Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

thrall

hát pl Darkstar, vagy ép én. de én cask azét akiét akarom  :__devil:

Member

Ha mostanában túl sokaszor halok meg álmomban erőszakosan, az gáz? :confused:

Darkstar

Quote from: Member on 2007-01-08, 19:25:46
Ha mostanában túl sokaszor halok meg álmomban erőszakosan, az gáz? :confused:
Nemtudom, én még soha nem haltam meg álmomban, rémálmaiban is max veszélybe kerülök, de általában sikerül felébrednem belőle. Viszont gyakran vérengzek. A legemlékezetesebb az volt, amikor egy fél várost kiirtottam egy félig elfaragott, HBs garitceruzával. o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zanador

Quote from: Member on 2007-01-08, 19:25:46
Ha mostanában túl sokaszor halok meg álmomban erőszakosan, az gáz? :confused:
Egyáltalán nem, ez csak annak a jele, hogy túl lassan futsz (/repülsz).

Pár hete én is kihaltam egyszer, még az álom elején, aztán jött a túlvilág. Idejét nem tudom mikor volt utoljára ilyen békés, nyugodt álmom. :D

Quote from: Darkstar on 2007-01-08, 19:28:09Nemtudom, én még soha nem haltam meg álmomban, rémálmaiban is max veszélybe kerülök, de általában sikerül felébrednem belőle. Viszont gyakran vérengzek. A legemlékezetesebb az volt, amikor egy fél várost kiirtottam egy félig elfaragott, HBs garitceruzával. o.O
Tanits mester!
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Member

Hmm, nem nézel túl sok killerlolit, Darkstar? :rolleyes:
A legrosszabb mostanában az volt, amikor egy ruszki tiszt jellegű fazon mindig jött és belémnyomott vmi ampullát, amitől egyre jobban lezsibbadtam. És ezt 3szor megismételte és akkor már nem tudtam koordinálni a mozgásomat sem, nekimentem mindennek. Pedig egy nővérke azt mondta, hogy a 3. már halálos. O_O

Darkstar

Quote from: Member on 2007-01-08, 19:51:26
Hmm, nem nézel túl sok killerlolit, Darkstar? :rolleyes:
Túl sok killerloli? Olyan nincs. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Még mielőtt teljesen elfelejtem:

Két álmom volt. Az egyikben kaptam születésnapomra egy akusztikus gitárt, és kb. ugyanolyan hangokat tudtam vele gerjeszteni, mint a szólóval. Egy ideig elrandomoztam vele, aztán megpróbáltam eljátszani azt a Pokolgép számot, amelyet haverom gyakorláskor szinte mindig lejátszik. Az már nem ment annyira. :)
A másik meg olyan volt, hogy a falu határában kisiklott a vonat és vissza kellett tolni a sínekre. O_O Aztán ott összehaverkodtam egy... macskával, aminek vmi irtó gusztustalan női nevet adtam (csak hogy ne sértsek meg senkit, nem írom be, meg csak tippjeim vannak, hogy melyek lehettek :)), aztán egy idő után vmiért félős lett és törpehörcsög méretű, majd hazafelé az egyik házból (ahol alapból egy szálkás szőrű tacskó van) kirohant (!) egy sikló, aztán széttépte. És itt volt vége...

Meske

Ma is érdekeset álmodtam.
Előjött egy régi, visszatérő álmom, ahol nem igazán repülni, hanem inkább olyan nagyokat tudok ugrani, hogy az már-már repülésszámba megy. (Pl. ha elég nagy a lendületem lazán felugrok egy 10 emeletes tetejére! :D), s ha elég magasan vagyok akkor már szinte tényleg csak repülök, illetve inkább lebegek.
Nos ennek több, rövidebb epizódja volt (nem tudom sorrendben, de nem is lényeges):

Van egy olyan, amikor csak úgy menekülök a rendőrség elől, mert ugye el akarnak kapni, hogy tanulmányozzák a képességemet, s nem egyszer a családom elől is menekülni kell...

