos sms-t kaptam... leginkább ez volt a lényege. És rájöttem, hogy ezekre az új processzoros meg miniszámítógépes telefoncsodákra majd milyen jó kis vírusokat lehet majd írni....

a negyedik annyira kusza és összevisszavolt, h inkább meg se próbálom leírni
viszont Nephilim benne volt. Meg holmi szerepjátékozás. aztán összeköltözés, rendezkedés.... hu. nagyon zavaros volt.

Nem semmi álmok!  :rotflol:

Zanador

Lenne egy általános kérdésem:
Gyakran mondják, hogy "álmunkban nem érzünk fájdalmat". A kérdés az lenne,  hogy ez csak nálam nem minden esetben igaz, vagy másnál is van kivétel alóla?
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Marfy

Quote from: ZanadorLenne egy általános kérdésem:
Gyakran mondják, hogy "álmunkban nem érzünk fájdalmat". A kérdés az lenne,  hogy ez csak nálam nem minden esetben igaz, vagy másnál is van kivétel alóla?

Nekem már párszor volt hogy álmommban meglõttek megy leszúrtak :), de még egyszersem fájt csak olyan furcsa érzésem volt.
Nekem az lenne a kérdésem hogy volte már valakinek olyan álma hogy menekülni akart de nem tudott mert mintha valami visszahúzta volna vagy nehezek voltak a lábai. Nekem volt olyan hogy rajta voltam a síneken és jött a vonat és sehogysem tudtam levánszorogni akárhogy kínlódtam.

Karma XXL

Quote from: NokiNekem már párszor volt hogy álmommban meglõttek megy leszúrtak :), de még egyszersem fájt csak olyan furcsa érzésem volt.
Nekem az lenne a kérdésem hogy volte már valakinek olyan álma hogy menekülni akart de nem tudott mert mintha valami visszahúzta volna vagy nehezek voltak a lábai. Nekem volt olyan hogy rajta voltam a síneken és jött a vonat és sehogysem tudtam levánszorogni akárhogy kínlódtam.

Nekem volt ilyenem, bár nem meneküléssel, hanem megmentéssel... Leragadtam, és nem tudtam odarohanni...

sirtomi

Nekem inkább olyan álmaim szoktak lenni, hogy tudok menekülni, de soha sincs vége.
Még az is elõfordult már, hogy ilyenkor álmomban rugdalózók is egy kicsit. Ekkor szoktam felriadni.

Olyan álma szokott lenni valakinek, hogy csak zuhan a nagy semmibe?

Damnatus

Hali!

Én éreztem már fájdalmat álmomban, igaz nem olyan volt, amilyen a valóságban (mindenestre fájt!)

Meske

Én is álmodtam már olyat, hogy meglõttek, vagy ilyesmi, de nem nagyon éreztem fájdalmat, max. csak a tudtatos énemmel rájátszottam egy kicsit...
Viszont menekülni annál inkább menekültem nem is egyszer. Elég gyakran elõfordul nálam, hogy menekülök valaki, vagy valakik elõl, s a lábaim egy idõ után elnehezednek, s egyszerûen nem tudok tovább futni, csak naygon vánszorogva...
Olyan álmom viszont még sohasem volt, hogy csak zuhannék a nagy semmibe...

Ma este viszont azt álmodtam, hogy már 12.es vagyok, s olyan furcsa volt, hogy mi voltunk a legidõsebbek. Már a valóságban is olyan közelinek érzem ezt fõleg azért, mert már a szallagtûzõnket tervezgetjük. Olyan hamar elrepül felettünk az idõ... :rolleyes:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: MeskeOlyan álmom viszont még sohasem volt, hogy csak zuhannék a nagy semmibe...

Nekem már volt de még soha nem értem földet mindig felébredtem.
Régebben töbször is ámodtam hogy úszok valami nagy vízben és alá vagyok merülve de ott is simán birtam levegõt venni  :lol: .

Zanador

Quote from: MeskeMa este viszont azt álmodtam, hogy már 12.es vagyok, s olyan furcsa volt, hogy mi voltunk a legidõsebbek. Már a valóságban is olyan közelinek érzem ezt fõleg azért, mert már a szallagtûzõnket tervezgetjük. Olyan hamar elrepül felettünk az idõ... :rolleyes:

Velem ez akkor van, ha ébren vagyok... Cseréljünk!  :rolleyes:

Velem az volt egyszer, hogy lelõttek (általában inkább leszúrnak, de nem most nem részletezem). Nemsokkal utána felébredtem, mivel a kép elhomályosult és a fájdalom is eltompult az idõvel.
Zuhanásom persze volt, de nem a semmibe, csak jó magasról. Mindig felébredek a vége elõtt és egy 2-3 percig még nem tudok utána mozogni.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Meske

Quote from: ZanadorVelem ez akkor van, ha ébren vagyok... Cseréljünk!  :rolleyes:
Miért te most vagy 12.es? Bocsi, de inkább nem cserélnék, asszem jobb inkább 11.esnek lenni, talán... :p

Egyébként én még olyat sem álmodtam, hogy egy bizonyos magasságból zuhannék lefele. Igazábol én még sohasem zuhantam álmomban, legalábbis nem tudok róla... :rolleyes:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.