Van egy olyan is, amikor a suliból jövök el egy barátommal, hogy szórakozzunk egy kicsit. Ennek 2 féle változata is van:
1. Egy általános iskolából jövünk el (asszem, de lehet, hogy középsuli), s a tanárunk üldöz minket. A barátom nem tud akkorákat ugrani, mint én, de azért segítek neki, s szépen le is hagyjuk a tanárt, mert ő nagy nehezen tud csak felmászni az épület tetejére, ahol éppen vagyunk (pedig ez csak egy 4 emeletes volt :P). De aztán, valahogy a rendőrség elé keveredünk, ahonnan gyorsan el is húzzuk a csíkot, és visszamegyünk a tanárhoz (márt hát ő még a kisebb rossz... :P) Amúgy furcsa, hogy ekkor mintha a tanár is én lettem volna...  :eek:
2. Egy szanatóriumban, vagy miafenében vagyunk, ahonnan ki akarunk szökni, hogy ne kísérletezgessenek rajtunk. Ez is egy iskolaszerű épület, itt képzik ki az ilyen nagy ugrásra képes embereket.Egy kislány is velünk akar jönni, de lebeszéljük, s megígértetjük vele, hogy nem beszél az igazgatónak arról, hogy mit tervezünk, s nem is mondunk neki többet... Van egy oltóanyag, amit ha belénk nyomnak, akkor leszünk képesek olyan nagy ugrásokra, bár én anékül is szép nagyokat tudok ugrani. Azt terveztük, hogy ellpojuk, és a "suli" körüli futópájára kimiegyünk futni, mintha csak azt akarnánk, s egy óvatlan pillanatban szépen megszökünk. Csak egy kis bibi csúszott a számításunkba, ugyanis a suli előtt fegyveres őrök vannak, ami nem is lenne gond, csak az a gáz, hogy valahonnan megtudták, hogy mit tervezünk, s a nyomunkba erednek... Ráadásul az utunkat akadájozza két futó is, akiknek elvileg nem lenne szabad megtudniuk, hogy mire vagyunk képesek. Ez után szólok a barátomnak, hogy gyorsan lépjünk le, s én "be is kapcsolom" a turbó üzemmódot, azaz a lehető leggyorsabban kezdek el futni, bár tartalékolni kell az erőmet, hogy tudjak majd ugrani, így futás közben magamba nyomom az inekcoót, s már megyek is el a sulitól, egészen egy folyópartik futok, ahol átugrok a túlparton lévő templom tetejére. Az üldözőim eddig voltak képesek a nyomomba eredni, s csak bámulják, hogy az eksztra anyag segítségével megkétszereztem az erőmet, s így kétszer akkora ugrásokra vagyok képes. (sajnos a barátomat elfogták, s ő csak nézi elfogói társaságában, hogy hogy ellógtam a szemük elől, ugyanis neki nemsikerült elfutni, s eleve nem tudott akkorát ugrani, mint én, ráadásul az oltóanyagot is elszedték tőle...). Én viszont nem menekültem még meg, mert autóval jönnek utánam, így elkezdek a 10 emeletes házak felé menni, hogy minél magasabbra kerüljek, s akkor nem láthatnak meg, de ez egy soha véget nem érő hajsza, egyszerűen sose sikerül teljes egészében meglógni előlük... :(

Van egy olyan típusa is ennek az álomnak, amikor titkosügynök vagyok, s képességem segítségével mentek meg másokat. (Valami olyasmi, mint a Láthatatlan ember, csak én nem eltünni tudok, hanem hatalmasakat ugrani... :P)
Ebben most egy ügynök társam volt a segítségemre. Egy kislányt kell kimenteni egy fura kis szobából, ami szinte csak egy hatalmas ágyból áll, de fogalmam sincs, hogy miért tartják fogva. Szomorúan ül a szoba sarkán, s lógatja a lábát, míg mellette állnak fogvatartói. A munkatársam magára hívja a figyelmét, úgy hogy elhiteti az őrökkel, hogy ő az, aki eksztra ugrásokra képes. Ez idő alatt felugrom a lány melletti szobába, ami ugyan úgy néz ki, min az övé (ja és valahogy úgy kell elképzelni ezt a helyiséget, mint egy emeletes ház, aminek csak az emeletén van egy szoba, s elvileg nem is tudom, hogy lehetne bejütni, talán létrával.). Itt el kell rejtőznöm, ami viszont, majdnem kudarcott vallott, mert egy anyuka a kislányával nagyon nézegette, hogy milyen jó lenne nekik, s eléggé a sarokba kellett bújnom, ami igen nehéz ilyen kis helyiségben... Amikor elmentek, gyorsan átugrok a lányhoz, s tudatom vele, hogy csak meg akarom menteni, ám megjönnek a fogvatartói, s majdnem elfognak engem is, de végül sikerül kibújni a kezeik közül a lányt is magammal hozva: leugrok a földre, onnan peidg átugrok a másik háztömbbe, s kezdetét veszi a hajsza. ja és a lány közben nálam van, de végül egy buszmegállónál lerakom, s elmegyek, amilyen gyorsan csak lehet. A többit az ügynöktársam intézi...

Szóval különféle kiindulópontok, de a vége mindig ugyanaz: menekülés!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Member

20adrangú amcsi film részese lehettem. Az alap a szokásos adva van egy gyártelep, ahol elszabadul egy kór, ami feléleszti a holtakat, az élőket meg megöli és feléleszti, és zombik lesznek. Én mondjuk immunis voltam rá, mert kb. olyan cucc voltam, mint az 5ös Robot (Rövidzárlat). Aztán szép sorban mindenki befertőződött, a főnököt leszámítva, minden zombit lelángszórózni, majd persze kiderült, hogy volt egy döglött macska a telepen, na az újraindította a mókát, és a nemtommilyen okból vacsorára hívott vendégek között újra megindult a cucc. Odáig jutottam, hogy egy kissráccal átvergődtünk egy elektromos folyosóig, amelynek célja az ilyen fertőző cuccok elleni fertőtlenítés... Remélem, hogy nem lesz trilógia belőle...

Shuhants

Ma azt álmodtam, hogy egy miskolci (miért pont miskolci?...)temetőben sétálgatok a sírok között egy szép, napos délutánon, és keresem a rokonok sírjait. Akkor megjelent az unokatesóm apja, aki adott egy nagy üveget, valami szesz volt benne, és azt mondta, hogyha találok egy rokont, akkor locsoljam meg vele a sírját. Így is tettem, mondhatni tök jól éreztem magam, de aztán egy fás területen találtam egy kultúrház szerűséget, ahova bementem, és a színpadon egy 3 méter magas, ronda, kövér, pucér pasas zuhanyzott, és a nézőkre fröcskölte a habot, akik ezt békésen tűrték neki. Elkezdtem kimenekülni egy nővel meg egy kislánnyal, de nagyon furcsán jutottam ki. Utána odakint a temetőben meg mindenféle élő/már nem élő rokonnal/ismerőssel/ismeretlennel találkoztam, és hőbörögtek, többek közt azon, hogy nincs idő rendben tartani a sírokat, meg hogy milyen régen láttak engem itt, meg hogy lám, Mari néni sírját meg felszántották, és kukoricát vettek rá, pedig Mari néni mennyire utálta a kukoricát morzsolni...
aztán felébredtem, és újbóli elalvás után ez jött:

Valami hatalmas városban vagyok, felhőkarcolók, meg minden, és óriás szörnyek támadták meg, 3 lábuk volt, melyek egy nagy gömböt tartottak, az volt a testük, de nem robotok voltak, és a szemük lézerrel lőtt. Én egy 7 tagú elitalakulat tagja voltam, és ilyen kissebb fajta mechákat irányítva próbáltuk kinyírni őket. Aztán 3 szörny maradt, meg egy társam, az egyiket még elintéztük, de az utolsó társam is megölték, én meg nagynehezen egyedül leaprítottam a 2 maradék szörnyet. Aztán a tiszteletemre rendeztek egy nagy ünnepséget, egy hatalmas épületben, ilyen aulaszerűségben. Egy erkélyfélén álltam, ami kb 60 méter magas volt, a széle lekerekített, és nem volt korlát, meg lépcső, meg ajtó, én paráztam hogy le fogok esni. Aztán elkezdék a köszönőbeszédet mondani. Ki volt a szónok? Gyurcsány! És ő elmondta, hogy igen, nagyon ügyes voltam, de az MSZP nélkül bizony nem tudtam volna legyőzni az óriási szörnyeket, meg most mit fognak csinálni az utcán heverő hatalmas dögökkel, miért nem bírtam a városon kívül legyilkolni őket, mindazonáltal nekemadja a Becsület Érdemrendet formaságból, bár ők érdemelnék! Én meg próbáltam az egyik erkélyről a másikra ugrálva valamilyen kiutat találni, de nem sikerült, mert leestem.
Basszus, pedig fél éve egyáltalán nem foglalkozok politikával...

Meske

Ma egy olyan oltári jót, és olyan oltári hosszút álmodtam, hogy tuti, hogy egyszer ezt is leírom egy regényben!!! :D (Csak még az eddig elkezdetteket kéne befejezni...  :redface: )
Ide inkább nem is írom le, mivel irtózatosan hosszú... (Es itt kivételesen nem én repülgettem el a gonoszok elől, akik el akarnak fogni, hanem éppen én mentettem ki jópár embert a rosszak, és bűnösök karmai közül... :P)




Ja, egyébként pár napja viszont olyat álmodtam, ahol néhány fórumtag is szerepelt:
Moha, HVp213213213213213213213213 és Fazék biztosan ott volt, de lehet mág mások is, csak azokra már nem igazán emlékszem.
SZóval az egész úgy kezdődött, hogy Moha meg én elmentünk valami buliba, ahol több fórumtag is jelen volt. Elsőként HVp213213213213213213213-al találkoztunk, akinél egy kisbabavol egy babakocsiban, mivel valami hölgyikének felajánlotta, hogy vigyáz a gyerekére. Ami nem is lenne probléma, ám amint megérkeztünk a gyereket lepasszolta nekem, s Mohával elmentek bulizni, én meg a bejáratnál álltam a csecsemővel, s arra vártam, hogy kiszórakozzák magukat... Hát hogy is mondjam... Én nem igazán így képzelek el egy bulit, hogy egy olyan gyerekére vigyázok, akit nem is ismerek, ráadásul nem is nekem kéne rá vigyázni, csak éppen akinek kéne elment szórakozni...  :grrr:  :grrr:

Amikor a "bulinak" vége lett, s végre előjöttek a fiúk (ekkor jelent meg Fazék is, meg hébe-hóba láttam más fórumtagokat is, de azok nem is szerepeltek többet az álmomban), s ahelyett, hogy végre hazamehettem volna az önkétlen bébisziitterkedés után, még azzal is megpróbálkoztak, hogy megtanítanak vezetni (Moha, HVp213213213213213213 és Fazék), hát mondhatom nem sok sikerrel...  :redface:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Member

Azt álmodtam, hogy Arakival és a már rég nem látott apámmal éppen a külföldi adókat böngésztük és vmi angol f*son éppen az Elfen Lied ment (valami borzalmas akcentussal, de a valódi angol szinkront nem überelte :ejj: ), és éppen az a rész volt, amikor a hídon ott álltak Mariko-val. Aztán magyarázkodhattam neki, hogy Nana-chan nem olyan vadállat, mint Lucy-san...

HVp213

Quote from: Meske on 2007-02-03, 20:57:29
...
még mások álmában is élelmes vagyok  :angyali:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eberinu

Ilyen faxságot összeálmodni.... Álmodtam,és álmomban is álmodtam :D Hogy mi volt tök mindegy, de lényegében a mai napot éltem meg :D Faxxxaaaaa...jó az anyag  :lazza:

Gregory

Én személy szerint azt álmodtam legutóbb, hogy vhogy a sulinkhoz keveredtem, vmikor hajnalban, és nem égtek az utcai lámpák, csak a hold világított úgy ahogy,és hosszú fekete szövetkabátom volt. Ezenfelül tök gyorsan tudtam futni, és álmomban úgy gondoltam, h tök jól néz ki, h ott lebeg utánnam a kabát alsó része, ezért össze vissza futottam.... aztán elértem egy patakhoz, amiben hideg[0-fok alatti] víz folyt, és benne feküdt egy hosszúhajú csávesz... megböködtem, erre felébredt, és elmondta, h fázott a levegőn, ezért befeküdt a vízbe néhány órácskára... aztán valahol itt felébredtem(vagy legalábbis többre nem emléxem)

Visszatérő motívumok pedig azok szoktak lenni, mikor menekülni szeretnék valami elől, de nem tudok, mert olyan mintha befagynék(mint a windows), és csak nagyon lassan bírok menni, és soxor megbotlok,elesek.

Member

Valami cirkusz/vásár környékén voltunk nem tudom kikkel, aztán átment minden FPSbe, megjelent az egyik karakterem is, Mojo is, jött valami hatalmas féregszerű dög, ami mindent tűzlabdákkal legyilkolt... Meg volt ugyanez a pokol mélyén, tiszta Quake1 fíling, még a textúrák és a főellenségek is stimmeltek, az egyik szinte nagyobb volt, mint addig a pálya. :eek:

Rounin

Hm, mostanában kevesebb rape van álmaimban. Jó, amikor egy sárkány rape-elt meg engem, az sok volt kicsit, de azon kívül kezdenek nomalizálódni az álmaim. Vér is csak alig 50%-ukban van^^'.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2007-02-24, 00:47:36
Hm, mostanában kevesebb rape van álmaimban. Jó, amikor egy sárkány rape-elt meg engem, az sok volt kicsit, de azon kívül kezdenek nomalizálódni az álmaim. Vér is csak alig 50%-ukban van^^'.

Vajon ez a sárkányos dolog egy trauma emlékképe vagy titkos vágy?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

#888
Quote from: Rounin on 2007-02-24, 00:47:36
Jó, amikor egy sárkány rape-elt meg engem, az sok volt kicsit, de azon kívül kezdenek nomalizálódni az álmaim.
:lol: :lul: Titokban sok fantasy hentai? :D
Nekem most két beteg álmom is volt...
Az első egy visszatérő még ált. iskolás korból, amikor annyi volt a különbség, hogy a szállóba húgommal és apámmal voltam, most viszont az elején anyámmal voltam vmi hülye városban, és észrevettem, hogy ott van az a szálló, ahol ált. iskolás álmomban már jártam ( :wtf: ), először a tetők keresztül próbáltam bemenni, de nem volt túl biztonságos, ezért inkább a szokásos "ajtós" módszer választottam. Aztán amikor bent voltunk, már volt barátnőm (ilyenkor ébredéskor minden otaku szeme könnybe lábad... :rolleyes: ), és vmi hülye sütit adtak mindkettőnknek, amitől úgy megdagadt a nyelvem, hogy majdnem megfulladtam... Aztán vmi fogószerűséggel kipaszírozták belőle a felgyülemlett vért, és magunkra hagytak minket. Rengeteg egyforma szoba volt, a barátnő külseje szobáról szobára változott, volt aranyos kis fekete meg Rakka is, szóval KO, belekezdtem vele egyszer egy helyes kis előjátékba (rape nem volt :ejnye: ), aztán valami kellemetlen érzés kezdett elfogni is kutatni kezdtem... És egy üldögélő öregúr elmagyarázta, hogy ezen a helyen a lelked patkányként rohan egy labirintusban, amelynek minden kijárata csak egy "lélekdaráló" és ha abba belezuha, véged van... :eek:
A másik kicsit valóságosabb, a vecsei buszmegállóban álltam, rátámaszkodva egy kicsit rossz állapotban lévő kressz-táblára, és jött két fa(52)kabát, aki meggyanusítottak, hogy én rongáltam meg és ezért be kell vinni. Hogy ezt letisztáztuk, egy egyetemi oktatót kijött, aki azt mondta, hogy engem is tanít (pedig vmi közlekedésmérnök vagy mi... :eek: ), megvizsgálta, és szerinte ez már elég régóta ilyen, szinte életveszélyes, ezért nem hinné, hogy én voltam, erre a két rendőr totál az ellentétét vette ki belőle és még inkább be akartak vinni a sittre, amit végül az oktató megakadályozott...
Remélem, a mai estém már nyugisabb lesz, nem szeretem az ilyet...

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-24, 00:54:55
Quote from: Rounin on 2007-02-24, 00:47:36
Hm, mostanában kevesebb rape van álmaimban. Jó, amikor egy sárkány rape-elt meg engem, az sok volt kicsit, de azon kívül kezdenek nomalizálódni az álmaim. Vér is csak alig 50%-ukban van^^'.

Vajon ez a sárkányos dolog egy trauma emlékképe vagy titkos vágy?  :D

Abból ítélve, hogy ember alakban tette, sőt, igen közel álló ember alakját vette fel, inkább utóbbi^_^. De most legalább engem rape-eltek és nem én mást -_-. Vicces volt előtte trollként egy máguslánykára vadászni. >_>

Member: éppen annak hiánya okozhatja eztet x).

Member

Quote from: Rounin on 2007-02-24, 10:17:16
Member: éppen annak hiánya okozhatja eztet x).
Akkor itt az idő az álmaid élőszereplős leforgatására. :p

Rounin

Kicsit nagy költségvetés kellene azokhoz x).

Gregory

Hmm... ez a hét álmokban gazdag volt, ugyanis majdnem minden este álmodtam is valamit(emlékezni már nem emléxem a nagy részükre, de az mellékes). De az egyik megmaradt bennem.
Nos, ott kezdődött az egész, h egy (számomra ismeretlen) baráti társaság összejött egy délután hülyülni, meg ilyesmi, és én is vhogy a helyszínre kerültem, egy kertes ház egyik szobájába. Nah, ott múlattuk az időt, közben az egyik hmm... szép lánnyal ott kezdtünk jobban is "összeismerkedni", mikor hirtelen már csak a házigazda - egy olyan 15 körüli csaj - maradt ott + én, meg a 3. csaj... Ekkor jött a házigazda rájött, h ő nem is ismer engem, ezért ki akarta hívni a rendőrséget. Ekkor nekem is eszembe jutott, h igazából én megszöktem otthonról, és nem lenne jó, ha elkapnának a rendőrök, mert akkor mehetnék megint haza. Nah a másik csaj rábeszélte, hogy mégse. Jó, a házigazda mondta, h ok, csak majd reggel húzzak el, majd eltiplizett aludni. Ekkor egy mély hangot hallottunk az egyik irányból, aki vmi hülyeséget kezdett el magyarázni a halálról, meg ilyesmikről(mint a Berserkben Gattsnak azok az árnyak), ezért mondtam a csajnak, h álljon mögém, hha vmi baj lesz, akkor majd megvédem... Aztán egyszer csak csend lett, és mire megfordultam, a csaj halott, a fején pedig ott folyt a vére. Ekkor úgy bevillant, h le kéne lépni, még mielőtt felfedezik, h meghalt a csaj, mivel nyilván én lennék az első számú gyanu(/ú?)sított, ezért kiugrottam az ablakon(2 szintes volt a ház és a másodikról ugrottam), aztán így zuhogott az eső, és elkezdtem menni az országúton egy következő falucska felé, és már nem volt rajtam cipő O_o

A másik amire még emléxem, h a Lineage-es karim egy ilyen téglalap alakú elkerített réten volt, aztán egyre több idegen kari lett ott, én meg lepk-ztam őket

Darkstar

Hosszú idő után először emlékszem arra, hogy álmodtam is valamit. Két részből állt, az első kellemesebb részét, melyben szerepelt Tama-nee (rofl - de konkrétan, felismerhetően ő volt, még a hangja is stimmelt) meg mégvalaki, akiről nem tudom, hogy ki, inkább nem fejtem ki.  :lazza:
A másodikban meg, mint már olyan sokszor, megint harcoltam, jelen esetben egy épület tetején ülve egy egész hadsereg ellen, petárdákkal (amik érdekes módon közelség gyújtóval voltak felszerelve) o.O Amikor elfogyott a petárda, egyszerűen lemásztam és pár ellenőrzőponton meg csatornán keresztül felszívódtam a helyszínről. Mindezek után arra a kellemes érzésre ébredtem, hogy a benőtt körmös lábujammal belerúgtam a másik lábamba...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

A mai egészen különleges volt, de megkérek mindenkit, hogy aki unja azt, ami minden második postomban szerepel, az ne nyissa meg a spolilert!
MEGISMÉTLEM!! NE!!! K_T FŐLEG KERÜLJE EL!!!! :hehe:
A nevet még így is kicenzúrázom az idegsejtek megőrzésének kedvéért. :D
[spoiler=Csak türelmes embereknek]Szóval úgy kezdődött, hogy kiderült [censored] gyermekkora. Az egész családját boszorkányság miatt kergették, sőt, amikor egyszer nagynehezen megmenekült az őt üldöző keresztes lovagoktól, a szüleit holtan találta otthon. Leborult, aztán egy oroszkék és egy fekete macska közül utóbbi azt mondta (akkor talán mégis boszorkányok? :haha: ), hogy megérdemelték, és ő köpte be őket. Na, hogy mit keresett egy kút a szoba közepén, azt nem tudom, de [censored] belökte a macskát oda. Aztán ismét jöttek a lovagok, a vezérük olyan volt, mint Árpád vezér. [censored] egészen a házunkig menekült, ott leborult a falhoz és sírni kezdett. Aztán innentől már nem [censored] szemszögéből láttam a dolgokat, hanem a sajátoméból, ugyanis ott álltam. [censored] segítséget kért, pontosabban hogy társuljak mellé, ezt most nem értem miért, de megtagadtam. És innentől kezdve dühös volt rám, és vhogy volt vagy 30 háziállatunk, és a szemem láttára őrültek meg és pusztultak el. A legemlékezetesebb a jelenlegi kutyám, Dzsingisz volt, aki két lábra állt, és menekülni kezdett előlem, majd beleugrott egy lavor vízbe és darabjaira hullott :eek: . Aztán elkezdtem szidni a fenti nevét, hogy mi a fenéért nem segít ilyenkor, anyám és tesóm próbáltak lenyugtatni, aztán hirtelen megjelent előttem megint [censored], és én megindultam felé, majd Kouta-s fordulattal átkaroltam és megcsókoltam. És itt volt vége.
Azért gondolom, hogy [censored] [censored] akart lenni, mert [censored]-et én is így rajzolom meg, ahogyan itt kinézett. Fehér hajú, nagyszerű, aranyos kislány. És bevallom, nagyon rossz volt felébredni, mert nagyon rossz kedvet okozott ez az egész. :/[/spoiler]

Renia

Elkezdtem olvasgatni a topic elejét...Tudatos álmodás, ilyen álom, olyan álom...
De arról volt szó, hogy mi is az álom? (Meg esetleg ha igen akkor egy oldalszámot tudna írni valaki? :) )

pet

nekem egyszer volt egy eléggé összetett, rövid de valósághű álmom.. azt álmodtam hogy lerombolt város, félig lebombázott emeletes házak között, a rendörség emberei álltak, én isköztük voltam, nagy köd volt, és elkezdett dübörögni a föld, ilyen léptek voltak, és egyre hangosabban, és ott nézett mindenki reszketve, halálcsöndben, (persze a ködtöl nem lehetett látni hogy mi közrelít) aztán ahogy közeledett dobok hangját lehetett hallani, mint valami háborúban a lépteket követték a nagyon mély dobok fokozva a félelmet, mintha egy hadsereg vonulna valami igennagy dologgal.. hát jah egy óriás robot volt, de sajna felkeltem, de izgalmas volt. :)

chilip

ez kicsit OFF lesz, de álommal kapcsolatos  :szemuveges: volt ma egy igen jó ZS-kategóriás film asszem az RTL klubon. "Az Árnyék" volt a címe. Következő a jelenet: a nő (érted, A NŐ  :lazza: ) fehérneműben fekszik az ágyon, reggel van. Belép fapofájú főhősünk, erre a nő felébred. Csábítóan kinyújtózkodik, majd ezt mondja (kb. szóra pontosan nemtom idézni):
- Azt álmodtam, hogy meztelenül fekszem Hawai tengerpartján... (hivogatóan ránéz a férfire)
erre a férfi válasza:
- Én azt álmodtam, hogy letépem az arcom és a Khán vagyok...
:lol: :lol: :lol:

pet

én párszor már álmodtam azt hogy hazafelé megyek, persze rohadt sötétben, és elálmosodok, és nem tudom kinyitni a szememet pedig próbálom, nah jó 1mp re néha sikerült, és félek hogy elalszom az utcán :D

én 1x haltam meg álmomban de fel is támadtam O.o

Solid Snake

Quote from: Renia on 2007-03-16, 15:14:21
Elkezdtem olvasgatni a topic elejét...Tudatos álmodás, ilyen álom, olyan álom...
De arról volt szó, hogy mi is az álom? (Meg esetleg ha igen akkor egy oldalszámot tudna írni valaki? :) )

Parancsolj.  :haha:

A lényeget kiragadom: "Az álmok a pszichológia megközelítése szerint a tudatalatti üzenetei. Mindennapi, éber tudatállapotunkban a környezet ingereit érzékeljük, és reagálunk azokra."